Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 10-10-2009
I 2009 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken.
Lengden anslås å være 9700 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Øyvind Heiberg Sundby Ik Tjalve 32.29
3.21
2 Martin Kjäll-Ohlsson Abb Bil 33.00
3.24
3 Gerard Cornelissen SK Vidar 33.03
3.24
4 Carl Fredrik Hagen Tjalve 33.47
3.29
5 Øystein Mørk Bøler IF 33.48
3.29
6 Per Erik Monsrud Austmarka 34.37
3.34
7 Jon Per Nygaard Øversjødalen IL 100 år 2010 34.39
3.34
8 Bjørnar Andersen Bøler IF 34.50
3.35
9 Morten Grøan Stovnerkameratene 34.59
3.36
10 Arild Hagesveen Bøler IF 35.03
3.37
11 Kristoffer Jacobsen E & Y Bil 35.20
3.39
12 Lennart Garnes Rustad IL 35.24
3.39
13 Trond Olav Berg Bøler IF 35.27
3.39
14 Ola Bustad Begeistringens IL 35.39
3.41
15 Erik Bråten Rustad IL 36.12
3.44
16 Jon Fiva Privat 36.43
3.47
17 Kjetil Ask Bøler IF 36.51
3.48
18 Bjørn Ivar Nilsen Nordea BIL 36.54
3.48
19 Ingar Nystrøm Il BUL 36.58
3.49
20 Hermann Bruun Bøler IF 36.59
3.49
21 Lars Bjarne Reed Milslukern Sport 37.02
3.49
22 Ole Kristian Sørland Bækkelagets SK 37.07
3.50
23 Kristian Melhus Mork Privat 37.12
3.50
24 Alexander Bjørvik No team 37.15
3.50
25 Asle Slettemoen Oslo Frontrunners 37.17
3.51
26 Mads Bigum Johansen Privat 37.19
3.51
27 Pål-André Lund Rustad IL 37.38
3.53
28 Eivind Meen Rustad IL 38.01
3.55
29 Knut Bakken Olaxo 38.03
3.55
30 Bent Inglingstad Team Sport1 Sentrum 38.05
3.56
31 Torbjørn Hægeland Rustad IL 38.05
3.56
32 Arne Gilberg SK Vidar 38.29
3.58
33 Trond Sollund Schjødt BIL 38.39
3.59
34 Frode Stenberg Privat 38.46
4.00
35 Truls Hestengen Rustad IL 38.47
4.00
36 Vegard Fluge Samuelsen AIBEL AS 38.55
4.01
37 Eivind Svennar SK Rye 39.00
4.01
38 Patji Alnæs-Katjavivi Privat 39.03
4.02
39 Trond Inge Carlsen Rustad IL 39.04
4.02
40 Hans Marius Hopstad BUL 39.07
4.02
41 Jon-Arild Sesseng I.L. Nybrott 39.10
4.02
42 Andreas Karlsson BK 1925 39.16
4.03
43 Tero Markus Paivarinne For Unni 39.19
4.03
44 Stein Kamfjord Andersen Privat 39.21
4.03
45 Dag Steinset team Sportsgutta 39.29
4.04
46 Steinar Kilde Privat 39.45
4.06
47 Joakim Blix Prestmo SSB IF 40.03
4.08
48 Kenneth Gavoll-Hansen Oslo Sportslager 40.12
4.09
49 Aleksander Claussen Jutul IL/Tø.m Espen Claussen 40.19
4.09
50 Kjetil Rolness Privat 40.28
4.10
51 Jørgen Saxegaard Hjellnes Consult 40.30
4.11
52 Henning Haugerud Helly Hansen 40.32
4.11
53 Arne Mastekaasa Sørbråten IL 40.33
4.11
54 Roger Thompson Stoll 1 Cognac Klubb 40.39
4.11
55 Joachim Qvale Rustad IL 40.44
4.12
56 Johan Widen Widen Privat 40.48
4.12
57 Arnstein Finborud OSI 40.50
4.13
