Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 5km, 10-10-1998
I 1998 ble denne traseen løpt : To runder i blindeløypa.
Lengden anslås å være 4900 meter.
Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Jan Hoel SK Vidar 16.31
3.22
2 Egil Reidar Osnes KFUM Oslo 16.49
3.26
3 Fredrik Smith SK Vidar 17.35
3.35
4 Espen Kristiansen Kolbotn & Ski 17.38
3.36
5 Tore Bjerkheim Bromma IL 17.39
3.36
6 Ole Arne Schlytter Lørenskog FIL 17.54
3.39
7 Atle Indrelid Bækkelagets SK 18.46
3.50
8 Oddbjørn Homstvedt Trøgstad IL 18.51
3.51
9 Harald Stokke Bækkelagets SK 19.14
3.56
10 Nicolai Martinsen Bækkelagets SK 19.31
3.59
11 Arne-Kristian Røren IF Eiker Kvikk 19.41
4.01
12 Anders Skjelbek Rustad IL 19.53
4.03
13 Halvdan Aarø Postbanken 19.59
4.05
14 Martin Tufteland Bøler IF 20.14
4.08
15 Magne Øksdal SK Vidar 20.21
4.09
16 Knut Løken Ukjent 20.26
4.10
17 Roger Slorafoss Apollo BIL 20.29
4.11
18 Even Solbrekken Frogner IL 20.35
4.12
19 Bjørn A. Lund Reinertsen BIL 20.37
4.12
20 Harald Johansen Holmestrand 20.45
4.14
21 Ole Jørgen Nordhaugen Thorn 21.07
4.19
22 Bjørn Kristiansen Ukjent 21.11
4.19
23 Asbjørn Møllegaard Ukjent 21.12
4.20
24 Ola G. Tidemandsen Bøler IF 21.15
4.20
25 Kjell Henriksen Posten SDS 21.16
4.20
26 Gunnar Wenås Posten SDS 21.20
4.21
27 Anders Nøstdahl Gløersen Rustad IL 21.34
4.24
28 Rudolf Bernhardsen Philips BIL 21.36
4.24
29 Frode Fjordvang Ukjent 21.38
4.25
30 Tor Bru Philips BIL 21.49
4.27
31 Roar Skalle Posten 21.57
4.29
32 Jens Lohne Eftang Ukjent 21.59
4.29
33 Alf Fossheim Halden Skiklubb 22.01
4.30
34 Endre Sandvik Bøler IF 22.11
4.32
35 Roald Rones Tollpost Globe BIL 22.12
4.32
36 Nils Rokkones NLH BIL 22.20
4.33
37 Mats G. Tidemandsen Bøler IF 22.44
4.38
38 Trond K. Haraldsen NLH BIL 22.48
4.39
39 Lars Loennechen Skjelbek Rustad IL 23.03
4.42
40 Ingemund Golden Kamp/Vestheim 23.09
4.43
41 Oddvar Schrøder Posten 23.13
4.44
42 Øyvind Gløersen Rustad IL 23.20
4.46
43 Tore Borghov Storebrand BIL 23.24
4.47
44 Martin Sørli Bøler IF 23.31
4.48
45 Harry Olsen Modum FIK 23.39
4.50
46 Viktor Israelsbakk SF 23.56
4.53
47 Christian K. Sandvik Bøler IF 24.04
4.55
48 Brian Groth Handelshøgskolen 24.17
4.57
49 Harald Aanerud Lørenskog FIL 24.18
4.58
50 Tor Hovde OBOS BIL 24.47
5.03
51 Rune Wigen Ukjent 24.48
5.04
52 John Johansen NKL BIL 24.53
5.05
53 Lasse Gjendem Ukjent 25.15
5.09
54 Erik Haugen OPIL 25.47
5.16
55 Kåre Ekroll Norrøna 26.48
5.28
56 Helge Fosserud Kjøttsentralen 26.53
5.29
57 Arnfin Thomasrud Ukjent 26.54
5.29
58 Kjartan Haraldsen Ukjent 27.01
5.31
59 Emil Skurdahl Ukjent 27.05
5.32
60 Karl Johan Tvedt KFUM Oslo 27.16
5.34
61 Jørgen Westin Apollo BIL 27.26
5.36
62 Tor Fossheim NKL BIL 27.27
