Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 13-10-2007
I 2007 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken.
Lengden anslås å være 9700 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Tormod Tjørnhom Kristiansand If 33.36
3.28
2 Øystein Mørk Bøler IF 33.38
3.28
3 Frode Engelund Privat 33.56
3.30
4 Jarle Marvik Ik Tjalve 34.41
3.35
5 Geir Thune Team Anton Sport 34.43
3.35
6 Bjørnar Andersen Stovner Kam 34.44
3.35
7 Rune Svartvadet Vesta Forsikring 35.42
3.41
8 Trond Olav Berg Bøler IF 35.44
3.41
9 Arild Hagesveen Bøler IF 35.48
3.41
10 Øyvin Bustad FIK Ren-Eng 35.56
3.42
11 Hermann Bruun Bøler IF 36.01
3.43
12 Steffen Sæterhagen Paulsen Magnor UL 36.19
3.45
13 Svein Andreas Istad ASK 36.24
3.45
14 Jørn Schrøeder SK Vidar 36.39
3.47
15 Hans Jørgen Lundby Team Anton Sport 36.45
3.47
16 Carl Fredrik Hagen Kolbotn 37.04
3.49
17 Jan Andreas Edstrøm Lillomarka O. 37.14
3.50
18 Kjetil Ask Bøler IF 37.24
3.51
19 Per Erik Monsrud Privat 37.29
3.52
20 Geir Lunde Bøler IF 37.35
3.52
21 Dag Spilde Oppegård IL 37.41
3.53
22 Oddbjørn Homstvedt Trøgstad IL 37.45
3.54
23 Eirik Sandberg Rustad IL 37.51
3.54
24 Espen Kristiansen Rustad IL 37.52
3.54
25 Hans Olav Melberg Oslofjord Triatlon 38.00
3.55
26 Espen Wigaard Ulsrudtrimmerene 38.26
3.58
27 Jørgen El Fakiri NOTEAM 38.29
3.58
28 Geir Arne Nordengen SK Rye 38.30
3.58
29 Jan Hoel Rustad IL 38.40
3.59
30 Andreas Berbu Svorkmo 38.46
4.00
31 Sondre Sandvik Rustad IL 38.55
4.01
32 Asghar Shan Rustad IL 38.57
4.01
33 Trond Sollund Privat 39.22
4.04
34 Bjørn-Olav Enger Jernbanens IL 39.33
4.05
35 Per Ivar Jaksland Bøler IF 39.42
4.06
36 Torstein Trandem Nordbyhagen IL 39.42
4.06
37 Tero Markus Paivarinne Team-Wave-Goodbye 39.47
4.06
38 Jørgen Norling Lillehammer Skiklub 39.52
4.07
39 Erik Hansen Privat 40.03
4.08
40 Trond Inge Carlsen Rustad IL 40.10
4.08
41 Roy Jensen StorebrandBIL 40.11
4.09
42 Hans Marius Hopstad Privat 40.15
4.09
43 Arvid Beurling Privat 40.19
4.09
44 Gaute Gaasenga OSI 40.22
4.10
45 Jørgen Saxegaard IFK-P&PG 40.27
4.10
46 Torbjørn Hægeland SSB IF 40.43
4.12
47 Jan Monsrud SSB Kongsvinger 40.45
4.12
48 Jan Åge Kjørstad Privat 40.47
4.12
49 Anders Westvold Lene V 40.47
4.12
50 Dag Steinset Solsida BIL 40.53
4.13
51 Frode Viste Bækkelagets SK 40.55
4.13
52 Thomas Taraldrud Grant Thornton Asker 41.01
4.14
53 Ove Pernes Rustad IL 41.05
4.14
54 Børge Sollie OPIL 41.06
4.14
55 Tim Bennett SK Vidar 41.09
4.15
56 Steinar Uran GE Healthcare 41.10
4.15
57 Tim Martin Knutsen Martin Sport og Natur 41.11
4.15
58 Yngve Slettholm NOTEAM 41.13
4.15
59 Haakon Solheim NOTEAM 41.14
4.15
60 Nikolai Edvard Sæther Heming 41.14
4.15
61 Erik Kolbjørnsen Oslo Frontrunners 41.15
4.15
62 Dag Amundsen UKI 41.18
4.15
63 Arne Johansen Ull Kisa 41.22
4.16
64 Eiliv Skjæret Molde Olymp 41.31
4.17
65 Arne Mastekaasa Privat 41.36
