Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 11-10-2014
I 2014 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken.
Lengden anslås å være 9700 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Erik Sjöqvist Svensenga SK 31.49
3.17
2 Anders Nøstdahl Gløersen Rustad IL 32.55
3.24
3 Hågen Urseth FIK Ren-Eng 33.32
3.27
4 Inge Hasund Bøler IF Friidrett 33.55
3.30
5 Steffen Sæterhagen Paulsen Team Oslo Sportslager 34.03
3.31
6 Martin Kjell-Ohlsson SK Vidar 34.15
3.32
7 Anders Knudsen Tjalve 34.22
3.33
8 Øyvind Mehus Sjursen Privat 35.25
3.39
9 Hans Chr. Aarnes MANDAGSTRENINGER 36.07
3.43
10 Frode Engelund SKEDSMO SKIKLUBB 36.10
3.44
11 Sindre Viberg LILLEHAMMER CK 36.15
3.44
12 Harald Skarpeteig Privat 36.17
3.44
13 Tony Gjerde Bøler IF Friidrett 36.24
3.45
14 Rune Bilit Privat 36.24
3.45
15 Helge Røstum Regjeringsadvokaten 36.37
3.46
16 Jørgen Tveita Rustad IL 36.38
3.47
17 Mathias Moen CIBER BIL 36.42
3.47
18 Axel Pettersen Privat 36.44
3.47
19 Ståle Fenstad TEAM SKIGO 36.45
3.47
20 Øyvind Gløersen Rustad IL 36.46
3.47
21 Tord Indredavik TEAM BRAZZERS ELITE 36.54
3.48
22 Hermann Bruun Bøler IF Friidrett 37.00
3.49
23 Vegard Fluge Samuelsen STATOIL 37.00
3.49
24 Petter Skippervold TEAM HAUKEN 37.04
3.49
25 Ulrik Lolland Moss IL 37.04
3.49
26 Rune Dahl NITTEDAL BANQUET RACERS 37.07
3.50
27 Håvard Vatn MANDAGSTRENINGER 37.10
3.50
28 Jon Ilseng Bøler IF Friidrett 37.12
3.50
29 Bjørnar Andersen Bøler IF Friidrett 37.16
3.51
30 Atle Smenes Rustad IL 37.23
3.51
31 Torbjørn Hægeland Rustad IL 37.30
3.52
32 Jonas Brustad CIBER BIL 37.30
3.52
33 Ole Vegard Lundestad Statnett 37.47
3.54
34 Knut Lutnæs FIK REN-ENG/TEAM HAUKEN 37.48
3.54
35 Roger Thompson Driv IL 37.52
3.54
36 Joakim Blix Prestmo SSB IF/BÆKKELAGETS SK 37.52
3.54
37 Jonas Jensen Croff Rustad IL 37.54
3.54
38 Jacob Grønseth Olsson Rustad IL 37.54
3.54
39 Bård Brune KRÅKSTAD IL 37.55
3.55
40 Erik Hansen Privat 38.00
3.55
41 Per Lunke IL i BUL 38.11
3.56
42 Bent Inglingstad Tollernes IL 38.15
3.57
43 Kristian Schiander Oslofjord Triatlon 38.25
3.58
44 Thomas Tronstad Obos 38.28
3.58
45 Martin Svendsen Privat 38.31
3.58
46 Espen Tobiasson Bækkelagets SK 38.33
3.58
47 Aleksander Stray DnB BIL 38.39
3.59
48 Erik Sterud Privat 38.44
4.00
49 Jens Aas TRY 38.52
4.00
50 Sebastian Endrestad Oppegård IL 38.58
4.01
51 Tom Selliseth Fet Skiklubb 38.59
4.01
52 Tormod Bjøntegaard LLOYDS REGISTER CONSULTING - ENERGY AS 39.04
4.02
53 Tobias Lie Albert Privat 39.11
4.02
54 Kristian Kulvik Nordea 39.15
4.03
55 Svein Joar Horve RYE XP/CAVERION NORGE AS 39.16
4.03
56 Vegard Brox Bøler IF Friidrett 39.20
4.03
57 Fredrik Lønne RENT MEL I POSEN 39.26
4.04
58 Trond Olav Berg Bøler IF Friidrett 39.30
4.04
59 Anders Birkenes ØVREBØ IL 39.31
4.04
60 Anders Rønnevig DnB BIL 39.32
4.05
61 Olav Andre Braaten NORLANDIA 39.34
4.05
62 Øystein Hoel Sandsdalen Rustad IL 39.36
4.05
63 Sander August Standal Jensen DRØBAK / FROGN 39.36
4.05
64 Torleiv Lohne Rustad IL 39.38
4.05
65 Kjell Andreas Solberg Gjensidige Sport 39.38
4.05
66 Thomas Haug Bøler IF Friidrett 39.38
4.05
67 Felix Tobiasson Reinemo Bækkelagets SK 39.38
4.05
68 Bjørn E Eide Øystre Slidre Il 39.38
4.05
69 Rune Eriksen RYGGEJOGGEN 39.39
4.05
70 Pål Longva FIN BIL 39.50
4.06
71 Lasse Eika SSB IF / RØA IL 39.51
4.06
72 Andreas Skjønsberg FOSS EVENT AS 39.54
4.07
73 Jo Gaare Privat 39.55
4.07
74 Henrik Ljøgodt Moen TEAM SKIGO 40.00
4.07
75 Thomas Gundersen Privat 40.03
4.08
76 Tore Angelsen Frukt.no 40.05
4.08
77 Stig Arve Malmedal DnB BIL 40.13
4.09
78 Trond Sollund Schjødt BIL 40.15
4.09
79 Erik Hval VEIDEKKE B.I.L. 40.15
4.09
80 Hallvard Bache TEAM FNL 40.17
4.09
81 Richard Prestegård Oppsal IF 40.21
4.10
82 Per Kristian Nielsen NIELSEN PER KRISTIAN 40.24
4.10
83 Lars Litlere TEAM BRAZZERS ELITE 40.27
4.10
84 Patrick Ranheim Privat 40.28
4.10
85 Halvor Steinsholt BLODSMAK SPORTSKLUBB 40.29
4.10
86 Thomas Bjerke Team Kjekkas 40.30
4.11
87 Daniel Erici LINKÖPINGS SKIDKLUBB 40.34
4.11
88 Mads Blomfeldt BDO 40.34
4.11
89 Dag Steinset MOEN SPORTSKLUBB 40.37
4.11
90 Kenneth Hertaas Privat 40.39
4.11
91 Yuanjie Ding Bøler IF Friidrett 40.40
