Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 14-10-2017
I 2017 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken.
Lengden anslås å være 9700 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Anders Nøstdahl Gløersen Rustad IL 32.17
3.20
2 Ulrik Lolland Moss IL 32.39
3.22
3 Inge Hasund Bøler IF Friidrett 34.13
3.32
4 Terje Snarby Ullensaker/Kisa IL 34.28
3.33
5 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 34.45
3.35
6 Nils-Ingar Aadne Andebu IL 34.49
3.35
7 Erling Christiansen Koll IL 34.53
3.36
8 Hagen Urseth FIK Ren-Eng 35.02
3.37
9 Iver Tildheim-Andersen Privat 35.04
3.37
10 John Henry Strupstad FIK Ren-Eng 35.19
3.38
11 Per Melander Often FIK Ren-Eng / Norconsult BIL 35.20
3.39
12 Glenn Røisgaard Aurskog-Høland Friidrettslag 35.21
3.39
13 Atle Smenes Rustad IL 35.28
3.39
14 Vegard Østli Privat 35.39
3.41
15 Lars Sørensen Rustad IL 36.08
3.44
16 Trym Olafsen Rustad IL 36.14
3.44
17 Jan Andreas Edstrøm Oppsal IF 36.16
3.44
18 Kjetil Hagtvedt Dammen Rustad IL - Team Oslo Sportslager 36.43
3.47
19 Truls Hestengen Oppsal Orientering 36.44
3.47
20 Tørres Lutnæs Rustad IL 36.46
3.47
21 Olav Johannes Deelstra HUNDREDUNDRE 36.48
3.48
22 Jørgen Gundersen Ullensaker/Kisa IL 36.56
3.48
23 Amund Riege Rustad IL 36.56
3.48
24 Jacob Olsson Rustad IL 37.03
3.49
25 Morten Omland Kjelsås IL 37.13
3.50
26 Jon Nordahl Didriksen Privat 37.24
3.51
27 Ole Kristian Sørland Privat 37.28
3.52
28 Sondre Pedersen Raumnes & Årnes IL 37.41
3.53
29 Joar Markhus Rodal TEAM SPORTSMANDEN / YR SPORT 37.41
3.53
30 Vegard Dybvand Rustad IL - Langrenn 37.53
3.54
31 Bjørnar Andersen Bøler IF Friidrett 37.56
3.55
32 Jørgen Korum UTEKONTAKTEN ØSTENSJØ 38.03
3.55
33 Gøran Aas ÅF ADVANSIA 38.04
3.55
34 Sverre Stræth MOSS SKIKLUBB / VEIDEKKE 38.05
3.56
35 Mads Blomfeldt Bøler IF Friidrett 38.11
3.56
36 Olav Holden Privat 38.19
3.57
37 Torbjørn Høvde NORRØNA BIL 38.20
3.57
38 Eivind Odden Solberg LMF 38.23
3.57
39 Per Ingvar Tollehaug IF Eiker Kvikk 38.28
3.58
40 Quan Pham TINDEGRUPPA 38.29
3.58
41 Simen Aabøe FRAMBU BIL 38.30
3.58
42 Pål-André Lund Rustad IL 38.31
3.58
43 Joakim Herbrandsen Rustad IL 38.32
3.58
44 Theodor Odegard Privat 38.33
3.58
45 Karl Johansen Team Kjekkas 38.36
3.59
46 Øystein Hoel Sandsdalen Rustad IL 38.36
3.59
47 Bent Inglingstad Tollernes IL 38.42
3.59
48 Kjetil Ertresvåg Privat 38.49
4.00
49 Oskar Pedersen RØNNINGEN FHS 38.59
4.01
50 Haakon Andrè Kinneberg IL Tyrving 39.06
4.02
51 Hermann Bruun Bøler IF Friidrett 39.09
4.02
52 Alexander Jørgensen VEGÅRSHEI IL 39.17
4.03
53 Christian Mykland SKATTEETATEN 39.21
4.03
54 Frode Hansen Romerike Ultraløperklubb 39.24
4.04
55 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 39.25
4.04
56 Ole Christian Lien BRANDVAL/KONGSVINGER ORIENTERINGSKLUBB 39.29
4.04
57 Yuanjie Ding Dnb 39.34
4.05
58 Jesper Røn Rustad IL 39.35
4.05
59 Haakon Solheim Rustad IL 39.37
4.05
60 Sindre Schonhowd SØNDRE ÅL SPORTSKLUBB 39.43
4.06
61 Rodion Kolevatov Privat 39.47
4.06
62 Ådne Gigernes Privat 39.48
4.06
63 Christian Frøyland Foss Rustad IL 40.01
4.08
64 Jon Grunnan Bøler IF Friidrett 40.06
4.08
65 Jørn Kongsten Brevik JOGGEKAMERATENE 40.06
4.08
66 Trond Inge Carlsen Rustad IL 40.07
4.08
67 Erik Lunke Privat 40.08
4.08
68 Pål Heggernes PWC BIL 40.08
4.08
69 Felix Tobiasson Reinemo Bækkelagets SK 40.09
4.08
70 Eirik Vigeland Bekk Consulting 40.10
4.08
71 Gabriel Støyva TRE KARAR OG EIN NYBOREN 40.11
4.09
72 Anders Nesbakken SPAREBANK1 40.11
4.09
73 Pål Inge Synsfjell Privat 40.20
4.09
74 Robert Bue MARNARDAL IL 40.21
4.10
75 Kenneth Hertaas TEAM CONAN 40.30
4.11
76 Jan Solhøy Privat 40.37
4.11
77 Wilner Christoffer Rustad IL 40.48
4.12
78 Inge Pedersen Brødrene Dahl BIL 40.50
4.13
79 Ellev Sandtrøen Privat 40.50
4.13
80 Roger Eilertsen SK Rye 40.53
4.13
81 Mads Lolland Moss Skiklubb 40.54
4.13
82 Espen Alfredsen Privat 40.56
