Bølers hjemmeside

Resultater for Ulsrudvann rundt 3km, 06-06-2019
I 2019 ble denne traseen løpt : Grusveien etter start, ikke via P-plassen
Lengden anslås å være 2870 meter.
En reportasje fra løpet finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Jesper Røn Rustad IL 10.46
3.45
2 Mads Blomfeldt Bøler IF Friidrett 11.13
3.54
3 Emil August Longva Rustad IL 11.32
4.01
4 Marius E. Aamodt Oppsal IF Orientering 11.56
4.09
5 Oskar Barland Rustad IL 12.01
4.11
6 Aksel Laforce Rustad IL 12.03
4.12
7 Jacob Jacobsen Privat 12.16
4.16
8 Nikolai Nilsen Rustad IL 12.20
4.18
9 Keino Valstad Bøler IF Friidrett 12.35
4.23
10 Jørgen Røn Oppsal IF 12.36
4.23
11 Julian Vesterhus Jacobsen IF Frøy 12.41
4.25
12 Hermann Bruun Bøler IF Friidrett 13.01
4.32
13 Ketil Laforce IF Frøy 13.01
4.32
14 Skotte Haugerud IF Frøy 13.26
4.41
15 Felix Rein Bruun-Lie Rustad IL 13.52
4.50
16 Georgy Sidelnikov Privat 14.19
4.59
17 Helge Årsheim Privat 14.40
5.07
18 Helmer Hauglin Bøler IF Friidrett 14.47
5.09
19 Christian Holm IF Frøy 14.50
5.10
20 Eirik Rokke Rustad IL 14.56
5.12
21 Stian Hegg Pettersen Bøler IF Friidrett 15.03
5.15
22 Ivan Sidelnikov Rustad IL 15.15
5.19
23 Anton Blomfeldt Rustad IL 15.17
5.20
24 Martinus Børnes Bøler IF Friidrett 15.26
5.23
25 Kristoffer Berg Rustad IL 15.31
5.24
26 Alexander Børnes Privat 17.18
6.02
27 Benjamin Øzger Bøler IF Friidrett 17.20
6.02
28 Kasper Høylo Jevne Rustad 17.56
6.15
29 Jørn Jevne Rustad IL 17.56
6.15
30 Milian Hernández-Holthe Bøler IF Friidrett 18.06
6.18
31 Felix Kvien Madsen Bøler IF Friidrett 18.55
6.35
32 Vegard Vatnar Oppsal IF 18.57
6.36
33 John Tore Vatnar Oppsal IF 18.58
6.37
34 Per Inge Østmoen Bøler IF Friidrett 19.51
6.55
35 Peter Sidelnikov Rustad IL 20.22
7.06
36 Matteus Måseide OSLO TURNFORENING 21.44
7.34
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL 12.00
4.11
2 Ane Hustvedt Rustad IL 12.58
4.31
3 Karoline Longva Rustad IL 13.20
4.39
4 Constance Maria Usler Rustad IL 13.21
4.39
5 Aurora Hjelseth Steen Rustad IL 13.25
4.40
6 Oda Charlotte Tretli Rustad IL 13.49
4.49
7 Jenny Hoel Sandsdalen Rustad IL 13.57
4.52
8 Sara Bøhmer Rustad IL 14.05
4.54
9 Signe Blomfeldt Lambertseter IF 14.11
4.57
10 Rikke Olafsen Rokke Rustad IL 14.58
5.13
11 Helene Prestrud Rustad IL 15.27
5.23
12 Synne Syversen Gihle Rustad IL 16.10
5.38
13 Silje Watterdal Syversen Oppsal IF Orientering 17.25
6.04
14 Synne Granå Vesterhus Privat 17.44
6.11
15 Mille Ruud Moen Rustad IL 18.48
6.33
16 Helena Måseide Lyn Ski 20.20
7.05
17 Ellen Kristiansen Privat 20.23
7.06
18 Amalja Konvacio Lørenskog FIK 20.26
7.07
19 Ludmila Sidelnikov Rustad IL 20.31
7.09

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.