4.17
66 Jon Nordahl NOTEAM 41.36
4.17
67 Jan Olav Nybo Rustad IL 41.40
4.18
68 Torbjørn Eika SSB/Røa IL 41.50
4.19
69 Christian Steen Eriksen Bækkelagets SK 41.54
4.19
70 Per Gunnar Gulstuen OBOS BIL 41.57
4.19
71 Paul Kristiansen Folkehelseinstituttet BIL 41.58
4.20
72 Ole-Martin Ihle Privat 42.08
4.21
73 Arve Lid Kolbotn 42.12
4.21
74 Inge Ugland OPIL 42.14
4.21
75 Christian Prestegård Kondis 42.15
4.21
76 Jens Laurits Nielsen AccentureBIL 42.15
4.21
77 Espen Schram Oslo Lufthavn BIL 42.19
4.22
78 Ole Arne Eiksund GlaxoSmithKline BIL 42.24
4.22
79 Ole Bjørn Braathen Sjåstad/vestre Lier 42.25
4.22
80 Øyvind Eliassen Orkdal IL 42.28
4.23
81 Tobias Gauer Mæhre NOTEAM 42.41
4.24
82 Roger Thompson Privat 42.49
4.25
83 Christoffer Nyquist-Andersen Klubb Idrettsklubb 42.54
4.25
84 Harri Tossavainen NOTEAM 43.01
4.26
85 Kristoffer Eriksen Nylund Høybråten & Stovner 43.10
4.27
86 Christian Lindstad IFK-P&PG 43.11
4.27
87 Ole Martin Bollandsås Rustad IL 43.18
4.28
88 Kjetil Rolness Privat 43.21
4.28
89 Stig Hemstad GE Healthcare 43.22
4.28
90 Ørjan Espeseth NOTEAM 43.40
4.30
91 Helge Norberg Sundt & Thomassen BIL 43.43
4.30
92 Bernt Lie Rustad IL 43.45
4.31
93 Trond Viberg Vingrom IL 43.45
4.31
94 Ole Bernt Langset Kfum 43.50
4.31
95 Per Magnus Holt SK Moroton 43.52
4.31
96 Lars Chr Dørum Skimila Joggen 43.56
4.32
97 John Andresen NOTEAM 43.58
4.32
98 Kjell Winther Vålerenga Ski 43.59
4.32
99 Øystein Emil Tverrli Haugerud IF 44.00
4.32
100 Pål Tobiasson Bækkelagets SK 44.06
4.33
101 Andreas Hompland Brosteinskameratene 44.11
4.33
102 Knut Ytrehus Ski IL 44.13
4.34
103 Asbjørn Årøen Veten IL 44.14
4.34
104 Hans Hestengen Rustad IL 44.17
4.34
105 Roy A. E. Nielsen Privat 44.18
4.34
106 Tom Fremstad NOTEAM 44.19
4.34
107 Ole Kristian Hustad NOTEAM 44.23
4.35
108 Jens Kristian Lindland SK Rye 44.25
4.35
109 Geir Wang TF BIL 44.25
4.35
110 Morten Løbak Hestmann Privat 44.26
4.35
111 Ketil Stølen SINTEF FBI 44.31
4.35
112 Richard Merlid Oslofjord Triatlon 44.37
4.36
113 Oddvar Leivestad Løpsklubben 1814 44.40
4.36
114 Kjell Nystad FLO/Klosås BIL 44.45
4.37
115 Alexander Scheen Jensen Stockfleth's 44.50
4.37
116 Svein Erik Salthe Canon 44.56
4.38
117 Ole Jacob Michelsen NOTEAM 44.57
4.38
118 Simen Ekern Snoppen IL 45.01
4.38
119 Vidar Gjelstad SK Vidar 45.03
4.39
120 Tom Scharning Rustad IL 45.10
4.39
121 Guy M Huste Oslofjord Triatlon 45.12
4.40
122 John Erik Bøe Lindgren Privat 45.14
4.40
123 Eivind Klubbenes Privat 45.25
4.41
124 Helge T. Lund Esso 45.28
4.41
125 Torkjel Nesheim IL Tyrving 45.33
4.42
126 Øyvind Huse Privat 45.34
4.42
127 Harald Hegerberg Haukåsen 45.37
4.42
128 Erik Andreas Knutsen NOTEAM 45.48
4.43
129 Per Arne Skrede Berg TK 45.51
4.44
130 Rolf Lynum Bjerkem Privat 45.53
4.44
131 Erik Unaas Privat 46.00
4.45
132 Vegard Solnørdal NOTEAM 46.03
