Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 06-10-2012
I 2012 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken.
Lengden anslås å være 9700 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Rune Fenne Privat 32.05
3.18
2 Håvard Solberg Privat 33.38
3.28
3 Øystein Mørk Bøler IF Friidrett 34.09
3.31
4 Steffen Sæterhagen Paulsen CRAFT 34.26
3.33
5 Per Erik Monsrud OPPSTAD IL 34.33
3.34
6 Kjetil Hagtvedt Dammen RUSTAD IL / TEAM UNITED BAKERIES 34.47
3.35
7 Lasse Rypdal Østmarka IL 35.36
3.40
8 Harald Ringen Oppegård IL 35.47
3.41
9 Lasse Hoel NORGES SVØMMEFORBUND 36.00
3.43
10 Morten Grøan HSIL / OSLO SPORTSLAGER 36.04
3.43
11 Jørgen Tveita Rustad IL 36.04
3.43
12 Anders Hovdenes IF Frøy 36.04
3.43
13 Øyvind Slørdahl OSLOFJORD TRAIATLON 36.19
3.45
14 Tarjei Sandnes SEKTOR 36.21
3.45
15 Kjetil Ask Bøler IF Friidrett 36.30
3.46
16 Kjetil Myklebust NORGES MUSIKKHØGSKOLE 36.47
3.48
17 Trond Olav Berg Bøler IF Friidrett 36.54
3.48
18 Tony Gjerde SCANDPOWER BIL 36.57
3.49
19 Fredrik Smith team tøff 37.05
3.49
20 Erik Tjøtta Fossum If 37.11
3.50
21 Torbjørn Hægeland RUSTAD IL /SSB 37.17
3.51
22 Odd Lillehagen Privat 37.28
3.52
23 Torgeir Berg Drevvatne Team Kjekkas 37.36
3.53
24 Bendik Drevvatne Rustad IL 37.37
3.53
25 Pål Marius Mørch Rustad IL 38.06
3.56
26 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 38.34
3.59
27 Jan Tore Hauger Privat 38.37
3.59
28 Petter Skippervold Privat 38.43
3.59
29 Harald Hjelmseth UMOE CONSULTING 38.44
4.00
30 Morten T. Vaagsbø FORENINGEN 38.45
4.00
31 Gaute Belstad Bøler IF Friidrett 38.50
4.00
32 Atle Smenes Rustad IL 38.54
4.01
33 Jon Ilseng TRASOPGRENDA IL 38.54
4.01
34 Andreas Berbu SVORKMO NOI 39.04
4.02
35 Vegard Stensæter HARESTUA IL 39.07
4.02
36 Dag Torp-Hansen BUNDEBYGG 39.17
4.03
37 Eldar Thomassen Fagerbakke Bøler IF Friidrett 39.19
4.03
38 Colum O Farrell STATOIL BIL 39.25
4.04
39 Christoffer Wilner Rustad IL 39.31
4.04
40 Trond Inge Carlsen Rustad IL 39.33
4.05
41 Christian Søvik Privat 39.33
4.05
42 Knut Lutnæs FIK Ren-Eng 39.34
4.05
43 Svein Arne Sølvberg Oppegård IL 39.39
4.05
44 Rune Eriksen Privat 39.39
4.05
45 Trond Atle Smedsrud PWC 39.43
4.06
46 Halvar Haugland TRASOPGRENDA IL 39.47
4.06
47 Tim Bennett TEAM UNITED BAKERIES / SK VIDAR 39.48
4.06
48 Tero Markus Paivarinne SK Vidar 39.51
4.06
49 Steinar Lie STONEY STALLONE IL 39.53
4.07
50 Stein Kamfjord Andersen Bul Il 40.04
4.08
51 Trond Sollund Schjødt BIL 40.10
4.08
52 Thomas Tronstad Obos 40.13
4.09
53 Jarle Haugland HSIL 40.15
4.09
54 Frederik Emil Juul HOLMEN TENNISKLUBB 40.19
4.09
55 Erik Barstad Privat 40.21
4.10
56 Marcus Josefsson ELIXIA 40.25
4.10
57 Kjetil Syvderud Rustad IL 40.29
4.10
58 Øyvind Sørgjerd Telenor 40.35
4.11
59 Knut Bjørn Stokke Ås IL 40.52
4.13
60 Pål Longva FIN BIL 40.53
4.13
61 Sturla Throndsen ULL / KISA 40.55
4.13
62 Frode Monsen Oppegård IL 40.59
4.14
63 Andreas Skjønsberg FAMILENS STOLTHET 40.59
4.14
64 Yuanjie Ding Dnb 41.00
4.14