4.13
83 Kristian Skaar Privat 40.57
4.13
84 Einar Lund Westgaard Rustad IL 40.59
4.14
85 Didrik Skjelland Koll IL 41.11
4.15
86 Thor Andreas Tangen Privat 41.15
4.15
87 Jan Erik Nilsen Rustad IL 41.19
4.16
88 Claus Håvik Bøler IF Friidrett 41.33
4.17
89 Bendik Drevvatne Rustad IL 41.34
4.17
90 Terje Bakke FOLLOBANEN 41.34
4.17
91 Emil August Longva Rustad IL 41.35
4.17
92 Oskar Farbrot Rustad IL 41.37
4.17
93 Magnus Følling Privat 41.43
4.18
94 Sigmund Akselsen SK Rye 41.44
4.18
95 Andreas Opstad OPIL 41.47
4.18
96 Jørn Espen Nilsen Privat 41.51
4.19
97 Truls Georg Hermansen Oslostudentenes IK - Friidrett 41.57
4.19
98 Ask Olaussen Rustad IL 41.58
4.20
99 Knut Bjørn Stokke Ås IL 42.05
4.20
100 Gorm Nøkleby BØLER IF FRIIDRETT / TEAM GG 42.06
4.20
101 Øyvind Kinneberg Privat 42.08
4.21
102 Håkon Lund Torkildsen Privat 42.09
4.21
103 Kristoffer Eriksen Nylund RUSSLAND 42.12
4.21
104 Glenn Fenger Kristiansen RAVN 42.13
4.21
105 Henrik Harsem ASPLAN VIAK 42.14
4.21
106 Audun Sektnan Privat 42.17
4.22
107 Ole-Martin Ihle Privat 42.18
4.22
108 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 42.18
4.22
109 Jan Hoel Rustad IL 42.20
4.22
110 Håkon Kristian Stavrum KFUM KAM. OSLO 42.20
4.22
111 Wilfred Østgulen Skimt 42.22
4.22
112 Bjarte Eik-Nes Solberg & Hansen 42.25
4.22
113 Magnus Worren Privat 42.25
4.22
114 Pål Longva Rustad IL 42.28
4.23
115 Arne Brørs Mattilsynet 42.31
4.23
116 Tor Murvold Rustad IL 42.31
4.23
117 Niklas Haglund Privat 42.33
4.23
118 Svend Jørgen Pedersen TEAM NORDAHL PEDERSEN 42.34
4.23
119 Paal Raastad PUPIL 42.36
4.24
120 Jonas Krogh Privat 42.38
4.24
121 Kjetil Digre Rustad IL 42.40
4.24
122 Terje Alstad BYNESET IL / NTB 42.43
4.24
123 Øyvind Kvernen DRØBAK-FROGN IL 42.45
4.24
124 Jostein Tullander Rustad IL 42.52
4.25
125 Kjetil Bang Throndsen SK Rye 42.53
4.25
126 Tore Hammerø Privat 42.55
4.25
127 Ola Stigum Privat 42.57
4.26
128 Helge Grenager Solheim Rustad IL 42.58
4.26
129 Andreas Hoel Sandsdalen Rustad IL 42.59
4.26
130 Christian Madsen NORDEN ASSURANCE AS 42.59
4.26
131 Jan Magnus Brevik RYE SP.KL. / ICEBREAKERS 43.00
4.26
132 Per Hellevik-Carlsson SSK TRIATHLON 43.00
4.26
133 Jens Nesbø Treningscamp 43.09
4.27
134 Espen Dåsvand NETS ACTIVE 43.16
4.28
135 Mikkel Ryan Ringsby Rustad IL 43.17
4.28
136 Marcus Josefsson TORP & CO BEDRIFTSMASSASJE 43.17
4.28
137 Gaute Gaasemyr Oslostudentenes IK - Friidrett 43.21
4.28
138 Oskar Frantzen Holte OSLO DØVES S.KL. 43.23
4.28
139 Nicolas Holmgren TIGERS 43.23
4.28
140 Bjørn Kjetil Wålberg Privat 43.25
4.29
141 Erik Sjaastad TEAM BJØRKNES 43.25
4.29
142 Eivind Gausland If Skadeforsikring 43.27
4.29
143 Anders Galaasen Privat 43.30
4.29
144 Fred Haugen Oppsal IF 43.33
4.29
145 Rasmus Vatne Privat 43.35
4.30
146 Henning Holm TJALG IL 43.36
4.30
147 Henrik Natvig Nittedal IL 43.36
4.30
148 Gaute Sandal SATS ELIXIA 43.37
4.30
149 Sondre Olaussen Rustad IL 43.37
4.30
150 Ruben Røsler Privat 43.38
4.30
151 Roger Malvin Hole VELLEDALEN IL - FRIIDRETT 43.39
4.30
152 Espen Schram HR PROSJEKT AS 43.41
4.30
153 John Tuflått Privat 43.43
4.30
154 Trond-Egel Johansen Lørenskog friidrettslag 43.43
4.30
155 Rune Sørheim Telenor BIL 43.47
4.31
156 Tommy Øvrum LMF 43.50
4.31
157 Aslak Fyhri Privat 43.52
4.31
158 Inge Henning Fredagsvik TEAM COOP 43.53
4.31
159 John Fuller NORDIC FURNITURE 43.56
4.32
160 Tomas Wang IDDQD 43.57
4.32
161 Jørgen Burdal Privat 43.58
4.32
162 Øystein Garnes Helly Hansen 43.59
4.32
163 Carl Arthur David-Andersen SØRKEDALENS IF / MILSLUKERN SPORT 44.01
4.32
164 Truls Wang-Johannessen Privat 44.02
4.32
165 Hugo Garcia Privat 44.04
4.33
166 Diego Gonzalez Privat 44.05
4.33
167 Bendik Mellbye Brenna FERDIGLAGET 44.05
4.33
168 Jens Christian Riege Rustad IL 44.09
4.33
169 Hogne Hareide TOPP SKRUKK 44.09
4.33
170 Vidar Blegeberg Privat 44.09
4.33
171 Endre Guriby EURO BUSINESS SCHOOL 44.10
