Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 12-10-2013
I 2013 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken.
Lengden anslås å være 9700 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Anders Nøstdahl Gløersen Rustad IL 32.44
3.22
2 Øystein Mørk SK KRAFT 33.11
3.25
3 Hågen Urseth FIK Ren-Eng 33.41
3.28
4 Inge Hasund Rustad IL 33.58
3.30
5 Jon Olsen Oslo Sportslager 34.11
3.31
6 Steffen Sæterhagen Paulsen Bøler IF Friidrett 34.20
3.32
7 Knut Nordviken SK Vidar 34.37
3.34
8 Marius Askautrud Veritas BIL 34.37
3.34
9 Kjetil Hagtvedt Dammen RUSTAD IL/TEAM LEASEPLAN GO 34.39
3.34
10 Arild Hagesveen Bøler IF Friidrett 34.43
3.35
11 Morten Grøan HSIL OSLO SPORTSLAGER 35.40
3.41
12 Øyvind Gløersen Rustad IL 35.59
3.43
13 Kristian Heggebø VINDAFJORD IL 36.01
3.43
14 Øyvind Slørdahl Oslofjord Triatlon 36.03
3.43
15 Mattias Dahlberg Sagene IF 36.07
3.43
16 Torbjørn Stokke PWC 36.18
3.45
17 Hans Chr. Aarnes MANDAGSTRENINGER 36.18
3.45
18 Bjørnar Andersen Bøler IF Friidrett 36.36
3.46
19 Ole Andre Hagen Rustad IL 36.36
3.46
20 Trond Olav Berg Bøler IF Friidrett 36.41
3.47
21 Vegard Fluge Samuelsen IL TRY 36.49
3.48
22 Hermann Bruun Bøler IF Friidrett 36.59
3.49
23 Jon Nordahl Didriksen SK Vidar 36.59
3.49
24 Jon Ilseng Bøler IF Friidrett 37.07
3.50
25 Rune Bilit DATA RESPONS BIL 37.15
3.50
26 Fredrik Smith Rustad IL 37.16
3.51
27 Kristian Schiander Oslofjord Triatlon 37.24
3.51
28 Bent Inglingstad Tollernes Idrettslag 37.27
3.52
29 Tor Fauske Løplabbet 37.29
3.52
30 Eldar Thomassen Fagerbakke Bøler IF Friidrett 37.39
3.53
31 Petter Skippervold TEAM HAUKEN 37.41
3.53
32 Axel Pettersen Privat 37.47
3.54
33 Torbjørn Hægeland RUSTAD IL /SSB 37.48
3.54
34 Jonas Jensen Croff Rustad IL 37.55
3.55
35 Pål Marius Mørch Rustad IL 38.01
3.55
36 Dag Torp-Hansen Team Kjekkas 38.01
3.55
37 Thomas Lillevestre FROL IL 38.02
3.55
38 Stian Slotterøy Johnsen Treningscamp 38.07
3.56
39 Vegard Kjølhamar FOSSUM IF / DNB 38.12
3.56
40 Rolf Gran Mattilsynet 38.13
3.56
41 Sverre Stræth SPG 38.15
3.57
42 Frode Skorstad SK Rye 38.21
3.57
43 Andreas Skjønsberg SKI -OG LØPEGRUPPA NAV 38.24
3.58
44 Erik Sterud Privat 38.26
3.58
45 Johan Widen Widen Privat 38.26
3.58
46 Haakon Solheim Rustad IL 38.31
3.58
47 Kjetil Ask Bøler IF Friidrett 38.36
3.59
48 Ole Kristian Sørland SKIFORENINGEN/UNITED BAKERIES 38.43
3.59
49 Christoffer Wilner Rustad IL 38.45
4.00
50 Thomas Tronstad Obos 38.48
4.00
51 Kristoffer Slettholm Veritas BIL 38.53
4.01
52 Jacob Grønseth Olsson Rustad IL 38.53
4.01
53 Tormod Bjøntegaard LR CONSULTING 38.54
4.01
54 Simen Heimdahl Rustad IL 38.59
4.01
55 Espen Høglund Team Kjekkas 39.01
4.01
56 Jan Dahlberg TEAM SKIGO 39.01
4.01
57 Bendik Drevvatne Rustad Ilo 39.07
4.02
58 Carl-Fredrik Klaveness Walker TEAM SKIGO/IDEMITSU PETROLEUM 39.09
4.02
59 Trond Inge Carlsen Rustad IL 39.15
4.03
60 Charles Granquist OPPEGÅRD / DNB 39.18
4.03
61 Atle Smenes Rustad IL 39.21
4.03
62 Vegard Stokke Bækkelagets SK 39.21
4.03
63 Christian Mykland PWC BIL 39.21
4.03
64 Trond Sollund SCHØDT 39.27
4.04
65 Rune Dahl DRØBAK BOKSEKLUBB 39.27
4.04
66 Knut Lutnæs FIK REN-ENG/TEAM HAUKEN 39.27
4.04
67 Eirik Lund Barlaug ADVOKATFIRMA RÆDER DA 39.27
4.04
68 Håvard Grenan TEAM SKIGO 39.33
4.05
69 Frederik Emil Juul HOLMEN TENNISKLUBB 39.35
4.05
70 Daniel Erici LinkØpings Skiklubb 39.44
4.06
71 Sverre Mæhlum Privat 39.50
4.06
72 Henrik Rossvoll Team Grovemyra 39.50
4.06
73 Frode Talmo KOLL / BA-HR 39.51
4.06
74 Fredrik Haugen Petersen Rustad IL 39.53
4.07
75 Olaf Talmo Koll IL 39.56
4.07
76 Petter Rusten Dnb 39.59
4.07
77 Anders Follerås SB SEATING/RMISA ALUMNI 40.01
4.08
78 Simen Storås POLAR 40.02
4.08
79 Svein Arne Sølvberg Oppegård IL 40.08
4.08
80 Bjarte Eik-Nes Solberg & Hansen 40.08
4.08
81 Emil Opperud Nicolaisen Gjøvik Skiklubb 40.12
4.09
82 Tim Bennett SK VIDAR / TEAM UNITED BAKERIES 40.15
4.09
83 Rune Løsnesløkken MOELV CITY 40.16
4.09
84 Jo Gaare Privat 40.20
4.09
85 Ding Yuanije DnB BIL 40.22
4.10
86 Mats Larsen IF Frøy 40.22
4.10
87 Kjell Andreas Solberg GJENSIDIGE FORSIKRING 40.23
4.10
88 Richard Prestegård Oppsal 40.23
4.10
89 Jan Hoel Rustad IL 40.27
4.10
