Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 10-10-1998
I 1998 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken.
Lengden anslås å være 9700 meter.
Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Trond Olav Berg Bøler IF 34.30
3.33
2 Runar Gilberg Ready IL 34.31
3.34
3 Kim H. Poulsson Privat 35.20
3.39
4 Sindre Bårdseng Rustad IL 35.33
3.40
5 John Rune Sjøli Bøler IF 35.45
3.41
6 Helge Bartnes Heming IL 35.57
3.42
7 Keino Valstad Privat 36.23
3.45
8 Hermann Bruun Bøler IF 36.39
3.47
9 Magnus Skuland Høybråten 36.54
3.48
10 Glenn Høgmann Skien 37.19
3.51
11 Martin Seierstad IL Driv 37.24
3.51
12 Børre Tollefsen Skeid 37.31
3.52
13 Halgeir Eilertsen Østre Tromøy TIK 37.55
3.55
14 Kristian Sørli Tjalve 37.56
3.55
15 Espen Jonhaugen Kjelsås IL 38.01
3.55
16 Jonas Kinge Bergland Bækkelagets SK 38.04
3.55
17 Bent Inglingstad Bøler IF 38.12
3.56
18 Helge Fjeldstad Privat 38.14
3.56
19 Steinar Lien Securitas 38.17
3.57
20 Morten Rød Bøler IF 38.21
3.57
21 Stig Hansen Lørenskog FIL 38.27
3.58
22 Trond Knapper Skattedirektoratet 38.35
3.59
23 Tore Filbakk Høybråten 38.40
3.59
24 Finn Ekhard Johannessen UIO BIL 38.52
4.00
25 Ola Mellem Tromsdalen Il 38.57
4.01
26 Jonas Billit Privat 39.08
4.02
27 Roar Grøndalen Gjøvik FIK 39.16
4.03
28 Morgan Doknæs Bækkelagets SK 39.19
4.03
29 Vemund Svanes Bertelsen Rustad IL 39.22
4.04
30 Kjetil Molund Nordreisa IL 39.30
4.04
31 Roger Høgmann Skien 39.41
4.05
32 Per A Sollien Linderud IL 39.47
4.06
33 Knut Hellum Privat 39.50
4.06
34 Tor Olav Lunde Ekeberg 40.24
4.10
35 Lars Jensrud Bækkelagets SK 40.28
4.10
36 Arne Mastekaasa Sørbråten IL 40.31
4.11
37 Kenneth Gavoll-Hansen BI 40.38
4.11
38 Bjørn-Kristian Bratlie Høybråten 40.39
4.11
39 Jan Mohr Sunde Njård 40.39
4.11
40 Per Gunnar Gulstuen Privat 40.42
4.12
41 Jan Roar Stange Privat 40.46
4.12
42 Sjur Sæteren Jernbanetilsynet 40.47
4.12
43 Johannes F. Rø Heming IL 40.58
4.13
44 Arne Sigve Krusedokken Salemkirke 41.02
4.14
45 Henrik Wroldsen SK Vidar 41.08
4.14
46 Dana Stockler Two Bits 41.18
4.15
47 Øyvind Eriksen Oslo 41.29
4.17
48 Karl-Kristian Aketun Achilles 41.40
4.18
49 Odd Kristian Wiker Rustad IL 41.47
4.18
50 Alf Hansen Viken 41.58
4.20
51 Bjørn Helge Holte Brevpost 42.00
4.20
52 Geir Strømned Privat 42.08
4.21
53 Knut Vala Privat 42.28
4.23
54 Kent Pettersson Privat 42.36
4.24
55 Arnfinn Larsen Vectura BIL 42.39
4.24
56 Ole Bjørn Braathen Sjåstad 42.50
4.25
57 Terje Gøran Johansson Tollernes IL 42.53
4.25
58 Dag Fjellheim SK Rye 42.56
4.26
59 Kim Fjeldstad Rent-A-Wreck As 42.59
4.26
60 Inge Henning Fredagsvik NKL BIL 43.08
4.27
61 Andreas H. Barth Lyn 43.10
4.27
62 Nils-Olav Fondenær DNM 43.19
4.28
63 Endre Welo OPIL 43.33
4.29
64 Øyvind Støren Sørbråten IL 43.36
4.30
65 Kåre Nordang Privat 43.56
4.32
66 Olaf Syvertsen Braathens Safe 44.07
4.33
67 Espen Ydsetbø NycoPartn 44.07
4.33
68 Vidar Olsen Icopal BIL 44.10
4.33
69 Ståle Opedal Privat 44.22