4.33
172 Bjørn Lauglo Stovnerkameratene 44.11
4.33
173 Joakim Eriksrud Karlsen Rustad IL 44.12
4.33
174 Per Edvin Mæhlum Bøler IF Fotball 44.12
4.33
175 Gunnar Jonsson SKILØPERNE 44.14
4.34
176 Kim Kartevold Privat 44.15
4.34
177 Andreas Bachke Privat 44.17
4.34
178 Torstein Reistadbakk Asplan Viak BIL 44.24
4.35
179 Stian Rostad BLOM NORWAY 44.26
4.35
180 Mads Høgholen GIN & SHRIMPS 44.28
4.35
181 Sondre Henningsgård VBIL 44.29
4.35
182 Asbjørn Holmgren BØLERBØLLENE 44.30
4.35
183 Audun Øvrum Privat 44.32
4.35
184 Håvard Bævre SLENGKOS SPORTSWEAR 44.39
4.36
185 Gerrit Karafiat METAL HAMMER 44.40
4.36
186 Hans Hestengen Rustad IL 44.41
4.36
187 Ole-Andreas Brastad Bøler IF Friidrett 44.45
4.37
188 Marius Røthe Arnesen Privat 44.56
4.38
189 Espen Sedeniussen Privat 44.57
4.38
190 Magnus Skeide ACANDO 44.57
4.38
191 Per Gunnar Gulstuen Privat 44.58
4.38
192 Pål Arne Kjendsmo Privat 44.58
4.38
193 Ola Mellem TUIL TROMSDALEN FRIIDRETT 45.00
4.38
194 Knut Dyrstad Statkraft BIL 45.02
4.39
195 Espen Solberg DRAMMEN VGD 45.03
4.39
196 Tormod Reiersen Privat 45.04
4.39
197 Torbjørn Eika RØA IL / KS 45.07
4.39
198 Axel Ivan Rustad IL 45.08
4.39
199 Johannes Sørbø NAV KUNNSKAP 45.09
4.39
200 Per Einar Mosfjell Privat 45.10
4.39
201 Øyvind Rise Røa IL 45.13
4.40
202 Alf Inge Cleve-Stiansen LEADING EDGE 45.14
4.40
203 Inge Holter SKANSKA AKTIV 45.14
4.40
204 Christian Elsebutangen Romerike Ultraløperklubb 45.15
4.40
205 Reidar Søbstad SK Rye 45.17
4.40
206 Knut Vala Rustad IL 45.18
4.40
207 Terje Bøhn Achilles 45.18
4.40
208 Ingar Madsen SK Rye 45.19
4.40
209 Christoffer Wang Privat 45.21
4.41
210 Kjetil Landsverk Privat 45.22
4.41
211 Thomas Hager STATOIL BIL 45.33
4.42
212 Svein Erik Salthe Canon 45.36
4.42
213 Vegard Marken DNV GL 45.37
4.42
214 Steinar Årset MS-FORBUNDET 45.38
4.42
215 Tor-Arne Arnesen Privat 45.43
4.43
216 Torkil Brunsvik Privat 45.43
4.43
217 Fredrik Gaustad Privat 45.50
4.44
218 Sverre Melleby Privat 45.51
4.44
219 Roy A. E. Nielsen Privat 45.54
4.44
220 Arne-Vetle Gulliksen FORSVARSMATERIELL 45.56
4.44
221 Petter Harsem Privat 45.58
4.44
222 Tore Erstad Privat 45.58
4.44
223 Jørgen Stav Helgheim Privat 45.59
4.44
224 Pål Nordseth Privat 46.02
4.45
225 Sven Ivar Sanstøl Privat 46.03
4.45
226 Tom-Erik Valsø ACANDO 46.03
4.45
227 Thomas Brenni Privat 46.04
4.45
228 Morten Hanssen Privat 46.04
4.45
229 Mikkel Ersdal Privat 46.08
4.45
230 Ole Alexander Opdalshei KREFTFORENINGEN BIL 46.09
4.45
231 Roger Næss Privat 46.10
4.46
232 Herman Holtan Privat 46.10
4.46
233 Christian Prestegård LOEN ACTIVE / KONDIS 46.16
4.46
234 Bendik Samuelsen Privat 46.16
4.46
235 Børre Kopaas Privat 46.20
4.47
236 Kent-Gøran Carlsson Privat 46.25
4.47
237 Øystein Kambo Tangeås STRANDEBARM IL 46.31
4.48
238 Sam Wennerlund Romerike Ultraløperklubb 46.33
4.48
239 Jan Tore Savic Knutsen FOSSUM IF / TIRSDAGSLØPERNE 46.40
4.49
240 Rasmus Evrin Bækkelagets SK 46.42
4.49
241 Håkon Julian Brattensborg Privat 46.43
4.49
242 Lars Kirkebøen Privat 46.45
4.49
243 Erik Schjerven SPAREBANK 1 FINANS ØSTLANDET AS 46.46
4.49
244 Eirik Willand RAMBØLL AS 46.52
4.50
245 Martin Sørli OSLO POLITIS IL 46.54
4.50
246 Svein Harsem Privat 46.56
4.50
247 Ram Rayamajhi Obos 47.00
4.51
248 Andrzej Wos Privat 47.00
4.51
249 Geirrare Blystadlarsen HAKDAL LFP 47.01
4.51
250 Carsten Krøger SK Rye 47.02
4.51
251 Kenneth Antonsen RYE SP.KL. / SBM LIFE SCIENCE AB 47.03
4.51
252 Kjell Arne Jerstad Privat 47.04
4.51
253 Øyvind Fjeld OBSIMA TECHNOLOGY AS 47.10
4.52
254 Casper Holtan Privat 47.11
4.52
255 John Richard Johansen TEAM OCR NORWAY 47.11
4.52
256 Bjørn Arne Sørslett TEAM HAUKEN 47.14
4.52
257 Eirek Engmark BUL 47.14
4.52
258 Andreas Nilsen Privat 47.17
4.52
259 Andreas Stokstad Privat 47.17
4.52
260 Rune Trandem OSLO ENTREPENØR AS 47.18
4.53
261 Geir H. Næss Privat 47.19
4.53
