Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 5km, 10-10-2009
I 2009 ble denne traseen løpt : To runder i blindeløypa.
Lengden anslås å være 4900 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Martin K. Andersen BUL 17.47
3.38
2 Jørgen Tveita Rustad IL 18.06
3.42
3 Oddbjørn Homstvedt Filborg 18.11
3.43
4 Rene Fredholm Larsen Åsen IL 18.14
3.43
5 Sondre Aksel Qvale Bøler IF 18.30
3.47
6 Carsten Haugen BUL 18.31
3.47
7 Arne Bent Bjørge OKBIL 18.32
3.47
8 Kurth Asle Magnussen Bøler IF 18.58
3.52
9 Ståle Kirkvold Privat 19.06
3.54
10 Frank Robert Hansen Privat 19.17
3.56
11 Ola Fredrik Ansnes Kveli BUL 19.18
3.56
12 Frode Talmo Koll IL 19.51
4.03
13 Frank Tore Toresen Bækkelagets SK 19.54
4.04
14 Andreas Hompland Brosteinskameratene 19.55
4.04
15 Jonas Kolderup Lund Rustad IL 20.03
4.06
16 Per Hærnes FFI BIL 20.06
4.06
17 Øyvind Rogne Urinalen IL 20.26
4.10
18 Rolf Meek IF Minerva 20.36
4.12
19 Magne Øksdal SK Vidar 21.24
4.22
20 Per Arne Andersen Lengre spisepauser 21.39
4.25
21 Mads Trygve Tollefsen Privat 21.56
4.29
22 Nikolas Menayas SK Vidar 22.13
4.32
23 Sander Kleven Rustad IL 22.14
4.32
24 Jan-Erik Rybråten Ullensaker/Kisa IL 22.17
4.33
25 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 22.27
4.35
26 Magnus Harstveit Rustad IL 22.34
4.36
27 Olaf Talmo Koll IL 22.39
4.37
28 Erik Nilsen Team Oslo 22.50
4.40
29 Joakim Herbrandsen Rustad IL - Langrenn 22.52
4.40
30 Øyvind Rosnes Johansen Rustad IL 23.06
4.43
31 Tom Wedvik Privat 23.06
4.43
32 Oliver Lorenz Tø.m Espen Claussen 23.25
4.47
33 Lars Bolstad Jacobsen Privat 23.26
4.47
34 Torbjørn Ruud Kirkens Nødhjelp 23.29
4.48
35 Ask Sollie Aarebrot Sportsklubben Brann 23.34
4.49
36 Johan Ørjan Strand Oppegård IL 23.38
4.49
37 Per Thomas Thomassen Bøler IF 23.40
4.50
38 Bjørn Arnesen Nordea Il 23.50
4.52
39 Øivind Karlsen Privat 24.18
4.58
40 Even Gjelsnes Ødegården Rustad IL - Langrenn 24.35
5.01
41 Tobias Strøm Rustad IL 24.50
5.04
42 Johan Hindahl Privat 24.58
5.06
43 Kjartan K. Haraldsen VG Runners 25.00
5.06
44 Trond K. Haraldsen Bioforsk BIL 25.09
5.08
45 Jakob Sætre Bøler IF 25.41
5.14
46 Håkon Danbolt Bøler IF 25.43
5.15
47 Rudolf Bernhardsen Privat 25.54
5.17
48 Are Kolstad Nordstrands Blad 25.58
5.18
49 Torjus Fluge Rustad IL 26.00
5.18
50 Emil Hengy NOTEAM 26.15
5.21
51 Birk Sollie Aarebrot Sportsklubben Brann 26.22
5.23
52 Lars Willas Dreyer Rustad IL 26.54
5.29
53 Håkon Dreyer Privat 26.55
5.30
54 Runar Thorstensen Romerike Ultraløperklubb 26.59
5.30
55 Lavran Thorstensen Oppsal IF 26.59
5.30
56 Einar Bonnevie Dnb 27.58
5.42
57 Erik Kielland-Lund Universitetet BIL 29.03
5.56
58 Veini Simolin Privat 29.11
5.57
59 Trond Hoem Privat 29.45
6.04
60 Oskar Østereng Privat 30.43
6.16
61 Asle Johanessen Holsbu IF 30.45
6.17
62 Erik Pettersen RhBIL 31.50
6.30
63 Sebastian M Andreassen Privat 32.55
6.43
64 Ragnar Håvie BREVPOST IL 33.08
6.46
65 Nicolas Karlsen Lørenskog FIL 33.37
6.52
66 Johan Holmgren Lørenskog FIL 33.39
6.52
67 Einar Lund Westgaard Bøler IF 35.43
7.17
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Hanne Kristiansen SK Vidar 19.10
3.55
2 Annica Hernes SK Vidar 19.30
3.59
3 Thea Håvelsrud Klaesson Rustad IL 20.23
4.10
4 Hilde Henriksen Privat 20.28
4.11
5 Oda Solvoll Rustad IL 20.31
4.11
6 Synne Korsbrekke Rustad IL 20.41
4.13
7 Laila Engelsen Bøler IF 22.55
4.41
8 Thora Westbye Rustad IL 23.15
4.45
9 Hanna Kristine Tendal Rustad IL 23.17
4.45
10 Tuva Thomassen Fagerbakke Bøler IF 23.38
4.49
11 Lise Marie Sørland Bækkelagets SK 24.14
4.57
12 Mari Bustad Nydalen Skiklubb 24.14
4.57
13 Ina Høie Rustad IL 24.16
4.57
14 Eva Hansen Ormsund Roklub 24.16
4.57
15 Trine Tryggestad Berre BUL 24.25
4.59
16 Herborg Andrea Horvei Privat 24.30
5.00
17 Ingvild Hardal Bjørndal If 25.01
5.06
18 Kari Rudi Privat 25.38
5.14
19 Caroline Hordvik KN-Ut 25.46
5.16
20 Judith I. Rickertsen Hole BSK 26.24
5.23
21 Turid Nygård SK Vidar 27.21
5.35
22 Thea Solvoll Rustad IL 28.06
5.44
23 Anne Grete Hoem Privat 28.07
5.44
24 Marie Harstveit Rustad IL 28.26
5.48
25 Line Granheim Ellingsrud 28.28
5.49
26 Mina Claussen Privat 28.49
5.53
27 Helene Claussen Jutul IL/Tø.m Espen Claussen 28.50
5.53
28 Petra Paajanen Privat 29.11
5.57
29 Jenny Røsdal StatoilHydro BIL 29.12
5.58
30 Stine Heimdahl Rustad IL - Langrenn 29.14
5.58
31 Katarina Sørhøy Rustad IL 29.20
5.59
32 Janicke Rudi Nittedal BIL 29.41
6.03
33 Mia Merlid Trollveggen Triathlon 30.19
6.11
34 Siri Granheim Ellingsrud 30.50
6.18
35 Jannike Colbjørnsen Ingen 31.34
6.27
36 Ika Bruun Privat 31.56
6.31
37 Ann-Christin Hansen Privat 32.00
6.32
38 Bente Getz Sollie Tif Viking 32.02
6.32
39 Marit Hassel Privat 32.03
6.32
40 Anne Lilleholt Privat 32.25
6.37
41 Ingvild Løchen Privat 32.57
6.43
42 Riikonen Marjo Privat 32.58
6.44
43 Sissel Berntsen Privat 35.52
7.19
44 Siv Christine Bjørang Jørstad Privat 41.12
8.24

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.