4.45
133 Roger Eilertsen SK Vidar 46.11
4.46
134 Per-Arne Martinsen Indre Østfold o-klubb 46.25
4.47
135 Bjørn Helge Holte Brevpost 46.28
4.47
136 Hans Henrik Andresen NOTEAM 46.31
4.48
137 Thomas Lindgaard NOTEAM 46.32
4.48
138 Steinar Thoresen Nes Ski 46.33
4.48
139 Ian Frampton Truro Running Club 46.39
4.49
140 Nils Yngvar Bøe Lindgren Privat 46.41
4.49
141 Frank Møster Nielsen LI-FO BIL 46.44
4.49
142 Tony Keshtjella Privat 46.50
4.50
143 Runar Thorstensen RhBIL 46.54
4.50
144 Petter Næss Aalborg Orienteringsklub 46.57
4.50
145 Knut Bjørn Stokke Nibr Bil 47.00
4.51
146 Pål Skyrud TaBIL 47.02
4.51
147 Thore Kristensen Hjemmet/Mortensen 47.09
4.52
148 Tommy Wendelborg Privat 47.19
4.53
149 Ragnar Solberg Oppsal IF 47.20
4.53
150 Hans Christian Virik Privat 47.23
4.53
151 Tore Even Laugerud Privat 47.28
4.54
152 Menayas Panos Thales BIL 47.29
4.54
153 Magne Løvø NOTEAM 47.39
4.55
154 Per A Sollien Linderud IL 47.40
4.55
155 Lars Eivind Kvarstein NOTEAM 47.42
4.55
156 Tore Ødegård Rustad IL 47.45
4.55
157 Arne Åsen Privat 47.47
4.56
158 Hans Jardar Reinmann Privat 47.50
4.56
159 Halvor Berkaas Notodden 47.56
4.56
160 Christian Lyder Heede Privat 47.59
4.57
161 Eirik Lund Riksrevisjonen 48.00
4.57
162 Erling Hjelmeseth NOTEAM 48.16
4.59
163 Steffen Aagedal Homso IL 48.17
4.59
164 Thomas Grøstad Privat 48.33
5.00
165 Tom Andersen SK Rye 48.42
5.01
166 Kåre Svensson UIO BIL 48.43
5.01
167 Erik Oseth Privat 48.44
5.01
168 Erling Kielland Privat 48.53
5.02
169 Svein Hansen SK Rye 48.59
5.03
170 Lars Bo Holm Pedersen Privat 49.06
5.04
171 Reidar Søbstad Grefsen 49.13
5.04
172 Jon Bækken Visma BIL 49.23
5.05
173 Lars Kirkebøen SSB IL 49.30
5.06
174 Vegard Aanonsen Privat 49.31
5.06
175 Svenn Huuse Sporveien 49.34
5.07
176 Harald Nilssen Privat 49.39
5.07
177 Hein Haraldsen Enonic 49.48
5.08
178 Trond Øie Solbue NOTEAM 49.52
5.08
179 Jan-Ole Evensen Privat 49.53
5.09
180 Per Erik Holsten Abb 50.17
5.11
181 Guttorm Christensen Rustad IL 50.22
5.12
182 Per Øystein Flatmo NOTEAM 50.23
5.12
183 Vidar Frisk Svendsen Dnb 50.25
5.12
184 Jarl-Eirik Thune Sandvollan IL 50.28
5.12
185 Gunnvald Kvarstein NOTEAM 50.41
5.14
186 Ola Skjæret Molde og Omegn Idrettsforening 50.44
5.14
187 Trygve Eliassen Orkdal IL 50.48
5.14
188 Frank Amundsen Abildsø TK 51.04
5.16
189 Håkon Lyche Privat 51.15
5.17
190 Trond Ovren Privat 51.20
5.18
191 Per Ivar Tønnessen Privat 51.24
5.18
192 Svein Kåre Aas NOTEAM 51.42
5.20
193 Erlend Richardsen NOTEAM 51.55
5.21
194 Nils Wiig Sykehuset Østfold 51.57
5.21
195 Jørgen Ouren Statistisk Sentralbyrå 51.59
5.22
196 Kay Ove Vetland Abb 52.05
5.22
197 Tore Hessen Privat 52.42
5.26
198 Sigbjørn Eidsnes DnB BIL 52.57
5.28
199 Håkon Carlsen Rustad IL 53.04
5.28
200 Henrik Carlsen Rustad IL 53.06
5.28
201 Arvid Mathiesen LI-FO BIL 53.19
5.30