262 Kim Nicolai Strømsborg Privat 47.19
4.53
263 Odd Christer Brovig Privat 47.20
4.53
264 Tom Andre Christiansen Privat 47.21
4.53
265 Jon Terje Holtan Privat 47.22
4.53
266 Jonas Herbrandsen Rustad IL 47.24
4.53
267 Espen Frimann Koren Oslofjord Triatlon 47.31
4.54
268 Eivind Kristoffersen RENEK BIL 47.37
4.55
269 Geir Erik Barthold Privat 47.48
4.56
270 Truls Vikøyr Privat 47.49
4.56
271 Tomasz Puzniak Privat 47.51
4.56
272 Robert Hansen TEAM HANSEN 47.53
4.56
273 Aleksander Hestevold Privat 47.53
4.56
274 Even Neeb Privat 47.54
4.56
275 Joachim Johnsen Mattilsynet 47.57
4.57
276 Ånund Eggen-Vaa RUSTAD IL / LANGRENN 04 48.00
4.57
277 Tore Lervik BEKK 48.01
4.57
278 Johan Noraker Nos Mattilsynet 48.02
4.57
279 Peter V.D. Ivan Rustad IL 48.06
4.58
280 Thomas Jahnsen Privat 48.07
4.58
281 Nicolai Klever Privat 48.07
4.58
282 Lars Havig Berge FERDIGLAGET 48.11
4.58
283 Leif Aksel Røkke Privat 48.11
4.58
284 Cato Børresen Privat 48.15
4.58
285 Simen Ingelsrud Privat 48.16
4.59
286 Håkon Brevik Privat 48.18
4.59
287 Asgeir Skaret TIRSDAGSLØPER 48.18
4.59
288 Håkon Carlsen Rustad IL 48.26
5.00
289 Magnus Justad Privat 48.27
5.00
290 Christian Dahl Mattilsynet 48.29
5.00
291 Ginas Budrys Privat 48.34
5.00
292 Svein Olav Dyrhol STATOIL 48.35
5.01
293 Erik Lunde Privat 48.40
5.01
294 Stig Arnesen TURBO-DUO 48.43
5.01
295 Atle Nikolaisen TEAM HAUKEN 48.43
5.01
296 Geir Hansen TEAM HANSEN 48.52
5.02
297 Tobias Knøsmoen Privat 48.53
5.02
298 Magnus Husa SKI 48.54
5.02
299 Per Magnus Holt OSLO POLITI 48.55
5.03
300 Yuriy Pylypchenko Privat 48.58
5.03
301 Hans Ove Ljosåk IF BIL 48.58
5.03
302 Håkon Drolsum Røkenes Privat 49.00
5.03
303 Sverre Kristiansen Privat 49.01
5.03
304 Aasmund Amundsen Sørum IL 49.01
5.03
305 Jostein Fredriksen Privat 49.02
5.03
306 Dag Amundsen ull kisa il 49.05
5.04
307 Paul Helliesen Privat 49.06
5.04
308 Oddbjørn Strøm SWECO BIL 49.08
5.04
309 Espen Nystad Rustad IL 49.09
5.04
310 Helge Ilseng Bøler IF Friidrett 49.13
5.04
311 Hans Anders Brastad Bøler IF Friidrett 49.14
5.05
312 Øyvind Gleditsch Privat 49.23
5.05
313 Robert Schou Privat 49.29
5.06
314 Sander Amrud Pedersen Bøler IF Friidrett 49.34
5.07
315 Eirik Syversen Privat 49.36
5.07
316 Bjørn Idstad Privat 49.38
5.07
317 Henrik Thorvaldsen Privat 49.39
5.07
318 Øyvind Årset PAYEX 49.39
5.07
319 Rune Riberg TEAM SYRE 49.40
5.07
320 Martin Solheim Alexandersen Privat 49.43
5.08
321 Hans Magnus Gjerlaug Privat 49.45
5.08
322 Aaron Robert King Privat 49.49
5.08
323 Egil Jakobsen EY BIL 49.52
5.08
324 Trym Trymbo SKYTTA IL 49.57
5.09
325 Kyrre Hansen SF 50.02
5.09
326 Kjell Nystad Rustad IL 50.04
5.10
327 Petter Eppeland ACANDO 50.04
5.10
328 Torkel Stene TEAM BJØRKNES 50.08
5.10
329 Ola Swensson Privat 50.10
5.10
330 Kristian Husa Privat 50.16
5.11
331 Geir Olsen Privat 50.16
5.11
332 Per Neraas-Andersen FINDUS 50.19
5.11
333 Jonas Kosberg Mattilsynet 50.28
5.12
334 Mats Petter Sydengen OSLO KOMMUNE, BYDEL GRORUD 50.29
5.12
335 Håkon Solberg EY BIL 50.33
5.13
336 Torbjørn Dahl Privat 50.34
5.13
337 Jun Qiao Privat 50.36
5.13
338 Frode Veie TEAM SYRE 50.38
5.13
339 Vetle Seljestad EY BIL 50.44
5.14
340 Knut Sjølie Privat 50.44
5.14
341 Roar Antonsen Privat 50.45
5.14
342 Mårten Skjøstad Bækkelagets SK 50.53
5.15
343 Ben Terje Moen AURSKOG HØLAND TRIATLON 50.55
5.15
344 Jakob Myking Privat 50.56
5.15
345 Konrad Haugen Rustad IL 51.02
5.16
346 Bjørn Engen SK Rye 51.08
5.16
347 Geir Malmedal NAF KONDIS 51.13
5.17
348 Jan Swensson Privat 51.14
5.17
349 Eirik Lybeck Kjernli Privat 51.20
5.18
350 Gunnar Stavrum Privat 51.22
5.18
351 Solveig Lie Støverud Privat 51.25
5.18
352 Anders Tosterud Privat 51.26
5.18
353 Sigve Saltveit TVETERÅSEN FC 51.28
5.18
354 Tobias Bang-Hansen VEALØS SJØMANNSFORENING 51.34
5.19
355 Martin Evensen Privat 51.40
5.20
356 Andreas Tørå Hagli Bekk Consulting 51.48