90 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 40.30
4.11
91 Anders Rønnevig DnB BIL 40.31
4.11
92 Ludvik Rude Dahlen SKULLERUD SPORTSKLUBB 40.32
4.11
93 Espen Barroso-Gomez BLODSMAK SPORTSKLUBB 40.33
4.11
94 Anders Rudå Nygaard RSM HASNER KJELSTRUP & WIGGEN BIL 40.35
4.11
95 Håvard Gjerde Rustad IL 40.35
4.11
96 Otto Thorbjørnsen Røa IL 40.36
4.11
97 Arvin Patel IL i BUL 40.38
4.11
98 Andreas Diederich DnB BIL 40.40
4.12
99 Eivind Kirkhus POLAR 40.43
4.12
100 Steinar Uran TEAM URAN 40.44
4.12
101 Roger Eilertsen SK Rye 40.45
4.12
102 Øyvind Husby Rustad IL 40.46
4.12
103 Carl Bore DALAN ADVOKATFIRMA DA 40.55
4.13
104 Preben Aakermann DnB BIL 40.57
4.13
105 Ole Martin Bollandsås Rustad IL 40.58
4.13
106 Einar Skancke STATSMINISTERENS KONTOR 40.58
4.13
107 Espen A. Eik TRÆTTE MÆND 41.06
4.14
108 Lars Morten Hagen FIK Ren-Eng 41.07
4.14
109 Ove Pernes Rustad IL 41.09
4.15
110 Kristoffer Barbøl Vikebak RE:MEMBER 41.10
4.15
111 Kristoffer Eriksen Nylund JIL Grorud 41.12
4.15
112 Audun Wangensteen Bækkelagets SK 41.13
4.15
113 Øyvind Kvernen DRØBAK FROGN FRIIDRETT 41.15
4.15
114 Einar Frogh Privat 41.17
4.15
115 Ole-Martin Ihle TEAM SKIGO 41.21
4.16
116 Edvin Moe Rustad IL 41.21
4.16
117 Cato Rachlew TEAM C-010 / RUSTAD 41.22
4.16
118 Rune Sørheim Telenor 41.24
4.16
119 Anders Løland FBI NORSK REGNESENTRAL 41.27
4.16
120 Niklas Haglund SATS 41.27
4.16
121 Tore Engen I.L. MOGUTTEN 41.31
4.17
122 Tore Krogsveen Ringebu 41.32
4.17
123 Lars Aarvig Oppegård IL 41.34
4.17
124 Espen Schram SIO 41.37
4.17
125 Trond Smaadahl GODLIA 41.39
4.18
126 Bjørn-Olav Enger Jernbaneverket BIL Oslo 41.41
4.18
127 Espen Andersen TRENINGSGJENGEN BØLER/ENTOMED NORGE AS 41.42
4.18
128 Lars Tendal Rustad IL 41.42
4.18
129 Sigmund Akselsen Privat 41.44
4.18
130 Tom Arild Gulbrandsen Telenor BIL 41.47
4.18
131 Kjetil Digre RUSTAD IL/UDIR BIL 41.50
4.19
132 Jadgar Goftari Privat 41.51
4.19
133 Konstantin Frizen Privat 41.52
4.19
134 Bjørn Wiig Kristiansen Obos 41.56
4.19
135 Terje Bakke CENTERPOINT IL 41.56
4.19
136 Ales Pavliska Abb Bil 41.57
4.19
137 Morten Marthinsen Obos 42.01
4.20
138 Erik Kolbjørnsen Oslo Frontrunners 42.02
4.20
139 Johan Ingemarsson ACTIC 42.04
4.20
140 Torbjørn Eika RØA IL / SSB IF 42.05
4.20
141 Øyvind Holmen Privat 42.05
4.20
142 Stig Berge Privat 42.06
4.20
143 Pål Longva FIN BIL 42.09
4.21
144 Helge Grenager Solheim HAUKEN OPP IL 42.12
4.21
145 John Birk Johnsen LILLOMARKA SKIKLUBB 42.13
4.21
146 Inge Pedersen Brødrene Dahl 42.15
4.21
147 Magnus Kringstad BUL 42.15
4.21
148 Robert Hafsrød PDMT 42.15
4.21
149 Svein Andreas Istad RT 42.16
4.21
150 Alexander Fosse Andersen STRANDEBARM I.L. 42.17
4.22
151 Tor Haugset Heming 42.18
4.22
152 Henrik Harsem ØVREVOLL HOSLE IL 42.26
4.22
153 Magnus Følling TEAM NPRO 2 42.30
4.23
154 Andreas Øwre CENTERPOINT IL 42.30
4.23
155 Amund Hol Steinsvik Privat 42.33
4.23
156 Lars Woldsengen Privat 42.35
4.23
157 Anders Ugland Engen VARDAL IF 42.39
4.24
158 Sturle Brustad FULL FART 42.45
4.24
159 Per Bøymo Rustad IL 42.46
4.25
160 Ole Kristian Hustad Privat 42.49
4.25
161 Knut Straith Privat 42.50
4.25
162 Erik B. Holm DR. TECHN OLAV OLSEN BIL 42.51
4.25
163 Bjørnar Halvorsen KONDIS VALGFAG 42.51
4.25
164 Magnus Aabech Bærums Skiklub 42.52
4.25
165 Jens Christian Riege RUSTAD IL/NAF 42.55
4.25
166 Rune Halvorsen Oslo Frontrunners 42.57
4.26
167 Richard Merlid TROLLVEGGEN TRIATHLON KLUBB 42.58
4.26
168 Eirik Søreng Making Waves 42.59
4.26
169 Alexander Scheen Jensen Solberg & Hansen 43.05
4.26
170 Ole Bjørn Bergby Privat 43.07
4.27
171 Hans Hestengen Rustad IL 43.10
4.27
172 Eiliv Lundal Privat 43.11
4.27
173 Lars Grette Oslofjord Triatlon 43.15
4.28
174 Knut Gjefle Kårhus Privat 43.17
4.28
175 Roar Svensbakken BDO 43.21
4.28
176 Torgeir Moe HSIL 43.22
4.28
177 Håvard Berg Skånlund Obos 43.23
4.28
178 Roar Antonsen AURSKOG-HØLAND TRIATLON 43.25
4.29
179 Kåre Roger Stokke Privat 43.26
4.29
180 Håvard Andreassen Sæverud Privat 43.26
4.29
181 Ruben Røsler Privat 43.27
4.29
182 Magne Lilloe TEAM JOBZONE -LØP 43.27
4.29
183 Kjetil Syvderud Rustad IL 43.33
4.29
184 Geir Arne Kjønstad NTNUI 43.37
4.30
185 Torgrim Lid FORSVARET KOLSÅS BIL 43.44
4.31
