Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 08-10-2011
I 2011 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken.
Lengden anslås å være 9700 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Eirik Gramstad SK Vidar 31.18
3.14
2 Anders Knudsen Tjalve 33.00
3.24
3 Øystein Mørk Bøler IF Friidrett 33.46
3.29
4 Per-Christian Lysaker Torgersrud e-co bil 33.55
3.30
5 Kjetil Hagtvedt Dammen Rustad IL/Team Xtra personell 33.57
3.30
6 Mads Bigum Johansen Tjalve 34.07
3.31
7 Jon Olsen Team Oslo Sportslager 34.20
3.32
8 Anders Stenbrenden Milslukern/NHO 34.22
3.33
9 Arild Hagesveen Bøler IF Friidrett 34.33
3.34
10 Gjermund Sørstad Sturla 34.43
3.35
11 Per Erik Monsrud Oppstad IL 34.49
3.35
12 Steffen Sæterhagen Paulsen Rustad IL 34.53
3.36
13 Asle Slettemoen BUL 35.02
3.37
14 Morten Grøan Team Oslo Sportslager 35.07
3.37
15 Alexander Bjørvik Netledger AS 35.32
3.40
16 Bjørnar Andersen Bøler IF Friidrett 35.39
3.41
17 Kjetil Ask Bøler IF Friidrett 35.56
3.42
18 Martin Sulland Holeværingen Ski Elite 36.01
3.43
19 Eirik Solum OSI 36.07
3.43
20 Lars Hagelsteen Vik Holeværingen Ski Elite 36.13
3.44
21 Kjetil Sørum Stavern Sport 36.17
3.44
22 Petter Sveen Nilsen Thommessen BIL 36.25
3.45
23 Bjørnar Evensen Skeid Fotball 36.41
3.47
24 Kristoffer Eriksen Nylund JIL Grorud 36.48
3.48
25 Harald Skarpeteig Oslofjord Triatlon 36.53
3.48
26 Jonas Jensen Croff Rustad IL 36.53
3.48
27 Hermann Bruun Bøler IF Friidrett 36.58
3.49
28 Trond Olav Berg Bøler IF Friidrett 37.03
3.49
29 Tor Bjørnstad Oslo Frontrunners 37.27
3.52
30 Rolf Kjetil Gulbrandsen Valdres Langløparlag/Øystre Sl 37.28
3.52
31 Joachim Qvale Bøler IF Friidrett 37.36
3.53
32 Inge Hasund team tøff 37.37
3.53
33 Knut Erling Øen Heming 37.37
3.53
34 Joakim Blix Prestmo Bækkelagets SK/SSB IL 37.46
3.54
35 Odd Lillehagen Privat 38.00
3.55
36 Espen Kristiansen Rustad IL 38.03
3.55
37 Pål-André Lund Rustad IL 38.10
3.56
38 Sverre Rosen Storebrand 38.32
3.58
39 Tony Gjerde Scandpower BIL 38.35
3.59
40 Asgeir Risheim Kvam Asker Skiklubb / Honeywell BIL 38.42
3.59
41 Bjørn-Erik Pedersen Ås IL 38.47
4.00
42 Simen Storås Polar 38.48
4.00
43 Fredrik Magnus Ramm Privat 38.51
4.00
44 Øyvind Slørdahl Oslofjord Triatlon 38.51
4.00
45 Dennis Jakobsen Rustad IL 38.56
4.01
46 Svein Arne Sølvberg Oppegård IL 39.04
4.02
47 Anders Westvold Team United Bakeries 2/Apotek 39.11
4.02
48 Thomas Westvold Team United Bakeries 2 39.11
4.02
49 Simen Heimdahl Rustad IL 39.17
4.03
50 Roger Thompson IL Driv 39.19
4.03
51 Dag Torp-Hansen Team Kjekkas 39.25
4.04
52 Jon Ilseng Trasopgrenda IL 39.26
4.04
53 Jørgen Saxegaard IFK 39.30
4.04
54 Kristian Heggebø Vindafjord IL 39.30
4.04
55 Håkon Tallhaug Gulbrandsen Valdres Langløparlag/Øystre Sl 39.31
4.04
56 Christian Søvik Privat 39.32
4.05
57 Robert Kresz Karlsrud Trim&Velvære 39.37
4.05
58 Frode Talmo Koll IL 39.38
4.05