5.20
357 Frans Aubert Privat 51.52
5.21
358 Eirik Sætre Privat 51.54
5.21
359 Magnus Hermansson Privat 51.58
5.21
360 Trond Bjercke Privat 51.59
5.22
361 Christian Flatum Privat 51.59
5.22
362 Magnar Katla Privat 52.00
5.22
363 Trond Kiserud Privat 52.07
5.22
364 Sondre Ørbog TEAM TURBO 52.07
5.22
365 Børge Mælum TEAM BØRRE 52.08
5.22
366 Eirik Vassvåg Privat 52.10
5.23
367 Arvid Karlsen Privat 52.10
5.23
368 Tore Melby SKOÆ 52.10
5.23
369 Frode Aksnes NRK 52.17
5.23
370 Morten Tvedt TEAM NONSTOP 52.19
5.24
371 Viktor Pettersson Privat 52.21
5.24
372 Sverre Telnes Privat 52.22
5.24
373 Magnus Dahl Privat 52.27
5.24
374 Lars-Göran Bäck Privat 52.28
5.25
375 Hans-Christian Borstad Privat 52.36
5.25
376 Øyvind Tønsberg Privat 52.39
5.26
377 Roar Malmedal Privat 52.39
5.26
378 Marius Ivan Privat 52.47
5.26
379 Åsmund Westgaard Privat 52.49
5.27
380 Leidulf Årset EIDSDAL IL 52.49
5.27
381 Jan Rise Privat 52.50
5.27
382 Thor Inge Tollehaug IF Eiker Kvikk 52.51
5.27
383 Paal-Andre Reinshol Privat 52.59
5.28
384 Christian Sesvold TEAM BEACH BUM HUT RACING 53.00
5.28
385 Eirik Dekko MAKSPULS <3 53.01
5.28
386 Sigmund Le Fjeld IL Tyrving 53.06
5.28
387 Trond Haugen Privat 53.09
5.29
388 Eirik Skotte-Haugerud Rustad IL 53.12
5.29
389 Jan Erik Sæther Ask Privat 53.14
5.29
390 Lars Morten Hagen FIK Ren-Eng 53.30
5.31
391 Mikkel Viggo Kleefeld FAGFORBUNDET 53.32
5.31
392 Bertrand Cailleau Privat 53.32
5.31
393 Erik Landa Bøler IF Friidrett 53.34
5.31
394 Josef Adam Privat 53.42
5.32
395 Terje Willy Strøm Privat 53.44
5.32
396 Franck Vogt Privat 53.46
5.33
397 Thomas Von Brasch Privat 53.56
5.34
398 Feras Gharbawi BROADNET 54.02
5.34
399 Per Øystein Flatmo Privat 54.10
5.35
400 Petter Breigutu LESJA IL 54.19
5.36
401 Sigurd Siem Privat 54.25
5.37
402 Arild Sveen Mattilsynet 54.26
5.37
403 Jan Roger Sandbakken Privat 54.28
5.37
404 Kai Barstad Privat 54.31
5.37
405 Eirik Dahl Viggen Privat 54.31
5.37
406 Rune Stenersen XXL SPORT 54.41
5.38
407 Erland Per Volden Privat 54.51
5.39
408 Jørgen Dahl Privat 54.53
5.39
409 Per Thomas Hille EMBEDDED CONSULTING 54.55
5.40
410 Bjørn Bore Privat 54.56
5.40
411 Jørgen Espnes Privat 54.57
5.40
412 Hung Chi Nguyen Obos 55.00
5.40
413 Emil Oustad FIK Ren-Eng 55.05
5.41
414 Peder Bäck Privat 55.07
5.41
415 Einar Furulund FIK Ren-Eng 55.08
5.41
416 Frode Carlsson SIMENSBRÅTEN IL 55.10
5.41
417 Morten Bøås Privat 55.15
5.42
418 Marek Puzniak Privat 55.17
5.42
419 Atle Onar Knapskog Privat 55.27
5.43
420 Halvor Høst Heyerdahl Privat 56.11
5.48
421 Christian Klem Privat 56.12
5.48
422 Jan Petter Svinø Mattilsynet 56.14
5.48
423 Kai Glenn Borgersen SK Vidar/TEAM RP 56.21
5.49
424 Stian Berg Privat 56.27
5.49
425 Kristian Andreas Kaltenborn Oppegård IL 56.46
5.51
426 Ketil Stølen Privat 56.48
5.51
427 Thomas Bjerkmann Privat 57.11
5.54
428 Arvid Tangerås STRANDEBARM IL 57.11
5.54
429 Ole Rabbit Ribe VVS&BAD A/S 57.14
5.54
430 Espen Vermundsberget Privat 57.23
5.55
431 Anders Storløkken Privat 57.31
5.56
432 Carl-Henrik Varstad Privat 57.42
5.57
433 Espen Øvrebø Privat 57.45
5.57
434 Roger Muldbakken Privat 57.51
5.58
435 Steinar Uran Kjelsås IL 57.53
5.58
436 Gaute Dekko Privat 58.05
5.59
437 Anders Husa Privat 58.10
6.00
438 Geir Axelsen Privat 58.17
6.01
439 Frode Villumstad Privat 58.23
6.01
440 Bjørn Helge Holte BREVPOST IL 58.39
6.03
441 Asbjørn Strand Privat 58.46
6.04
442 Tormod Midtskog Privat 58.48
6.04
443 Max Lotternes Privat 58.51
6.04
444 Ludvig Tanderø Mattilsynet 58.52
6.04
445 Tor Størker Mehus Privat 58.56
6.05
446 Hein Haraldsen ØLHUNDENE 59.08
6.06
447 Per Ivar Tønnessen Privat 59.12
6.06
448 Erling Joar Fløttum Privat 59.13
6.06
449 Kent Harald Unsgaard AKASTOR 59.24
6.07
450 Ståle Nuland Privat 59.29
6.08
451 Patrik Hurtig Privat 59.40
6.09
452 John-Olav Sæter Privat 59.47
6.10
453 Bjarne Johannessen Privat 59.54
6.11