186 Tommy Sand FOSS EVENT AS 43.53
4.31
187 Harald Romundset Privat 43.55
4.32
188 Sigbjørn Eikje Ås IL 43.56
4.32
189 Andreas Reinhardt Privat 43.58
4.32
190 Stian Overskeid Privat 43.58
4.32
191 Steinar Aune Privat 43.59
4.32
192 Steffen Gjerald TEAM NEDRE ALLÈ 44.04
4.33
193 Sindre Kristensen Grødem ANSA 44.07
4.33
194 Magnus Stivi BRISKEBY IL 44.07
4.33
195 Emil Østenfor OMIK 44.08
4.33
196 Hans Jardar Reinmann OPIL 44.09
4.33
197 Trygve Martin Granli Privat 44.09
4.33
198 Markus Lind Privat 44.09
4.33
199 Hallgeir Kvadsheim Privat 44.13
4.34
200 Helge Norberg COWI BIL 44.17
4.34
201 Ulf Fjelldal DnB BIL 44.17
4.34
202 Skule Solberg TEAM HULLET 44.19
4.34
203 Trond Helge Myrvang Privat 44.20
4.34
204 Øyvind Dønvold Obos 44.20
4.34
205 Svein Erik Salthe Canon Norge BIL 44.23
4.35
206 Per Magnus Holt OPIL 44.24
4.35
207 Jørn Thorsen Geomatikk 44.25
4.35
208 Tor Inge Hjemdal Privat 44.26
4.35
209 Ole Kristian Brastad Bøler IF Friidrett 44.28
4.35
210 Justin Fackrell HALFWAVE 44.28
4.35
211 Ole Vikerhaug Fet Skiklubb 44.31
4.35
212 Inge Henning Fredagsvik COOP NORGE 44.33
4.36
213 Jørgen Sveaas SK KRAFT 44.33
4.36
214 Lars Aarvold TRIADEN BIL 44.34
4.36
215 Håvard Lande LANDE IF 44.36
4.36
216 Snorre Håkonsen Privat 44.37
4.36
217 Damian Czyzyk Privat 44.40
4.36
218 Kjell Vidar Hanssen TEAM CAOS 44.41
4.36
219 Trygve Berge Treningscamp 44.41
4.36
220 Kenneth Semb Lund Skaarbrevik 44.54
4.38
221 Torjus Tandberg Guntvedt Bekkegrenda Athletics 44.56
4.38
222 Hans J. Berg NSR/DNV GL 44.56
4.38
223 Øyvind Langsrud ÅS IL - SSB 44.58
4.38
224 Francois-Xavier Lannuzel FRENCH EMBASSY 45.01
4.38
225 Håkon Kristian Stavrum VÅLERENGA 45.01
4.38
226 Gordon Crawford Hyde Park Harriers 45.01
4.38
227 Thomas Svensen BEKK 45.02
4.39
228 Snorre Jensen Oppegård IL 45.04
4.39
229 Vegar Angelo Privat 45.05
4.39
230 Lorenzo Williams TEAM SKIGO 45.05
4.39
231 Erlend Bakken HELSE BERGEN HF 45.05
4.39
232 Thomas Knudsen Privat 45.05
4.39
233 Kai Heggelund DET NORSKE OLJESELSKAP 45.07
4.39
234 Erik Kaland Privat 45.07
4.39
235 Øystein Kippersund Privat 45.07
4.39
236 Vegard Mordal NOKOMDET 45.11
4.39
237 Christian Madsen NORDEN ASSURANCE AS 45.11
4.39
238 Juan Pablo Orieta Tollernes IL 45.16
4.40
239 Endre Kure Privat 45.23
4.41
240 Pål Jørgen Bakke DnB BIL 45.27
4.41
241 Helge Olsen MANDAGSTRENINGER 45.27
4.41
242 Thor Inge Tollehaug Asplan Viak BIL 45.29
4.41
243 Hans-Jørgen Lund Privat 45.29
4.41
244 Are Meisfjord TRIPLETEX 45.30
4.41
245 Knut Ytrehus Ski IL Friidrett 45.31
4.42
246 Magne Løvø Privat 45.33
4.42
247 Are Ugland SOON TRIATHLON 45.33
4.42
248 Anders Fevik Privat 45.39
4.42
249 Simen Aabøe FRAMBU BIL 45.40
4.42
250 Espen Sjåberg ERLEND AURMO 45.41
4.43
251 Lars Sannes RE:MEMBER 45.47
4.43
252 Truls Wang-Johannessen Privat 45.51
4.44
253 Kristian Stenrud Privat 45.53
4.44
254 John Fuller HEGNAR MEDIA 45.53
4.44
255 Vegard Gjelsnes Ødegården Rustad IL 45.54
4.44
256 Martin Kleppe Asphjell Privat 45.59
4.44
257 Johan Christian Saarem Privat 45.59
4.44
258 Jan Kenneth Deacon Privat 46.01
4.45
259 Jon Flesjå Askim IF 46.02
4.45
260 Odd Christer Brovig Privat 46.04
4.45
261 Petter Norli VBIL 46.04
4.45
262 Andreas Hisdal Privat 46.05
4.45
263 Per Kristian Haug Bækkelagets SK 46.07
4.45
264 Morten Brodersen HØvik Bandy 46.10
4.46
265 Jonas Kinge FHI 46.15
4.46
266 Jon Rørdam HSIL 46.24
4.47
267 Geir H. Næss Privat 46.26
4.47
268 Håkon Drolsum Røkenes Privat 46.27
4.47
269 Leif Erik Grønning Privat 46.28
4.47
270 Per Arne Andersen Privat 46.29
4.48
271 Tormod Reiersen SKD BIL 46.30
4.48
272 Bernt Lie Rustad IL 46.32
4.48
273 Harald Hegerberg Haukåsen Øl og Jogg 46.34
4.48
274 Tom Ljosåk PROSJEKTMESTER AS 46.35
4.48
275 Ola Mellem Tromsdalen Friidrett 46.41
4.49
276 Aleksander Johnsen ISFT-KLUBBEN 46.48
4.49
277 Jon Lie ASKER SPKL 46.49
4.50
278 Øystein Sørli EVRY BIL 46.52
4.50
279 Pål Price Privat 46.54
4.50
280 Stian Krydsby Privat 46.55
4.50
281 Ole Alexander Opdalshei KREFTFORENINGEN BIL 46.57
4.50
282 Dan-Erik Bomban ILAR 46.57
4.50
283 Kjell Nystad Rustad IL 47.02
4.51
284 Eivind Meltvik Privat 47.04
4.51
285 Fredrik Rekkedal Privat 47.16
4.52
286 Anders Petterød Halvorsen ECONA 47.21