4.12
92 Øystein Haug Privat 40.40
4.12
93 Rune Asp TEAM SATS CROSS 40.44
4.12
94 Anders Hauge Løge Privat 40.46
4.12
95 Eldar Thomassen Fagerbakke Bøler IF Friidrett 40.49
4.12
96 Karl Johansen Team Kjekkas 40.50
4.13
97 Helge Olsen MANDAGSTRENINGER 40.55
4.13
98 Johan Holmgren ROMERIKE ULTRA LØPEKLUBB 40.58
4.13
99 Sigmund Akselsen Privat 40.58
4.13
100 Espen Molund NORDBY IL 40.58
4.13
101 Kjetil Digre RUSTAD IL - UDIR BIL 40.59
4.14
102 Magnus Braathenq Olsen OPPEGÅRD IL SKI 40.59
4.14
103 Torstein Eike Frigg 41.01
4.14
104 Cato Rachlew ALD AUTOMOTIVE 41.02
4.14
105 Tom Skavland Privat 41.02
4.14
106 Preben Aakermann DnB BIL 41.04
4.14
107 Edvard August Lund Rustad IL 41.08
4.14
108 Frank Tore Tveit JØLSTER IL 41.16
4.15
109 Morten Torerud Privat 41.17
4.15
110 Henrik Rosvoll BÆRUMS VERK IF 41.18
4.15
111 Knut Hesthammer Privat 41.19
4.16
112 Tom Erik Sandholt Privat 41.19
4.16
113 Einar Frogh Privat 41.21
4.16
114 Lars Woldsengen Privat 41.21
4.16
115 Johannes Willassen Bækkelagets SK - Ski 41.24
4.16
116 Peter Novodomsky BRENDEN&CO STILLASUTLEIE 41.24
4.16
117 Iver Johansen Aastebøl Magnor UL 41.26
4.16
118 Caspar Holtan Privat 41.30
4.17
119 Øyvind Kvernen DRØBAK FROGN FRIIDRETT 41.32
4.17
120 Jan Hoel Rustad IL 41.34
4.17
121 Espen Schram SIO 41.38
4.18
122 Henrik Klepp Rustad IL 41.38
4.18
123 Mats Torkehagen DnB BIL 41.39
4.18
124 Erik Lunke Privat 41.40
4.18
125 Terje Michelsen Nordea 41.41
4.18
126 Kjell-Arne Besseberg TECHNOGARDEN 41.43
4.18
127 Inge Henning Fredagsvik COOP NORGE 41.45
4.18
128 Mike Allcock AKER SOLUTIONS BIL 41.49
4.19
129 Roger Eilertsen SK Rye 41.51
4.19
130 Niklas Haglund SATS 41.51
4.19
131 Rune Sørheim Telenor BIL 41.52
4.19
132 Magne Lilloe RYE/ TEAM JOBZONE 41.53
4.19
133 Matias Fjeldstad BSK 41.55
4.19
134 Ignacio Del Valle Privat 41.57
4.19
135 Gorm Nøkleby KJEKKAS IF 41.59
4.20
136 Andreas Nymo MELLEMBYGD IL 41.59
4.20
137 Per Morten Rennan DnB BIL 42.00
4.20
138 Audun Hvenekilde STATENS PENSJONSKASSE 42.00
4.20
139 Inge Pedersen Rustad IL 42.03
4.20
140 Jens Christian Riege Rustad IL 42.10
4.21
141 Øyvind Holmen VENTUS NORDIC AS 42.10
4.21
142 Bjørnar Tollefsen Aurskog-Høland Friidrettslag 42.10
4.21
143 Espen Skjervold FORCE OF ONE 42.10
4.21
144 Bjørn-Olav Enger Jernbaneverket BIL Oslo 42.13
4.21
145 Edvin Moe Rustad IL 42.15
4.21
146 Håkon Kristian Stavrum Privat 42.15
4.21
147 Ruben Røsler Privat 42.18
4.22
148 Eyvind Ohm FOLKEHELSEINSTITUTTET 42.20
4.22
149 Kristian Stenrud Privat 42.21
4.22
150 Steinar Uran TEAM URAN 42.21
4.22
151 Tommy Benjo HAUGJORDET 42.22
4.22
152 Anders Dirken Hoelstad RUNNINGSCARED 42.25
4.22
153 Anders Skånlund THEMA CONSULTING GROUP 42.26
4.22
154 Tord Krogh Ssb 42.28
4.23
155 Truls Fjeldstad BSK 42.35
4.23
156 Erik B. Holm DR. TECHN. OLAV OLSEN A.S 42.38
4.24
157 Kristoffer Eriksen Nylund JIL Grorud 42.43
4.24
158 Jon Grunnan HURTIGRUTEN 42.44
4.24
159 Torbjørn Eika RØA IL / SSB IF 42.49
4.25
160 Thomas Holtan Leskovsky ULLERN RUNNERS 42.51
4.25
161 Henning Holm EVO 42.51
4.25
162 Christian Opdal Eid Privat 42.54
4.25
163 Nicolai Meltveit Privat 42.56
4.26
164 Mads Høgberget Veritas BIL 43.00
4.26
165 Amund Hol Steinsvik Privat 43.03
4.26
166 Pål Skevik BREVPOST BIL 43.04
4.26
167 Simen Eckhardt Privat 43.06
4.27
168 Øyvind Langsrud ÅS IL - SSB 43.09
4.27
169 Brian K. Jørgensen Privat 43.09
4.27
170 Anders Lauritzen Rustad IL 43.12
4.27
171 Mads Bakjord Privat 43.13
4.27
172 Tommy Armani KONGSVEIEN CK 43.14
4.27
173 Eivind Toft Fløystad Oslofjord Triatlon 43.14
4.27
174 Vegard Akersveen BOUVET BIL 43.16
4.28
175 Eirik Søreng Making Waves 43.18
4.28
176 Anders Nordberg AKER SOLUTIONS 43.21
4.28
177 Fredrik Granberg STATSBYGG 43.21
4.28
178 Anders Løland TONSENHAGEN 43.25
4.29
179 Tommy Sand FOSS EVENT AS 43.25
4.29
180 Truls Wang-Johannessen Privat 43.32
4.29
181 Thomas Melby Privat 43.34
4.29
182 Aslak Førde Klemetsrud IL 43.34
4.29
183 Lars Loennechen Skjelbek Bekk Consulting 43.35
4.30
184 Fred Haugen Privat 43.37
4.30
185 Thomas Klovland IS I RUBBEN 43.38
4.30
186 Gaute Dalastøyl DNT OSLO 43.42
4.30
187 John Fuller HEGNAR MEDIA 43.44
4.31