454 Espen Karlsen Privat 1.00.04
6.12
455 Faisal Siddiq Privat 1.00.29
6.14
456 Henning Emil Berg Heyerdahl SK Rye 1.00.33
6.15
457 Kim Gibson Privat 1.00.47
6.16
458 Stian Homstvedt Pedersen SKILØPERNE 1.00.49
6.16
459 Benjamin Weydahl Privat 1.00.52
6.16
460 Andre Weydahl Privat 1.00.53
6.17
461 Frank Ståle Myrmel NILSEN ELEKTRO AS HORTEN PEC 1.00.57
6.17
462 Dariusz Kaniecki Privat 1.01.04
6.18
463 Vegard Holmsen Privat 1.01.12
6.19
464 Bjørn Erik Jansen Privat 1.01.26
6.20
465 Terje Pettersen Bøler Bandy Boys 1.01.36
6.21
466 Arne Alfei Martinsen TEAM MARTINSEN 1.01.37
6.21
467 Martin Koldaas DRC RADIOLAB AS 1.01.39
6.21
468 Torkel Andreas Haufmann Privat 1.02.10
6.25
469 Frank Michaelsen Privat 1.02.26
6.26
470 Jo Christian Oterhals Privat 1.02.41
6.28
471 Stig Magnus Sandberg Privat 1.02.48
6.28
472 Ola Trøyflat Privat 1.02.54
6.29
473 Tim Hilhorst Privat 1.03.31
6.33
474 Torsten Gabrielsen Privat 1.03.36
6.33
475 Thomas Stangebye Privat 1.03.48
6.35
476 Trond Olav Hoem Privat 1.04.33
6.39
477 Svein Gabrielsen Privat 1.05.10
6.43
478 Ole-Morten Andersen FCBARCA 1.05.13
6.43
479 Hovard Brandtzæg Privat 1.05.39
6.46
480 Espen Bratlie BRATLIE RUNNERS 1.05.54
6.48
481 Martin Wickholm Privat 1.06.00
6.48
482 Steinar Skomedal Privat 1.06.11
6.49
483 Knut Jensen Privat 1.07.32
6.58
484 Geir Uvsløkk Privat 1.09.28
7.10
485 Oddvar Nyborg Privat 1.09.48
7.12
486 Vegard Lønborg Jensen Oppegård IL 1.10.10
7.14
487 Frode Nordgulen Privat 1.10.27
7.16
488 Lars Jørgen Arntsen NEDSLAGSVEIEN KONDISJONSKLUBB 1.10.59
7.19
489 Karl Johan Tvedt KFUM , KAM 1.11.51
7.24
490 Mattias Løvkvist Privat 1.12.18
7.27
491 Håvard Næss Thomassen Privat 1.12.50
7.31
492 Espen Lund TINGVALLA ELEKTRO 1.14.02
7.38
493 Leif Stensrud Privat 1.14.02
7.38
494 Nikodem Cyrson Privat 1.15.44
7.48
495 Pål Frang Privat 1.16.18
7.52
496 Runar Ove Moe Bøler IF Friidrett 1.18.34
8.06
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Martine Ek Hagen BUL 37.57
3.55
2 Sigrun Gjølberg RYGGE IL / RYGGEJOGGEN 39.05
4.02
3 Marit Vala Bøler IF Friidrett 40.55
4.13
4 Ida Eide Øystre Slidre Il 41.53
4.19
5 Monica Ragnvaldsen IL TRY 42.46
4.25
6 Ingrid Skaarer GE HEALTHCARE BIL 43.03
4.26
7 Elin Mellemstrand Privat 43.54
4.32
8 Dorte Foss Raufoss IL - Friidrett 43.57
4.32
9 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL 44.08
4.33
10 Merete Haukenes Privat 44.24
4.35
11 Judith Ingela Rickersen Hole Bækkelagets SK - Ski 44.25
4.35
12 Marte Tangen SK Vidar 45.03
4.39
13 Ane Sofie Krogh Rustad IL 45.18
4.40
14 Line Johanne Strætkvern Pedersen Privat 45.21
4.41
15 Marte Beitnes Johnsen VUL 45.41
4.43
16 Solgunn Tverfjell SK Rye 45.45
4.43
17 Line Hurrød Rustad IL 45.54
4.44
18 Constance Løken Dahl IL Tyrving 45.59
4.44
19 Stine Schonhowd Brandbu IF 46.04
4.45
20 Kristine Wasrud JBV BIL 46.07
4.45
21 Vivian Sørensen Lunde Privat 46.11
4.46
22 Eeva Kantanen Hydro Oslo Bil 46.25
4.47
23 Cathrine Wolf Lund Kjelsås IL 46.33
4.48
24 Frida Viken Von Brasch TEAM BJØRKNES 46.41
4.49
25 Cornelia Maria Usler Bækkelagets SK 46.42
4.49
26 Abelone Lyng Bøler IF Friidrett 46.48
4.49
27 Ingrid Alne Privat 46.51
4.50
28 Linn Håvelsrud Klaesson LMF 47.15
4.52
29 Ingelin Westeren Privat 47.22
4.53
30 Hege Mikalsen Privat 47.36
4.54
31 Pernille Dørstad STATNETT SBIL 47.54
4.56
32 Ingrid Magritt Heggebø Lutnæs Lillehammer Skiklub 48.03
4.57
33 Ida Sofia Vaa Oslofjord Triatlon 48.06
4.58
34 Anne Weider Aasen Privat 48.09
4.58
35 Åse Pauline Hager TINE SA 48.23
4.59
36 Åsne Meland MILJØDIREKTORATET 48.28
5.00
37 Marit Røn Privat 48.34
5.00
38 Mari Stølen Privat 48.40
5.01
39 Sille Hustvedt Rustad IL 48.41
5.01
40 Charlotte Carlander Privat 48.46
5.02
41 Hanne Marie Carlsson Privat 48.48
5.02
42 Frida Tendal Rustad IL 49.02
5.03
43 Birgitte Istad Privat 49.12
5.04
44 Elin Sophie Ones KRUKNES IL 49.22
5.05
45 Ragnhild Rein Bore Privat 49.50