59 Vegard Stensæter Privat 39.38
4.05
60 Florian Bochud Nydalen SK 39.38
4.05
61 Tero Markus Päivärinne SK Vidar 39.39
4.05
62 Johan Widen Widen Ås IL 39.41
4.05
63 Håvard Grenan Team United Bakeries 39.55
4.07
64 Einar Frogh NOTEAM 39.56
4.07
65 Kjetil Syvderud Rustad IL 39.57
4.07
66 Magnus Skuland JPro 40.02
4.08
67 Jan Hoel Rustad IL 40.11
4.09
68 Bjørn Lauglo Stovnerkameratene 40.12
4.09
69 Eirik Søreng Privat 40.16
4.09
70 Eldar Thomassen Fagerbakke Bøler IF Friidrett 40.18
4.09
71 Frode Monsen Oppegård IL 40.23
4.10
72 Magne Jutulstad Rustad IL 40.25
4.10
73 Ove Pernes Rustad IL 40.31
4.11
74 Knut Bjørn Stokke Ås IL 40.40
4.12
75 Petter Skippervold Team Hellerud 40.40
4.12
76 Thomas A. Kjerstad Team Kjekkas 40.41
4.12
77 Øyvind Pedersen Privat 40.43
4.12
78 Torleiv Lohne Lørenskog kommune 40.43
4.12
79 Tim Bennett SK Vidar 40.44
4.12
80 Halvor Lauvstad SATS 40.49
4.12
81 Erik Aicher Privat 40.54
4.13
82 Ola Henmo Lavpulseliten 41.03
4.14
83 Robin Pay Løpsfamilien Pay 41.07
4.14
84 Espen Høglund Team Kjekkas 41.08
4.14
85 Cato Rachlew Experian 41.08
4.14
86 Bjørn-Olav Enger Jernbaneverket 41.11
4.15
87 Mauritz Wahl Privat 41.13
4.15
88 Steinar Lie Bandmates IK 41.14
4.15
89 Marcus Josefsson Elixia Årvoll 41.20
4.16
90 Pål Longva Øvre Godlia friidrettsklubb 41.23
4.16
91 Lars Steinar Haugen SK Vidar 41.25
4.16
92 Sigbjørn Sandberg Ssb 41.26
4.16
93 Atle Smenes Rustad IL 41.28
4.16
94 Einar Fuhr Heggheim Privat 41.28
4.16
95 Sverre Mæhlum Privat 41.34
4.17
96 Thomas Tronstad Obos 41.35
4.17
97 Roy Rones Privat 41.38
4.18
98 Christoffer Wilner Privat 41.44
4.18
99 Ingjald Sørhøy Rustad IL 41.45
4.18
100 Rune Halvorsen Oslo Frontrunners 41.49
4.19
101 Kjetil Rolness Lav Puls Eliten 41.49
4.19
102 Steinar Kilde Privat 41.50
4.19
103 Andre Myrvold Origo Boligfinans Bil 41.50
4.19
104 Torbjørn Høvde Østmarka Mjød og Knivstikkarla 41.51
4.19
105 Knut Ole Hol Privat 41.58
4.20
106 Espen Schram SiO BIL 41.59
4.20
107 Trond Inge Carlsen Rustad IL 42.00
4.20
108 Ola Mellem Tromsdalen Friidrett 42.00
4.20
109 Arild Vold Privat 42.03
4.20
110 Arvin Patel IL i BUL 42.03
4.20
111 Erik Barstad Privat 42.05
4.20
112 Per Gunnar Gulstuen Obos 42.08
4.21
113 Torbjørn Eika Røa IL 42.09
4.21
114 Frode Georgsen Privat 42.10
4.21
115 Andre Borka Team United Bakeries 42.14
4.21
116 Thomas Larsen Fysiolarsen Allstar 42.16
4.21
117 Morten Kallevig Lørenskog ck 42.22
4.22
118 Ole Espen Rakkestad Seilduk Løp 42.27
4.23
119 Arve Lid Team Fjelluft 42.34
4.23
120 Emil Østenfor OMIK 42.34
4.23
121 Sturle Jensen Privat 42.37
4.24
122 Arne Dombestein Privat 42.38
4.24
123 Tormod Reiersen Skattedirektoratet BIL 42.55
4.25
124 Rune Eriksen Privat 42.58
4.26
125 Tor Otto Strøm Rustad IL 43.07
4.27
126 Knut Straith Privat 43.12
4.27
127 Lars Tiller Driv IL 43.16
4.28
128 Anders Yri Ås IL 43.16
4.28
129 Morten T. Vaagsbø Foreningen 43.18