188 Ulf Fjelldal DnB BIL 43.51
4.31
189 Ola Stigum Abb Bil 43.55
4.32
190 Jonas Wøien Olsen OUS 43.55
4.32
191 Ola Mellem Tromsdalen Friidrett 44.00
4.32
192 Kjetil Kvigstad MANDAGSTRENINGER 44.02
4.32
193 Knut Straith Privat 44.11
4.33
194 Kjell-Olav Hovde RØDE STREK B.I.L. 44.11
4.33
195 Hallgeir Kvadsheim Privat 44.13
4.34
196 Kevin Bugler Treningscamp 44.13
4.34
197 Johan Jögård HANDELSBANKEN BIL 44.18
4.34
198 Bjørn Staavi RELÉ 44.21
4.34
199 Rune Aslaksen Rustad IL 44.22
4.34
200 Roar Svensbakken BDO 44.28
4.35
201 Ingvar Grøthe GRØTHE IF 44.31
4.35
202 Håvard Kjus Ingen 44.34
4.36
203 Øystein Garnes LILLESTRØM MAFIAEN 44.34
4.36
204 Jon Rørdam Høybråten & Stovner 44.36
4.36
205 Espen Solberg KLUBBLØS 44.42
4.36
206 Alexander Scheen Jensen Solberg & Hansen 44.46
4.37
207 Ove Hansen Nordea 44.46
4.37
208 Henrik Lund KLINIKK FROGNER 44.46
4.37
209 Markus Grønseth Olsson Rustad IL 44.47
4.37
210 Thomas Mengshoel Privat 44.47
4.37
211 Justin Fackrell HALFWAVE 44.49
4.37
212 Jørgen Helgheim EPINOVA 44.49
4.37
213 Eirik Skøyeneie FORSVARETS HØGSKOLE 44.53
4.38
214 Skule Solberg TEAM HULLET 45.00
4.38
215 Tomas Wang TDC 45.00
4.38
216 Morten Brodersen OSLOFJORD TRIATHLONKLUBB 45.01
4.38
217 Oyvind Donvold OBOS BASALE 45.01
4.38
218 Odd Christer Brovig Privat 45.02
4.39
219 Bjørne Syversten NORGES BANKS IL 45.03
4.39
220 Øivind Aksberg OPPLÆRINGSKONTORET FOR SERVICE OG SAMFERDSEL SA 45.05
4.39
221 Christopher Nygård Rustad IL 45.05
4.39
222 Simen Eid TEAM EID 45.09
4.39
223 Thomas Jahnsen Privat 45.11
4.39
224 Petter Holm SOON SKIKLUBB 45.20
4.40
225 Stian K Elton Privat 45.22
4.41
226 Yngve Ueland Privat 45.24
4.41
227 Per Gunnar Gulstuen Obos 45.25
4.41
228 Claus Håvik Treningscamp 45.27
4.41
229 Arve Karlsson CELLVISION 45.27
4.41
230 Henrik Harsem ØVREVOLL HOSLE IL 45.28
4.41
231 Ola Sørengen BUSKERUD FYLKESKOMMUNE 45.28
4.41
232 Per Magnus Holt OPIL 45.31
4.42
233 Eiliv Lundal Privat 45.31
4.42
234 Andreas Reinhardt Privat 45.34
4.42
235 Tore Hoem Aa FC FRITIDSKLUBBEN 45.35
4.42
236 Lorenzo Williams TEAM SKIGO 45.37
4.42
237 Svein Harsem AVINOR HK BIL 45.40
4.42
238 Hans Olav Steen DRAKA NORSK KABEL AS 45.40
4.42
239 Per Wåhlin Privat 45.44
4.43
240 Endre Guriby EURO BUSINESS SCHOOL 45.44
4.43
241 Runar Røstbø DnB BIL 45.45
4.43
242 Pål Jørgen Bakke DnB BIL 45.47
4.43
243 Hogne Hareide NØKLEVEIEN ALLSTARS 45.50
4.44
244 Phillip Øksnes Privat 45.55
4.44
245 Rune Børstad ML 45.59
4.44
246 Jørgen Røland Privat 45.59
4.44
247 Christoffer Wang Privat 46.00
4.45
248 Arne Reinemo Bækkelagets SK 46.04
4.45
249 Jonathan Andersen LLOYDS REGISTER CONSULTING - ENERGY AS 46.04
4.45
250 Thor Inge Tollehaug IF Eiker Kvikk 46.06
4.45
251 Kjell Winther Vålerenga Ski 46.16
4.46
252 Iver Hustvedt Rustad IL 46.16
4.46
253 Ketil Sigde Linderud IL 46.16
4.46
254 Jon Terje Holtan Privat 46.18
4.46
255 Håkon Møller Privat 46.23
4.47
256 Lars Haslestad Privat 46.27
4.47
257 Trond Bjørseth Oslofjord Triatlon 46.28
4.47
258 Emil Østenfor OMIK 46.28
4.47
259 Håvard Andersen TEAM SJØBERG 46.28
4.47
260 Dag Amundsen ULLKISA IL 46.29
4.48
261 Tor Jørgensen Privat 46.30
4.48
262 Jon Lie Asker Skiklubb 46.30
4.48
263 Asbjørn Årøen AKERSHUS UNIVERSITETSSYKEHUS 46.31
4.48
264 Jan-Egil Roll DFI 46.31
4.48
265 Kirill Neumann OPPSTAD IL 46.32
4.48
266 Erik Kaland Privat 46.34
4.48
267 Tore Kristiansen Privat 46.35
4.48
268 Per Kristian Haug Bækkelagets SK 46.37
4.48
269 Oddmund Rustad Driv IL 46.38
4.48
270 Thomas Kopreitan BLODSMAK SPORTSKLUBB 46.38
4.48
271 Theodor Deichmann Raaberg Bøler IF Friidrett 46.39
4.49
272 Knut Ytrehus Ski IL Friidrett 46.41
4.49
273 Jørgen Hansen Privat 46.42
4.49
274 Ram Rayamajhi OBIL 46.43
4.49
275 Reidar Søbstad SK Rye 46.44
4.49
276 Lars Aarvold TRIADEN 46.44
4.49
277 John Ivar Myrvoll Privat 46.45
4.49
278 Christopher Brunvoll Privat 46.45
4.49
279 Håkon Drolsum Røkenes Privat 46.49
4.50
280 Lasse Petersen Rustad IL 46.49
4.50
281 Mats Tveit Privat 46.53
4.50
282 Trond Kiserud NYGÅRD IF 46.58
4.51
283 Thomas Ødegård LANGHUS IL 47.00
4.51
284 Christoffer Nyquist-Andersen Privat 47.03
4.51
285 Håkon Christensen VAV BIL 47.11