65 Gaute Eielsen Privat 41.09
4.15
66 Thomas Klovland ISIEUBBEN 41.12
4.15
67 Ragnar Bjarkan Privat 41.13
4.15
68 Anders Løland FBI NORSK REGNESENTRAL 41.13
4.15
69 Luca Roncoroni CIVELLO ITALIA 41.15
4.15
70 Arvin Patel IL i BUL 41.26
4.16
71 Gabriel Støyva TRE KARAR OG EIN NYBOREN 41.30
4.17
72 Torbjørn Grønningen MULTIKONSULT BIL / TRENINGSCAMP 41.31
4.17
73 Steinar Lien Oppegård IL 41.32
4.17
74 Vegar Svendgård FIK Ren-Eng 41.39
4.18
75 Espen Schram SiO BIL 41.42
4.18
76 Espen Stokkereit Privat 41.43
4.18
77 Hermann Bruun Bøler IF Friidrett 41.53
4.19
78 Ola Mellem Tromsdalen Friidrett 41.53
4.19
79 Anders Vallen Privat 41.53
4.19
80 Arvid Beurling ETTERSTADKLANEN 41.58
4.20
81 Jacob Grønseth Olsson Rustad IL 41.59
4.20
82 Torgeir Vognild BJERKE II SKI 42.04
4.20
83 Espen Barroso-Gomez SKYWORTH TTG 42.05
4.20
84 Cato Rachlew C-010 42.11
4.21
85 Øyvind Kvernen DRØBAK FROGN FRIIDRETT 42.16
4.21
86 Einar Frogh Privat 42.16
4.21
87 Arnfinn Revelsby VARTEIG IL 42.17
4.22
88 Knut Straith Privat 42.19
4.22
89 Roger Eilertsen SK Rye 42.20
4.22
90 Trond Smaadahl GODLIA 42.21
4.22
91 Håkon B. Tesaker Rustad IL 42.28
4.23
92 Torbjørn Eika SSB IF / RØA IL 42.29
4.23
93 Steinar Kilde Privat 42.29
4.23
94 Arne Dombestein TEAM INCLUDIA 42.31
4.23
95 Frode Klevstul VXG.COM 42.40
4.24
96 Joakim Wethal Privat 42.40
4.24
97 Amund Hol Steinsvik Privat 42.40
4.24
98 Arild Dahl TINE/FØNIX 42.44
4.24
99 Anders Yri Privat 42.44
4.24
100 Jens Christian Riege Rustad IL 42.46
4.25
101 Jo Gaare Privat 42.49
4.25
102 Espen Alfredsen Privat 42.54
4.25
103 Hans Øyvind Haukeli SPK FONNA 42.58
4.26
104 Paul Håvard Østby Privat 42.59
4.26
105 Justin Fackrell FRIKRANSEN / HALFWAVE 43.01
4.26
106 Per Gunnar Gulstuen Obos 43.04
4.26
107 Morten Kallevig Riksrevisjonen 43.14
4.27
108 Dag Tvervaag BIL-GUSS 43.16
4.28
109 Fredrik Dahl Privat 43.18
4.28
110 Morten Løbak Hestmann Privat 43.22
4.28
111 Geir Rødal Privat 43.24
4.28
112 Oddleif Halvorsen Privat 43.25
4.29
113 Vegard Østhagen IF Frøy 43.26
4.29
114 Eirik Lund Barlaug ADVOKATFIRMA RÆDER DA 43.29
4.29
115 Christoffer Hansen KONSIS 43.30
4.29
116 Alexander Scheen Jensen Solberg & Hansen 43.32
4.29
117 Thomas Melby THORKHILD-HENNYE IL 43.33
4.29
118 Tom Sollid Oslo Frontrunners 43.34
4.29
119 Yngve Sporild Breievne HASLE-LØREN IL 43.48
4.31
120 Frode Hult TTIF 43.48
4.31
121 Pål Svenssen Privat 43.52
4.31
122 Håvard Berg Skånlund Obos 44.00
4.32
123 Hans Van Doorn Privat 44.01
4.32
124 Inge Pedersen Brødrene Dahl BIL 44.05
4.33
125 Håvard Lande Privat 44.05
4.33
126 Thor Inge Tollehaug IF Eiker Kvikk 44.08
4.33
127 Pål Jørgen Bakke PRIVATIST 44.13
4.34
128 Kristoffer Barbøl Vikebak NORDISK SENTER BIL 44.15
4.34
129 Gard E. Skari Rustad IL 44.15
4.34
130 Ruben Røsler Privat 44.22
4.34
131 Jan-Håvard Graarud TEAM JOBZONE 44.22
4.34
132 Magnus Følling NPRO2 44.23
4.35
133 Ketil Sigde LINDERUD 44.24
4.35
134 Geir-Kristian Slydahl Privat 44.42
4.36
135 Jørn Marius Sørli Privat 44.44
