Dato Navn Arrangement / Stevne Resultat Distanse / Øvelse Klasse Plass totalt Plass klasse
2019.01.12 Dominic Hoff Solastranden halvmaraton 1:18:48 Halvmaraton M45 4 1
2019.01.19 Amanda Valstad Bassen Sprint 43:11 200m - - -
2019.01.19 Amanda Valstad Bassen Sprint 15:49 60m hekk 9år - -
2019.01.19 Jennifer Valstad Bassen Sprint 15:92 60m hekk 12år 4 4
2019.01.19 Amanda Valstad Bassen Sprint 12:13 60m 9år - -
2019.01.19 Jennifer Valstad Bassen Sprint 9:98 60m 12år 8 8
2019.01.19 Jennifer Valstad Bassen Sprint 34:40 200m 12år 7 7
2019.01.19 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bassensprint 13,36 60 m hekk G10 2 2
2019.01.19 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bassensprint 10,08 60 m G10 2 2
2019.01.19 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bassensprint 35,43 200 m G10 4 4
2019.01.26 Amanda Valstad Skedsmolekene 11:85 60m 9år - -
2019.01.26 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Skedsmolekene 10,09 60 m G10 1 1
2019.01.26 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Skedsmolekene 13,24 60 m hekk G10 1 1
2019.01.26 Viktor Rokne Skedsmolekene 9.10 60m G12 - 1
2019.01.26 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Skedsmolekene 3,45 Lengde G10 2 2
2019.01.26 Amanda Valstad Skedsmolekene 2,25m Lengde 9år - -
2019.01.26 Jennifer Valstad Skedsmolekene 10:13 60m 12år 3 3
2019.01.26 Jennifer Valstad Skedsmolekene 14:44 60m hekk 12år 2 2
2019.01.26 Jennifer Valstad Skedsmolekene 3,38m Lengde 12år 4 4
2019.02.09 Richard Smitt-Ingebretsen Tyrvinglekene 9,92m Kule MS - 2.
2019.02.10 Synne Utseth Bøhlerengen Tyrvinglekene 1.57.51 600m J13 - 14
2019.02.10 Synne Utseth Bøhlerengen Tyrvinglekene 9.13 60m kvalifisering J13 - 12
2019.03.10 Richard Smitt-Ingebretsen NM Veteran, Nes 8,54m Kule M45-49 - 4
2019.03.22 Martinus Fonstad Børnes Bamselekene 8,77 60m G15 n/a n/a
2019.03.23 Jennifer Valstad Bamselekene 33,83 200m 12år 32 32
2019.03.23 Markus Nordviken Bamselekene 600m 2,04 G12 - -
2019.03.23 Jonas Nordviken Bamselekene 600m 2,10 - - -
2019.03.23 Jonas Nordviken Bamselekene 60m 10,77 G12 - -
2019.03.23 Jonas Nordviken Bamselekene lengde 3,30 G12 - -
2019.03.23 Jonas Nordviken Bamselekene kule 6,16 G12 - -
2019.03.23 Jonas Nordviken Bamselekene 200 36,18 G12 - -
2019.03.23 Markus Nordviken Bamselekene 200 33,34 G12 - -
2019.03.23 Markus Nordviken Bamselekene kule 6,01 G12 - -
2019.03.23 Markus Nordviken Bamselekene 60m 9,44 G12 - -
2019.03.23 Jennifer Valstad Bamselekene 9,81 60m 12år 26 26
2019.03.23 Markus Nordviken Bamselekene lengde 3,99 G12 - -
2019.03.23 Oda Hegg Pettersen Bamselekene 6,08 Kule 2,0kg J 13 - 21
2019.03.23 Oda Hegg Pettersen Bamselekene 1,05 Høyde J 13 - 18
2019.03.23 Jennifer Valstad Bamselekene 2:10:30 600m 12år 21 21
2019.03.23 Oda Hegg Pettersen Bamselekene 9,91 60m J 13 - -
2019.03.23 Stian Hegg Pettersen Bamselekene 1,52,44 600m G15 - 17
2019.03.23 Jennifer Valstad Bamselekene 3,55 Lengde 12år 20 20
2019.03.23 Oda Hegg Pettersen Bamselekene 2,06,29 600m J 13 - 20
2019.03.23 Johanne Branting Haugseng Bamselekene 9.06 60 m Jenter 13 9 -