4.52
286 Oskar Korsbrekke Rustad IL 47.12
4.52
287 Jan Tore Savic Knutsen ZYNK IL 47.14
4.52
288 Vegar Angelo Privat 47.18
4.53
289 Lasse Kristensen Privat 47.19
4.53
290 Simon Seland Privat 47.19
4.53
291 Erland Gulbrandsen Rustad IL 47.20
4.53
292 Tommy Lyse HAFSLUND BIL 47.21
4.53
293 Oskar Frantzen Holte OSLO DØVES SPORTSKLUBB 47.22
4.53
294 Ole Alexander Opdalshei KREFTFORENINGEN BIL 47.23
4.53
295 Øyvind Bredvold Privat 47.24
4.53
296 Stig Eines Team Tore 47.25
4.53
297 Henrik E Farstadvoll Rustad IL 47.26
4.53
298 Jesper Røn Rustad IL 47.29
4.54
299 Øyvind Huse Privat 47.32
4.54
300 Finn-Erik Stavseng Privat 47.36
4.54
301 Magnus Holthe NETCOM 47.37
4.55
302 Frode Tobiasson Bækkelagets SK 47.39
4.55
303 Henrik Leinonen-Skomedal Privat 47.39
4.55
304 Eivind Engebrethsen HAFSLUND BIL 47.39
4.55
305 Lars Overby Esso Sport 47.44
4.55
306 Erik Øverby ZELDA 47.45
4.55
307 Tormod Reiersen Privat 47.46
4.55
308 Gunnar Berge Rustad IL 47.46
4.55
309 Jan Kristensen Telenor BIL 47.46
4.55
310 Knut B Holm Privat 47.49
4.56
311 Are Meisfjord TRIPLETEX 47.50
4.56
312 Thomas Vangsnes Privat 47.50
4.56
313 Christian Ramstad Privat 47.51
4.56
314 Sivert Søvik LSK 47.53
4.56
315 Bent Grini Privat 47.55
4.56
316 Per Einar Mosfjell OPIL 48.00
4.57
317 Andreas Strømberg Tollernes IL 48.00
4.57
318 Trond Thorstensen Rustad IL 48.05
4.57
319 Bernt Lie Rustad IL 48.10
4.58
320 Per Bøe TEAM BJØRKNES 48.11
4.58
321 Marcus Kiønig Oslofjord Triatlon 48.11
4.58
322 Nils Gunnar Landsverk VEGÅRSHEI IL 48.13
4.58
323 Bjørn Vidnes TEAM BJØRKNES 48.15
4.58
324 Erlend Angelo NAMDAL LØPEKLUBB 48.16
4.59
325 Egil Holter Sæthre Privat 48.19
4.59
326 Trond Owren BYGDØ IL 48.21
4.59
327 Kristian Tandberg Privat 48.21
4.59
328 Hans Terje Nesbråten Privat 48.22
4.59
329 Arve Øverli Privat 48.25
4.59
330 Lars-Göran Bäck FAGFORBUNDET 48.26
5.00
331 Nils Olav Refsdal Privat 48.28
5.00
332 Fredrik Gaustad TEAM-ESVIS 48.32
5.00
333 Kjell Håkon Jordskogen Privat 48.33
5.00
334 Christian Lyster Privat 48.34
5.00
335 Jan Erik Gullhaug Privat 48.38
5.01
336 Anders Skjelbek Privat 48.39
5.01
337 Bjørn Einar Larsen SKILØPERNE 48.41
5.01
338 Yngve Angelo FC OMD 48.42
5.01
339 Anders Chr. Enger Privat 48.42
5.01
340 Petter Breigutu HOLTET ATHLETICS 48.55
5.03
341 Ole Kristian Brastad Bøler IF Friidrett 48.56
5.03
342 Tom Ljosåk TEAM PROSJEKTMESTER. 48.56
5.03
343 Tore Even Laugerud Privat 49.01
5.03
344 Jørgen Burdal BULL & CO 49.01
5.03
345 Ivar Noer Privat 49.03
5.03
346 Markus Foss Privat 49.03
5.03
347 Marius Jenssen Privat 49.05
5.04
348 Arvid Karlsen DB KOMPETANSE AS 49.06
5.04
349 Eirik Åsheim Dnb 49.06
5.04
350 Harald Hegerberg HANKÅSEN ØL OG JOGG 49.09
5.04
351 Mehdi Sahba Privat 49.12
5.04
352 Tommy Mythe TAC 49.14
5.05
353 Svein Tore Gartland BREVPOST IL 49.16
5.05
354 Jon Nævestad Privat 49.18
5.05
355 Markus Valvik Christiansen Rustad IL 49.22
5.05
356 Torgrim Lid FORSVARET KOLSÅS BIL 49.23
5.05
357 Petter Næss Oppsal 49.28
5.06
358 Jan Roger Sandbakken Privat 49.28
5.06
359 Arne Midtlund Privat 49.29
5.06
360 Christopher Sæter Obos 49.31
5.06
361 Jørn Myklebust Privat 49.33
5.06
362 Audun Vestre Privat 49.40
5.07
363 Knut Ziesler Privat 49.40
5.07
364 Christian Svendby HOLTE CONSULTING 49.41
5.07
365 Hung Chi Nguyen Obos 49.46
5.08
366 Espen Dale TEAM COMPLETE 49.46
5.08
367 Kenneth Riisa Privat 49.46
5.08
368 Tom Lilleløkken Privat 49.48
5.08
369 Svein-Tore Landsverk Privat 49.50
5.08
370 Thor Erik Michelsen BYDEL GRORUD 49.50
5.08
371 Jon Regbo VAV-BIL 49.51
5.08
372 Eirik Dekko ELEKTRONIX COM-SCAN AS 49.52
5.08
373 Jørgen Sand FOSS EVENT AS 49.55
5.09
374 Magne Harang Privat 49.59
5.09
375 Daniel Merino Privat 49.59
5.09
376 Øyvind Håbrekke HAUKETO IF 50.05
5.10
377 Espen Halvorsen OPIL 50.05
5.10
378 Per Øystein Flatmo EVRY BIL 50.07
5.10
379 Nicolas Holmgren LØRENSKOG SKIKLUBB 50.07
5.10
380 Trond Bjercke Privat 50.07
5.10
381 Ruben Schandy VÅLER FYSIOTERAPI 50.10
5.10
382 Jonas Ramsrud VAV-BIL 50.11
5.10
383 Odd Magne Gjerde Privat 50.12
5.11
384 Kjetil Hylseth Privat 50.17
5.11
385 John Harald Johansen IF Frøy 50.18
5.11