4.37
136 Magnus Kringstad BUL 44.45
4.37
137 Knut Ytrehus Ski IL Friidrett 44.48
4.37
138 Svein Erik Salthe Canon Norge BIL 44.48
4.37
139 Helge Olsen STRÅLFORS AS 44.50
4.37
140 Vidar Fjeldberg Gullachsen ULLEVÅL SK 44.54
4.38
141 Tor Steinar Skog Privat 44.55
4.38
142 Vegar Angelo Privat 44.55
4.38
143 Christian Kipketer Hagen PALL-PACK AS 45.03
4.39
144 Bengt Lund KOMFORTSONA IL 45.04
4.39
145 Jonas Høyer KLP BIL 45.08
4.39
146 Reidar Søbstad SK Rye 45.13
4.40
147 Henning Frode Holm BIFF 45.13
4.40
148 Helge Jensehaugen Privat 45.18
4.40
149 Erland Gulbrandsen Rustad IL 45.19
4.40
150 Eirik Dekko Privat 45.20
4.40
151 Brian K. Jørgensen Privat 45.21
4.41
152 Inge Henning Fredagsvik COOP NORGE 45.22
4.41
153 Steffan Gjerald COWI BIL 45.26
4.41
154 Kristoffer Granberg Dahl Privat 45.26
4.41
155 Jan Kristensen Telenor BIL 45.29
4.41
156 Anders Ugland Engen VARDAL IF 45.30
4.41
157 Magne Harang RAV NORGE AS 45.32
4.42
158 Henrik Harsem ØVREVOLL HOSLE IL 45.37
4.42
159 Tommy Skola Privat 45.37
4.42
160 Truls Wang-Johannessen Privat 45.41
4.43
161 Bendik Eika OPIL 45.44
4.43
162 Preben Henning TEAM EDVARDS KAFFEBAR 45.46
4.43
163 Håvard Bævre Privat 45.49
4.43
164 Bjørn Bakkelund GJØVIK KOMMUNE B.I- 45.49
4.43
165 Arne Solberg TRENINGSGJENGEN BØLER 45.53
4.44
166 Christian Prestegård IL FANARÅK 45.54
4.44
167 Oddvar Hellan BÆRUMS VERK 45.56
4.44
168 Bjarne Rolfseng NORCONSULT 45.57
4.44
169 Jan Svaheim NOTEAM 45.58
4.44
170 Tormod Reiersen SKATTEDIREKTORATET BIL 46.03
4.45
171 Andreas Reinhardt Privat 46.04
4.45
172 Per Magnus Holt OPIL 46.10
4.46
173 Magnus Andreasen KVIK HALDEN 46.16
4.46
174 Francois-Xavier Lannuzel FRENCH EMBASSY 46.18
4.46
175 Julius Lund Obos 46.20
4.47
176 Christian Tesaker FÅK 46.23
4.47
177 Oddmund Rustad DRIV I.L 46.26
4.47
178 Bent Grini Privat 46.26
4.47
179 Olav Mundal Norges Bank 46.27
4.47
180 Joachim R Magelssen Haukåsen øl & jogg 46.28
4.47
181 Sigurd Haagensen Privat 46.28
4.47
182 Alan Tahir Ssb 46.29
4.48
183 Thomas Lindgaard Privat 46.30
4.48
184 Nils Wiig FRISKIS & SVETTIS FREDRIKSTAD 46.30
4.48
185 Asgeir Skaret TIRSDAGSLØPER 46.30
4.48
186 Lorenzo Williams Team United Bakeries 2 46.36
4.48
187 Stig-Olof Olsson Rustad IL 46.37
4.48
188 Bjørn Martin Sørensen Bækkelagets SK 46.37
4.48
189 Helge Vittersø SLFBIL 46.48
4.49
190 Axel Hagen PALL-PACK AS 46.49
4.50
191 Ole Kristian Brastad Bøler IF Friidrett 46.50
4.50
192 Tom Morten Kristiansen Statnett 46.55
4.50
193 Helge Amarp Halvorsen Privat 46.56
4.50
194 Frank Sørensen Privat 46.57
4.50
195 Markus Grønseth Olsson Rustad IL 46.58
4.51
196 Per Bøe TEAM BJØRKNES 47.02
4.51
197 Andreas Hisdal Privat 47.06
4.51
198 Alexandre Corthay TORE BERG FITNESS CLUB 47.11
4.52
199 Fredrik Gaustad TEAM ESVIS 47.14
4.52
200 Robert Lomeland ETTERSTADKLANEN 47.15
4.52
201 Øystein-Magnus Høgholen Obos 47.17
4.52
202 Lars Stubsjøen FLYGITTE 47.19
4.53
203 Skule Solberg TEAM HULLET 47.20
4.53
204 Håkon Formoe Privat 47.21