58 Thor-Erik Messel Bjørndal If 40.50
4.13
59 Kjetil Molund Nordreisa i.l. 40.53
4.13
60 Torbjørn Eika RØA IL / SSB IF 40.58
4.13
61 Audun Zeiner SIO 41.12
4.15
62 Erik Hansen Privat 41.20
4.16
63 Per Gunnar Gulstuen Obos 41.24
4.16
64 Helge Jacob Horn Ski friidrett 41.24
4.16
65 Yngve Slettholm Privat 41.28
4.16
66 Christian Rygg Ventelo VKA 41.29
4.17
67 Daniel Cotanas Salvesen Lørenskog FIL 41.29
4.17
68 Helge Fjeldstad Rustad IL 41.40
4.18
69 Steinar Aune Privat 41.42
4.18
70 Rune Holden SK Rye 41.44
4.18
71 Jostein Hult Bøler Klatreklubb 41.50
4.19
72 Hans Øyvind Haukeli SPK FONNA 41.51
4.19
73 Christian Lindstad Motek 41.55
4.19
74 Knut-Erik Johannessen Oslo 42.03
4.20
75 Karl Johansen Team Kjekkas 42.07
4.21
76 Espen Schram SiO BIL 42.10
4.21
77 Arild Vold Privat 42.11
4.21
78 Tor Even Bøe Tjukk Og Blid 42.20
4.22
79 Teemu Matias Montell Privat 42.26
4.22
80 Torfinn Harding Ssb 42.27
4.23
81 Audun Wangensteen Bækkelagets SK 42.27
4.23
82 Stein Paulsen Rustad IL 42.32
4.23
83 Ole Arne Eiksund Spiridon 42.33
4.23
84 Rick Slick Wærenskiold Oslo Sportslager 42.36
4.24
85 Jan-Christian Ulleberg Privat 42.45
4.24
86 Steffen Øvstedal FOPIL 42.49
4.25
87 Jan Åge Kjørstad Privat 42.51
4.25
88 Tom Arild Gulbrandsen Telenor 42.54
4.25
89 Atle Berntsen Privat 43.04
4.26
90 Sebastian Aagnes Bærums Skiklub 43.11
4.27
91 Knut Ole Hol Privat 43.12
4.27
92 Svein Erik Salthe Canon Norge 43.16
4.28
93 Espen Claussen Jutul IL/Tø.m Espen Claussen 43.22
4.28
94 Emil Østenfor OMIK 43.23
4.28
95 Knut Ytrehus Ski IL Friidrett 43.25
4.29
96 Morten Petersen Price WaterHouse Coopers 43.26
4.29
97 Kjetil Syvderud Rustad IL 43.28
4.29
98 Terje Løken SKD BIL 43.31
4.29
99 Rune Jacobsen Team Kjekkas 43.35
4.30
100 Pål Skeivik Brevpost 43.35
4.30
101 Kjell Anders Kraakmo Nordea BIL 43.41
4.30
102 Jan Kenneth Deacon Glad-jogger 43.42
4.30
103 Øyvind Kvernen Team Sport1 Sentrum 43.45
4.31
104 Thomas Holtan Leskovsky Sandefjord All Star Fast Runne 43.46
4.31
105 Panos Menayas Thales BIL 43.52
4.31
106 Lars Tiller Privat 43.56
4.32
107 Sindre Frøysen Privat 43.56
4.32
108 Mikkel Hald Trolltun 43.57
4.32
109 Vidar Gjelstad Ventelo 43.59
4.32
110 Arvin Patel BUL 43.59
4.32
111 Kjell Winther Vålerenga Ski 44.09
4.33
112 Ola Stigum Siemens 44.13
4.34
113 Richard Merlid Trollveggen Triathlon 44.15
4.34
114 Bent Ulseth Mangenfjellet Turlag 44.16
4.34
115 Alexander Scheen Jensen Privat 44.17
4.34
116 Reidar Søbstad Sportsklubben Rye 44.29
4.35
117 Thor Inge Tollehaug Asplan Viak BIL 44.34
4.36
118 Arne Johnsen Nortema 44.35
4.36
119 Jan Helge Voll Hydro Raufoss BIL 44.39
4.36
120 Arild Blokkum KNOWIT 44.41