386 Eirik Sætre KRAV MAGRA OSLO 50.22
5.12
387 Lars Kleppe SØNNICO AS 50.23
5.12
388 Håvar Nøvik Privat 50.24
5.12
389 Alex Kongshaug DNB FINANS 50.26
5.12
390 Eirik Vassvåg SCANDINAVIAN STOCKPHOTO 50.27
5.12
391 Jeppe Styrmoe Privat 50.28
5.12
392 Kjetil Svendsen MATAS 50.29
5.12
393 Hallvard Brattli DnB BIL 50.30
5.12
394 Nils Keller FOSS EVENT AS 50.33
5.13
395 Pontus Hahne Privat 50.34
5.13
396 Lars Morten Hagen FIK Ren-Eng 50.42
5.14
397 Jakob Møller Schmidt Privat 50.43
5.14
398 Jan Olav Gjelten Privat 50.51
5.15
399 Roger Christiansen DSS 50.53
5.15
400 Andre Weydahl Privat 50.55
5.15
401 Torstein Jensen TEAM JENSEN 50.55
5.15
402 Anders Petterød Halvorsen ECONA 50.56
5.15
403 Christian Wisløff Privat 50.57
5.15
404 Leif Ongstad HYDRO BIL 50.58
5.15
405 Lars Gunder Gundersen GREENSOCKS ALL STARS 50.59
5.15
406 Muhammed Elfstrøm Privat 50.59
5.15
407 Stian Tørnquist Privat 51.00
5.15
408 Ole Ivar Barkenæs HAFSLUND BIL 51.00
5.15
409 Erik Gausel DnB BIL 51.01
5.16
410 Ove Åsheim Privat 51.02
5.16
411 Jørn Slettheim Privat 51.02
5.16
412 Bjarne Lervik-Mørck Privat 51.04
5.16
413 Håkon Brevik CREW 51.09
5.16
414 Martin Hagen Privat 51.12
5.17
415 Christian Nilssen Privat 51.12
5.17
416 Atle Gøhtesen PLANKEDALEN IL 51.15
5.17
417 Åge Stensbøl Privat 51.17
5.17
418 Kristoffer Halmøy Privat 51.17
5.17
419 Tormod Seljegard Skimt 51.22
5.18
420 Vebjørn Nordhagen TDC 51.23
5.18
421 Stian Danielssen Privat 51.25
5.18
422 Martin Hartmann Aasness DFØ 51.27
5.18
423 Tore Sveaass Privat 51.27
5.18
424 Atle Onar Knapskog Privat 51.28
5.18
425 Ketil Stølen Sintef 51.30
5.19
426 Magnus Nielsen Privat 51.31
5.19
427 John-Olav Sæter Privat 51.33
5.19
428 Øystein Røstad steria 51.35
5.19
429 Mikael Skovlie Privat 51.38
5.19
430 Erik Westnes SMESTAD AMBULANSEN 51.42
5.20
431 Roger Vinje LESJA FSK 51.42
5.20
432 Jack Johnson Privat 51.44
5.20
433 Stein Jørgen Nilsen Privat 51.51
5.21
434 Arne Åsen Privat 51.54
5.21
435 Peder Bäck KONGSVINGER SYKEHUS 51.54
5.21
436 Hans Oluf Hagen Privat 51.55
5.21
437 Jonas Wielgosz Privat 51.56
5.21
438 Ronny Øverby Gulbrandsen RED BIKE 52.03
5.22
439 Asgeir Skaret TIRSDAGSLOPER 52.07
5.22
440 Ole H. Langbraaten Haukåsen øl & jogg 52.09
5.23
441 Einar Stubhaug Privat 52.09
5.23
442 Dag Waage Gausdal STABIL 52.11
5.23
443 André Braathen Privat 52.12
5.23
444 Jan Tore Hauger Privat 52.12
5.23
445 Michael Aspvik Privat 52.16
5.23
446 Bjørn Magne Ørpetveit Privat 52.17
5.23
447 Gorm Gaare Privat 52.24
5.24
448 Sigve Saltveit Privat 52.25
5.24
449 Kjell Nystad Rustad IL 52.28
5.25
450 Jostein Rolstad LØRENSKOG SKIKLUBB/HIPPO TRIATHLON 52.28
5.25
451 Jørgen Eriksson Midtbø Privat 52.28
5.25
452 Kjartan Haraldsen VG Runners 52.29
5.25
453 Gerardo Rojas Flores Privat 52.29
5.25
454 Adnan Majeed Privat 52.29
5.25
455 Terje Pettersen Bøler Bandy Boys 52.31
5.25
456 Geir Henrik Sund Sæther Hamar Vestdreamteam 52.40
5.26
457 Tore Woll Privat 52.41
5.26
458 Eirik Jægtnes NORDSTRAND SKYTTERLAG 52.42
5.26
459 Magne Torsetnes Privat 52.43
5.26
460 Torgeir Skaare Privat 52.45
5.26
461 Thomas Brenden Privat 52.46
5.26
462 Eivind Wittemann Privat 52.46
5.26
463 Jon Paulsen Privat 52.51
5.27
464 Andreas Østereng Making Waves 52.52
5.27
465 Evgeny Borzenin Privat 52.55
5.27
466 Roger Bjerke Privat 53.02
5.28
467 Ukjent Ukjent STERIA AS 53.03
5.28
468 Eirik Verket KONSIS 53.17
5.30
469 Tor Hermann Floor Privat 53.17
5.30
470 Jon Erik Arnesen Nordea 53.19
5.30
471 Per-Steinar Aasebø Privat 53.19
5.30
472 Morten Hogsnes Privat 53.19
5.30
473 Svein Frølich Braathen TEAM UNIONCONSULT 53.21
5.30
474 Pedram Nadim Privat 53.21
5.30
475 Hein Haraldsen PILS OG SCRABBLE 53.23
5.30
476 Jonas Engebretsen Privat 53.38
5.32
477 Robin Molstad Kløfta IL 53.43
5.32
478 Jack Fischer Eriksen Privat 53.50
5.33
479 Stian Bjerke Privat 53.56
5.34
480 Peer Morten Løchting TEAM HAUKEN 53.57
5.34
481 Ola Lotherington Vestad SSB IF 53.58
5.34
482 Trond Einar Nilsen Privat 53.59
5.34
483 Jan T Engebretsen VG Runners 54.04
5.34
484 Idar Grav NO NAME 54.36
5.38
485 Ole Bjørn Johansen TROLL OSEBERG BIL 54.40
5.38
486 Frank Ståle Myrmel NILSEN ELEKTRO PEC AS 54.41
5.38
