Dato Navn Arrangement / Stevne Resultat Distanse / Øvelse Klasse Plass totalt Plass klasse
2020.01.05 Richard Smitt-Ingebretsen Dialoglekene, Drammen 8,53m Kule MS - 6.
2020.01.18 Theodor Rennan Bassen Sprint 2020 8,90 60 meter G-13 - -
2020.01.18 Ariélle Beyer-Broch Bassen Sprint 9.44 60m 12 år - -
2020.01.18 Ariélle Beyer-Broch Bassen Sprint 32.70 200m 12 år - -
2020.01.18 Arion Broch-Berhane Bassen Sprint 13.96 60 m/hekk 8 år - -
2020.01.18 Arion Broch-Berhane Bassen Sprint 12.85 60 m 8 år - -
2020.01.18 Arion Broch-Berhane Bassen Sprint 43.04 200m 8 år - -
2020.01.18 Synne Utseth Bøhlerengen Bassen Sprint 29,66 200m J-14 - 10
2020.01.18 Synne Utseth Bøhlerengen Bassen Sprint 8.78 60m J-14 - 7
2020.01.18 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bassensprint 10,00 60 m G11 - 5
2020.01.18 Vetle Rennan Minibassen 43,83 200 meter G-9 - -
2020.01.18 Vetle Rennan Minibassen 11,95 60 meter G-9 - -
2020.01.18 Theodor Rennan Bassen Sprint 2020 11,56 60 meter hekk G-13 3 3
2020.01.18 Ariélle Beyer-Broch Bassen Sprint 13.28 60 m/hekk 12 år - -
2020.01.18 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bassensprint 13,66 60 m hekk G11 - 7
2020.01.18 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bassensprint 35,16 200 m G11 - 8