5.36
63 Sondre Sandvik Bøler IF 28.08
5.44
64 John Løse IF Hellas 28.20
5.47
65 Kjell Nordang Ukjent 28.27
5.48
66 Odd Strandli Dikema Stål BIL 28.45
5.52
67 Agnar Kvatningen SBC-Sportsklubb 28.48
5.53
68 Magnus Lund Bøler IF 29.08
5.57
69 Tore Johansen Ukjent 29.21
5.59
70 Omar Mohamud Apollo BIL 29.29
6.01
71 Jan Wright JIL Grorud 29.36
6.02
72 Arne-Kjell Svendsen Grorud IL 29.41
6.03
73 Odd Ludvigsen Ukjent 30.22
6.12
74 Magne Aanonsen Brevpost 30.24
6.12
75 Asbjørn Stulen Ukjent 30.28
6.13
76 Per Hjelen B-joggen 32.20
6.36
77 Tore Klevmark Kreditkassens BIL 32.22
6.36
78 Jan Røed FO IL 32.33
6.39
79 Kjell Fogelstrøm Høybråten & Stovner IL 34.04
6.57
80 Kjell Gautneb Abildsø IL 35.26
7.14
81 Erik Bjørnstad Høybråten & Stovner IL 36.22
7.25
82 Erling Schjerven Refstad/Veitvedt 37.05
7.34
83 Tidemandsen Sørli Sørum IL 38.43
7.54
84 Torstein Haga Asker Skiklubb 40.16
8.13
85 Oddvar Handeland Apollo BIL 42.10
8.36
86 Per Olufsen Apollo BIL 42.10
8.36
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Hilde Henriksen Ukjent 19.22
3.57
2 Herborg Andrea Horvei Ukjent 21.22
4.22
3 Torill Skoglund SBC-Sportsklubb 22.17
4.33
4 Tina Marie Kjerstad Rustad IL 24.25
4.59
5 Helene Agjeld Gjensidige Sport 25.37
5.14
6 Anne-Lise Leidland Ukjent 25.46
5.16
7 Kaja B Walle Kreditkassens BIL 25.53
5.17
8 Ingrid Haug Universitetets BIL 26.06
5.20
9 Anne Kolstad Norsk Iskrem 26.23
5.23
10 Gunhild Økern Norsk Iskrem 26.23
5.23
11 Signy Haugen KLP BIL 26.51
5.29
12 Bente Frøystadvåg Ukjent 27.12
5.33
13 Ingunn Elisabeth Edstrøm Rustad IL 27.51
5.41
14 Borgny Hjelen Ukjent 28.27
5.48
15 Inger Lohne Ukjent 28.44
5.52
16 Marit Skoveng Runners Team 28.48
5.53
17 Yvonne Sæther Sørli Sørum IL 29.02
5.56
18 Synnøve Sæther Øivinds Ele 29.22
6.00
19 Solfrid Holmsen Dynamo Stovner 29.25
6.00
20 May-Wenche Braastad Ukjent 29.56
6.07
21 Lene Pernes Bøler IF 30.58
6.19
22 Kristine Sannesmoen Ukjent 31.40
6.28
23 Jorunn Helene Welde Ukjent 32.31
6.38
24 Bjørg Fogelstrøm Høybråten & Stovner IL 32.45
6.41
25 Ingeborg Thomasrud Ukjent 32.46
6.41
26 Aud Lillian Christiansen Ukjent 32.50
6.42
27 Unni Gulliksrud Ukjent 32.50
6.42
28 Astrid Løset Ukjent 33.02
6.44
29 Mette Hanslien Spenst & Ynde 33.08
6.46
30 Hildebjørg Mauset Ukjent 33.15
6.47
31 Jr Jr Randahl Ukjent 33.19
6.48
32 Jr Randahl Ukjent 33.23
6.49
33 Anne Karin Thorstensen Ukjent 33.50
6.54
34 Ruth Gjestang Ukjent 33.58
6.56
35 Kari Wiker Ukjent 34.01
6.57
36 Cecilie Midtsjø Ukjent 34.02
6.57
37 Inger Blomseth Ukjent 34.09
6.58
38 Mette Akautrud Ukjent 38.50
7.56
39 Mari Akautrud Ukjent 38.51
7.56
40 Evelyn Haga Asker SK 40.15
8.13

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.