Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 5km, 11-10-2008
I 2008 ble denne traseen løpt : To runder i blindeløypa.
Lengden anslås å være 4900 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Jørn Schrøder SK Vidar 17.19
3.32
2 Morten Gammelsæter Oppegård I L 17.44
3.37
3 Martin K. Andersen Privat 18.06
3.42
4 Hassan Bouka BUL 18.33
3.47
5 Arvid Beurling Privat 18.37
3.48
6 Haakon Engelsen Berg Bøler IF 18.46
3.50
7 Oddbjørn Homstvedt Borg Fil Hc 19.03
3.53
8 Geir Holmsen Stovnerkameratene 19.11
3.55
9 Torjus Bern Hansen Rye / Kjelsås 19.29
3.59
10 Ola Fredrik Ansnes Kveli BUL 20.02
4.05
11 Andreas Hompland Brosteinskameratene 20.02
4.05
12 Rene Fredholm Larsen Åsen IL 20.03
4.06
13 Frank Tore Toresen Bækkelagets SK 20.15
4.08
14 Simon Paul Sandbakken Lambertseter 20.29
4.11
15 Erik G. Bjerevoll Bækkelagets SK 20.32
4.11
16 Erling Moseby Kjelsås 20.38
4.13
17 Rune Fossheim Kondis 20.43
4.14
18 Jørgen Tveita Rustad IL 20.56
4.16
19 Jens Petter Toresen Bækkelagets SK 21.11
4.19
20 Jan-Erik Rybråten Ullensaker/Kisa IL 21.18
4.21
21 Bjørn Meinicke IL Jutul 21.30
4.23
22 Arne Bakken Skanska 21.34
4.24
23 Rupert Hanna Privat 21.47
4.27
24 Rino Prent Privat 21.50
4.27
25 Jens Dambolt Privat 22.00
4.29
26 Kjell Johannessen Østmarka 22.31
4.36
27 Nikolas Menayas SK Vidar 22.32
4.36
28 Eirik Sandvik Bøler IF 22.35
4.37
29 Thomas Meinicke IL Jutul 22.40
4.38
30 Ingar Finstuen Privat 22.49
4.39
31 Harald Røvig Sletner Rustad IL 23.06
4.43
32 Endre Sandvik Bøler IF 23.40
4.50
33 Erik Nilsen Team Oslo 24.18
4.58
34 Bjørn Arnesen Nordea Il 24.27
4.59
35 Jon Fanavoll If Kamp / Vestheim 24.29
5.00
36 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 24.55
5.05
37 Didrik Paulsen Bøler IF 24.57
5.06
38 Are Wigaard Bøler IF 25.07
5.08
39 Lasse Andreas Byre Lindland Ås IL 25.53
5.17
40 Rudolf Bernhardsen Privat 25.57
5.18
41 Trond K. Haraldsen Ås IL 26.19
5.22
42 Stian Røvig Sletner Rustad IL 26.26
5.24
43 Lars Willas Dreyer Rustad IL 26.30
5.24
44 Håkon Dreyer Privat 26.30
5.24
45 Eirik Odden Solberg Rustad IL 26.37
5.26
46 Thorbjørn Rudi Privat 26.43
5.27
47 Arnfinn Sandsengen Atlas Copco As 27.04
5.31
48 Christoffer Undseth herkules friidrett 27.34
5.38
49 Mikael Ripel Høgman Gulset Ski 27.47
5.40
50 Frode Talmo Koll IL 28.31
5.49
51 Håkon Neuendorff Oppsal Ski 28.39
5.51
52 Hans Rostad Krill 28.54
5.54
53 Thomas Hauge De Lange Jutul 28.59
5.55
54 Erik Pettersen RhBIL 29.16
5.58
55 Torkild Hanna Bøler IF 30.10
6.09
56 Jakob Sætre Bøler IF 30.16
6.11
57 Terje Brattbakk Trikken 30.24
6.12
58 Olaf Martin Talmo Koll IL 30.49
6.17
59 Atle Sikkerbøl Privat 30.58
6.19
60 Asle Johannessen Holmsbu If 31.42
6.28
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Karoline Stakston Kvinge Tif Viking 18.50
3.51
2 Hanne Kristiansen SK Vidar 19.21
3.57
3 Enya Aspen Tjalve 19.21
3.57
4 Hilde Henriksen Bøler IF 19.47
4.02
5 Anne Myhr SK Vidar 20.17
4.08
6 Pernille Skarpenes Tjalve 20.40
4.13
7 Ingrid Askildsen Privat 20.44
4.14
8 Bente Meisingseth Sjulstad Molde Og Omeng If 20.57
4.17
9 Anniken Henriksen BUL 21.07
4.19
10 Veronica Undseth herkules friidrett 21.07
4.19
11 Rebekka Fremstad Kdl 21.32
4.24
12 Hanne E Myrvoll Rustad IL 21.40
4.25
13 Stina Meinicke IL Jutul 22.02
4.30
14 Inger Hagen Granheim Ellingsrud 23.20
4.46
15 Laila Engelsen Bøler IF 23.22
4.46
16 Sara Rudi Privat 23.31
4.48
17 Guro Korsbrekke Rustad IL 24.54
5.05
18 Marit Bråten Tjalve 24.59
5.06
19 Elise Eiksund SK Vidar 25.02
5.07
20 Lise Marie Sørland Bekkelaget 25.06
5.07
21 Rita Bergersen Privat 25.20
5.10
22 Marit Sæterbø Privat 25.44
5.15
23 Ingunn Berget Ås IL 26.10
5.20
24 Turid Nygård SK Vidar 26.11
5.21
25 Lene Bomann-Larsen Privat 26.31
5.25
26 Guri Kauserud Cowi 27.20
5.35
27 Monica Undseth herkules friidrett 27.52
5.41
28 Maren Sophie Talmo Koll IL 28.31
5.49
29 Lene Arnestad Privat 28.35
5.50
30 Fouzia Haroon Rashid Privat 28.35
5.50
31 Mina Claussen IL Jutul 28.59
5.55
32 Helene Claussen IL Jutul 29.04
5.56
33 Elisabeth De Lange Jutul 29.04
5.56
34 Anne Lene Hopstad Veritas 29.22
6.00
35 Solfrid Hanna Privat 29.55
6.06
36 Kristin Søbstad Rye SAS Scandinavian Airlines Norg 30.04
6.08
37 Amanda Brastad Rustad IL 30.07
6.09
38 Eline Lund Westgaard Oppsal 30.12
6.10
39 Janicke Rudi Privat 30.12
6.10
40 Silje Marie Brattbakk Gjerdrum IL 30.18
6.11
41 Berit Heggeli Privat 30.19
6.11
42 Emma Marie Rudi Privat 30.42
6.16
43 Caroline Brubak Ekeberg Privat 30.48
6.17
44 Merete Aaserud Koll IL 31.06
6.21
45 Maxa Christensen Privat 32.03
6.32
46 Jannike Colbjørnsen Privat 32.30
6.38
47 Solfrid Holmsen Stovnerkameratene 32.37
6.39
48 Anne Lilleholt Privat 33.13
6.47
49 Bente Bømark Hanssen Privat 33.30
6.50
50 Elise Adriane Telje Ljan Alpin 34.07
6.58
51 Cathrine Telje Ljan Alpin 34.07
6.58
52 Lise Brække Bul Il 34.13
6.59
53 Randi Nistad Privat 36.13
7.23
54 Kari Jorund Haukvik Storebrand idrettslag 36.14
7.24
55 Jorunn Helene Welde Spenst / Ynde 38.04
7.46

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.