2020.01.18 Richard Smitt-Ingebretsen Askimlekene 8,34m Kule MS - 3.
2020.01.18 Viktor Rokne Bassen Sprint 8.72 60 m G13 5 5
2020.02.01 Mads Blomfeldt Oslo Winter Run 17:38 5km - 3 -
2020.02.01 Per Morten Rennan Oslo Winterrun 47:31 10 km M50-59 - -
2020.02.08 Ariélle Beyer-Broch Tyrving inne 9.53 60m 12 år - -
2020.02.08 Theodor Rennan Tyrvinglekene inne 1:49:23 600 meter G-13 - -
2020.02.08 Theodor Rennan Tyrvinglekene inne 4:43 Lengde G-13 5 5
2020.02.08 Richard Smitt-Ingebretsen Tyrvinglekene 8,70m Kule MS - 7
2020.02.08 Viktor Rokne Tyrvinglekene 8,69 60 m G13 9 9
2020.02.08 Ariélle Beyer-Broch Tyrving inne 2.03.71 600m 12 år - -
2020.02.08 Martinus Fonstad Børnes Tyrvinglekene 8,46 60m G16 - -
2020.02.08 Synne Utseth Bøhlerengen Tyrvinglekene 1.48.76 600m J-14 - 7
2020.02.08 Ariélle Beyer-Broch Tyrving inne 7.33 kule 12 år - -
2020.02.08 Synne Utseth Bøhlerengen Tyrvinglekene 8.84 60m J-14 - 13
2020.02.08 Theodor Rennan Tyrvinglekene inne 8,78 60 meter G-13 - -
2020.02.09 Synne Utseth Bøhlerengen Tyrvinglekene 28.87 200m J-14 - 12
2020.02.09 Marksu Nordviken Tyrvinglekene inne 12,49 60m hekk G13 - -
2020.02.09 Marksu Nordviken Tyrvinglekene inne 1,25m høyde G13 - -
2020.02.09 Marksu Nordviken Tyrvinglekene inne 32,43 kule G13 - -
2020.02.09 Marksu Nordviken Tyrvinglekene inne 6,99 kule G13 - -
2020.02.09 Jonas Nordviken Tyrvinglekene inne 6,39 kule G13 - -
2020.02.09 Jonas Nordviken Tyrvinglekene inne 34,27 200m G13 - -
2020.02.09 Viktor Rokne Tyrvinglekene 28. 200 m G13 28.62 13
2020.02.09 Viktor Rokne Tyrvingleken 28.69 200 m G13 13 -
2020.02.15 Richard Smitt-Ingebretsen Brandbu 2,31m Lengde uten tilløp MS - 1
2020.02.15 Richard Smitt-Ingebretsen Brandbu 1,25m Høyde uten tilløp MS - 1
2020.02.15 Richard Smitt-Ingebretsen Brandbu 8,53m Kule MS - 1
2020.02.15 Richard Smitt-Ingebretsen Brandbu 1,25m Høyde uten tilløp MS - 1
2020.02.16 Keino Valstad Maratona di San Valentino 3:18:59 Maraton M45-49 55 21
2020.02.27 Ole Kr. Brastad Vinterkarusellen 9. løp - Lillestrøm 36:27 7 km M 50 - 54 7 -
2020.03.07 Richard Smitt-Ingebretsen NM veteran vinterkast 28,76m Slegge MV45-49 - 1
2020.03.07 Richard Smitt-Ingebretsen NM veteran vinterkast 30,09m Diskos MV45-49 - 1.
2020.03.08 Inge Hasund Den Haag halvmaraton 1.12.55 Halvmaraton M40 115 10
2020.03.08 Tony Gjerde CPC Loop Den Haag 1:09:37 21.1 km M35-39 65 6
2020.04.04 Tony Gjerde Run4Life Løpskarusell 2020 1:13:50 21,1 km M20-39 1 1
2020.04.10 Frode Hult Runner’s World - Langfredagshalvmaraton virtual race 1:28:21 21,1 km - 44 -
2020.04.18 Frode Hult Østmarka Backyard Ultra - virtual race 9:58:40 67 km - 31 -
2020.04.22 Tony Gjerde Run4Life Løpskarusell 2020 15:51 5 km M20-39 1 1
2020.04.25 Tony Gjerde Run4Life Løpskarusell 2020 33:22 10 km M20-39 1 1
2020.05.15 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Heggedal 28,96m Diskos MV45 - 1.
2020.05.16 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Modum 29,07m Slegge MS - 1.
2020.05.16 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Modum 30,00m Diskos MS - 2.
2020.05.17 Hermann Bruun 17.mairaton 37.59 10 km M55-59 20 1
2020.05.17 Tony Gjerde 17.mairaton 1:11:09 21.1 km M35-39 3 1
2020.05.20 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Nittedal 30,69m Diskos MS - 3.
2020.05.20 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Nittedal 8,73m Kule MS - 3.
2020.05.23 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Løten 28,14m Slegge MS - 3.
2020.05.23 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Løten 31,62m Diskos MS - 1.
2020.05.24 Richard Smitt-Ingebretsen Muliglekene, Jessheim 30,06m Diskos MS - 2.
2020.05.24 Richard Smitt-Ingebretsen Muliglekene, Jessheim 8,73m Kule MS - 1.
2020.05.25 Richard Smitt-Ingebretsen Tyrving kaststevne 29,31m Diskos MS - 2.
2020.05.30 Haakon Engelsen Berg Perseløpet #4 5 km 16:09 M20-34 32 -
2020.06.04 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Heggedal 30,42m Slegge MS - 1.
2020.06.04 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Heggedal 8,62m Kule MS - 1.
2020.06.06 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Romerike 31,55m Diskos MS - 1.
2020.06.06 Richard Smitt-Ingebretsen Koll - stevne 8,95m Kule MS - 1.
2020.06.06 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne - Romerike 27,90m Slegge MS - 1.
2020.06.07 Hanne Kristiansen Farris Ultra 06:05:07 67 km Kvinner 1 1
2020.06.07 Richard Smitt-Ingebretsen Bislett 30,91m Diskos MS - 3.
2020.06.07 Hege Kittilsen Sommernattsløpet 00:23:30 5 km 45-49 år 58 11
2020.06.09 Richard Smitt-Ingebretsen Stevne, Ski 8,68m Kule MV45 - 1.
2020.06.13 Tony Gjerde Perseløpet 32:14 10 km M35-39 2 1
2020.06.13 Jon Ilseng Perseløpet 16:50 5km M50 16 1
2020.06.17 Synne Utseth Bøhlerengen Tyrvings løpsstevne 1,51,08 600m J14 - 6
2020.06.18 Haakon Engelsen Berg Perseløpet #6 16:34 5 km M20-34 17 -
2020.06.27 Tony Gjerde Perseløpet 15:40 5 km M35-39 3 1
2020.07.06 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Tønsberg 28,29m Diskos MS - 2.
2020.07.08 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Aremark 31,09m Diskos MS - 1.