4.34
70 Phillip Smoland Rent-A-Wreck As 44.25
4.35
71 Vemund Wemundstad Statsbygd 44.37
4.36
72 Eilif Nygaard Rustad IL 44.41
4.36
73 Per Huse Kripos BIL 44.45
4.37
74 Morten E. Olstad Privat 44.47
4.37
75 Erik Askautrud Håndverksbygg As 45.00
4.38
76 Torgeir Solbrekken Frogner IL 45.18
4.40
77 Trond Einar Nilsen Select BIL 45.27
4.41
78 Ole Aalen SK Vidar 45.29
4.41
79 Kåre Storbråten Bøler IF 45.38
4.42
80 Frank Ståle Myrmel Hydro 45.41
4.43
81 Atle Harald Milford EFS 45.47
4.43
82 Ove Pernes Mesterhus Oslo A/L 45.50
4.44
83 Svein Roar Svensrud Privat 45.58
4.44
84 Kjell Bærvang Fürst BIL 46.10
4.46
85 Torbjørn Johansen Ringnes BIL 46.11
4.46
86 Jan Novotny NKL BIL 46.16
4.46
87 Tore Bjerkum NKL BIL 46.21
4.47
88 Kjell Johannesen Oslo HC 46.21
4.47
89 Jonny Bekkemellem Nittedal IL 46.22
4.47
90 Kjell Winger OVA-BIL 46.22
4.47
91 Sigurd Steensæth Eilag BIL 46.24
4.47
92 Øystein Sørli Fellesdata BIL 46.34
4.48
93 Per Øystein Flatmo SysCon BIL 46.39
4.49
94 Roger Eilertsen OVA-BIL 46.53
4.50
95 Arne Åsen Privat 47.01
4.51
96 Ståle Neuendorff Kr. Stenserud vedlh. 47.13
4.52
97 Kjetil Nerland ICG BIL 47.17
4.52
98 Thomas A. Kjerstad Rustad IL 47.26
4.53
99 Steinar Fjeldheim Vegdirektoratet 47.27
4.54
100 Arne Tveita So Ko 47.54
4.56
101 Rolf Helge Olsen Kropp 99 47.57
4.57
102 Sverre Lang Privat 47.58
4.57
103 Reidar Maagerø Bærum SK 48.13
4.58
104 Vidar Frisk Svendsen DnB BIL 48.15
4.58
105 Reidar Hansen SK Vidar 48.42
5.01
106 Olav Pettersen Romerikslaget 48.47
5.02
107 Tom Weum Rent-A-Wreck As 48.58
5.03
108 Janson Fridtion Valde Rælingen SK 49.21
5.05
109 Tor Sørensen Rødenes IL 49.45
5.08
110 Erling Erlandsen Fr 49.54
5.09
111 Trygve Ugland Privat 50.08
5.10
112 Kjell Emil Granå Privat 50.12
5.11
113 Per Christian Dahl KLP BIL 50.16
5.11
114 Trond Kivijervi Posten 50.19
5.11
115 Gunnar Olav Ottesen Nedre Romerike 50.23
5.12
116 Gunnar Antonsen Hotel Continental 50.28
5.12
117 Jan-Ole Evensen DNM 50.37
5.13
118 Per Reklingsholmen TeleSport 50.43
5.14
119 Erik Hyestad Desperados 50.47
5.14
120 Arne Søberg NKL BIL 50.49
5.14
121 Terje Hasle Privat 50.50
5.14
122 Alexander Emilsen Privat 50.56
5.15
123 Terje Thorp E-Joggen 50.58
5.15
124 Pål Rune Wang Skattedirektoratet 51.11
5.17
125 Jan Ørnulf Olsen Ulsrud 51.21
5.18
126 Per Kr. Paulsen Oslo 51.31
5.19
127 Steinar Lorentzen Oppsal IF 51.38
5.19
128 Svein Kåre Aas Privat 51.47
5.20
129 Ole Nadden Rent-A-Wreck As 51.51
5.21
130 Håvard S. Bertelsen Rustad IL 51.55
5.21
131 Bjørn Asphaug N. 51.58
5.21
132 Runar Ove Moe Bøler IF 52.06
5.22
133 Maurice D. Parker Cap Computas 52.36
5.25
134 Edvard Tørnes SAS 52.46
5.26
135 Finn Simensen E-Joggen 52.58
5.28
136 Kjell Olav Stinessen Kværner 53.32
5.31
137 Egil Olav Stenvik Privat 53.57
5.34
138 Ivar Christiansen Privat 54.44
5.39
139 Sven Gulliksen Privat 54.53
5.39
140 Kjell Weum Rent-A-Wreck As 55.05
5.41
141 Brynjulv Melve Privat 55.13
5.42