4.28
130 Colin Forthun FIN Bil 43.23
4.28
131 Truls Wang-Johannessen Privat 43.24
4.28
132 Erik Askautrud Rustad IL 43.25
4.29
133 Inge Henning Fredagsvik Coop Norge BIL 43.27
4.29
134 Asbjørn Årøen Senter for idrettskadeforsknin 43.30
4.29
135 Yngve Sporild Breievne Privat 43.34
4.29
136 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 43.38
4.30
137 Torgrim Lid Forsvaret Kolsås BIL 43.41
4.30
138 Mads Høgholen Abbott Norge BIL 43.43
4.30
139 Thor Inge Tollehaug IF Eiker Kvikk 43.47
4.31
140 Truls Ljådal Langangen IL 43.48
4.31
141 Frode Klevstul vxg.com 43.49
4.31
142 Vidar Berget Making Waves As 43.50
4.31
143 Christian Opdal Eid Privat 44.01
4.32
144 Lazaro Betancourt Privat 44.07
4.33
145 Knut Ytrehus Ski IL Friidrett 44.09
4.33
146 Simen Eid Privat 44.09
4.33
147 Jørund Vala Rustad IL 44.14
4.34
148 Hans Van Doorn Privat 44.19
4.34
149 Neil Anton Heggernes Jobzone 44.20
4.34
150 Erik Reikrås Privat 44.22
4.34
151 Lars Nideng Privat 44.22
4.34
152 Arne Solberg Treningsgjengen Bøler 44.28
4.35
153 Ulf Fjelldal Rustad IL 44.29
4.35
154 Espen Andersen Treningsgjengen Bøler 44.32
4.35
155 Roger Eilertsen Hjellnes Consult BIL 44.32
4.35
156 Stein Paulsen Rustad IL 44.33
4.36
157 Steinar-Kumarasamy Aune Privat 44.37
4.36
158 Ole Kristian Brastad Bøler IF Friidrett 44.38
4.36
159 Erik Kaland King Kong 44.38
4.36
160 Dag Amundsen Ullensaker/Kisa IL 44.40
4.36
161 Paul Håvard Østby Privat 44.41
4.36
162 Lars Erik Hauer Haukåsen øl & jogg 44.43
4.37
163 Kjell Winther Vålerenga Ski 44.44
4.37
164 Håvard Bævre IF Frøy 44.46
4.37
165 August Korbøl Eeriksen Privat 44.47
4.37
166 Bent Grini førtiårskrise.no 44.47
4.37
167 Svein Erik Salthe Canon Norge BIL 44.49
4.37
168 Børre Sunde Privat 44.58
4.38
169 Terje Lyngstad Jølster IL 45.00
4.38
170 Torstein Reistadbakk Asplan Viak BIL 45.02
4.39
171 Pål Jørgen Bakke Privat 45.07
4.39
172 Espen Barroso-Gomez Øvre Golia Friidrettsklubb 45.11
4.39
173 Kjell Nystad Rustad IL 45.13
4.40
174 Henrik Karlson Oslo Ski og Friidrett 45.19
4.40
175 Inge Pedersen Brødrene Dahl BIL 45.20
4.40
176 Torgeir Lyngstad Tenth of a Tonne club 45.21
4.41
177 Magnus Ødegard Privat 45.22
4.41
178 Jan-Christian Ulleberg Privat 45.28
4.41
179 Inge Ugland OPIL 45.31
4.42
180 Greg Coyle Oslofjord Triatlon 45.32
4.42
181 Alexander Scheen Jensen Solberg & Hansen 45.37
4.42
182 Bjørne Syversten Norges Banks IL 45.48
4.43
183 Antoine Philippart Privat 45.53
4.44
184 Harald Schytz Ås IL 45.55
4.44
185 Morten Rasten Privat 45.57
4.44
186 Henrik Skarstein Privat 46.00
4.45
187 Stefan Erath Hydro Oslo Bil 46.00
4.45
188 Per Arne Andersen Privat 46.04
4.45
189 Alan Tahir Riksrevisjonen 46.04
4.45
190 Espen Borgir Christophersen Byåsen Festlangrenn 46.05
4.45
191 Geir Berntzen S/M IL 46.07
4.45
192 Andreas Hisdal Mami AS 46.11
4.46
193 Helge Jacob Horn Ski IL Friidrett 46.14