487 Torgeir Lyngstad Privat 54.50
5.39
488 Martin Haldorsen Privat 54.51
5.39
489 Erik Erici LINKÖPINGS SKIDKLUBB 55.03
5.41
490 Geir Hansen Privat 55.09
5.41
491 Hovard Brandtzæg G 55.12
5.41
492 Jo Christian Oterhals Privat 55.13
5.42
493 Rune Bjaarstad BJØRKNES PRIVATSKOLE 55.14
5.42
494 Per Thomas Hille Privat 55.17
5.42
495 Rune Wie ROMMEN SK 55.19
5.42
496 Frode Nordgulen Privat 55.26
5.43
497 Jarle Skjørestad Brosteinskameratene 55.27
5.43
498 Terje Syversen A7X 55.33
5.44
499 Mikal Johansen Privat 55.39
5.44
500 Sindre Østereng Haukåsen øl & jogg 55.46
5.45
501 Anders Skifte Privat 55.46
5.45
502 Nils-Rune Holt Privat 55.46
5.45
503 Trond K. Haraldsen Bioforsk BIL 55.47
5.45
504 Kent Brunvoll Privat 55.51
5.45
505 Aksel Korbøl Privat 56.16
5.48
506 Ståle Guriby Privat 56.21
5.49
507 Anders Oulie FRISKIS 56.26
5.49
508 Thor-Andre Dowerdocic TEAM SEBRA 56.27
5.49
509 Fredrik Olsen Privat 56.36
5.50
510 Gunnar Stavrum Privat 56.53
5.52
511 Andreas Kongshaug Privat 57.03
5.53
512 Colin Docherty Privat 57.05
5.53
513 Trond R. Hole Bækkelagets SK - Ski 57.15
5.54
514 Vegard Pettersen Privat 57.21
5.55
515 Wegar Berg Gundersen Privat 57.22
5.55
516 Andrey Sokolov ELECTRA-BOX 57.22
5.55
517 Arne Berg RAVN 57.31
5.56
518 Lasse Norheim Privat 57.41
5.57
519 Trond Øie Solbue Privat 57.47
5.57
520 Glenn Roar Høye TEAM UNIONCONSULT 57.48
5.58
521 Bjørn Helge Holte BREVPOST IL 57.49
5.58
522 Roger Hem Privat 57.56
5.58
523 Kristian Strømme Solberg & Hansen 58.00
5.59
524 Hans Viggo Sæbø Privat 58.15
6.00
525 Bjørnulf Vik Team Arena 58.19
6.01
526 Alf Kristian Rickertsen Hole Bækkelagets SK - Ski 58.21
6.01
527 Ivar Svendsen HSIL 58.30
6.02
528 Øystein Ruud Privat 58.37
6.03
529 Henning Emil Berg Heyerdahl NROF AVD. OSLO 58.49
6.04
530 Terje Bakke RASKE LABBER 58.53
6.04
531 Baard Haugen Rustad IL 58.55
6.04
532 Tore Lervik BEKK 59.02
6.05
533 Jørgen Grannes BASEFARM AS 59.28
6.08
534 Kent Harald Unsgaard DELOITTE BIL 59.42
6.09
535 Roger Johansen Privat 59.44
6.09
536 Fred Ihle HEVOLD SHIPPING 59.48
6.10
537 Dan Boye Nilsen Privat 1.00.07
6.12
538 Håkon Arneng Holmstedt Privat 1.00.09
6.12
539 Aleksander Skøyeneie Privat 1.00.12
6.12
540 Geir Bang Danielsen Gjelleråsen If 1.00.25
6.14
541 Øivind Holm Nordea 1.00.29
6.14
542 Trond Olav Hoem Privat 1.00.32
6.14
543 Øystein Norstrøm LENOVO 1.00.33
6.15
544 Ole Rabbit Ribe FASTEST PLUMMER 1.00.35
6.15
545 Per Ivar Tønnessen Privat 1.00.48
6.16
546 Jarl-Eirik Thune Sandvollan IL 1.01.05
6.18
547 Ola Trøyflat NITTEDALJOGGEN 1.01.14
6.19
548 John Schandy VÅLER FYSIOTERAPI 1.01.33
6.21
549 Espen Bratlie BRATLIE RUNNERS 1.01.37
6.21
550 Kim Hagerup-Magnussen Privat 1.02.04
6.24
551 Kristian Andreas Kaltenborn Oppegård IL 1.02.30
6.27
552 Daniel Staver Privat 1.02.44
6.28
553 Pål Andre Thronsen Oppsal 1.02.48
6.28
554 Patrick Mjøen Privat 1.03.29
6.33
555 Martin Teigen Privat 1.04.06
6.36
556 Simen Trymbo SKYTTA 1.04.09
6.37
557 Knut Knudsen Privat 1.04.09
6.37
558 Alex Bernhoft Privat 1.04.10
6.37
559 Erik Andreas Knutsen Privat 1.04.16
6.38
560 Dimitry Tsesmetsis R & D RACING TEAM 1.04.25
6.38
561 Harald Hoff HOFF ELECTRONICS 1.05.00
6.42
562 Robert Ha Privat 1.06.00
6.48
563 Mads Friberg MADS FRIBERG 1.06.03
6.49
564 Olav Arne Pettesen Romerikslaget 1.06.03
6.49
565 Karl Johan Tvedt KFUM KAM, OSLO 1.06.09
6.49
566 Remi Molstad Kløfta IL 1.07.30
6.58
567 Øyvind Rones Privat 1.07.40
6.59
568 Kjell Johannesen ØSTMARKULVEN 1.08.20
7.03
569 Dan Fischer Privat 1.09.52
7.12
570 Benjamin Weydahl Privat 1.12.54
7.31
571 Runar Ove Moe Bøler IF Friidrett 1.13.22
7.34
572 Rune Knudsen Privat 1.14.52
7.43
573 Trym Trymbo SKYTTA 1.25.17
8.48
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Jessica Gunnarsson SK Vidar 37.20
3.51
2 Heidi Dietrichson Pharo Bøler IF Friidrett 37.23
3.51
3 Nicoline Baartvedt BETONMAST AKTIV 39.29
4.04
4 Ley Muller SK Vidar 39.44
4.06
5 Tove Andersen Rustad IL 39.45
4.06
6 Marianne Garmann Ullsand SK Vidar 40.49
4.12
7 Selene Julie Sollie OSI 41.03
4.14
8 Lina Eikenes Hvamstad Rustad IL 41.07
4.14
9 Jaskurzynska Aga Privat 41.31
4.17
10 Line Foss Royal Sport 42.20
