Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 5km, 08-10-2011
I 2011 ble denne traseen løpt : To runder i blindeløypa.
Lengden anslås å være 4900 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Magnus Førre Bul Il 16.49
3.26
2 Marcus Mauricio Knudsen Bøler IF Friidrett 17.16
3.31
3 Martin K. Andersen BUL 17.21
3.32
4 Jonas Kolderup Lund Rustad IL 17.27
3.34
5 Tor Øystein Henningsen Modum FIK 17.46
3.38
6 Sondre Aksel Qvale Bøler IF Friidrett 18.02
3.41
7 Stein Kamfjord Andersen BUL 18.02
3.41
8 Oddbjørn Homstvedt FIL Borg 18.25
3.46
9 John Birk Johnsen GIF 18.37
3.48
10 Ingar Nystrøm BUL 18.39
3.48
11 Morten Gammelsæter Oppegård IL 18.42
3.49
12 Steinar Lien Oppegård IL 18.43
3.49
13 Timm Wold Canon 18.50
3.51
14 Karsten Kopland Modum FIK 18.58
3.52
15 Hassan Bouka BUL 19.06
3.54
16 Kurth Asle Magnussen Bøler IF Friidrett 19.07
3.54
17 Halvor Sveen Ready/Team Aktiv 19.12
3.55
18 Rene Fredholm Larsen Ull/Kisa IL 19.18
3.56
19 Olav Fjeld Kraugerud Privat 19.24
3.58
20 Geir Aksel Qvale Bøler IF Friidrett 19.40
4.01
21 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 19.45
4.02
22 Jan Monsrud SSB Kongsvinger 19.59
4.05
23 Olaf Talmo Koll IL 19.59
4.05
24 Stig Hagen-Westerlund Sodexo 20.34
4.12
25 Bjørn Steinar Tuftin Søndre Røsby 20.38
4.13
26 Rolf Meek IF Minerva 20.49
4.15
27 Øystein Hoel Sandsdalen Rustad IL 21.00
4.17
28 Øystein Hoel Sandsdalen Privat 21.00
4.17
29 Per Hærnes FFI 21.03
4.18
30 Mikael Ripel Høgman Grenland ski 21.24
4.22
31 Sander Kjørstad Rustad IL 21.32
4.24
32 Fabian Strøm Rustad IL 21.39
4.25
33 Herman Strøm Rustad IL 21.44
4.26
34 Fredrik Haugen Petersen Rustad IL 21.46
4.27
35 Eirik Engmark Engmarks Turn 21.50
4.27
36 Vegard Stokke Bækkelagets SK 22.17
4.33
37 Per Ragnar Tuftin Søndre Røsby 22.18
4.33
38 Joakim Herbrandsen Rustad IL 22.20
4.33
39 Fred Øivind Øiestad Skiptvet il 22.22
4.34
40 Jakob Sætre Bøler Fotball 22.41
4.38
41 Oskar Korsbrekke Rustad IL 22.44
4.38
42 Ola Sveen Ullern IF 22.46
4.39
43 Knut Halvorsen Brusteinkameratene 22.55
4.41
44 Erik Nilsen Kleiva 22.58
4.41
45 Ottar Krane Privat 23.01
4.42
46 Vidar Frisk Svendsen Bøler IF 23.02
4.42
47 Tobias Strøm Rustad IL 23.40
4.50
48 Ludvig Sundøen Vestli IL 23.42
4.50
49 Mikkel Sveen Ullern IF 23.58
4.53
50 Kenneth Frisk Svendsen Bøler IF 24.03
4.54
51 Even Gjelsnes Ødegården Rustad IL - Langrenn 24.41
5.02
52 Sigurd Sporild Breievne Hasle-Løren 24.43
5.03
53 Torkel Westby Privat 24.44
5.03
54 Oddleif Westby Privat 24.54
5.05
55 Tomas Johansen Eilefs Landhandleri 24.55
5.05
56 Fredrik Ensrud Privat 24.56
5.05
57 Torjus Fluge Fornes Rustad IL 25.00
5.06
58 Henrik Farstadvoll Rustad IL 25.05
5.07
59 Andreas Rolland Privat 25.07
5.08
60 Franck Vogt Privat 25.08
5.08
61 Marcus Andreas Engen Team Engen 25.15
5.09
62 Sander Hognestad Privat 25.28
5.12