2019.03.23 Johanne Branting Haugseng Bamselekene 8,10 Kule 2,0 kg Jenter 13 13 -
2019.03.23 Synne Utseth Bøhlerengen Bamselekene 6.74m Kule J-13 - 18
2019.03.23 Helmer Hauglin Bamselekene 2.01.69 600m G12 - -
2019.03.23 Helmer Hauglin Bamselekene 3.26 Lengde G12 - 30
2019.03.23 Adrian Sandholtbråten Bamselekene 1.58.61 600 m G-12 - -
2019.03.23 Marie Moe Bamselekene 7,29 Kule 2006 - -
2019.03.23 Adrian Sandholtbråten Bamselekene 3.58 Lengde G-12 - -
2019.03.23 Marie Moe Bamselekene 2,12,91 600 m 2006 - -
2019.03.23 Angela Grenaae Gallardo Bamselekene 5,77 Kule - - -
2019.03.23 Thea Sandholtbråten Bamselekene 2.12.93 600 m - - -
2019.03.23 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bamselekene 2,09,47 600 m G-10 - 12
2019.03.23 Synne Utseth Bøhlerengen Bamselekene 1.51.66 600m J-13 - 4
2019.03.23 Thea Bamselekene 4.68 Kule - - -
2019.03.23 Angela Grenaae Gallardo Bamselekene 10.57 60m - - -
2019.03.23 Angela Grenaae Gallardo Bamselekene 2,24 600m - - -
2019.03.23 Angela Grenaae Gallardo Bamselekene 36,65 200m - - -
2019.03.23 Synne Utseth Bøhlerengen Bamselekene 9.22 60m kvalifisering J-13 - 15
2019.03.23 Frode Hult Østmarka Backyard Ultra - Last Man Standing 8:47 67 km Alle 40 40
2019.03.23 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bamselekene 3,57 Lengde G-10 - 4
2019.03.24 Viktor Rokne Bamselekene 30,58 200m G12 - 11
2019.03.24 Viktor Rokne Bamselekene 8,98 60m G12 - 6
2019.03.24 Synne Utseth Bøhlerengen Bamselekene 3.87 Lengde J-13 - 13
2019.03.24 Viktor Rokne Bamselekene 2.10.84 600m G12 - 31
2019.03.24 Synne Utseth Bøhlerengen Bamselekene 29.73 200m J-13 - 7
2019.03.24 Richard Smitt-Ingebretsen Bamselekene, Stange 8,86m Kule MS - 5
2019.03.24 Viktor Rokne Bamselekene 5,96 Kulestøt G12 - 20
2019.03.24 Viktor Rokne Bamselekene 3,56 Lengdehopp G12 - 20
2019.03.24 Stian Hegg Pettersen Bamselekene 31,54 200m G15 - 25
2019.03.24 Stian Hegg Pettersen Bamselekene 1,25 Høyde G15 - 8
2019.03.24 Johanne Branting Haugseng Bamselekene 3,64 Lengde Jenter 13 19 -
2019.03.24 Johanne Branting Haugseng Bamselekene 30.24 200m Jenter 13 11 -
2019.03.24 Martinus Fonstad Børnes Bamselekene 29,58 200m G15 22 22
2019.03.24 Adrian Bamselekene 5.80 Kule - - -
2019.03.24 Thea Sandholtbråten Bamselekene 10.14 60m - - -
2019.03.24 Thea Sandholtbråten Bamselekene 3.28 Lengde J-11 - -
2019.03.24 Adrian Sandholtbråten Bamselekene 1.30 Høyde G-12 - -
2019.03.24 Adrian Sandholtbråten Bamselekene 9.61 60 m G-12 - -
2019.03.24 Viktor Rokne, Adrian Sandholtbråten, Helmer Haugli, Theodor Haugberg Rennan Bamselekene 1.00.88 4x100m G12 - 1
2019.03.24 Oda Hegg Pettersen Bamselekene 3,05 Lengde - - 29
2019.03.24 Oda Hegg Pettersen Bamselekene 33,98 200m - - 25
2019.03.24 Stian Hegg Pettersen Bamselekene 6,32 Kule 4,0 kg G15 - 13
2019.03.31 Tony Gjerde Fredrikstadløpet 1:11:40 21.1 km M35-39 4 1
2019.03.31 Dominic Hoff Fredrikstadløpet 17:10 5 km M45 32 2
2019.04.06 Dominic Hoff NM terrengløp for veteraner i Larvik 8.55 ca. 2,7 km M45 - 2
2019.04.07 Erik Landa Rotterdam Maraton 3.46.15 Maraton M45 3557 492
2019.04.22 Jon Grunnan Påskemaraton 1:28:54 Halvmaraton - - -