4.36
121 Jan Olav Nybo Oslo kommunes bil. 44.43
4.37
122 Eldar Thomassen Fagerbakke Bøler IF 44.51
4.37
123 Werner Hålien Høre/Ryfoss IL 44.51
4.37
124 Andre Stordal TNT 44.53
4.38
125 Erik Nøkleby Privat 44.55
4.38
126 Carl André Pedersen Oslomarka IK 45.05
4.39
127 Erik Østlie IL Driv 45.09
4.39
128 Inge Pedersen Brødrene Dahl 45.11
4.39
129 Pål Skyrud Thales BIL 45.13
4.40
130 Bernt Lie Rustad IL 45.15
4.40
131 Helge Norberg COWI AS BIL 45.15
4.40
132 Hans Hestengen Rustad IL 45.24
4.41
133 Erik Hande Privat 45.29
4.41
134 Morten Løbak Hestmann Privat 45.30
4.41
135 Erik Bue Privat 45.30
4.41
136 Hans Petter Lunde Privat 45.31
4.42
137 Jan Martin Ståvi Asplan Viak BIL 45.31
4.42
138 Ragnar Solberg Oppsal 45.36
4.42
139 Pål Jørgen Bakke Privat 45.37
4.42
140 Inge Henning Fredagsvik Coop Norge BIL 45.41
4.43
141 Harald Hovdevik Devoteam daVinci BIL 45.44
4.43
142 Jon Erik Arnesen Nordea Il 45.46
4.43
143 Håvard Undem Fysio 45.49
4.43
144 Lars Messel Bjørndal If 45.52
4.44
145 Tomas Ibenfeldt Glad-jogger 45.52
4.44
146 Guy M Huste Oslofjord Trialton 45.56
4.44
147 Simen Heimdahl Rustad IL - Langrenn 45.57
4.44
148 Håvard Bævre Baunen records 46.05
4.45
149 Per Kristian Bruun Privat 46.06
4.45
150 Ole Kristian Hustad Privat 46.10
4.46
151 Tormod Tørstad BSK 46.11
4.46
152 Peder Myrvoll Privat 46.12
4.46
153 Anders Yri Asplan Viak BIL 46.18
4.46
154 Torfinn Nome Privat 46.19
4.46
155 Ketil Stølen Sintef 46.25
4.47
156 Helge T. Lund Privat 46.32
4.48
157 Torgrim Lid FLO Kolsås BIL 46.34
4.48
158 Johan Bang Privat 46.38
4.48
159 Frank Grymyr Thales BIL 46.40
4.49
160 Magne Løvø Privat 46.43
4.49
161 Tormod Reiersen Privat 46.43
4.49
162 Geir Berntzen Privat 46.52
4.50
163 Thomas Lindgaard For Unni 46.55
4.50
164 Hein Haraldsen Cms 46.57
4.50
165 Harald Hegerberg Haukåsen Øl 46.57
4.50
166 Eirik Engmark Engmarks Turn 46.59
4.51
167 Joakim Skajaa Erdal I.L. 47.00
4.51
168 Per-Steinar Aasebø Privat 47.01
4.51
169 Kjell Nystad Rustad IL 47.04
4.51
170 Erland Gulbrandsen Rustad IL 47.04
4.51
171 Kåre Klevjer Privat 47.06
4.51
172 Andreas Reinhardt Privat 47.06
4.51
173 Einar Frogh Tjukk Og Blid 47.07
4.51
174 Torstein Reistadbakk Asplan Viak BIL 47.08
4.52
175 Bjørn Helge Holte Brevpost 47.19
4.53
176 Ole Kristian Brastad Bøler IF 47.20
4.53
177 Hans Jardar Reinmann LLV 47.22
4.53
178 Bjørn Ole Inglingstad Aktiv Bygg 47.32
4.54
179 Arvid Karlsen Privat 47.33
4.54
180 Robert Knudsen knudsen 47.34
4.54
181 Roar Guntvedt Bekkegrenda Athletics 47.36
4.54
182 Tore Even Laugerud Privat 47.41
4.55
183 Frank Ståle Myrmel Xpert 47.47
4.56
