Dato Navn Arrangement / Stevne Resultat Distanse / Øvelse Klasse Plass totalt Plass klasse
2020.01.05 Richard Smitt-Ingebretsen Dialoglekene, Drammen 8,53m Kule MS - 6.
2020.01.18 Synne Utseth Bøhlerengen Bassen Sprint 29,66 200m J-14 - 10
2020.01.18 Arion Broch-Berhane Bassen Sprint 43.04 200m 8 år - -
2020.01.18 Arion Broch-Berhane Bassen Sprint 12.85 60 m 8 år - -
2020.01.18 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bassensprint 10,00 60 m G11 - 5
2020.01.18 Arion Broch-Berhane Bassen Sprint 13.96 60 m/hekk 8 år - -
2020.01.18 Ariélle Beyer-Broch Bassen Sprint 32.70 200m 12 år - -
2020.01.18 Ariélle Beyer-Broch Bassen Sprint 9.44 60m 12 år - -
2020.01.18 Vetle Rennan Minibassen 43,83 200 meter G-9 - -
2020.01.18 Vetle Rennan Minibassen 11,95 60 meter G-9 - -
2020.01.18 Theodor Rennan Bassen Sprint 2020 11,56 60 meter hekk G-13 3 3
2020.01.18 Theodor Rennan Bassen Sprint 2020 8,90 60 meter G-13 - -
2020.01.18 Ariélle Beyer-Broch Bassen Sprint 13.28 60 m/hekk 12 år - -
2020.01.18 Richard Smitt-Ingebretsen Askimlekene 8,34m Kule MS - 3.
2020.01.18 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bassensprint 35,16 200 m G11 - 8
2020.01.18 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bassensprint 13,66 60 m hekk G11 - 7
2020.01.18 Viktor Rokne Bassen Sprint 8.72 60 m G13 5 5
2020.01.18 Synne Utseth Bøhlerengen Bassen Sprint 8.78 60m J-14 - 7
2020.02.01 Mads Blomfeldt Oslo Winter Run 17:38 5km - 3 -
2020.02.01 Per Morten Rennan Oslo Winterrun 47:31 10 km M50-59 - -
2020.02.08 Theodor Rennan Tyrvinglekene inne 4:43 Lengde G-13 5 5
2020.02.08 Theodor Rennan Tyrvinglekene inne 8,78 60 meter G-13 - -
2020.02.08 Ariélle Beyer-Broch Tyrving inne 2.03.71 600m 12 år - -
2020.02.08 Ariélle Beyer-Broch Tyrving inne 9.53 60m 12 år - -
2020.02.08 Ariélle Beyer-Broch Tyrving inne 7.33 kule 12 år - -
2020.02.08 Martinus Fonstad Børnes Tyrvinglekene 8,46 60m G16 - -
2020.02.08 Theodor Rennan Tyrvinglekene inne 1:49:23 600 meter G-13 - -
2020.02.08 Viktor Rokne Tyrvinglekene 8,69 60 m G13 9 9
2020.02.08 Synne Utseth Bøhlerengen Tyrvinglekene 1.48.76 600m J-14 - 7
2020.02.08 Synne Utseth Bøhlerengen Tyrvinglekene 8.84 60m J-14 - 13
2020.02.08 Richard Smitt-Ingebretsen Tyrvinglekene 8,70m Kule MS - 7
2020.02.09 Synne Utseth Bøhlerengen Tyrvinglekene 28.87 200m J-14 - 12
2020.02.09 Jonas Nordviken Tyrvinglekene inne 6,39 kule G13 - -
2020.02.09 Viktor Rokne Tyrvinglekene 28. 200 m G13 28.62 13
2020.02.09 Marksu Nordviken Tyrvinglekene inne 1,25m høyde G13 - -
2020.02.09 Marksu Nordviken Tyrvinglekene inne 32,43 kule G13 - -
2020.02.09 Marksu Nordviken Tyrvinglekene inne 6,99 kule G13 - -
2020.02.09 Jonas Nordviken Tyrvinglekene inne 34,27 200m G13 - -
2020.02.09 Marksu Nordviken Tyrvinglekene inne 12,49 60m hekk G13 - -
2020.02.09 Viktor Rokne Tyrvingleken 28.69 200 m G13 13 -
2020.02.15 Richard Smitt-Ingebretsen Brandbu 1,25m Høyde uten tilløp MS - 1
2020.02.15 Richard Smitt-Ingebretsen Brandbu 2,31m Lengde uten tilløp MS - 1
2020.02.15 Richard Smitt-Ingebretsen Brandbu 1,25m Høyde uten tilløp MS - 1
2020.02.15 Richard Smitt-Ingebretsen Brandbu 8,53m Kule MS - 1
2020.02.16 Keino Valstad Maratona di San Valentino 3:18:59 Maraton M45-49 55 21
2020.02.27 Ole Kr. Brastad Vinterkarusellen 9. løp - Lillestrøm 36:27 7 km M 50 - 54 7 -
2020.03.07 Richard Smitt-Ingebretsen NM veteran vinterkast 28,76m Slegge MV45-49 - 1
2020.03.07 Richard Smitt-Ingebretsen NM veteran vinterkast 30,09m Diskos MV45-49 - 1.
2020.03.08 Inge Hasund Den Haag halvmaraton 1.12.55 Halvmaraton M40 115 10
2020.03.08 Tony Gjerde CPC Loop Den Haag 1:09:37 21.1 km M35-39 65 6