5.08
46 Hanne Blomfeldt OPIL 49.53
5.09
47 Gro S. Hanssen Privat 49.54
5.09
48 Ruth Sandring TEAM OCR NORWAY 50.07
5.10
49 Marit Linnea Gjelsvik Privat 50.15
5.11
50 Elin Vannes Privat 50.18
5.11
51 Elisabeth Hoffmann BULL & CO ADVOKATFIRMA AS 50.27
5.12
52 Inger Anita Tollehaug EIKER-KVIKK 50.31
5.12
53 Bente Sæther Dnb 50.31
5.12
54 Guri Berge Privat 50.32
5.13
55 Hege Nøkleby Gullichsen Privat 50.41
5.14
56 Ellen Jemtegaard Privat 50.42
5.14
57 Tove-Mette Arnesen TURBO-DUO 50.53
5.15
58 Sofie Pettersen Privat 51.08
5.16
59 Janne Dåsvand Statnett 51.08
5.16
60 Hilde Cathrine Leraand Privat 51.09
5.16
61 Tori Løge MOSVATNET ALLSTARS 51.11
5.17
62 Britt-Ingvild Børve OPIL 51.16
5.17
63 Isabel Schultz Karlsen Follo Sk 51.25
5.18
64 Laila Engelsen Bøler IF Friidrett 51.26
5.18
65 Kathrine Lie Privat 51.26
5.18
66 Lill-Ann Kildahl HANDELSBANKEN BL 51.31
5.19
67 Ingvild Skjelland AVENTA 51.31
5.19
68 Katja Synsfjell Privat 51.36
5.19
69 Aina Kemi Privat 51.43
5.20
70 Anne Beate Stubberud Privat 52.01
5.22
71 Katinka Sundt Privat 52.01
5.22
72 Kirsti Strand Privat 52.04
5.22
73 Liv Christine Lihagen Privat 52.08
5.22
74 Sophie Cranner Seip Privat 52.09
5.23
75 Tanja Ivana Holten Juricev Privat 52.17
5.23
76 Elisabeth Kielland Haug Privat 52.24
5.24
77 Mona Johannessen POSTEN NORGE 52.35
5.25
78 Heidi Stuve Mattilsynet 52.36
5.25
79 Kjersti Marie Løken Stavrum Privat 52.38
5.26
80 Marianne Losnegaard Jensen EVRY 52.50
5.27
81 Kristine Dammen LMF 52.52
5.27
82 Martha Köhler Privat 52.54
5.27
83 Vibeke R. Nilsen Privat 52.57
5.28
84 Oda Charlotte Tretli Rustad IL 53.00
5.28
85 Carolin Steinert Privat 53.00
5.28
86 Hanne Jonhaugen Privat 53.08
5.29
87 Thoai-Anh Pham Privat 53.15
5.29
88 Yvonne Modig Brensdal Privat 53.20
5.30
89 Grete Skaret Privat 53.22
5.30
90 Tina Løvstad BIF 53.25
5.30
91 Jill Jahrmann Privat 53.40
5.32
92 Elfie Gong Privat 53.41
5.32
93 Britt-Marie Stenseth Privat 53.48
5.33
94 Hege Hansen IF Frøy 53.57
5.34
95 Hanne Gro Korsvold Oslofjord Triatlon 54.11
5.35
96 Hege Iren Torkilsrud Frogner IL 54.15
5.36
97 Unni Kristiansen Privat 54.21
5.36
98 Sølvi Talset SK Rye 54.26
5.37
99 Lone Rendalsvik Lund TEAM TURBO 54.36
5.38
100 Trine Martens Privat 54.37
5.38
101 Agnes Benediktsdottir SKILØPERNE 54.40
5.38
102 Cecilie Bøe Privat 54.44
5.39
103 Gry Knudsen Privat 54.55
5.40
104 Kristin Andersen FORSKNINGSRÅDET 54.57
5.40
105 Marit Ottersbo-Johansen Driv IL 55.01
5.40
106 Ane Hustvedt Rustad IL 55.05
5.41
107 Anne Karin Falstad Vala Rustad IL 55.08
5.41
108 Paola Ress TEAM OCR NORWAY 55.20
5.42
109 Marie Gran Aspunvik Privat 55.21
5.42
110 Elisabeth Schau Bones Privat 55.21
5.42
111 Bente Brinchmann Ullern 55.22
5.42
112 Laila Meyrick Privat 55.25
5.43
113 Kjersti Johnsen Privat 55.30
5.43
114 Aase Løvland Privat 55.35
5.44
115 Silje Meek Privat 55.36
5.44
116 Caroline Sesvold Tørring STOREBRAND SPORT 55.40
5.44
117 Anne Høibø Privat 55.44
5.45
118 Heidi Tandberg Privat 55.55
5.46
119 Lisa Wisløff Privat 56.03
5.47
120 Franciska Perger KLP BIL 56.06
5.47
121 Lene Schonhowd SØNDRE ÅL SPORTSKLUBB 56.06
5.47
122 Katrine Judit Urke Privat 56.10
5.47
123 Maria Kristiansen OLAV THON BIL 56.14
5.48
124 Anne-Mari Samskott Privat 56.21
5.49
125 Isabel Aarnes SKY IS THE LIMIT 56.21
5.49
126 Ingunn Ytrehus TROMSØ LØPEKLUBB / TEAM VIKTOR 56.29
5.49
127 Kristin Ryan Rustad IL 56.30
5.49
128 Lisbeth Alexandersen Privat 57.10
5.54
129 Cecilie Bugge Solberg Privat 57.11
5.54
130 Line Yang Stousland OSLOFJORD TRIATLON / OBOS 57.18
5.54
131 Katrine Hofstad IF Frøy 57.26
5.55
132 Tonje Haugberg UDIR BIL 57.39
5.57
133 Birgit Wold Privat 57.44
5.57
134 Birte Nystad Blanck Privat 57.46
5.57
135 Kirsten Dalholt Privat 57.47
5.57
136 Trine Celius Privat 57.48
5.58
137 Sari Uran Kjelsås IL 57.52
5.58
138 Hanne Mari Skappel Privat 58.36
6.02