184 Odd Magne Gjerde Steensdrup Stordrange BIL 47.53
4.56
185 Olav Landsverk Ingen 47.54
4.56
186 Jan Kristensen Telenor ASA 47.58
4.57
187 Gunnar Berge Rustad IL 47.59
4.57
188 David Løvbræk Glad-jogger 48.04
4.57
189 Tom Andersen SK Rye 48.19
4.59
190 Nils Gamme Oslo kommunes BIL 48.23
4.59
191 Torje Strøm Linnerud Privat 48.25
4.59
192 Geir Hande Privat 48.26
5.00
193 Leif-Ove Hansen Privat 48.28
5.00
194 Stein Roger Sollien Larkollen 48.29
5.00
195 Peder Olav Søvik Privat 48.37
5.01
196 Magne Ø. Eriksen Dnp 48.39
5.01
197 Jan Svaheim Tjukk Og Blid 48.40
5.01
198 Christian Andersen Team Andersen 48.43
5.01
199 Vidar Frisk Svendsen Privat 48.49
5.02
200 Thomas Frich Lien Privat 48.57
5.03
201 Erling Kielland UDI-BIL 49.03
5.03
202 Terje Osmundsen Privat 49.08
5.04
203 Kristoffer Fuglerud Ask Lier IL 49.09
5.04
204 Tony Keshtjella T-bane 49.11
5.04
205 Peter Gulliksen Privat 49.15
5.05
206 Arne Iversen Abb Bil 49.16
5.05
207 Sven Roger Person Privat 49.17
5.05
208 Per Øystein Flatmo Privat 49.27
5.06
209 Eirik Sverreson Indregård Privat 49.28
5.06
210 Håkon Senstad OMIK 49.29
5.06
211 Philip Melbye Privat 49.31
5.06
212 Mikkel Scahck TNT Norge AS 49.33
5.06
213 Atle Wandsvik NOPE 49.37
5.07
214 Oddbjørn Jortveit Privat 49.38
5.07
215 Per Rikter-Svendsen EKEBERG GUTTENE 49.42
5.07
216 Jørgen Heszlein Privat 49.43
5.08
217 Anders Falkum Brødrene Dahl 49.50
5.08
218 Magne Magler Wiggen mmw skilag 50.06
5.10
219 Magne Bondkall Privat 50.14
5.11
220 Øyvind Nistad Guinness Rovers 50.15
5.11
221 Anders Aarø Høvik Jogg 50.19
5.11
222 Jon Røsok Drøbak-Frogn 50.20
5.11
223 Bjørn Guttormsen Løvenskjøod Handel 50.21
5.11
224 Marius Bolstad Bækkelagets SK 50.21
5.11
225 Harald Nilssen BL-0554 50.22
5.12
226 Thomas Von Brasch Ssb 50.24
5.12
227 Anders Tunold TUNKAM 50.25
5.12
228 Roger Eilertsen SK Vidar 50.32
5.13
229 Mathieu Hengy Privat 50.34
5.13
230 Ronald Magnussen MP Revisjon AS 50.35
5.13
231 Erik Oseth Privat 50.38
5.13
232 Kjell Johannessen Privat 50.41
5.14
233 Leif Øverland Rustad IL 50.44
5.14
234 Jørgen Ouren SSB IF 50.45
5.14
235 Jørgen Hansen Privat 50.56
5.15
236 Erik Hysestad Desperados 51.00
5.15
237 Joakim Dyrdal OPIL 51.08
5.16
238 Ingar Finstuen Vest Tespa IL 51.13
5.17
239 Eivind Skorstad Privat 51.14
5.17
240 Sindre Østereng HØJ IL 51.24
5.18
241 Terje Justnes Brødrene Dahl 51.27
5.18
242 Øyvind Gårud Privat 51.30
5.19
243 Steinar Haukanes Aas & Haukanes BIL 51.43
5.20
244 Jan-Ole Evensen Privat 51.53
5.21
245 Ola Fredrik Skjæret Molde og Omegn 51.54
5.21
246 Levi Gravdal I seneste laget 52.13
5.23
247 Øyvind Degnes Haukåsen øl & jogg 52.38