4.53
205 Tom Romskaug Privat 47.23
4.53
206 Ingolf Dyrhaug MUNKERUD SKOLE 47.27
4.54
207 Andreas Davidsen YARA 47.28
4.54
208 Anders Petterød Halvorsen PTIVAT 47.29
4.54
209 Christopher Holager Privat 47.29
4.54
210 Jo Flottorp Ness Privat 47.30
4.54
211 Tom Henning Gulliksen Privat 47.35
4.54
212 Dan Fischer Privat 47.41
4.55
213 Jan Ivar Skaar SOLAR NORGE 47.43
4.55
214 Erik Rolf Hermansen BREVPOST IL 47.44
4.55
215 Vidar Kletvang Privat 47.44
4.55
216 Kjell Nystad Rustad IL 47.46
4.55
217 Torstein Dyrnes Skeid 47.46
4.55
218 Morten Simonsen MS SYSTEMUTVIKLING 47.50
4.56
219 Lars Johansen 2EKA 47.58
4.57
220 Kristian Gulli Larsen PLANKEDALEN IL 48.00
4.57
221 Tore Even Laugerud Privat 48.04
4.57
222 Olav Kvale Rustad IL 48.08
4.58
223 Arik Ozer Privat 48.08
4.58
224 Peyman Fard Privat 48.09
4.58
225 Bjørn Peder Haugen SK Rye 48.19
4.59
226 Kristian Bjerke-Gulstuen Privat 48.25
4.59
227 Svein Uno Kletvang TRASOPGRENDA IL 48.30
5.00
228 Cato Skaugrud KLART FORRAN SOLAR NORGE 48.33
5.00
229 Jack Fischer Eriksen Privat 48.34
5.00
230 Martin Kleppe Asphjell Privat 48.35
5.01
231 Nils Olav Refsdal FORSKNINGSETISKE KOMITEER 48.39
5.01
232 Gaute Floer Johnsen FET IL 48.43
5.01
233 Geir Arne Fremstad MADSHUS 48.50
5.02
234 Tor-Gunnar Lund CHRISTIAN BERNER BIL 48.51
5.02
235 Gunnar Berge Rustad IL 48.55
5.03
236 Andreas Østereng Making Waves 48.57
5.03
237 Vegard Aanonsen AANONSEN GYM 49.00
5.03
238 Hans-Petter Syvertsen LAMBERTEN CROSS COUNTRY 49.02
5.03
239 Stian Grannes Sportsklubben Rye 49.05
5.04
240 Jonathan Amario Privat 49.09
5.04
241 Nils Kristian Dyb SK Rye 49.15
5.05
242 Bjørn Helge Holte BREVPOST IL 49.20
5.05
243 Håkon Brevik CREW 49.22
5.05
244 Niklas Gunnheim Privat 49.22
5.05
245 Lars Olsen PON FIT 49.26
5.06
246 Arve Øverli WORKSHOP BEMANNING 49.28
5.06
247 Håkon Kristian Stavrum Privat 49.28
5.06
248 Atle Gøhtesen PLANKEDALEN IL 49.29
5.06
249 Per Arne Andersen Privat 49.30
5.06
250 Jonas Kinge Ssb 49.39
5.07
251 Christian Borge Privat 49.40
5.07
252 Christian Lyder Heede AF ANLEGG 49.46
5.08
253 Øyvind Kleppe Asphjell ASVITO AS 49.48
5.08
254 Trond Nilsen Privat 49.51
5.08
255 Eirik Vassvåg Scandinavian Stockphoto AS 49.54
5.09
256 Hasle Løchen Privat 49.56
5.09
257 Vidar Frisk Svendsen Privat 50.01
5.09
258 Ketil Stølen Sintef 50.06
5.10
259 Svein Kåre Aas Privat 50.07
5.10
260 Arvid Karlsen DB KOMPETANSE AS 50.09
5.10
261 Helge Andersen Nordea 50.17
5.11
262 Stein-Yngve Svane Hansen Obos 50.19
5.11
263 Hein Haraldsen BEKK 50.23
5.12
264 Runar Dankel Privat 50.24
5.12
265 Jonas Rørdam Baa RÆLINGEN 50.27
5.12
266 Per Øystein Flatmo EVRY BIL 50.29
5.12
267 Ingar Sikkerbøl Driv IL 50.29
5.12
268 Jon Rørdam Privat 50.30
5.12
269 Svein Tore Gartland Posten 50.33
5.13
270 Thomas Ødegård LANGHUS IL 50.34
5.13
271 Ole Martin Mevassvik FFI-BIL 50.36
5.13
272 Petter Vabog Privat 50.36
5.13
273 Tobias Knøsmoen Privat 50.40
5.13
274 Aksel Korbøl Privat 50.40
5.13
275 Trond Cato Olufsen NONAME 50.49