4.22
11 Dorte Foss RAUFOSS IL 42.28
4.23
12 Anita Nilsen Rustad IL 43.00
4.26
13 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets SK - Ski 43.12
4.27
14 Monica Ragnvaldsen TRY 43.19
4.28
15 Kaja Stabursvik TEAM SKIGO/ÅS IL 43.21
4.28
16 Solveig Korum RIKSKONSERTENE 43.37
4.30
17 Maren Thomasgaard TEAM SKIGO 44.09
4.33
18 Jill Jørgensen Team Aker 44.15
4.34
19 Marita Brattbakk Privat 44.19
4.34
20 Iselin Stensbak-Friesen Privat 44.35
4.36
21 Marte Strømsnes Larssen SK Rye 44.41
4.36
22 Gabrielle Risøe DnB BIL 44.45
4.37
23 Kjersti Simensen SYNERGI HELSE 44.46
4.37
24 Alexandra Knudtzon OFN 45.08
4.39
25 Caroline Sandberg Privat 45.20
4.40
26 Marte Kjøren SOGNDAL IL 45.34
4.42
27 Ingrid Magritt Heggebø Lutnæs Lillehammer Skiklub 45.56
4.44
28 Kjersti Christina Moody Privat 46.22
4.47
29 Lena Frøyland SK Rye 46.33
4.48
30 Ragnhild Vinsvold Privat 46.44
4.49
31 Stine Haugen Rustad IL 46.47
4.49
32 Åse Pauline Hager Tine 46.52
4.50
33 Siv Hjellnes Rustad IL 46.56
4.50
34 Anne Benedikte Heggelund Privat 47.00
4.51
35 Linda Helland TEAM SKIGO 47.01
4.51
36 Ingrid Wergeland Privat 47.17
4.52
37 Ann-Marie Helgestad Nordea 47.23
4.53
38 Kari-Dorte Krogsrud STATISTISK SENTRABYRÅ 47.27
4.54
39 Eline Granne Andresen Løplabbet 47.35
4.54
40 Nina Westgaard Privat 47.40
4.55
41 Nina Malme Gulbrandsen Rustad IL 47.42
4.55
42 Kari-Anne Haug Rustad IL 48.00
4.57
43 Vilde Thorstensen BØLER HÅNDBALL 48.06
4.58
44 Siv Aagaard Privat 48.25
4.59
45 Elin Vannes Privat 48.28
5.00
46 Jenny Margrethe Dugstad OUS BIL 48.39
5.01
47 Vibeke Bakken Privat 48.47
5.02
48 Ingrid Vaksvik Rustad IL 48.48
5.02
49 Solveig Kalstad Stovnerkameratene 49.03
5.03
50 Birgitte Glestad Privat 49.04
5.04
51 Ingvil Johnsen Rødli Privat 49.04
5.04
52 Silje Marie Høye Privat 49.06
5.04
53 Mari Eik FOSS EVENT AS 49.12
5.04
54 Trude Antonsen Rustad IL 49.13
5.04
55 Kristina Larsson Privat 49.18
5.05
56 Åsne Meland Privat 49.18
5.05
57 Marit Tørstad SK Rye 49.26
5.06
58 Mette Grøvdal Privat 49.35
5.07
59 Astri Irene Fotland FREDRIKSTAD IF 49.45
5.08
60 Vigdis Kristiansen BYDEL GRORUD 49.50
5.08
61 Signe Bjørneby Rustad IL 49.58
5.09
62 Lise Bakke STATOIL BIL /RASKE LABBER 50.04
5.10
63 Tessa Sørensen DRIV TRENING 50.10
5.10
64 Nina Orskaug VEITVET DAMELAG 50.15
5.11
65 Selma Næss-Ulseth Privat 50.15
5.11
66 Kim Cecilie Braaen PÅ EGENHÅND 50.18
5.11
67 Elisabeth Åmot Privat 50.19
5.11
68 Mari Ann Vassgård Privat 50.20
5.11
69 Anne Cecilie Isaksen TAC 50.22
5.12
70 Elin Charlotte Jørgensen Privat 50.25
5.12
71 Siri Børø Privat 50.25
5.12
72 Kjerstin Dahl Viggen HYDRO BIL 50.26
5.12
73 Karianne Samdal Lundgaard AAMDAL IL 50.32
5.13
74 Hilde Midsem SSB IF 50.37
5.13
75 Kristina Mac Lennan Privat 50.37
5.13
76 Hildegunn Bjerke Bækkelagets SK 50.51
5.15
77 Hedda Gundersen Gundersen GREENSOCKS YOUNG STARS 50.54
5.15
78 Vigdis Jernberg Privat 51.01
5.16
79 Anne Beate Stubberud Privat 51.01
5.16
80 Laila Engelsen Bøler IF Friidrett 51.03
5.16
81 Synne Dokka Treningscamp 51.09
5.16
82 Ulla-Kathrin Albrigtsen TDC 51.10
5.16
83 Liv Christine Lihagen Privat 51.12
5.17
84 Marianne Andersen Privat 51.21
5.18
85 Hannah Sæhlie Privat 51.21
5.18
86 Kristin Bergsløkken Privat 51.33
5.19
87 Kristine Fjeldstad Privat 51.35
5.19
88 Maria Sibbern TEAM SEXY SHORTS 51.43
5.20
89 Mette Kallestad PWC 51.44
5.20
90 Mona Skjørtorp Privat 51.47
5.20
91 Turid Sylte Privat 51.50
5.21
92 Pernille Hem Privat 51.53
5.21
93 Ellen Bø Kippersund JUTUL IL 51.56
5.21
94 Camilla Heim Klepaker Privat 52.02
5.22
95 Anne Weider Aasen Privat 52.03
5.22
96 Cathrine Wolf Lund Obos 52.09
5.23
97 Line Ottersen Privat 52.11
5.23
98 Tove Arnesen Privat 52.12
5.23
99 Petra Winberg Privat 52.16
5.23
100 Eir Torvik OSI 52.19
5.24
101 Ingunn Foseid Privat 52.26
5.24
102 Ingunn Torsrud Privat 52.33
5.25
103 Ragnhild Friberg Privat 52.38
5.26
104 Kjersti Johnsen Privat 52.51
5.27
105 Hanne Stabell Privat 53.00
5.28
106 Hege Aas BSK 53.00
5.28
107 Vibeke Fornes Privat 53.05
5.28
108 Frida Viken Von Brasch TEAM BJØRKNES 53.05
5.28
109 Ulla Kildal Privat 53.07
5.29
110 Karen Fischer PÅ EGENHÅND 53.07
5.29
111 Gina Granly TEAM BJØRKNES 53.16