202 Øyvind Degnes Haukåsen 53.27
5.31
203 Tore Nilsen Swetsy BIL 53.48
5.33
204 Thomas Gavin Privat 54.19
5.36
205 Håkon Bergby NOTEAM 55.26
5.43
206 Per Atle Hagen Sundhagen Kontorservice AS 55.27
5.43
207 Hans Rostad Privat 55.42
5.45
208 Frank Ståle Myrmel Notech Elektro as 55.51
5.45
209 Hans Georg Øverby Lyn 56.14
5.48
210 Trond Einar Nilsen NOTEAM 57.01
5.53
211 Thor Inge Tollehaug Eiker o-lag 57.53
5.58
212 Trond Olav Hoem Privat 58.56
6.05
213 Erik Moxnes NOTEAM 1.01.14
6.19
214 Viggo Taraldsen NOTEAM 1.01.17
6.19
215 Odd Gangås Wombles 1.01.38
6.21
216 Karl Johan Tvedt Kfum Kam., Oslo 1.01.49
6.22
217 Simen Reine NOTEAM 1.03.31
6.33
218 Magne Mjærum Mesnalia Skiklubb 1.03.34
6.33
219 Nina-M.K. Skalle Privat 1.05.07
6.43
220 Vidar Moen Privat 1.05.08
6.43
221 Runar Ove Moe Bøler IF 1.08.36
7.04
222 Peter Plenne Linderud IL 1.37.33
10.03
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Aase-Kari Eriksen SK Vidar 38.06
3.56
2 Elisabeth Wigaard Raumyrveien Springers 40.30
4.11
3 Ingunn Monsen SK Vidar 41.51
4.19
4 Iren Tryggestad Rustad IL 45.54
4.44
5 Anne Benedikte Heggelund Fossum If 46.07
4.45
6 Anne Grete Garberg Bøler IF 46.49
4.50
7 Birgit Engelsen Bøler IF 47.11
4.52
8 Wenche Dørum Royal Sport 47.30
4.54
9 Vigdis Wæhre Privat 47.36
4.54
10 Åshild Flatebakken IL Tyrving 47.41
4.55
11 Beate Lindstad IFK-P&PG 47.47
4.56
12 Bente Tverli SkdBIL 48.03
4.57
13 Sara R. Haga SK Vidar 48.44
5.01
14 Laila Engelsen Bøler IF 48.49
5.02
15 Anne Strøm Eliassen Hitra IL 49.16
5.05
16 Vivian Vinter AK 73 49.49
5.08
17 Irene Arnestad Njård 50.26
5.12
18 Siv Anne Holm Olsen Privat 51.05
5.16
19 Marianne Aarnes Rustad IL 51.10
5.16
20 Ellen Dahl Bærum Kommune Bil 51.13
5.17
21 Tone Kvåle Nordreisa IL 51.20
5.18
22 Katrina Tibballs Privat 51.39
5.19
23 Anne Katrine Gamre Stena Supergirls 52.05
5.22
24 Annbjørg Håøy Rustad IL 52.08
5.22
25 Torill Skoglund Sbc Spkl 52.29
5.25
26 Susanne Stuhlfauth Privat 52.57
5.28
27 Kristin Dille Ventelo BIL 53.24
5.30
28 Anne Kathrine Duns Privat 53.26
5.31
29 Annika Clarebrough NOTEAM 54.01
5.34
30 Frøydis Helen Tørring NOTEAM 54.22
5.36
31 Hilde Gunnulfsen NOTEAM 54.32
5.37
32 Torill Andersen Rustad IL 54.57
5.40
33 Kirsten Bugge Thorkildsen Byggeindustrien 55.53
5.46
34 Kari Kristiansen Askim IL 56.26
5.49
35 Oline Lovise Yksnøy Rustad IL 56.34
5.50
36 Linda Platerink Asker 57.29
5.56
37 Maggie Vandelour NOTEAM 57.54
5.58
38 Anne Grete Hoem Privat 58.57
6.05
39 Astrid Svanes Bertelsen Rustad IL 59.17
6.07
40 Solveig Kjærnet NOTEAM 59.21
6.07
41 Cathrin Wall Pfizer AS 59.24
6.07
42 Ruth Lauritsen Privat 59.30
6.08
43 Line Garnes Privat 1.01.19
6.19
44 Kristin Mathisen Tønsberg Triatlon 1.01.33
6.21
45 Signy Henden Lørenskog friidrettslag 1.05.29
6.45
46 Lise Brække BUL 1.14.40
7.42

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.