4.46
194 Andreas Christensen Privat 46.16
4.46
195 Sindre Østereng Haukåsen øl & jogg 46.36
4.48
196 Tom Romskaug Privat 46.40
4.49
197 Herman Fossum Riise Rustad Fotball 46.44
4.49
198 Nils Olav Fondenær Kondis 46.47
4.49
199 Trond Fotland Hydro Oslo Bil 46.47
4.49
200 Tor Asle Varsli Privat 46.48
4.49
201 Roger Bruarøy Brødrene Dahl B.I.L 46.48
4.49
202 Andreas Gossner Oslo-Ørn 46.49
4.50
203 Magne Paulsen Privat 46.50
4.50
204 Fredrik Gaustad Team Esvis 46.51
4.50
205 Per Ivar Hoelsengen Hvam IL 46.53
4.50
206 Gorm Andresen Trasopgrenda IL 46.53
4.50
207 Nils Kristian Dyb Hurum CK 46.54
4.50
208 Asgeir Skaret Mills BIL 46.58
4.51
209 Martin Meier Privat 47.00
4.51
210 Helge Olsen Strålfors 47.07
4.51
211 Bernt Lie Rustad IL 47.08
4.52
212 Arnstein Farstad Joggekameratene 47.13
4.52
213 Theodor Sikeri Privat 47.17
4.52
214 Torkel Stene Bjørknes privatskole 47.18
4.53
215 Tord Baklund VisitOSLO 47.21
4.53
216 Leif Øverland Rustad IL 47.25
4.53
217 Ivar Johannessen Skeid 47.32
4.54
218 Andreas Østereng Making Waves 47.34
4.54
219 Jostein Brå Oksavik Hareid IL 47.36
4.54
220 Erik Rolf Hermansen Pakkepost BIL 47.46
4.55
221 Jon Overland Statnett BIL 47.46
4.55
222 Erland Gulbrandsen Rustad IL 47.47
4.56
223 Ole Anders Fuglesang Vallhall Sykkelteam 47.51
4.56
224 Vegard Gjelsnes Ødegården Rustad IL - Langrenn 47.53
4.56
225 Harald Hegerberg Haukåsen Øl og Jogg 47.53
4.56
226 Andreas Reinhardt Privat 47.57
4.57
227 Olav Kvale Rustad IL 48.04
4.57
228 Kim Sekkelsten Turistforeningen 48.11
4.58
229 Thomas Lindgaard Asfalt Cowboys 48.12
4.58
230 Lars-Göran Bäck Privat 48.12
4.58
231 Gisle Justad Privat 48.16
4.59
232 Joakim Wethal Privat 48.17
4.59
233 Tommy Godiksen GK Norge 48.20
4.59
234 Rolf Holum Privat 48.20
4.59
235 Dan Sødergren Polar 48.21
4.59
236 Richard Egede-Nissen Gymclub 48.24
4.59
237 Bård Krane Privat 48.24
4.59
238 Vegard Aanonsen TROLL KARATEKLUBB BUSHIDO 48.25
4.59
239 Gunnar Berge Rustad IL 48.26
5.00
240 Christopher Haugli Sørensen Treningscamp 48.28
5.00
241 Jan Tore Hauger Tyrili 48.30
5.00
242 Ole Tommy Lid-Strand Trasopgrenda IL 48.33
5.00
243 Jørn David Adolfsen Privat 48.34
5.00
244 Per Øystein Flatmo EEG Bil 48.37
5.01
245 Ketil Stølen Sintef 48.40
5.01
246 Anders Tveit Privat 48.50
5.02
247 Odd Magne Gjerde Privat 48.53
5.02
248 Tor Arne Haugen Privat 48.54
5.02
249 Terje Sand Team Aktiv 48.59
5.03
250 Mads Lolland Moss Skiklubb 49.04
5.04
251 Christian Lyder Heede AF Anlegg 49.07
5.04
252 Christoffer Vikne Moen Elgeseter Ølklubb 49.15
5.05
253 Terje Nilsen IF Frøy 49.22
5.05
254 Håkon Brevik Team Fernet 49.22
5.05
255 Helge Amarp Halvorsen Privat 49.24
5.06
256 Knut Kronstad Romerike Ultraløperklubb 49.29
5.06
257 Morten Nygård Privat 49.36
5.07
258 Bjørn Idstad Privat 49.46
5.08
259 André Braathen Norvital 49.50
5.08
260 Geir Carlsen Vålerenga Ski 49.54