5.26
248 Thomas Rostad Gsk Bil 52.40
5.26
249 Øyvind Rieck Privat 52.41
5.26
250 Olve Byrud Bakke NAV B.I.L 53.08
5.29
251 Paal Sveen Privat 53.17
5.30
252 Tom Erik Brekke Brødrene Dahl 53.46
5.33
253 Svenn Ove Solend Privat 53.49
5.33
254 Espen Berg Tjukk Og Blid 54.08
5.35
255 Per Ivar Tønnessen Privat 54.15
5.36
256 Odd Ivar Jøsnali Vest Tespa IL 54.24
5.36
257 Jørn Christian Syversrud Abb Bil 54.51
5.39
258 Peer Søjdis Privat 55.08
5.41
259 Thomas Lund Privat 55.12
5.41
260 Petter Fuglerud Ask Lier IL 55.21
5.42
261 Sondre Einarsen Bækkelagets SK 55.40
5.44
262 Marius Løken Privat 55.59
5.46
263 Dag Sture Eine Friis Team Aktiv 56.20
5.48
264 James Bickel TNT 57.00
5.53
265 Ola Schøyen Privat 57.21
5.55
266 Magne Mjærum Privat 58.31
6.02
267 Lars Erik Helle Team Desperados 58.35
6.02
268 Ole-Petter Horgen BackUp Personell 58.39
6.03
269 Jan G Vere Brødrene Dahl 58.53
6.04
270 Tore Stendahl Privat 59.02
6.05
271 Geir Hysestad Team Deperados 1.00.51
6.16
272 Runar Ove Moe Bøler IF 1.01.41
6.22
273 Ole Martin Bollandsås Rustad IL 1.02.14
6.25
274 Gisle Stenseng Team Adra Match 1.02.16
6.25
275 Ben Gulbrandsen Privat 1.04.39
6.40
276 Ole Kristian Bergsgjerdet Gjerdrum 1.04.50
6.41
277 Rune Halvorsen Privat 1.06.42
6.53
278 Erik Moxnes Privat 1.08.39
7.05
279 Peter Plenne Linderud IL 1.35.13
9.49
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Jessica Gunnarsson SK Vidar 37.41
3.53
2 Tonje Kristine Myrvoll Rustad IL 40.42
4.12
3 Hege Njå Bjørkmann SK Vidar 40.58
4.13
4 Kirsti Bævre SK Rye 42.23
4.22
5 Trine Kirkhus Oslofjord Trialton 42.48
4.25
6 Christine Teig SK Vidar 42.55
4.25
7 Ingunn Monsen SK Vidar 44.04
4.33
8 Kirsti Gimnes Are Rambøll Norge AS 44.15
4.34
9 Unni Persson Moseby SK Rye 44.53
4.38
10 Heidi Harviken SK Rye 44.59
4.38
11 Lise Marie Pettersen Privat 45.22
4.41
12 Torill Bækken Privat 45.50
4.44
13 Line Bustad Begeistringens IL 45.54
4.44
14 Marte Helene Halvorsen Bjørndal If 46.31
4.48
15 Iren Tryggestad Rustad IL 46.52
4.50
16 Nasrin Amele Jamedari Privat 47.10
4.52
17 Synne Granå Vesterhus team S/J 47.11
4.52
18 Annette Øverby Privat 47.14
4.52
19 Åshild Kapperud Oppsal Orientering 47.22
4.53
20 Lena Heggem Jørgensen Privat 47.23
4.53
21 Tone Å Lilleaas Ceres 47.31
4.54
22 Anne Grete Garberg DnB Nor Bank 47.34
4.54
23 Birgit Engelsen Bøler IF 47.49
4.56
24 Inger Ellingsen Privat 48.02
4.57
25 Nina Malme Gulbrandsen Rustad IL 48.58
5.03
26 Ingunn Mjelde Privat 49.00
5.03
27 Elisabeth Longva Berger DN 49.10
5.04
28 Inger Hagen Granheim Dnbnor 49.36
5.07
29 Jorunn E. Ødegaard Bekkelaget SPKL 49.45
5.08
30 Rikke Olafsen Rokke Tekna BIL 49.48