4.53
287 Claus Håvik Privat 47.23
4.53
288 Dag Hjerpseth Privat 47.23
4.53
289 Gunnar Berge Rustad IL 47.24
4.53
290 Jakob Eriksen Privat 47.24
4.53
291 Roger Næss Privat 47.32
4.54
292 Arne Olaf Godtland UDP AS 47.33
4.54
293 Torgeir Lyngstad Tenth of a Tonne club 47.35
4.54
294 Joakim Moen Privat 47.35
4.54
295 Fredrik Gaustad TEAM-ESVIS 47.38
4.55
296 Iver Hustvedt Rustad IL 47.38
4.55
297 Andreas Østereng Making Waves 47.40
4.55
298 Stian Alnes RE:MEMBER 47.40
4.55
299 Espen Skaufel TEAM SVETT OG FRISK 47.41
4.55
300 Joakim Dahlen RE:MEMBER 47.43
4.55
301 Rudy Van Oevelen FIK ORION 47.44
4.55
302 Håvard Atle Skaug GULESIDER.NO 47.45
4.55
303 Lars-Göran Bäck Privat 47.46
4.55
304 Trond Fotland Hydro Oslo Bil 47.46
4.55
305 Christian Lyder Heede OPPSALS RÅESTE 47.47
4.56
306 Tore Even Laugerud Privat 47.47
4.56
307 Arne Midtlund Privat 47.54
4.56
308 Kåre Klevjer Privat 47.56
4.56
309 Trond Kiserud Privat 47.58
4.57
310 Svein-Tore Landsverk Privat 47.58
4.57
311 Eirik Vassvåg SCANDINAVIAN STOCKPHOTO 47.59
4.57
312 Erik Erici LinkØpings Skiklubb 48.03
4.57
313 John Walstad Privat 48.06
4.58
314 Ibrahim Bulut Privat 48.08
4.58
315 Bendik Eika OPIL 48.10
4.58
316 Øivind Aksberg Privat 48.11
4.58
317 Arve Øverli Privat 48.14
4.58
318 Håkon Brevik CREW 48.18
4.59
319 Kjetil Føleide Isaksen TIM WENDELBOE 48.18
4.59
320 Espen Aagaard Privat 48.18
4.59
321 Jørgen Burdal BULL & CO 48.21
4.59
322 Martin Hagen Privat 48.23
4.59
323 Bjørne Syversten NORGES BANK IL 48.26
5.00
324 Kjetil Mørk Sveaas SK KRAFT 48.29
5.00
325 Øyvind Huse Privat 48.33
5.00
326 Knut Vatsendvik BÆrum Kampsport 48.33
5.00
327 Erlend Aurmo ERLEND AURMO 48.35
5.01
328 Gisle Langen Enstad Privat 48.39
5.01
329 Roar Guntvedt Bekkegrenda Athletics 48.40
5.01
330 Sjur Grindstuen Privat 48.43
5.01
331 Stig-Olof Olsson Rustad IL 48.45
5.02
332 Stian Sommerfelt Hovung ERLEND AURMO 48.47
5.02
333 Henrik Ørnholt Privat 48.52
5.02
334 Ram Rayamajhi Obos 48.56
5.03
335 Tore Lønøy steria 48.56
5.03
336 Øystein Hodnekvam Nyheim Privat 48.58
5.03
337 David Simons VNG NORGE 48.58
5.03
338 Esben Stenwig Privat 49.00
5.03
339 Morten Hogsnes Privat 49.00
5.03
340 Petter Breigutu HOLTET ATHLETICS 49.01
5.03
341 Magnus Hansen Privat 49.06
5.04
342 Tobias Knøsmoen Privat 49.10
5.04
343 Knut Bjørn Stokke ÅS IL/UMB BIL 49.13
5.04
344 Håkon Vestmoen TEAM DANSKEN 49.14
5.05
345 Tor Ivar Nilsen Privat 49.15
5.05
346 Bjørn Peder Haugen SK Rye 49.21
5.05
347 Lars-Fredrik Håkonsen Privat 49.22
5.05
348 Andreas Rolland LØRENSKOG FOTBALLKLUBB 49.23
5.05
349 Audun Orten Trovåg Privat 49.23
5.05
350 Jan Roger Sandbakken Privat 49.28
5.06
351 Tom Andersen Privat 49.30
5.06
352 Jostein Dyre-Hansen Privat 49.30
5.06
353 Erlend Angelo NAMDAL LØPEKLUBB 49.36
5.07
354 Knut Andersen Privat 49.48
5.08
355 Anton Zahl Rustad IL 49.51
5.08
356 Ståle Bergman Myhrvold Privat 49.51
5.08
357 Peer Morten Løchting TEAM HAUKEN 49.52
5.08
358 Per Øystein Flatmo EVRY BIL 49.56
5.09
359 Magne Harang Privat 49.56
5.09
360 David Latourell Privat 49.59
5.09
361 André Braathen Privat 50.01
5.09
362 Stian Kristoffer Ruud RE:MEMBER 50.03
5.10
363 Jan-Egil Roll DFI 50.07
5.10
364 Torgeir Skaare Privat 50.11
5.10
365 Jan Tore Borch Andersen TEAM CAOS 50.16
5.11
366 Christian Borge Privat 50.19
5.11
367 Bjørn Einar Larsen Privat 50.22
5.12
368 Harald Schytz Ås IL 50.25
5.12
369 Trond Owren BYGDØ IL 50.32
5.13
370 Tor Mølmen Privat 50.32
5.13
371 Eldar Lillevik ELDIS 50.35
5.13
372 Lasse Petersen Rustad IL 50.36
5.13
373 Hans Petter Lunde Privat 50.41
5.14
374 Øyvind Stephansen Privat 50.43
5.14
375 Øyvind Håbrekke HAUKETO IF 50.47
5.14
376 Oskar Frantzen Holte OSLO DØVES SPORTSKLUBB 50.52
5.15
377 Alessandro Russo Privat 50.53
5.15
378 Gerardo Rojas Flores Privat 50.57
5.15
379 Erik Westnes Privat 51.03
5.16
380 Eirik Sætre KM OSLO 51.11
5.17
381 Tommy Kjeldstad Hansen ØHIL 51.11
5.17
382 Ragnar Holst Privat 51.15
5.17
383 Andre Soomere Privat 51.16
5.17
384 Terje Langås Privat 51.19
5.17
385 Øyvind Kleppe Asphjell RUNNING SCARED 51.20
5.18
386 Stig Arnesen TURBODUO 51.23
5.18
387 Anders Falkum Brødrene Dahl 51.24
5.18
388 Asgeir Skaret TIRSDAGSLØPER 51.27