139 Hanne Vigander Privat 58.47
6.04
140 Mari Andrine Hjorteset Privat 58.57
6.05
141 Gro Kristin Axelsen Privat 58.58
6.05
142 Synne Nygård Privat 58.59
6.05
143 Hanne Eldby RYE SP.KL. / IF FRØY 59.17
6.07
144 Marianne Thoresen Privat 59.18
6.07
145 Siri Marie Ihle Skari Kløfta IL 59.18
6.07
146 Tuva Marie Lindstad Kløfta IL 59.19
6.07
147 Mette Evensen Privat 59.32
6.08
148 Christine Steinstø BRING 59.33
6.08
149 Elisabeth Bækken Jonhaugen Privat 59.33
6.08
150 Vibeke Schei Syversen Privat 59.35
6.09
151 Sofie Margrethe Løken IL Tyrving 59.35
6.09
152 Laila Risto TEAM OCR NORWAY 59.37
6.09
153 Inga-Lise Nordlys Privat 59.44
6.09
154 Marit Larsen Privat 1.00.11
6.12
155 Sidsel Elisabeth Johannesen Privat 1.00.13
6.12
156 Hilde Anita Baadsvik Obos 1.00.26
6.14
157 Silje Guriby Privat 1.00.29
6.14
158 Mathilde Rubberdt Privat 1.00.30
6.14
159 Ingrid Solheim Undeberget Rustad IL 1.00.48
6.16
160 Elin Rosseland Privat 1.00.49
6.16
161 Cathrine Gundrosen Privat 1.00.52
6.16
162 Tine Venås Privat 1.00.56
6.17
163 Christine Mysen Privat 1.01.01
6.17
164 Sonja Tveiten KNEM HÅNDVERK 1.01.09
6.18
165 Live Hesthagen SISTELITA 1.01.23
6.20
166 Mai Britt Berge Privat 1.01.27
6.20
167 Hanne Karlsen Privat 1.01.36
6.21
168 Silje Landsverk Obos 1.01.37
6.21
169 Ina Rosenberg Stavrum Privat 1.01.41
6.22
170 Trude Munch-Møller Privat 1.01.41
6.22
171 Sigrid Marie Førsund Privat 1.02.00
6.24
172 Linda Renate Glesnes Oslofjord Triatlon 1.02.03
6.24
173 Ane Føllesdal BLUEGARDEN AS 1.02.37
6.27
174 Anita Kristin Ellingsen Stava Privat 1.02.38
6.27
175 Nina Westgaard Privat 1.02.40
6.28
176 Trude Garsjøen Jensen Privat 1.02.45
6.28
177 Elin Sætervik KPMG PULS 1.02.53
6.29
178 Kaja Kelder Privat 1.02.54
6.29
179 Marianne Skaane Privat 1.02.59
6.30
180 Therese Alexandersen SIGNO RYCON 1.03.01
6.30
181 Laila Fjeldvang RETRIEVER NORGE 1.03.16
6.31
182 Ingerid Opdahl Privat 1.03.23
6.32
183 Denise Stoeller Privat 1.03.31
6.33
184 Silje Buraas Privat 1.03.34
6.33
185 Marianne Andersen SK Rye 1.03.37
6.34
186 Lise Sørli Privat 1.03.39
6.34
187 Gry Elisabeth Hanssen SISTELITA 1.04.31
6.39
188 Elisabeth Idland Privat 1.04.42
6.40
189 Madeleine Brandt MULTICONSULT BIL OSLO 1.04.50
6.41
190 Lillian Bjerkelien TEAM OCR NORWAY 1.04.55
6.42
191 Kirsten Kørte MOSVATNET ALLSTARS 1.05.00
6.42
192 Kristine Herheim Privat 1.05.08
6.43
193 Oline Lovise Yksnøy SPIRIDON LANGLØPERLAG 1.05.10
6.43
194 Anne Grete Hoem Privat 1.05.47
6.47
195 Elisabeth Arnesen Privat 1.05.55
6.48
196 Hege Wickholm Privat 1.05.59
6.48
197 Hege Marie Salseng Privat 1.06.23
6.51
198 Kristin Weibust Obos 1.06.36
6.52
199 Elisabeth Rogne Privat 1.06.45
6.53
200 Grethe Modig Berntsen Privat 1.06.53
6.54
201 Line Hystad Privat 1.07.13
6.56
202 Mari Nesbakken Privat 1.07.25
6.57
203 Anne Christine Lie Privat 1.07.47
6.59
204 Hanne Edvardsen Privat 1.08.03
7.01
205 Lene Falknor Privat 1.08.17
7.02
206 Siri Nesbakken Privat 1.08.47
7.05
207 Camilla Fidje SIGNO RYCON AS 1.09.28
7.10
208 Julie Casoli Uvsløkk Privat 1.09.28
7.10
209 Martine Lillevand Hem Privat 1.09.55
7.12
210 Johanne Berg Oppegård IL 1.10.06
7.14
211 Tove Sandberg EVRY 1.10.23
7.15
212 Thea Nerell Privat 1.11.14
7.21
213 Johanne Charlotte Henriksen Privat 1.12.17
7.27
214 Anne Kari Thomassen ARENDAL TENNISKLUBB 1.12.58
7.31
215 Katharina Jakhelln Semb Privat 1.13.17
7.33
216 Ann Cathrine Bjørnsrud Mattilsynet 1.13.32
7.35
217 Tonje Holmsen Privat 1.13.53
7.37
218 Natalia Larsen Mattilsynet 1.14.05
7.38
219 Christina Apuzzo Privat 1.14.28
7.41
220 Eva Rueslåtten Privat 1.14.55
7.43
221 Anette Svee Wilberg Privat 1.15.16
7.46
222 Anita Harridsleff Privat 1.15.56
7.50
223 Kristin Øygard Privat 1.16.16
7.52
224 Hanne Huitfeldt Privat 1.16.18
7.52
225 Helén Petersen Privat 1.16.58
7.56
226 Heidi H Mikalsen Privat 1.17.22
7.59

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.