5.09
261 John Grue Rustad IL 49.55
5.09
262 Håkon Fossmark Meks Running 49.55
5.09
263 Frode N Fjeldstad Privat 49.56
5.09
264 Eirik Vassvåg Privat 49.57
5.09
265 Øystein-Magnus Høgholen Obos 50.08
5.10
266 Stian Fongaard Kompis webbyrå 50.09
5.10
267 Kjell Håkon Jordskogen førtiårskrise.no 50.09
5.10
268 Ruben Røsler Oslo 50.18
5.11
269 Glenn Sletvold Hewlett-Packard Norge AS 50.29
5.12
270 Ronny Breivik Terra BIL 50.35
5.13
271 Jørgen Hansen Privat 50.37
5.13
272 Jon Røsok Drøbak Frogn 50.49
5.14
273 Jan Pay Løpsfamilien Pay 50.51
5.15
274 Arne Åsen Privat 50.53
5.15
275 Eivind Jægtnes Nordstrand skytterlag 50.57
5.15
276 Sigurd Steensæth Kondis 51.01
5.16
277 Hein Haraldsen Bekk 51.02
5.16
278 Paul Wilson Privat 51.02
5.16
279 Knut Ola Evensen Privat 51.04
5.16
280 Petter Breigutu Hotlet Athletics 51.08
5.16
281 Arvid Mathiesen Rustad IL 51.09
5.16
282 Øystein Hodnekvam Nyheim Ravn BIL 51.18
5.17
283 Tony Keshtjella DARDAN EAGLE 51.19
5.17
284 Vidar Sandnæs Drøbak Frogn idrettslag 51.23
5.18
285 Svein Sletten Elkjøp 51.24
5.18
286 Trond Einar Nilsen Privat 51.25
5.18
287 Jørgen Ouren SSB-IF 51.32
5.19
288 Øyvind Degnes Haukåsen Øl og Jogg 51.32
5.19
289 Erik Oseth Bøler IF Friidrett 51.38
5.19
290 Jan G Vere Brødrene Dahl BIL 51.40
5.20
291 Aleksander Lund Privat 51.43
5.20
292 Geir Larsen Byggeindustrien 51.43
5.20
293 Torgeir Skaare Privat 51.46
5.20
294 Allan Stensrud Josten Nabolaget 51.47
5.20
295 Erik Hotting Privat 51.56
5.21
296 Aksel Korbøl Privat 52.00
5.22
297 Torbjørn Ruud Kirkens Nødhjelp 52.01
5.22
298 Johan Hindahl Kirkens Nødhjelp BIL 52.13
5.23
299 Trond Cato Olufsen Don/Cato FK 52.13
5.23
300 Remi Varsi Privat 52.20
5.24
301 Jens Olav Hol Privat 52.23
5.24
302 Olaf Skjaeraasen IFE 52.26
5.24
303 Bjørn Eidsheim Privat 52.37
5.25
304 Arve Øverli Privat 52.37
5.25
305 Knut Vatsendvik Acando 52.38
5.26
306 Sverre Bakke HRM 52.38
5.26
307 Gunnar Mikal Naas Kondis 52.39
5.26
308 Thomas Lund Nabolaget 52.41
5.26
309 Tobias Knøsmoen Privat 52.45
5.26
310 Lars Otto Grindheim Privat 52.49
5.27
311 Jon Paulsen Privat 53.04
5.28
312 Per Ivar Tønnessen Privat 53.07
5.29
313 Øystein Simensen Privat 53.10
5.29
314 Thomas Nupen Privat 53.13
5.29
315 Johnny Otterholm Privat 53.14
5.29
316 Kenneth Semb Lund Privat 53.15
5.29
317 Bjarne Farstad JL Bryn 53.23
5.30
318 Viggo Blix Tenth of a Tonne club 53.54
5.33
319 Morten Malm Akvagroup ASA 53.56
5.34
320 Jan Eirik Bøe Jebbalona IF 53.57
5.34
321 Simon Zimmermann Privat 53.57
5.34
322 Ola Melby Trasopgrenda IL 54.03
5.34
323 Geir Arne Skundberg New York 2013 54.05
5.35
324 Svein Tore Gartland Posten 54.05
5.35
325 Teis Holemark Sunde Nordstrand IF 54.12
5.35
326 Stig Kringen Otta IL 54.24
5.36
327 Jan T Engebretsen VG Runners 54.28
5.37
328 Bendik Fjeldstad Privat 54.34
5.38
329 Per Erik Flåten New York 2013 54.39
5.38