5.14
276 Jørgen Hansen Privat 51.04
5.16
277 Erlend Haugseth DÆLENENGGATA IL 51.10
5.16
278 Dag Harald Slydahl Privat 51.11
5.17
279 Frank Robert Fredriksen Privat 51.11
5.17
280 Ram Rayamajhi Obos 51.12
5.17
281 Petter Breigutu HOLTET ATHLETICS 51.13
5.17
282 Kjetil Hansen IF Frøy 51.15
5.17
283 Øystein Hodnekvam Nyheim Privat 51.16
5.17
284 Eirik Sætre OSLO KRAV MAGRA CLUB 51.17
5.17
285 Jørn Holaker Privat 51.18
5.17
286 Svein Jomar Steinsgard Haugerud IF 51.18
5.17
287 Tony Keshtjella YTF - T-BANE 51.19
5.17
288 Runar Thorstensen Privat 51.22
5.18
289 Sindre Østereng Haukåsen Øl og Jogg 51.27
5.18
290 Jørn Wrangell Løpsklubben 1814 51.27
5.18
291 Henning Lund Privat 51.27
5.18
292 Dag-Anders Ludvigsen Privat 51.29
5.18
293 Geir Arne Skundberg Privat 51.30
5.19
294 Per Erik Flåten BIRI IL 51.30
5.19
295 Arvid Mathiesen Rustad IL 51.33
5.19
296 Kristian Heflo Privat 51.44
5.20
297 Jan Arild Daleng Privat 51.45
5.20
298 Frank Ståle Myrmel NILSEN ELEKTRO PEC HORTEN 51.48
5.20
299 Arne Åsen Privat 51.49
5.21
300 Torgeir Lyngstad Tenth of a Tonne club 51.52
5.21
301 Øistein Løvik TEAMSTERIA 51.52
5.21
302 Fredrik Hannestad Privat 51.53
5.21
303 Øystein Simensen Privat 51.54
5.21
304 Oskar Korsbrekke Rustad IL 51.55
5.21
305 Åge Stensbøl BK 51.59
5.22
306 Olaf Skjæraasen IFE 51.59
5.22
307 Per-Steinar Aasebø OSLO KOMMUNES BEDRIFTSIDRETTSLAG 52.01
5.22
308 Håkon Kristiansen Privat 52.02
5.22
309 Lars Morten Hagen Privat 52.05
5.22
310 Svein Sletten ELKJØP 52.09
5.23
311 Esben Hanssen Bækkelagets SK 52.09
5.23
312 Thomas Lund NABOLAGET 52.21
5.24
313 Lars Kirkebøen Privat 52.24
5.24
314 Jakob Stanosz KOCHAM MAJE 52.33
5.25
315 Stian Bjerke Privat 52.37
5.25
316 Freddy Vollebekk BULJONGLØPÆRN(E) 52.43
5.26
317 Peer Morten Løchting Privat 52.52
5.27
318 Viggo Blix Veritas BIL 52.56
5.27
319 Lars Otto Grindheim Privat 52.59
5.28
320 Hovard Brandtzæg NEAS 53.02
5.28
321 Helge T. Lund Privat 53.18
5.30
322 Bjarne Farsfad IDRETTSLAGET BRYN 53.28
5.31
323 Vidar Sprett Privat 53.34
5.31
324 Daniel Strengelsrud LØRENKLINIKKEN 53.34
5.31
325 Jørn M. Bakken Høvik Jogg 53.36
5.32
326 Jan-Ole Evensen FILTVET FREMAD 53.49
5.33
327 Alexander Gjermundshaug Privat 53.50
5.33
328 Jon Paulsen Privat 53.51
5.33
329 Terje Pettersen Bøler Bandy Boys 54.08
5.35
330 Nils Jacob Førli Privat 54.18
5.36
331 Tormod Throndsen Privat 54.30
5.37
332 Erlend Samset Privat 54.43
5.38
333 Martin Stenshall Privat 54.45
5.39
334 Tor-Hilmar Arntsen IBM Klubben 54.52
5.39
335 Trond Øie Solbue Privat 54.56
5.40
336 Børge Oustad Privat 55.03
5.41
337 Rudy Van Oevelen FIK ORION 55.09
5.41
338 Stefan Arfvedahl CHRISTIAN BERNER BIL 55.11
5.41
339 Patrick Hem 2EKA 55.12
5.41
340 Benjamin Gros Privat 55.14
5.42
341 Ørjan Jacobsen STRINGZ MEDIAWORKS 55.26
5.43
342 Bjørn Eidsheim Privat 55.36
5.44
343 Per Ivar Tønnessen Privat 55.39
5.44
344 Harald Hoff HOFF ELECTRONICS 55.41
5.44
345 Olav Andersen Privat 55.43
5.45