5.18
389 Trond Einar Nilsen Privat 51.33
5.19
390 Lars Loennechen Skjelbek BEKK 51.34
5.19
391 Christian Bøhm LBL 51.35
5.19
392 Hein Haraldsen Privat 51.36
5.19
393 Bjørn Sveum TEAM NPRO 2 51.41
5.20
394 Magne Torsetnes Privat 51.44
5.20
395 Christer Tonheim NAF/PRIVAT 51.57
5.21
396 Kenneth Mclean NEDRE HEBEKK KAJAKKLUBB 52.00
5.22
397 Jørn Egil Flo GHOSTBUSTERS 52.01
5.22
398 Johannes Ottersen DNV 52.06
5.22
399 Nils Jacob Førli Privat 52.08
5.22
400 Terje Pettersen Bøler Bandy Boys 52.14
5.23
401 Terje Willy Strøm SK Rye 52.16
5.23
402 Geir Henrik Sund Sæther Hamar Vestdreamteam 52.20
5.24
403 Gorm Gaare Privat 52.21
5.24
404 Gunnar Stavrum NETTAVISEN 52.24
5.24
405 Eirik Dekko Privat 52.29
5.25
406 Ruben Schandy VÅLER FYSIOTERAPI 52.30
5.25
407 Roar Tønder MILTON SK LARVIK 52.35
5.25
408 Lars-Helge Netland Privat 52.36
5.25
409 Viggo Blix Veritas BIL 52.42
5.26
410 Hovard Brandtzæg G 52.46
5.26
411 Thomas Hellenes Privat 52.46
5.26
412 Jonas Leveraas Privat 52.48
5.27
413 Jørgen Ouren Ssb 52.53
5.27
414 Bjørn Helge Holte BREVPOST IL 52.55
5.27
415 Eirik Verket KONSIS 52.59
5.28
416 Christian Søgaard Privat 52.59
5.28
417 Lars Erik Weberg Privat 53.02
5.28
418 Kristian Andreas Kaltenborn OPPEGÅRD 53.04
5.28
419 Tor Arne Aasen Privat 53.09
5.29
420 Jonas Drage Støeng RE:MEMBER 53.10
5.29
421 Per Halvorsen Privat 53.21
5.30
422 Lars Erik Grue Privat 53.23
5.30
423 Kristian Rovde RE:MEMBER 53.28
5.31
424 Espen Solberg DRAMMEN VGS 53.29
5.31
425 Lars Otto Grindheim COWI BIL 53.33
5.31
426 Jan T Engebretsen VG 53.41
5.32
427 Benjamin Gros Privat 53.42
5.32
428 Jan Olav Gjelten Privat 53.43
5.32
429 Erling Joar Fløttum Ssb 53.44
5.32
430 Tony Keshtjella DARDAN ARROW 53.46
5.33
431 Jostein Rolstad HIPPO 3ATHLON 53.50
5.33
432 Ole H. Langbraaten Haukåsen øl & jogg 53.52
5.33
433 Peder Bäck Privat 53.55
5.34
434 Roger Vinje LESJA FSK 54.04
5.34
435 Bjarne Lervik-Mørck HAGEN1909 54.09
5.35
436 Jon Paulsen Privat 54.26
5.37
437 Frode Reberg Privat 54.37
5.38
438 Runar Thorstensen Romerike Ultraløperklubb 54.38
5.38
439 John Arild Graff NETS ACTIVE 54.45
5.39
440 Arne Berg RAVN IL 54.46
5.39
441 Kjartan K. Haraldsen VG Runners 54.53
5.39
442 Jean Ziegner Privat 54.53
5.39
443 Hans Oluf Hagen Privat 55.02
5.40
444 Trond Øie Solbue Privat 55.03
5.41
445 Erik Berg ADMIRUM CONSULTING BIL 55.07
5.41
446 Rune B. Nilsen steria 55.09
5.41
447 Torbjørn Gulbrandsen JERNLUNGEN IF 55.10
5.41
448 Håvard Harstad RE:MEMBER 55.46
5.45
449 Trond K. Haraldsen Bioforsk BIL 55.52
5.46
450 Henrik Guii-Larsen Privat 56.04
5.47
451 Alec Oyhenart NORDIC APPROACH 56.08
5.47
452 John Schandy VÅLER FYSIOTERAPI 56.21
5.49
453 Andreas Trondalen Nordstrand IF 56.38
5.50
454 Leif Tidemann-Andersen STORE-BERGAN IL 56.41
5.51
455 Geir Iver Tvedt Obos 56.50
5.52
456 Terje Nysether Wibe Bækkelagets SK 57.00
5.53
457 Erik Berg Solheim Privat 57.01
5.53
458 Eirik Jægtnes NORDSTRAND SKYTTERLAG 57.07
5.53
459 Henning Emil Berg Heyerdahl Privat 57.22
5.55
460 Erlend Samset SAMSET OVERSETTELSE 57.43
5.57
461 Bjørnulf Vik Team Arena 57.48
5.58
462 Kjetil Sundby TEAM BRUCE 57.49
5.58
463 Morten M. Hansen Obos 57.56
5.58
464 Baard Haugen Rustad IL 57.57
5.58
465 Ola Trøyflat NITTEDALJOGGEN 58.19
6.01
466 Øyvind Degnes Haukåsen Øl og Jogg 58.23
6.01
467 Per Ivar Tønnessen Privat 58.33
6.02
468 Anders Skifte Privat 58.37
6.03
469 Stian Rånås Privat 58.44
6.03
470 Odd Johnny Pettersen Privat 58.45
6.03
471 Are Michaelsen Privat 58.49
6.04
472 Harald Hoff HOFF ELECTRONICS 58.50
6.04
473 Bjørn Henning Halvorsen Meteorologen BiL 59.07
6.06
474 Andreas Kongshaug Privat 59.10
6.06
475 Ole Christian Olssøn Privat 59.48
6.10
476 Tore Johnsrud KONSIS GRAFISK 59.50
6.10
477 Ronny Anker Rundgren Privat 59.52
6.10
478 Tore Andre Ringvold BØLERSKOGEN 59.58
6.11
479 Trond Olav Hoem Privat 1.00.00
6.11
480 Kjell Johannesen SKOGULVEN 1.00.08
6.12
481 Wegar Berg Gundersen Privat 1.00.23
6.14
482 Marcus Lautin GHOSTBUSTERS 1.00.39
6.15
483 Arve Holmbø RE:MEMBER 1.00.41
6.15
484 Espen Bratlie NABOLAGET 1.01.09
6.18
485 Sindre Bremnes TANDBERG RADIO 1.02.37
6.27
486 Axel Sandberg Privat 1.02.37
6.27