330 Terje Willy Strøm Skullerud Storsenter 54.47
5.39
331 Benjamin Gros Privat 54.51
5.39
332 Jørn M Bakken Høvik Jogg 54.57
5.40
333 Baard Haugen Rustad IL 54.59
5.40
334 Markus Grønseth Olsson Rustad IL 55.03
5.41
335 Yaqub Mohammad Oslo T banedrift 55.07
5.41
336 Åsmund Vik Team Arena 55.10
5.41
337 Espen Jensen Privat 55.33
5.44
338 Bjørnulf Vik Team Arena 56.21
5.49
339 Bjørn Helge Holte BREVPOST IL 56.34
5.50
340 Hovard Brandtzæg G 56.34
5.50
341 Oskar Frantzen Holte Privat 56.35
5.50
342 Jon Egil Skjæraasen Privat 56.35
5.50
343 Nils Thomas Brevik Komfortsona IL 56.44
5.51
344 Ola Trøyflat Nittedaljoggen 56.53
5.52
345 Jørn Snellingen Privat 56.54
5.52
346 Eirik Jægtnes Nordstrand skytterlag 56.58
5.52
347 Harald Hoff Hoff Electronics 57.00
5.53
348 Arne Alfei Martinsen Team Martinsen 57.02
5.53
349 David Hammerø Trasopgrenda IL 57.06
5.53
350 Øystein Odin Sverresen Privat 57.43
5.57
351 Tommy Pedersen Fjellfot Sykkelklubb 57.54
5.58
352 Per Ingar Kaarud Elvebakken vgs 58.09
6.00
353 Magnus Kringstad BUL 58.10
6.00
354 Harald Egeberg Haukåsen øl & jogg 58.16
6.00
355 Bakkmann Tronhus Nabolaget 58.34
6.02
356 Gunnar Stavrum Privat 59.49
6.10
357 Kenneth Wiik Nabolaget 1.01.02
6.18
358 Chris Becker Rustad IL 1.01.49
6.22
359 Espen Simonsen Treningsgjengen Bøler 1.02.17
6.25
360 Vidar Tuven remember 1.02.34
6.27
361 Hans Georg Øverby SFK Lyn 1.04.19
6.38
362 Arve Holmbø remember 1.04.24
6.38
363 Runar Thorstensen Romerike Ultraløperklubb 1.04.47
6.41
364 Lavran Thorstensen Rustad IL 1.04.48
6.41
365 Magne Mjærum Privat 1.05.00
6.42
366 Jarle Høglund Team Kjekkas 1.07.02
6.55
367 Kjell Johannesen Østmarkulven 1.07.11
6.56
368 Runar Ove Moe Bøler IF Friidrett 1.09.22
7.09
369 Frank Ståle Myrmel Nilsen Elektro as 1.09.47
7.12
370 Håvard Harstad remember 1.10.31
7.16
371 Vebjørn Myhr Svarstad il 1.10.44
7.18
372 Lars Håheim Haraldsplass BIL 1.17.28
7.59
373 Eivind Killengreen Mile Hunters 1.21.51
8.26
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Jessica Gunnarsson SK Vidar 38.19
3.57
2 Heidi Dietrichson Pharo Privat 39.02
4.01
3 Tove Andersen Rustad IL 40.28
4.10
4 Therese Engen Rustad IL 40.52
4.13
5 Wendy Fjellstad Ås IL 40.58
4.13
6 Kari Langerud Hytteplan Sport 42.09
4.21
7 Anne Sandnes Pir Ii 43.11
4.27
8 Kristi Bævre Klubb Idrettsklubb 43.21
4.28
9 Ingvild Finborud Privat 43.24
4.28
10 Mona Rydland BUL 43.44
4.31
11 Ida Bergsløkken Namnå IL 43.46
4.31
12 Ingunn Margrethe Husmoen Rustad IL 44.02
4.32
13 Åse Bergliot Kvisgaard Hytteplan Sport 44.43
4.37
14 Katja Ekroll Jahren Bækkelagets SK 44.53
4.38
15 Marianne Dønnem Castlemartyr 45.13
4.40
16 Marianne Følling Treningscamp 45.50
4.44
17 Christin Flatum Team Sportsgutta Brandbu 45.51
4.44
18 Katinka Arntsen Tine 45.51
4.44
19 Sigrid Oftebro Privat 46.29
4.48
20 Tone Åril Lilleaas Ceres 46.36
4.48
21 Nina Malme Gulbrandsen Rustad IL 47.02