346 Tor Ivar Hansen Oslo kommune BIL 55.53
5.46
347 Ola Trøyflat NITTEDALJOGGEN 55.56
5.46
348 Kjell Johannesen ØSTMARK-ULVEN 56.10
5.47
349 Eirik Verket Privat 56.13
5.48
350 Jan T Engebretsen VG 56.16
5.48
351 Ola Skjæret MOLDE OG OMEGN IL 56.26
5.49
352 Odd Johnny Pettersen Privat 56.46
5.51
353 Terje Szyperski Privat 56.49
5.51
354 Per Ingar Kaarud ELVEBAKKEN VGS 56.50
5.52
355 Tore Johnsrud Privat 57.04
5.53
356 Mohammad Yaqub OSLO T BANE DRIFT 57.16
5.54
357 Baard Haugen Rustad IL 57.17
5.54
358 Eirik Jægtnes NORDSTRAND SKYTTERLAG 57.23
5.55
359 Richard Serrault SERRAULT 57.25
5.55
360 Espen Berg ISS 57.42
5.57
361 Kim Haugen Privat 57.47
5.57
362 Harald Egeberg Haukåsen Øl og Jogg 57.49
5.58
363 Stian Rånås Privat 57.57
5.58
364 Sigurdur Thor Gardarsson Privat 58.02
5.59
365 Kenneth Wiik NABOLAGET 58.32
6.02
366 Torgeir Skaare Privat 58.44
6.03
367 Lars-Helge Netland Privat 59.04
6.05
368 Tor Henry Larsen Privat 59.26
6.08
369 Gunnar Stavrum Privat 59.28
6.08
370 Arne Alfei Martinsen TEAM MARTINSEN 59.30
6.08
371 Hans Oluf Hagen Privat 59.49
6.10
372 Glenn Smith DEKKMANN AS 1.00.16
6.13
373 Trond Olav Hoem Privat 1.01.22
6.20
374 Jon Egil Skjæraasen Privat 1.02.03
6.24
375 Odd Gangås Wombles 1.02.32
6.27
376 Einar Vestheim TEAM INCLUDIA 1.03.18
6.32
377 Magne Mjærum Privat 1.05.30
6.45
378 Espen Krokengen Privat 1.07.15
6.56
379 Mads Friberg Privat 1.10.01
7.13
380 Runar Ove Moe Bøler IF Friidrett 1.12.05
7.26
381 Fredrik Myrvold Privat 1.17.36
8.00
382 Øyvind Solberg TEAM HULLET 1.20.55
8.21
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Heidi Dietrichson Pharo Løplabbet 37.54
3.54
2 Ley Muller OSI 38.57
4.01
3 Elise Vikne Osterøy IL 40.18
4.09
4 Marit Haslie DRØBAK FROGN 40.41
4.12
5 Tove Andersen Rustad IL 40.50
4.13
6 Anne Sandnes PIR II BIL 41.49
4.19
7 Gro Jordalen Ik Tjalve 41.55
4.19
8 Mona Rydland BUL 42.22
4.22
9 Hanne Kristiansen-Haugland SK VIDAR/TRASOPGRENDA IL 42.23
4.22
10 Ida Bergsløkken ASPLANVIAK BIL 42.38
4.24
11 Ainhoa Ostolaza Tjalve 42.46
4.25
12 Ingunn Margrethe Husmoen Rustad IL 42.47
4.25
13 Therese Engen Rustad IL 43.00
4.26
14 Louise Mogstad-Allum Ik Tjalve 43.04
4.26
15 Malin Klintefjord Privat 43.08
4.27
16 Karla Robles Larsen Privat 43.08
4.27
17 Britt Elin Øiestad røa 43.15
4.28
18 Dorte Foss RAUFOSS IL 43.27
4.29
19 Stine Fallingen Ødegård Privat 43.41
4.30
20 Benedicte Bakke Heming 44.09
4.33
21 Jenny Wisting SVORKMO NOI 44.14
4.34
22 Klara Lyngnes SPRINGSKALLE 44.43
4.37
23 Lisa Keller Privat 44.58
4.38
24 Laila Olesen Privat 45.35
4.42
25 Nina Malme Gulbrandsen Rustad IL 45.52
4.44
26 Ingrid Magritt Heggebø Lutnæs Lillehammer Skiklub 45.57
4.44
27 Rebekka Egeland Privat 46.23
4.47
28 Maren Kristoffersen Veritas BIL 46.31
4.48
29 Anne Lie KPMG 46.41
4.49
30 Marianne Dønnem Castlemartyr 46.53
4.50
31 Elisabeth Longva Berger DN Aktiv 47.00
4.51
32 Marianne Følling Treningscamp 47.00
4.51
33 Kristi Bævre Klubb Idrettsklubb 47.02
4.51