487 Daniel Wibe TEAM KJØTTMEIS 1.03.18
6.32
488 Svein Boretti Privat 1.04.47
6.41
489 Martin Byfuglien Privat 1.05.25
6.45
490 Asbjørn Årøen Veten IL 1.06.55
6.54
491 Mads Friberg Privat 1.07.56
7.00
492 Nicolas Holmgren Lørenskog friidrettslag 1.08.04
7.01
493 Rasmus Hildonen RASKE LABBER 1.08.05
7.01
494 Anders Wold FRAMBU BIL 1.08.44
7.05
495 Stein Fjellheim Privat 1.09.22
7.09
496 Runar Ove Moe Bøler IF Friidrett 1.09.59
7.13
497 Espen Sandorf AVKOMPANIET AS 1.10.26
7.16
498 Erik Moxnes Privat 1.12.01
7.25
499 Frank Ståle Myrmel NILSEN ELEKTRO PEC HORTEN 1.22.05
8.28
500 Daniel Staver Privat 1.24.41
8.44
501 Ulrik Kobro Privat 1.25.34
8.49
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Lina Eikenes Hvamstad Bøler IF Friidrett 39.56
4.07
2 Tove Andersen Rustad IL 40.00
4.07
3 Jane Horpestad SATS LILLESTRØM 41.26
4.16
4 Hanne Kristiansen-Haugland SK VIDAR/TRASOPGRENDA IL 42.01
4.20
5 Stine Lönne Wigrestrand Privat 42.08
4.21
6 Therese Engen RUSTAD IL/ SWIX SPORT 42.28
4.23
7 Hilde Bakkeli SK Rye 42.59
4.26
8 Marianne Garmann Ullsand SK Vidar 43.06
4.27
9 Jeanette Persson HUFSERYPENE NITTEDAL/SKULLERUD SPORTSKLUBB 43.07
4.27
10 Anita Nilsen Privat 43.30
4.29
11 Karla Robles Larsen Rustad IL 43.44
4.31
12 Tina Marie Kjerstad Team Kjekkas 43.51
4.31
13 Dorte Foss RAUFOSS IL 43.51
4.31
14 Anja Elise Lid DnB BIL 44.20
4.34
15 Avona Marthinussen Privat 44.59
4.38
16 Bente Nås Mordal SATS 45.13
4.40
17 Elisabeth Longva Berger Rustad IL - Langrenn 45.22
4.41
18 Marita Brattbakk Privat 45.25
4.41
19 Line Lilleskjæret HOTASS2014 45.41
4.43
20 Anne Sofie Engan VIKING IL 45.50
4.44
21 Marianne Moe Fet Skiklubb 45.53
4.44
22 Kjersti Christina Moody Privat 45.58
4.44
23 Ingvild Bratlie Rustad IL 46.12
4.46
24 Hege Halseth Bang Veritas BIL 46.16
4.46
25 Eli Birgitte Storlie Bergsmark Privat 46.23
4.47
26 Bente Sæther DnB BIL 46.27
4.47
27 Rikke Olafsen Rokke IF Frøy 46.34
4.48
28 Linn-Helen Aakre NIKKEBY IL 47.04
4.51
29 Maren Kristoffersen VERITAS BIL /TEAM NPRO2 47.18
4.53
30 Marte Strømsnes Larssen UIO 47.21
4.53
31 Rita Maanum Grøndalen STEG FOR STEG 47.21
4.53
32 Nina Søgaard Privat 47.25
4.53
33 Siv Hjellnes Rustad IL 47.26
4.53
34 Ingrid Vaksvik Rustad IL 47.27
4.54
35 Charlotte Carlander Privat 47.34
4.54
36 Merete Norheim Morken TEAM NORSK SYKEPLEIERFORBUND 47.37
4.55
37 Ine Camilla Opsahl Privat 47.43
4.55
38 Marte Kjøren Løpsklubben 1814 47.45
4.55
39 Birgitte Glestad Privat 47.51
4.56
40 Randi Schøyen Fet Skiklubb 47.53
4.56
41 Ingrid Magritt Heggebø Lutnæs Lillehammer Skiklub 47.55
4.56
42 Guri Horsfjord Lassen LØRENSKOG BEDRIFTSINDRETTSLAG 47.59
4.57
43 Jeanette Grunnan SOGNSVANN RUNDT MEDSOLS 48.09
4.58
44 Monica F. Guneriussen SPORT1GRUPPEN - ESK 48.13
4.58
45 Catriona Elisabeth Mcintyre SK Rye 48.25
4.59
46 Gro Espeseth RE:MEMBER 48.29
5.00
47 Maren Sophie Talmo Koll IL 48.31
5.00
48 Lise Helset Eide LEV BRA 48.43
5.01
49 Ingelin Westeren Kondis 48.44
5.01
50 Kjerstin Dahl Viggen HYDRO BIL 48.49
5.02
51 Hanne Forslund SWEDBANK FIRST SECURITIES 48.52
5.02
52 Elise Caspersen SAMFØK IL 48.52
5.02
53 Lena Frøyland TORVASTAD IL 48.59
5.03
54 Merete Bolin Privat 49.07
5.04
55 Eeva Kantanen Privat 49.13
5.04
56 Marianne Andersen Privat 49.30
5.06
57 Cecilie Longva Igesund Privat 49.32
5.06
58 Kari-Anne Haug Rustad IL 49.33
5.06
59 Ragnhild Meisfjord UDIR BIL 49.35
5.07
60 Beate Østengen Oslo Sportslager 49.37
5.07
61 Nadia Salhi NAF 49.45
5.08
62 Hanne Buxrud BORTEBORTEHJEMME 49.54
5.09
63 Hege Storløkken Privat 49.55
5.09
64 Diane Cooper Privat 49.56
5.09
65 Kim Cecilie Braaen TEAM NONSTOP 50.01
5.09
66 Susanne Stuhlfauth Privat 50.02
5.09
67 Marita Elena Valvik AFTENPOSTEN 50.03
5.10
68 Solveig Sevik Privat 50.12
5.11
69 Inger-Marie Vinje ROMERIKE ULTRALØPER KLUBB 50.18
5.11
70 Line Tresselt ARBEIDERPARTIET 50.18
5.11
71 Kathrine Lie SPAREBANK1 50.27
5.12
72 Mette Kallestad Privat 50.27
5.12
73 Torill Bergland Høvik Jogg 50.29
5.12
74 Torill Carstensen TEAMET 50.31
5.12
75 Astrid Engen NRK BIL 50.37
5.13
76 Christine Frogner Privat 50.40
5.13
77 May-Kristin Larsen Schjødt BIL 50.43
5.14
78 Hanne Wibe Privat 50.46
5.14
79 Ingunn Ytrehus TROMSØ LØPEKLUBB 50.52