2020.07.08 Synne Utseth Bøhlerengen OFIKs julistevne 5.23.79 1500m J14 - 7
2020.07.15 Richard Smitt-Ingebretsen Bislett Sommerstevne 30,76m Diskos MS - 2.
2020.07.16 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Modum 30,71m Diskos MS - 1.
2020.07.22 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Nadderud 27,55m Diskos MS - 1.
2020.07.25 Richard Smitt-Ingebretsen Spikkestad Open 28,27m Diskos MV45 - 1.
2020.07.25 Trond Olav Berg Perseløpet #8 37:37 10 km M60-64 - 2
2020.07.29 Eldar Thomassen Fagerbakke Gneist-Gular koronastevne 4 8.20.01 3000m MS 17 -
2020.07.31 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Aremark 27,63m Slegge MS - 3.
2020.07.31 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Aremark 29,89m Diskos MS - 3.
2020.08.01 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Heggedal 30,49m Diskos MV45-49 - 1.
2020.08.01 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Heggedal 8,61m Kule MV45-49 - 1.
2020.08.03 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Nittedal 29,87m Diskos MS - 1.
2020.08.07 Eldar Fagerbakke Norgeslekene 14.48 5000m MS 1 1
2020.08.08 Theodor Rennan Stordleikane 4,38 Lengde G13 2 2
2020.08.08 Theodor Rennan Stordleikane 4,38 Lengde G13 2 2
2020.08.08 Theodor Rennan Stordleikane 1,45,22 600 meter G13 6 6
2020.08.08 Theodor Rennan Stordleikane 9,23 60 meter G13 4 4
2020.08.08 Frode Hult Østmarka Backyard Ultra 5:34:41 46,9 km - 37 -
2020.08.15 Richard Smitt-Ingebretsen Groruddalslekene 28,59m Slegge MS - 2.
2020.08.15 Alexander Haug Almaas Groruddalslekene 8,92 Kule Gutter 14 - -
2020.08.15 Jon Ilseng HQ Halvmaraton 1.21.19 Halvmaraton M50 17 1
2020.08.15 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Groruddalslekene 7,61 Kule G--11 - 1