34 Avona Marthinussen Privat 47.27
4.54
35 Mia Audrey Nerland Rustad IL 47.38
4.55
36 Runa Himle SLFBIL 47.43
4.55
37 Guri Horsfjord Lassen LØRENSKOG KOMMUNE BIL 48.10
4.58
38 Irene Jacobsen Privat 48.14
4.58
39 Jeanette Grunnan TREBUCHET AS 48.21
4.59
40 Ragnhild Nessa Asplan Viak BIL 48.35
5.01
41 Rebecca Worsley Privat 49.25
5.06
42 Ingrid Brastad Bøler IF Friidrett 49.29
5.06
43 Turid Sylte IL i BUL 49.38
5.07
44 Marit Ween Brekken RUSTAD IL / BOUVET BIL 49.39
5.07
45 Hilde Midsem SSB IF 49.40
5.07
46 Ine Eitrem Privat 49.41
5.07
47 Kerstin Anine Johnsen Privat 49.44
5.08
48 Lene Gulbrandsen TRASOPPGRENDA IL 49.54
5.09
49 Inger Anita Tollehaug IF Eiker Kvikk 50.00
5.09
50 Bergfrid Johannessen STJERNELAGET 50.03
5.10
51 Marie Hasle Sørensen TRASOPGRENDA IL 50.08
5.10
52 Catriona Elisabeth Mcintyre VIA TOPPEN IL 50.33
5.13
53 Mari Ann Vassgård Privat 50.39
5.13
54 Hilde Fæste Johannessen DRØBAK FROGN 50.41
5.14
55 Signe Bjørneby Rustad IL 50.42
5.14
56 Margaretha Hasund Auberg Privat 50.45
5.14
57 Siv Aagaard KRIPOS IL 50.48
5.14
58 Bente Sæther Dnb 51.05
5.16
59 Ida Jacobsen DÆLENENGGATA IL 51.13
5.17
60 Monica F. Guneriussen EIDSVOLL SK 51.15
5.17
61 Inger-Marie Vinje Romerike Ultraløperklubb 51.19
5.17
62 Gunvor Huseby Asplan Viak BIL 51.25
5.18
63 Solveig Kalstad Stovnerkameratene 51.42
5.20
64 Kjerstin Dahl Viggen HYDRO BIL 52.34
5.25
65 Carina Selven SHMACKA! 52.38
5.26
66 May-Kristin Larsen Schjødt BIL 52.44
5.26
67 Katrina Tibbals Privat 52.44
5.26
68 Hanne Wibe Privat 52.49
5.27
69 Guro Korsbrekke Rustad IL 52.50
5.27
70 Kine Fyhn Østeraas ONNINEN BIL 52.55
5.27
71 Ingrid Langen Privat 53.01
5.28
72 Nina Søgaard Privat 53.02
5.28
73 Siv Hjellnes Rustad IL 53.05
5.28
74 Kristin Andersen Privat 53.07
5.29
75 Therese Sveian Privat 53.07
5.29
76 Linda Haukeli Privat 53.10
5.29
77 Stine Grimnes Privat 53.17
5.30
78 Kjersti Marie Løken Stavrum SK Rye 53.17
5.30
79 Marita Elena Valvik Privat 53.18
5.30
80 Margrethe Meo KREFTREGISTERET / RØA IL 53.25
5.30
81 Rita Bergersen rådtassene 53.35
5.31
82 Liv Knudsen OKBIL 53.50
5.33
83 Anne Søbstad Rye GE Healthcare / Sk Rye 53.52
5.33
84 Elisabeth Fjeldvær MEEKKNOKEN IL 53.54
5.33
85 Astri Irene Fotland ELGHUFSA 54.10
5.35
86 Kristine Haugland Privat 54.18
5.36
87 Elisabeth Kielland Haug Privat 54.26
5.37
88 Myrna Becler AV BIL 54.26
5.37
89 Trude Skrove BIL AHUS 54.35
5.38
90 Vigdis Handegård Privat 54.42
5.38
91 Wilma Thorbjørnsen ULLERN HÅNDBALL 54.50
5.39
92 Carina Wik Treningscamp 54.52
5.39
93 Giske Karina Jægtnes Rustad IL 55.04
5.41
94 Una Halvorsen Asplan Viak BIL 55.07
5.41
95 Synne Dokka Treningscamp 55.20
5.42
96 Elise Eiksund Privat 55.25
5.43
97 Ellen Sauar Norli Privat 55.40
5.44
98 Benedicte Bjercke Haukåsen Øl og Jogg 55.50
5.45
99 Dorthe-Beate Lia Privat 55.53
5.46
100 Mariann Mathisen VITUSAPOTEK 55.56
5.46
101 Lise Bakke Privat 56.06
5.47
102 Inger Marie Trå Privat 56.14
5.48
103 Ingrid Hanna Wadahl Privat 56.19
5.48
104 Silje Systad Privat 56.21