5.15
80 Mette Sundøen ØVIP 50.54
5.15
81 Karianne Aamdal Lundgaard ÅMDAL IL 51.03
5.16
82 Lise Horntvedt CORE ENERGY 51.05
5.16
83 Ranveig Hansen Privat 51.07
5.16
84 Kirsti Gimnes Are STATSBYGG 51.19
5.17
85 Tove Arnesen TURBODUO 51.22
5.18
86 Kristin Opsahl Privat 51.25
5.18
87 Kristin Andersen Privat 51.26
5.18
88 Wilma Thorbjørnsen ULLERN HÅNDBALL 51.26
5.18
89 Kjersti Grøndahl Privat 51.29
5.18
90 Ingrid Langen Privat 51.30
5.19
91 Naima Jammary Privat 51.30
5.19
92 Hege Karlstad SPAREBANK 1 51.33
5.19
93 Hilde Sundvold Privat 51.34
5.19
94 Hanne Stabell Privat 51.42
5.20
95 Ellen Bø Kippersund Jutul 51.44
5.20
96 Wenche Kristiansen Privat 51.45
5.20
97 Gerd Skarstein Privat 51.53
5.21
98 Camilla Heim Klepaker Privat 52.02
5.22
99 Elin Vannes Privat 52.03
5.22
100 Ingvil Johnsen Rødli Privat 52.05
5.22
101 Kristine Fornes Rustad IL 52.07
5.22
102 Hege Jahr Glomnes Privat 52.09
5.23
103 Kristina Mac Lennan Privat 52.13
5.23
104 Henriette Tronrud TEAM TRONRUD 52.19
5.24
105 Ingeborg Schjelderup-Høye NAMNÅ IL 52.22
5.24
106 Tove Kristina Høgheim Privat 52.24
5.24
107 Monika Hjerpseth Privat 52.25
5.24
108 Lise Bakke Privat 52.28
5.25
109 Anne Cecilie Isaksen Privat 52.29
5.25
110 Marianne Løvli Privat 52.30
5.25
111 Ingrid Wergeland Privat 52.31
5.25
112 Kjersti Marie Løken Stavrum SK Rye 52.31
5.25
113 Ingrid Brastad Bøler IF Friidrett 52.32
5.25
114 Lill-Ann Kildahl ROMERIKE RUNNERS 52.35
5.25
115 Line Dugstad Privat 52.38
5.26
116 Lisbeth Bergheim Privat 52.42
5.26
117 Synne Ekrem HOTASS2014 52.44
5.26
118 Therese Johannesen JOHANNESEN 52.44
5.26
119 Carina Wik Treningscamp 52.58
5.28
120 Grete Helen Løsnesløkken MOELV CITY 53.20
5.30
121 Inger Hagen Granheim Ellingsrud IL 53.28
5.31
122 Laila R. Stenrud Privat 53.35
5.31
123 Malin Granlund Reno B.I.L 53.36
5.32
124 Martha Köhler Privat 53.37
5.32
125 Ingrid Hanna Wadahl Privat 53.48
5.33
126 Liv Hårstadhaugen HANDELSBANKEN BIL 53.48
5.33
127 Silje Haukeland Privat 53.53
5.33
128 Cathrine Børsand Privat 53.54
5.33
129 Lisbeth Alexandersen Privat 53.56
5.34
130 Solveig Kalstad Stovnerkameratene 53.56
5.34
131 Nina Orskaug VEITVET DAMELAG 53.59
5.34
132 Margareth Aske Privat 54.06
5.35
133 Marianne H. Nalum rådtassene 54.07
5.35
134 Nina Milliansen Privat 54.13
5.35
135 Astrid Elise Magistad ACANDO BUSS 54.16
5.36
136 Elisabeth Kielland Haug Privat 54.17
5.36
137 Kerstin Anine Johnsen NORDSTRAND TURNFORENING 54.20
5.36
138 Lene Hagen Privat 54.23
5.36
139 Tone Røgeberg SUKKERTOPPEN S&N 54.26
5.37
140 Elisabeth Kværner Privat 54.27
5.37
141 Cecilie Bøe Privat 54.30
5.37
142 Torunn Hvale TRÅKK 54.43
5.38
143 Ingrid Jensen Privat 54.56
5.40
144 Vigdis Handegård Privat 54.58
5.40
145 Elin Skøyen Romerike Runners Team 54.59
5.40
146 Anette Jørve Ingjer Privat 55.04
5.41
147 Kjersti Johnsen Privat 55.08
5.41
148 Camilla Rismyhr Molobi Privat 55.09
5.41
149 Susanne Sawkins Eikeland DELOITTE 55.12
5.41
150 Selma Næss-Ulseth TEAM JOBZONE 2 55.19
5.42
151 Elisabeth Skarsbø Moen Privat 55.44
5.45
152 Bjørnhild Fjeld TASTATORE 55.45
5.45
153 Solveig Kjærnet Radiumhospitalet 55.48
5.45
154 Hilde Kolnes Privat 55.54
5.46
155 Iselin Fagervik Salthe OPPEGÅRD 55.59
5.46
156 Victoria Granquist Oppegård IL 56.00
5.46
157 Giske Karina Jægtnes Rustad IL 56.01
5.46
158 Line Haugen-Eriksen POLAR 56.01
5.46
159 Marie Guii-Larsen Privat 56.04
5.47
160 Lotte Helen Hansen Privat 56.07
5.47
161 Veronika Gundersen Privat 56.07
5.47
162 Kjersti Bakken Privat 56.07
5.47
163 Nina Johannessen Privat 56.13
5.48
164 Aase Løvland Privat 56.19
5.48
165 Astrid Marie Sjøvoll Privat 56.32
5.50
166 Kjersti Meldahl Eide Privat 56.36
5.50
167 Karin Kvello Rustad Driv IL 56.44
5.51
168 Sari Uran TEAM URAN 56.47
5.51
169 Monica Malia Sand Privat 56.48
5.51
170 Marit Kohmann Privat 56.56
5.52
171 Britt-Ingvild Børve OPIL 56.57
5.52
172 Emilie Brackman Privat 57.00
5.53
173 Lise Holter Privat 57.05
5.53
174 Aina Nyberget Privat 57.06
5.53
175 Elin Kristine Sandnæs Privat 57.14
5.54
176 Liv Thorsen Privat 57.21
5.55
177 Unni Bente Norangshol Haugen Privat 57.23
5.55
178 Vera Vik-Hansen Privat 57.27
5.55
179 Rianne Harmsen Privat 57.28
5.55