4.51
22 Elin Sjaastad Gjerdrum IL 47.11
4.52
23 Turid Holter Steinset Team Sportsgutta Brandbu 47.12
4.52
24 Eldrid Langesæter Rikshospitalet 47.13
4.52
25 Kari Uglem Strinheim IL 47.24
4.53
26 Ingunn Monsen SK Vidar 47.45
4.55
27 Berit Nesheim Hægeland Rustad IL 48.18
4.59
28 Lena Munsterhjelm Skiforeningen 48.20
4.59
29 Hilde Berggren Follum 48.21
4.59
30 Mia Nicoline Huitfeldt Privat 48.22
4.59
31 Louise Mogstad-Allum Nittedal IL 48.27
5.00
32 Ana Korvald Privat 48.42
5.01
33 Cecilie Wærp Elixia 48.57
5.03
34 Merethe Holth Privat 49.03
5.03
35 Mette Sundøen ØVIP 49.04
5.04
36 Marit Ween Brekken Bouvet BIL 49.11
5.04
37 Ingrid Brastad Bøler IF Friidrett 49.18
5.05
38 Guro Korsbrekke Rustad IL 49.28
5.06
39 Anna Bruce Treningscamp 49.39
5.07
40 Bente Sæther DnB NOR Bank ASA 50.07
5.10
41 Hilde Karoline Midsem SSB IF 50.17
5.11
42 Mia Kristina Henrietta Eriksson Svenska landslaget triatlon 50.21
5.11
43 Gro Espeseth remember 50.27
5.12
44 Ann-Kristin Gjertsen Privat 50.32
5.13
45 Hilde Bøyum Privat 50.51
5.15
46 Helga Maria Heidarsdottir Privat 50.53
5.15
47 Ingrid Vaksvik Privat 50.55
5.15
48 Inger Hagen Granheim DnB NOR 50.58
5.15
49 Lisbeth Alexandersen Privat 51.05
5.16
50 Maren Kristoffersen Veritas BIL 51.42
5.20
51 Jeanette Norangshol Haugen Trebuchet AS 51.44
5.20
52 Turid Sylte Privat 51.50
5.21
53 Brita Vist SK Breial 51.52
5.21
54 Benedicte Bjercke Haukåsen øl & jogg 52.01
5.22
55 Sigrid Louise Gundersen Privat 52.29
5.25
56 Kristin Blomberg Pedersen Ernst & Young 52.31
5.25
57 Nicole Fishlock Privat 52.36
5.25
58 Margrethe Meo Krill 52.39
5.26
59 Wenche Svendby Bråten Rustad IL 53.07
5.29
60 Elia Hjorth-Johansen Privat 53.13
5.29
61 Louise Berlin Privat 53.14
5.29
62 May-Kristin Larsen Schjødt BIL 53.16
5.29
63 Dana B. Stene Nydalen Skiklubb 53.16
5.29
64 Ulrikke Sunde SK Breial 53.20
5.30
65 Ingunn Ytrehus Tromsø univ. BIL 53.24
5.30
66 Turid Holemark Sunde Privat 53.30
5.31
67 Lise Bakke Privat 53.34
5.31
68 Katharina Gjeruldsen KRUS 53.43
5.32
69 Nina J. Wang Privat 53.59
5.34
70 Siv Haagensen Bjørknes privatskole 54.01
5.34
71 Hege Kittilsen Privat 54.08
5.35
72 Hilde Harket HRM 54.15
5.36
73 Miriam Sørsvang Oslo kommune BIL 54.33
5.37
74 Hilde Hæreid Weiby Privat 54.38
5.38
75 Ragnhild Skundberg New York 2013 54.40
5.38
76 Malin Granlund Reno B.I.L 54.43
5.38
77 Kjersti Marie Løken Stavrum SK Rye 54.51
5.39
78 Gro Axelsen Privat 54.53
5.39
79 Karin Kvello IL Driv 54.54
5.40
80 Nina Krogsund Privat 55.00
5.40
81 Annbjørg Håøy Rustad IL 55.01
5.40
82 Stine Fadum-Aas Jensen & Co 55.01
5.40
83 Marianne Varsi Privat 55.02
5.40
84 Anette Bjerke Privat 55.17
5.42
85 Hilde Larsen Privat 55.24
5.43
86 Vera Feldt Sandnes Privat 55.27
5.43
87 Giske Karina Jægtnes Rustad IL 55.41
5.44
88 Laila Offernes Bjørknes privatskole 55.42
5.45
89 Christine Paugard Privat 55.47
5.45