142 Bjørn M Feltstykket HOL 55.24
5.43
143 Jens Nygård Atlas Copco BIL 55.36
5.44
144 Aage Rossing Tinfostrimmen 57.44
5.57
145 Ole Loftesnes N. 58.24
6.01
146 Terje Nyheim PIL 58.38
6.03
147 Gunnar Lia E-Joggen 59.38
6.09
148 Geir Hysestad Desperados 59.43
6.09
149 Oddvar Hansen Nycomed BIL 59.46
6.10
150 Peter Plenne Linderud IL 1.00.36
6.15
151 Svein Hysestad Desperados 1.01.01
6.17
152 Knut Bakken AHN BIL 1.01.35
6.21
153 Kenneth Zwilgmeyer AHN BIL 1.01.35
6.21
154 Trond Myhre Håndverksbygg As 1.06.20
6.50
155 Rune Nadden Rent-A-Wreck As 1.06.27
6.51
156 Hans Erik Westbye Lodalen 1.07.02
6.55
157 Hans Erik Westbye Ukjent 1.07.02
6.55
158 Hr. Randahl Privat 1.07.32
6.58
159 Olav Linde Privat 1.08.52
7.06
160 Bjørn Schem Håndverksbygg As 1.09.14
7.08
161 Erling Askautrud Håndverksbygg As 1.09.41
7.11
162 Runar Thoresen Privat 1.09.57
7.13
163 Inge Øivind Jordet OSI 1.14.34
7.41
164 Sverre Aarskog Privat 1.17.41
8.01
165 Willy Strand Håndverksbygg As 1.17.54
8.02
166 Jon-Inge Knutsen Privat 1.57.58
12.10
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Veslemøy Hausken BFG Fana 36.16
3.44
2 Tone Tangen Myrvoll Brandbu IF 39.35
4.05
3 Kristin Lie SK Vidar 39.52
4.07
4 Jannike Irene Østby Lyn 42.08
4.21
5 Kari Øvsthus OPIL 42.20
4.22
6 Hege Torp Sørbråten IL 42.41
4.24
7 Marit Grøndalen Gjøvik FIK 44.11
4.33
8 Turid Welo Oslo Politiet 44.14
4.34
9 Turid Solid Høvik Jogg 45.52
4.44
10 Ingunn Monsen Privat 46.03
4.45
11 Birgit Engelsen Bøler IF 47.19
4.53
12 Undis Nødset Veritas BIL 47.31
4.54
13 Bjørg-G. Kildahl FET FIK 47.38
4.55
14 Vigdis Holm Bækkelagets SK 47.57
4.57
15 Oline Lovise Yksnøy UFOBI 48.08
4.58
16 Laila Engelsen Privat 48.25
4.59
17 Kaja Gultvedt Privat 48.35
5.01
18 Heidi Vien Arcus BIL 49.50
5.08
19 Gro Tangen Solberg Sørkedalen IF 51.15
5.17
20 Liv Berge Åheim IL 51.34
5.19
21 Turid Nettli Lambertseter IF 51.57
5.21
22 Jorid Lian Nordstrand IF 52.18
5.24
23 Hanne M. Nilsen E-Joggen 52.27
5.24
24 Anne Grete Grønntun Bøler IF 53.40
5.32
25 Anne Karin Falstad Vala Privat 53.46
5.33
26 Lukris Eikum Grønntun Bøler IF 54.27
5.37
27 Carina Woxen Sørkedalen IF 54.40
5.38
28 Else Husa Statsbygd 54.52
5.39
29 Hilde Johansen Privat 56.19
5.48
30 Elin Nilsen Korsvoll IL 58.08
6.00
31 Hanne Askautrud Håndverksbygg As 58.12
6.00
32 Torill Unni Torp Privat 58.36
6.02
33 Signy Henden Rustlie Telenor BIL 59.10
6.06
34 Reidun Thorberg IL Jutul 59.22
6.07
35 Kari Haugen BU BIL 59.32
6.08
36 Marit Synnøve Sakshaug Høybråten & Stovner IL 1.00.07
6.12
37 Astrid Svanes Bertelsen Haugerud IF 1.00.11
6.12
38 Astrid Wold Håndverksbygg As 1.00.59
6.17
39 Trine Vibekk Privat 1.02.10
6.25
40 Grethe Damm Plennekameratene 1.02.52
6.29
41 Tone Haabenstad Privat 1.03.02
6.30
42 Åse Røstum Norang Privat 1.03.16
6.31
43 Ranveig Randahl Privat 1.06.28
6.51
44 Hilde Paulsen Privat 1.57.59
12.10
45 Ruth Paulsen Privat 1.58.00
12.10

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.