63 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 25.51
5.17
64 Fredrik Grenan Høvik IF 25.58
5.18
65 Jonas Bandgren Vestli IL 28.04
5.44
66 Rudolf Bernhardsen Kondis 28.10
5.45
67 Trond Hoem Privat 28.15
5.46
68 Mathias Hisdal Hisdals 28.45
5.52
69 Atila Mellilo Privat 28.54
5.54
70 Per Kristian Asplund Privat 29.19
5.59
71 Jørgen Aanonsen Larsen Aanonsen Gym 29.33
6.02
72 Tormod Hindahl Privat 30.31
6.14
73 Arne-Kristian Røren Eikerkvikk 30.43
6.16
74 Ingebret Hisdal Hisdals 31.46
6.29
75 Asle Johannessen Holmsbru IF 32.42
6.40
76 Ragnar Håvie BrevPost IL Oslo 36.51
7.31
77 Espen Thomassen Fornes Privat 36.53
7.32
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Elin Kvisgaard Gulbrandsen Hytteplan Sport 19.23
3.57
2 Marie Synnøve Qvale Bøler IF Friidrett 19.40
4.01
3 Karianne Moe HSIL 19.54
4.04
4 Tuva Thomassen Fagerbakke Bøler IF Friidrett 21.55
4.28
5 Mari Bustad Kjelsås IL 22.23
4.34
6 Elisabeth Fjeldvær Meekknoken IL 22.34
4.36
7 Kristine Holter Gran HK 22.35
4.37
8 Irina Tache remember 23.14
4.44
9 Maren Sophie Talmo Koll IL 23.16
4.45
10 Inger-Marie Vinje Kondis 23.40
4.50
11 Ellen Hisdal Hisdals 23.46
4.51
12 Karianne Fjeldet Privat 24.04
4.55
13 Kristin Vik remember 24.48
5.04
14 Hilde Risstad Privat 24.57
5.06
15 Kristine Fornes Privat 25.02
5.07
16 Mia-Synnøve Triumf Bjørndal If 25.16
5.09
17 Katarina Sørhøy Bøler IF Friidrett 25.18
5.10
18 Bente Qvale Bøler IF Friidrett 25.22
5.11
19 Siri Granheim Ellingsrud IL 25.29
5.12
20 Herborg Andrea Horvei Privat 25.33
5.13
21 Stine Heimdahl Bøler IF Friidrett 25.47
5.16
22 Line Granheim Ellingsrud IL 26.00
5.18
23 Marte Tangen Rustad IL 26.21
5.23
24 Elise Viste Rustad IL 26.27
5.24
25 Silje Klarholm Privat 26.38
5.26
26 Heidi Jægtnes Nordstrand skytterlag 26.52
5.29
27 Sara Malme Gulbrandsen Rustad IL 27.48
5.40
28 Kaia Malme Gulbrandsen Rustad IL 27.49
5.41
29 Veronica Øiestad Skiptvet il 28.14
5.46
30 Flavia Mellilo Privat 28.50
5.53
31 Synne Andrea Hognestad remember 29.05
5.56
32 Annika Grenan Høvik IF 29.05
5.56
33 Unn H. Høydahl Privat 29.15
5.58
34 Anne Grete Hoem Privat 29.25
6.00
35 Maria Wentzel remember 29.56
6.07
36 Heidi Berg-Olsen Privat 29.58
6.07
37 Marthe Cecilie Garberg remember 30.31
6.14
38 Karen Reiten Privat 30.32
6.14
39 Cathrine Wisløff remember 30.37
6.15
40 Ingrid Haug Privat 30.49
6.17
41 Anne Lilleholt Privat 31.19
6.23
42 Gunn-Beate Solheim Privat 31.56
6.31
43 Anne Grethe Ryan Privat 32.21
6.36
44 Marit Vinje Oppsal IF 32.33
6.39
45 Stephanie Mertins Privat 33.54
6.55
46 Anne-Gro Thinn remember 33.54
6.55
47 Jannike Colbjørnsen OTBIL 34.01
6.57
48 Gracie Mariano Privat 36.59
7.33
49 Inger Laila Paulsen Privat 37.44
7.42
50 Charlotte Kristiansen remember 41.52
8.33
51 Heidi Haraldsen remember 41.54
8.33

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.