5.08
31 Mette Sundøen ØVIP 49.52
5.08
32 Hilde Midsem SSB IF 50.03
5.10
33 Ingvill Martinsen SK Rye 50.11
5.10
34 Inger-Marie Vinje Kondis 50.26
5.12
35 Elin Knutsen Ingen 50.27
5.12
36 Tone Juel Privat 51.00
5.15
37 Anne Katrine Gamre Østmarka 51.16
5.17
38 Merethe Holth Privat 51.49
5.21
39 Ingrid Brastad Bøler IF 51.51
5.21
40 Hanne Buxrud Privat 51.57
5.21
41 Sølvi Vrålstad Privat 52.07
5.22
42 Mari Eriksen Privat 52.22
5.24
43 Sigve Bjørneby Rustad IL 52.47
5.26
44 Guri Kauserud COWI BIL 53.31
5.31
45 Ulrikke Sunde Privat 53.32
5.31
46 Siri Fjeldberg Ellkem BIL 53.32
5.31
47 Hanne Sofie Arntzen Privat 53.59
5.34
48 Edna Røsberg Privat 54.05
5.35
49 Marit K. Berg Bjerknes Romerike Ultraløperklubb 54.20
5.36
50 Karina Alver Privat 54.30
5.37
51 Marius Jøsnali Vest Tespa IL 54.32
5.37
52 Jeanette Norangshol Haugen Kondis 54.33
5.37
53 Torill Skoglund Kondis 54.36
5.38
54 Marte Lillehagen Rustad IL 54.55
5.40
55 Cecilie Grave Haukåsen Øl 54.57
5.40
56 Kjersti T Pedersen Privat 55.23
5.43
57 Karina Giske Jøægtnes Rustad IL 55.32
5.44
58 Charlotte Strømsholm Tjukk Og Blid 55.33
5.44
59 Solveig Kjærnet Privat 55.44
5.45
60 Sofie Arneberg Privat 55.50
5.45
61 Lise Jørstad Vålerenga håndball 56.09
5.47
62 Vera Feldt Sandnes Fossum If 56.47
5.51
63 Oline Lovise Yksnøy Rustad IL 57.36
5.56
64 Bea Messel Bjørndal If 58.13
6.00
65 Marita Elena Valvik Privat 58.15
6.00
66 Kari Gutterud Privat 58.17
6.01
67 Doris Cybis Privat 58.29
6.02
68 Gerda Grøndahl Romerike Runners Team 58.39
6.03
69 Carola Sommevåg Privat 58.43
6.03
70 Ingrid Einarsen Privat 58.50
6.04
71 Astrid Nome Privat 58.55
6.04
72 Solvor Hande Privat 59.01
6.05
73 Eva Iren Haugen Privat 59.53
6.10
74 Britt-Ingvild Børve Team Reclameservice 1.00.19
6.13
75 Karin Kvello Rustad IL Driv 1.00.57
6.17
76 Tove Bergh Horgen Sømna Sykkelklubb 1.01.02
6.18
77 Anne Døssland Privat 1.01.14
6.19
78 Hege Hansen Team Reclameservice 1.01.25
6.20
79 Margareta Møkleby Privat 1.01.46
6.22
80 Gurid S. Martinsen Privat 1.02.13
6.25
81 Milla Krasniqi Kulturstudier AS 1.02.23
6.26
82 Solveig Gjørv Røraas Privat 1.02.28
6.26
83 Line Rødseth Haukåsen øl & jogg 1.02.50
6.29
84 Gunhild Wadahl Privat 1.04.14
6.37
85 Ingrid Hanna Wadahl Privat 1.04.14
6.37
86 Cathrine Gulbrandsen Privat 1.04.19
6.38
87 Mona Degrell Rikshospitalets BIL 1.04.52
6.41
88 Siri Bytingsvik Baunen records 1.05.15
6.44
89 Signy Henden Rustli Privat 1.05.27
6.45
90 Hanne Helvig Eriksen Privat 1.05.46
6.47
91 Sylvi Stenseng Privat 1.06.33
6.52
92 Torill Minge Kondis 1.12.24
7.28

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.