Nyheter

30. mai 2018

Klubbmesterskap i terrengløp


Løpsleder Arnfinn oppsummerer:

Årets klubbmesterskap i terrengløp ble arrangert i dag, i meget varmt vær. I alt 26 deltagere i alderen 8 til 65 år stilte opp, og alle løp imponerende fort.

Etter målgang sørget vår sponsor KIWI Bølerliaa at alle deltagerne ble forsynt med drikke/smoothie.

Resultater under "Mer" - både totale og klassevise.

Vi har også lagt ut bilder, og de kan du se når du klikker her.


Postet av: Trond Olav 30.05.2018
Klassevis liste:
Kort løype
Jenter 7-10 år
Plass Navn Født Tid
1 Mia Ilseng 2008 3,34
2 Adina Kjørmo-Aakernes 2009 3,38
3 Hedda Hasund Auberg 2008 3,39
4 Amanda Valstad 2010 4,28
Gutter 7-10 år
Plass Navn Født Tid
1 Håkon Hasund Auberg 2010 4,00
Medium løype
Jenter 11 år
Plass Navn Født Tid
1 Jennifer Valstad 2007 8,06
Gutter 11 år
Plass Navn Født Tid
1 Helmer Hauglin 2007 7,17
Jenter 12 år
Plass Navn Født Tid
1 Synne Utseth Bøhlerengen 2006 7,00
Gutter 13 år
Plass Navn Født Tid
1 Trygve Ilseng 2005 6,40
2 Sander Amrud Pedersen 2005 7,06
3 Ariand Shegani 2005 7,58
4 Martin Johannes Lund 2005 8,13
Lang løype
Gutter 14-15 år
Plass Navn Født Tid
1 Helge Ilseng 2003 15,25
Gutter 16-17 år
Plass Navn Født Tid
1 Trym Johansen 2002 14,39
Gutter 18-19 år
Plass Navn Født Tid
1 Theodor Raaberg 1999 13,16
Menn 20-22 år
Plass Navn Født Tid
1 Fredrik Oseth Nordby 1998 15,05
Kvinner 35-39 år
Plass Navn Født Tid
1 Sigrid Oftebro 1982 13,12
Kvinner 40-44 år
Plass Navn Født Tid
1 Hanne Kristiansen-Haugland 1978 13,17
Menn 35-39 år
Plass Navn Født Tid
1 Tony Gjerde 19083 11,45
Menn 40-44 år
Plass Navn Født Tid
1 Inge Hasund 1977 11,22
2 Øyvind Mehus Sjursen 1975 11,31
3 Jason Matthews 1974 12,27
Menn 45-49 år
Plass Navn Født Tid
1 Jon Ilseng 1970 11,58
Menn 55-59 år
Plass Navn Født Tid
1 Hermann Bruun 1963 12,59
2 Trond Olav Berg 1960 14,24
Menn 65-69 år
Plass Navn Født Tid
1 Erik Oseth 1953 17,14

Total liste, etter løype:

Kort løype
Nr Etternavn Fornavn Født Tid
1 Ilseng Mia 2008 3,34
2 Kjørmo-Aakernes Adina 2009 3,38
3 Auberg Hedda Hasund 2008 3,39
4 Auberg Håkon Hasund 2010 4,00
5 Valstad Amanda 2010 4,28
Medium løype
Nr Etternavn Fornavn Født Tid
1 Ilseng Trygve 2005 6,40
2 Bøhlerengen Synne Utseth 2006 7,00
3 Pedersen Sander Amrud 2005 7,06
4 Hauglin Helmer 2007 7,17
5 Shegani Ariand 2005 7,58
6 Valstad Jennifer 2007 8,06
7 Lund Martin Johannes 2005 8,13
Lang løype
Nr Etternavn Fornavn Født Tid
1 Hasund Inge 1977 11,22
2 Sjursen Øyvind Mehus 1975 11,31
3 Gjerde Tony 1983 11,45
4 Ilseng Jon 1970 11,58
5 Matthews Jason 1974 12,27
6 Bruun Hermann 1963 12,59
7 Oftebro Sigrid 1982 13,12
8 Raaberg Theodor 1999 13,16
9 Kristiansen-Haugland Hanne 1978 13,17
10 Berg Trond Olav 1960 14,24
11 Johansen Trym 2002 14,39
12 Nordby Fredrik Oseth 1998 15,05
13 Ilseng Helge 2003 15,25
14 Oseth Erik 1953 17,14