5.49
105 Anne Benedikte Heggelund Fossum If 56.26
5.49
106 Ika Bruun Privat 56.35
5.50
107 Cecilie Bøe Privat 56.45
5.51
108 Lill-Ann Kildahl Privat 56.50
5.52
109 Kathrine Warg Privat 56.51
5.52
110 Nina Krogsund Privat 56.53
5.52
111 Line Steinseth Privat 56.55
5.52
112 Grethe Modig Berntsen Privat 57.03
5.53
113 Marit Sønsteli RUSTAD IL/BRØDRENE DAHL BIL 57.06
5.53
114 Irene Johannesen Privat 57.06
5.53
115 Silja Espolin Johnson Privat 57.11
5.54
116 Trude Martinsen steria 57.29
5.56
117 Karianne Ekern Privat 57.29
5.56
118 Oline Lovise Yksnøy Rustad IL 57.42
5.57
119 Martha Köhler Privat 57.45
5.57
120 Emma Hedfeldt A-TEAM 57.50
5.58
121 Kirsten Bugge Thorkildsen ODK 57.58
5.59
122 Caroline Harlem Sogstad ISS 58.01
5.59
123 Anne Dean Treningscamp 58.08
6.00
124 Pia Gjessing Privat 58.08
6.00
125 Unni Bente Norangshol Haugen Privat 58.11
6.00
126 Kari Marie Johansen Privat 58.14
6.00
127 Anita Rønneberg Kletvang TRASOPGRENDA IL 58.21
6.01
128 Ellen Wold Romerike Ultraløperklubb 58.33
6.02
129 Kjersti E. Andersen Koll IL 58.46
6.04
130 Christine Møklegaard Privat 58.46
6.04
131 Hilde Aune Skretting Privat 58.52
6.04
132 Christina Bu Privat 59.37
6.09
133 Dagny Bakken OSLO FILJARMONIEN 59.56
6.11
134 Marthe Wiig Treningscamp 1.00.07
6.12
135 Gøril Johannessen Privat 1.00.19
6.13
136 Marlen Langeland Hagen Privat 1.00.22
6.13
137 Hanne Heieren Privat 1.00.24
6.14
138 Marit Aamold TEAM BRUCE 1.00.37
6.15
139 Lise Holter Privat 1.00.37
6.15
140 Andrea Grefstad Klevengen Bøler 1.00.38
6.15
141 Selma Reinhart TEAM HULLET 1.00.39
6.15
142 Elisabeth Skarsbø Moen Privat 1.00.49
6.16
143 Nina Sofie Ellingsen Privat 1.00.53
6.17
144 Silje Meek Privat 1.00.54
6.17
145 Sofie Arneberg Privat 1.01.02
6.18
146 Yvonne Flyrel Privat 1.01.09
6.18
147 Inger Thune EVRY 1.01.21
6.19
148 Anne Grete Hoem Privat 1.01.22
6.20
149 Ida Wassum SPIS RIKTIG - YT MER 1.01.33
6.21
150 Bente Haslie DFI FRIIDRETT 1.02.14
6.25
151 Barbo Aasgaarden Privat 1.02.17
6.25
152 Grete Helen Løsnesløkken Privat 1.02.49
6.29
153 Maja Clausen Privat 1.02.54
6.29
154 Irene Ørpetveit Privat 1.03.08
6.31
155 Erika Rieber-Mohn TEAM HULLET 1.03.13
6.31
156 Elisabeth Jensrud Privat 1.03.19
6.32
157 Elisabeth Arnesen Privat 1.03.52
6.35
158 Tori Løge Privat 1.03.59
6.36
159 Anne Grethe Heim Privat 1.04.13
6.37
160 Marte Vidje Privat 1.04.41
6.40
161 Ann Kristin Knutsen Privat 1.05.03
6.42
162 Inger Hoff Privat 1.05.12
6.43
163 Marit Rossnes Privat 1.05.43
6.46
164 Ragnhild Ørjasæter Privat 1.06.12
6.49
165 Gina Kverneng LØRENSKOG BEDRIFTSIDRETTSLAG 1.06.17
6.50
166 Vibeke Vangen Privat 1.07.36
6.58
167 Heidi Drægebø Privat 1.07.51
7.00
168 Beate Kokvik Privat 1.08.38
7.05
169 Camilla Nordengen Privat 1.09.09
7.08
170 Heidi Mork Lomell Privat 1.10.45
7.18
171 Åsne Skjelbred Refsdal Privat 1.11.36
7.23
172 Tone Sandlie Privat 1.13.41
7.36
173 Sigrun Landet Privat 1.21.49
8.26

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.