180 Swantje Lauluten Privat 57.29
5.56
181 Hege Kongerud NOTEAM 57.38
5.56
182 Veslemøy Skånlund Privat 57.42
5.57
183 Ingvild Aunan Rustad IL 57.59
5.59
184 Renate Loraas Privat 58.07
5.59
185 Torill Kristiansen Privat 58.13
6.00
186 Cathrine Træe DnB BIL 58.21
6.01
187 Cecilie Varsi Team Grovemyra 58.23
6.01
188 Melanie Bielert Johansen Privat 58.30
6.02
189 Karina Vejbæk Nyheim Privat 58.30
6.02
190 Line Hofoss Holm Privat 58.34
6.02
191 Tina Løvstad Privat 58.34
6.02
192 Irene Hammerlund SWISJWR11 58.40
6.03
193 Ragnhild Engejordet Privat 58.49
6.04
194 Linda Kjosås Privat 59.04
6.05
195 Emma Hedfeldt Privat 59.18
6.07
196 Lena Borge TEAM NON-STOP 59.23
6.07
197 Nina Tomter TEAM NONSTOP 59.23
6.07
198 Lena Catrin Jamtli Privat 59.32
6.08
199 Oline Lovise Yksnøy Rustad IL 59.36
6.09
200 Maria Kjelme TEAM SVETT OG FRISK 59.42
6.09
201 Silje Meek NAF 59.48
6.10
202 Susanne Fritsvold Privat 1.00.00
6.11
203 Anne Grete Hoem Privat 1.00.02
6.11
204 Marie Olstad Nærbø Privat 1.00.02
6.11
205 Barbo Aasgaarden Treningscamp 1.00.06
6.12
206 Marjo Riikonen Privat 1.00.10
6.12
207 Jorunn Wold Obos 1.00.13
6.12
208 Stine Cecilie Kjellvik Jansen Privat 1.00.14
6.13
209 Ida Tidemann-Andersen Privat 1.00.15
6.13
210 Ingrid Byfuglien SYNNFJELL O-LAG 1.00.19
6.13
211 Dagny Meltvik Privat 1.00.24
6.14
212 Benedicte Bjercke Haukåsen Øl og Jogg 1.00.28
6.14
213 Selina Nielsen Privat 1.00.32
6.14
214 Brit Eirin Bøe Olssøn Privat 1.00.34
6.15
215 Connie Martin Privat 1.00.34
6.15
216 Nina Sofie Ellingsen Privat 1.00.39
6.15
217 Sonja Føleide Privat 1.00.40
6.15
218 Anne Høibø Privat 1.00.44
6.16
219 Pernille Nordholmen TEAM NORDHOLMEN 1.00.45
6.16
220 Randi Kavlie Privat 1.00.46
6.16
221 Berit Lunke Fight For Fit 1.00.53
6.17
222 Cecilie Midtsjø SWEDBANK FIRST SECURITIES 1.01.02
6.18
223 Nina Wichstrøm RE:MEMBER 1.01.05
6.18
224 Sonja Tveiten Privat 1.01.09
6.18
225 Jannicke Glestad Privat 1.01.11
6.18
226 Hege Hansen IF Frøy 1.01.13
6.19
227 Kristin Førde Privat 1.01.15
6.19
228 Maj-Lis Kesti VEITVET DAMELAG 1.01.30
6.20
229 Marte Bauge Privat 1.01.30
6.20
230 Madeleine Westlie steria 1.01.42
6.22
231 Trude Martinsen steria 1.01.44
6.22
232 Line Katrin Rødseth Haukåsen Øl og Jogg 1.01.51
6.23
233 Aase Aamdal Lundgaard DELOITTE 1.01.59
6.23
234 Siw-Monica Eriksen Privat 1.02.23
6.26
235 Cecilie Skovli Privat 1.02.30
6.27
236 Synne Grefsgaard Privat 1.02.43
6.28
237 Lene Buer Privat 1.02.45
6.28
238 Tone Sørfjord LØPEJENTENE 1.03.10
6.31
239 Janette Skoga MEIR 1.03.11
6.31
240 Dagne Lindheim Van Paaschen VOKSEN 1.03.25
6.32
241 Karianne Klausen Privat 1.04.01
6.36
242 Ida Foss Privat 1.04.02
6.36
243 Cathrine Skaug LØPEJENTENE 1.04.08
6.37
244 Irene Ørpetveit Privat 1.04.22
6.38
245 Maia Dietrichson Privat 1.04.31
6.39
246 Kjersti Holm Privat 1.04.39
6.40
247 Rachel Wickline Privat 1.04.40
6.40
248 Dorthea Kvisler Privat 1.04.43
6.40
249 Carly Marshall Privat 1.04.45
6.41
250 Hedda Ugland SOON TRIATHLON 1.04.47
6.41
251 Tania Mineva Pashali Pashali Solberg & Hansen 1.04.48
6.41
252 Aina Fraas-Johansen Privat 1.04.57
6.42
253 Maja Clausen Privat 1.05.17
6.44
254 Hanne Foyn Privat 1.05.34
6.46
255 Ann Kristin Knutsen Privat 1.05.51
6.47
256 Christina Solheim Andberg Privat 1.05.57
6.48
257 Åsne Skjelbred Refsdal Privat 1.06.05
6.49
258 Ylva Kleiven Privat 1.06.16
6.50
259 Else Husa ULL / KISA 1.06.34
6.52
260 Elisabeth Rogne Privat 1.07.13
6.56
261 Kari Dalen SINTEF ENERGI 1.07.18
6.56
262 Marit Uppstad Privat 1.07.54
7.00
263 Janne Paulsen Breimo Privat 1.08.03
7.01
264 Cecilie Holmgren ROMERIKET ULTRALØPERKLUBB 1.08.03
7.01
265 Mariann Modalen Privat 1.08.19
7.03
266 Kari-Anne Fjellheim Privat 1.09.21
7.09
267 Torunn Marthinsen SYDAMENE 1.10.16
7.15
268 Therese Shoemaker Karlsen ETTERSTAD SPRINT OG SPRELL 1.10.26
7.16
269 Torill Minge Kondis 1.10.35
7.17
270 Anette Eliassen Privat 1.10.36
7.17
271 Camilla Nordengen Privat 1.10.55
7.19
272 Heidi Kristine Frøberg Privat 1.11.15
7.21
273 Anne Cathrine Husvik HUSVIKHUS 1.12.45
7.30
274 Siv Christine Bjørang Jørstad Kondis 1.18.36
8.06
275 Jessica Kimberley Giannoumis Privat 1.21.38
8.25

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.