2020.08.15 Vetle Rennan Groruddalslekene 42,35 200 meter G9 - -
2020.08.15 Vetle Rennan Groruddalslekene 20 Liten ball G9 - -
2020.08.15 Jonas Nordviken Groruddalslekene 15.20m Slegge G 13 - -
2020.08.15 Theodor Rennan Groruddalslekene 4,16 Lengde G13 3 3
2020.08.15 Theodor Rennan Groruddalslekene 8,97 60 meter G13 8 8
2020.08.15 Richard Smitt-Ingebretsen Groruddalslekene 8,46m Kule MS - 3.
2020.08.15 Frode Hult Rondane 50 miles 16:22:00 87 km Alle 23 27
2020.08.15 Viktor Rokne Grorudalslekene 8.59 60 m G13 7 7
2020.08.15 Alexander Haug Almaas Groruddalslekene 4,45 Lengde Gutter 14 - -
2020.08.15 Vetle Rennan Groruddalslekene 11,99 60 meter G9 - -
2020.08.15 Kristoffer Haug Almaas Groruddalslekene 10,15 60 m Gutter 10 - -
2020.08.15 Kristoffer Haug Almaas Groruddalslekene 3,47 Lengde Gutter10 - -
2020.08.15 Jonas Nordviken Groruddalslekene 6,25m Kule G 13 - -
2020.08.15 Markus Nordviken Groruddalslekene 9,17 60 m G-13 - -
2020.08.15 Markus Nordviken Groruddalslekene 3,94 lengde G-13 - -
2020.08.15 Kristoffer Haug Almaas Groruddalslekene 6,24 Kule Gutter 10 - -
2020.08.15 Markus Nordviken Groruddalslekene 6,63 kule G-13 - -
2020.08.15 Markus Nordviken Groruddalslekene 13,13 slegge G-13 - -
2020.08.16 Markus Nordviken Groruddalslekene 12,62 60 m hekk G-13 - -
2020.08.16 Markus Nordviken Groruddalslekene 15,41 spyd G-13 - -
2020.08.16 Jonas Nordviken Groruddalslekene 34,17 200m G 13 - -
2020.08.16 Alexander Haug Almaas Groruddalslekene 28;25 200 m Gutter 14 - -
2020.08.16 Alexander Haug Almaas Groruddalslekene 1.50.15 600 m Gutter 14 - -
2020.08.16 Vetle Rennan Groruddalslekene 1,92 Lengde G9 - -
2020.08.16 Alexander Haug Almaas Groruddalslekene 155 Høyde Gutter14 - -
2020.08.16 Kristoffer Haug Almaas Groruddalslekene 34.91 200 m Gutter 10 - -
2020.08.16 Jonas Nordviken Groruddalslekene 22,21m Spyd G 13 - -
2020.08.16 Jonas Nordviken Groruddalslekene 2,02min 600m G 13 - -
2020.08.16 Markus Nordviken Groruddalslekene 1,25 Høyde G-13 - -
2020.08.16 Viktor Rokne Grorudalslekene 29.15 200 m G13 7 7
2020.08.16 Kristoffer Haug Almaas Groruddalslekene 29,80 Liten ball Gutter 10 - -
2020.08.18 Richard Smitt-Ingebretsen Koll kaststevne 8,48m Kule MS - 1.
2020.08.18 Theodor Rennan Lambertsetersprinten 21,94 150 meter G13 7 7
2020.08.18 Vetle Rennan Lambertsetersprinten 12,19 60 meter G9 - -
2020.08.18 Richard Smitt-Ingebretsen Koll kaststevne 28,44m Diskos MS - 1.
2020.08.20 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Heggedal 30,08m Diskos MS - 3.
2020.08.22 Sander Skaalerud Nittedalslekene 12.79 60 meter G10 - 13
2020.08.22 Bendik Rennan Nittedalslekene 15.18 60 meter hekk G10 6 6
2020.08.22 Viktor Rokne Nittedalslekene 14.11 100 m G13 6 -
2020.08.22 Jon Ilseng Perseløpet 1.18.52 Halvmaraton M50 53 2
2020.08.22 Sander Skaalerud Nittedalslekene 2.41.14 600 meter G 10 - 12
2020.08.23 Viktor Rokne Nittedalslekene 29.10 200 m G13 5 -
2020.08.25 Vetle Rennan KM Terrengløp 2020 5:57 1,2 km Gutter 8-9 år - -
2020.08.25 Jonas Nordviken Km terreng 12.4 min 3km G 13 3 3
2020.08.25 Theodor Rennan KM Terrengløp 2020 11:53 3 km Gutter 13 år 2 2
2020.08.25 Bendik Rennan KM Terrengløp 2020 4:51 1,2 km Gutter 10 år 4 4
2020.08.29 Hanne Kristiansen Østmarka Trail Challenge-Flyktningeruteløpet 3:48:28 37 km K 15 1
2020.08.29 Hermann Bruun Perseløpet #9 38.06 10 km M55-59 60 1
2020.08.29 Per Morten Rennan Perseløpet halvmaraton 1:27:56 Halvmaraton M50-54 5 5
2020.09.03 Richard Smitt-Ingebretsen KM Veteran, Heggedal 28,50m Slegge MV45-49 - 1.
2020.09.05 Theodor Rennan Lerøylekene 12,01 60 meter hekk G13 10 10
2020.09.05 Theodor Rennan Lerøylekene 4,00 Lengde G13 10 10
2020.09.05 Viktor Rokne Lerøylekene 28,64 200m G13 11 11
2020.09.06 Viktor Rokne Lerøylekene 8,80 60m G13 13 13
2020.09.06 Theodor Rennan Lerøylekene 8,52 Tresteg G13 10 10
2020.09.07 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Nittedal 30,15m Diskos MS - 3.
2020.09.07 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Nittedal 8,43m Kule MS - 1.
2020.09.11 Theodor Rennan KM Oslo og Akershus 2020 8,86 Tresteg G13 2 2
2020.09.13 Theodor Rennan KM Oslo og Akershus 2020 3,99 Lengde G13 4 4
2020.09.19 Hege Kittilsen BMW Oslo Maraton 3:58:53 Maraton 45-49 år 23 7
2020.09.19 Tony Gjerde Oslo maraton virtual editor 2020 1:10:28 21.1 km M35-39 1 1
2020.09.20 Theodor Rennan Åpent Klubbmesterskap for Lambertseter Friidrett 19,65 Spyd Gutter 12-13 1 1
2020.09.25 Richard Smitt-Ingebretsen Askerlekene 28,67m Slegge MS - 1
2020.09.26 Richard Smitt-Ingebretsen Askerlekene 29,51m Diskos MS - 1
2020.09.26 Richard Smitt-Ingebretsen Askerlekene 8,61m Kule MS - 1