90 Elisabeth Wiik Privat 55.56
5.46
91 Kristine Haugland FabelAkt 55.59
5.46
92 Tine Eriksen SK Breial 56.02
5.47
93 Cecilie Grane Haukås Øl og Jogg 56.02
5.47
94 Ann-Karin Martinussen Rustad IL 56.32
5.50
95 Line Katrin Rødseth Haukåsen Øl og Jogg 56.34
5.50
96 Anne Søbstad Rye GE Healthcare / Sk Rye 56.36
5.50
97 Maria Sibbern Privat 56.36
5.50
98 Anne Karin Falstad Vala Rustad IL 56.44
5.51
99 Carina Wik Privat 57.01
5.53
100 Vivian Sanne Privat 57.04
5.53
101 Marit Sønsteli Rustad Il/Brødrene Dahl AS 57.28
5.55
102 Linda Kjosås Privat 57.33
5.56
103 Silje Holtan-Hartwig Hope Hair Nordstrand 57.44
5.57
104 Solveig Kjærnet Privat 57.45
5.57
105 Malin Haug Privat 57.46
5.57
106 Helen Røsok Helens Maleverksted 57.49
5.58
107 Mari Asland Privat 57.57
5.58
108 Oline Lovise Yksnøy Rustad IL 58.06
5.59
109 Irene Johannesen Privat 58.06
5.59
110 Trine Smestad Haukåsen øl & jogg 58.12
6.00
111 Trine Hansen Rustad IL 58.22
6.01
112 Christine Bugge Jensen Jensen & Co 58.30
6.02
113 Susanne Svendsen remember 58.30
6.02
114 Felicia Barkström Privat 58.31
6.02
115 Line Cedervall Privat 58.35
6.02
116 Ingunn Torsrud Privat 58.46
6.04
117 Katrine Malm Privat 58.52
6.04
118 June Westerveld Privat 59.20
6.07
119 Lise Forsberg Vogt Team HTV53 59.49
6.10
120 Jorunn Jensen remember 1.00.04
6.12
121 Sarah Mcseveny Åril Privat 1.00.08
6.12
122 Inger Thune EDB ErgoGroup 1.00.19
6.13
123 Ika Bruun Privat 1.00.20
6.13
124 Line Hofoss Holm Line 1.00.24
6.14
125 Karina Vejbæk Nyheim Privat 1.00.27
6.14
126 Janne Strandrud SK Rye 1.00.38
6.15
127 Janne Henriksen Privat 1.00.51
6.16
128 Linn Alma Kirkedam IF Frøy 1.00.57
6.17
129 Emma Hedfeldt Privat 1.01.09
6.18
130 Gry Eriksen Polar 1.01.16
6.19
131 Bjørg Selbekk Høybråten-Stovner 1.01.38
6.21
132 Maren Øvrebø Privat 1.01.47
6.22
133 Astrid Svanes Bertelsen Rustad IL 1.01.55
6.23
134 Ingvild Sletvold-Hafenrichter Privat 1.02.17
6.25
135 Vaike Cecilie Lier Nyberg Privat 1.02.30
6.27
136 Tina Marie Kjerstad Team Kjekkas 1.02.40
6.28
137 Siri Nystrøm Privat 1.03.08
6.31
138 Berit Lunke Fight For Fit 1.03.57
6.36
139 Hege Andersen Privat 1.03.57
6.36
140 Signy Henden Rustlie Privat 1.04.41
6.40
141 Kamilla Kaptan Krogsveen 1.04.53
6.41
142 Trine Viljugrein Privat 1.05.18
6.44
143 Christina Hilton Privat 1.05.48
6.47
144 Maya Christensen Privat 1.05.50
6.47
145 Margareta Møkleby Privat 1.06.16
6.50
146 Silja Johnson Privat 1.08.36
7.04
147 Marit Rossnes Privat 1.08.41
7.05
148 Janine Biermann Privat 1.11.45
7.24
149 Tarand Krogvold WATCH Publishing 1.11.46
7.24
150 Marit Synnøve Sakshaug Privat 1.14.32
7.41
151 Johanne-Marie Erstad Øystese IL 1.17.29
7.59
152 Anne Lise Lauvstad Bamble 1.18.11
8.04
153 Ida Ihlang Spenst Årnes 1.19.50
8.14
154 Lise Brække BUL 1.20.11
8.16
155 Tone Yvonne Killengreen Mile Hunters 1.22.21
8.29

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.