5.29
112 Turid Frydenlund Sælid Rustad IL 53.16
5.29
113 Anne Søbstad Rye GE Healthcare 53.18
5.30
114 Cathrine Tverdal Privat 53.18
5.30
115 Sissel Fornes Privat 53.19
5.30
116 Line Eikeland Edvardsen Privat 53.23
5.30
117 Wenche Blom Privat 53.23
5.30
118 Silje Haukeland Privat 53.25
5.30
119 Karoline Nilsen Skeid Privat 53.32
5.31
120 Ingunn Tysse Nakkim Privat 53.34
5.31
121 Silje Borkhus Otnes Bøler IF Friidrett 53.37
5.32
122 Hanne Jonhaugen Privat 53.41
5.32
123 Torill Kalfoss STOVNER KAMERATENE 53.46
5.33
124 Kjersti Marie Løken Stavrum Privat 53.48
5.33
125 Nora Tomine Tretli Rustad IL 53.52
5.33
126 Laila R. Stenrud Privat 53.57
5.34
127 Sille Hustvedt Bøler IF Friidrett 54.00
5.34
128 Karin Kvello Rustad Driv IL 54.03
5.34
129 Oda Witt Privat 54.07
5.35
130 Gro Kristin Axelsen Privat 54.08
5.35
131 Ingeborg Ligaarden LLOYDS REGISTER CONSULTING 54.09
5.35
132 Kristin Blomberg Pedersen TEAM SKIGO/AKER SOLUTIONS 54.11
5.35
133 Sigrun Raastad Bøler IF Friidrett 54.11
5.35
134 Fride Halmøy Privat 54.12
5.35
135 Bjørnhild Fjeld Rustad IL 54.15
5.36
136 Julie Eriksen BJØRNDAL 54.16
5.36
137 Elisabeth Kielland Haug Privat 54.21
5.36
138 Elisabeth Hylseth Privat 54.29
5.37
139 Trude Borlaug NIH BIL 54.37
5.38
140 Ann-Helen Lier Privat 54.40
5.38
141 Margrete Berntsen Privat 54.46
5.39
142 Camilla Rismyhr Molobi Privat 54.53
5.39
143 Marita Elena Valvik Privat 54.58
5.40
144 Inger Hagen Granheim Dnb 55.02
5.40
145 Julia Enger Privat 55.05
5.41
146 Martha Köhler RUNNING DIVAS 55.11
5.41
147 Kristine Olsen Privat 55.14
5.42
148 Margit Tomter PÅ EGENHÅND 55.16
5.42
149 Kaja Giltvedt FRAMBU 55.17
5.42
150 Ragnhild Ongstad Privat 55.21
5.42
151 Marie Harstveit Bøler IF Friidrett 55.22
5.42
152 Cecilie Varsi OSLO UNIVERSITETSSYKEHUS BIL 55.27
5.43
153 Margit Iren Ulriksen Privat 55.30
5.43
154 Tina Løvstad TURTLEWEB 55.33
5.44
155 Ragnhild Haugerud Privat 55.40
5.44
156 Reidun Lilleholt Kraugerud NMBU BIL 55.43
5.45
157 Kristin Førde Privat 55.51
5.45
158 Marianne Bakke Johnsen Privat 55.54
5.46
159 Trine Dowerdocic TEAM SEBRA 56.11
5.48
160 Anne-Mari Samskott Privat 56.11
5.48
161 Kristin Aabel Guriby HØYENHALL SKOLE 56.20
5.48
162 Margaret Giffen Privat 56.21
5.49
163 Elisabeth Kjærnes Khantatat Privat 56.23
5.49
164 Inger Lise Hammerstrøm VEMUNDVIK 56.24
5.49
165 Hanne Haavik Privat 56.27
5.49
166 Lise Holter Privat 56.34
5.50
167 Silje Watterdal Syversen Privat 56.38
5.50
168 Giske Karina Jægtnes Rustad IL 56.39
5.50
169 Benedicte Bjercke Haukåsen øl & jogg 56.45
5.51
170 Lise Nyøygard Privat 56.46
5.51
171 Line Staavi LØPEJENTENE 56.48
5.51
172 Vigdis Handegård Privat 56.50
5.52
173 Sissel Nordby Hvenekilde Rustad IL 56.54
5.52
174 Eva Anderson FOSS EVENT AS 56.55
5.52
175 Marie Halvorsen Oslofjord Triatlon 57.02
5.53
176 Ingrid Hanna Wadahl Privat 57.06
5.53
177 Liv Hårstadhaugen HANDELSBANKEN BIL 57.06
5.53
178 Hilde Marie Nilsen LØPEJENTENE 57.07
5.53
179 Elin Aamdal Privat 57.08
5.53
180 Sari Uran TEAM URAN 57.16
5.54
181 Kjersti Thuve NAF 57.16
5.54
182 Ingvild Aunan Rustad IL 57.21
5.55
183 Maria Kinn COCONETS 57.25
5.55
184 Britt Iren Gorseth Privat 57.43
5.57
185 Ingrid Byfuglien MJØSTANNLEGENE A/S 57.49
5.58
186 Elisabeth Jonhaugen COCONETS 57.53
5.58
187 Marit Haraldstad JUTUL IL 57.54
5.58
188 Anneli Ottesen Privat 57.56
5.58
189 Karen Marie Haug MILJØDIREKTORATET BIL 58.09
6.00
190 Elisabeth Skarsbø Moen ZYNK IL 58.10
6.00
191 Ida Foss BLODSMAK SPORTSKLUBB 58.11
6.00
192 Jannicke Glestad Privat 58.12
6.00
193 Linn Husby Larsen Privat 58.15
6.00
194 Kristine Sæhlie SPK 58.24
6.01
195 Ann-Synnøve S Klausen Privat 58.30
6.02
196 Ane Øverlie Privat 58.33
6.02
197 Diana Predus Privat 58.40
6.03
198 Sissel Pellerud Privat 58.41
6.03
199 Grethe Modig Berntsen Privat 58.44
6.03
200 Pia Jarmyr LØPEJENTENE 58.53
6.04
201 Anette Bjerke Privat 58.55
6.04
202 Lise Jørstad SK Rye 59.02
6.05
203 Helene Pramli Kvamme Romerike Runners Team 59.02
6.05
204 Therese Marthinsen Privat 59.03
6.05
205 Tina Simenstad TEAM COMPLETE 59.12
6.06
206 Yvette Christiansen DSS 59.17
6.07
207 Eva Kristine Riiser SPENST DRØBAK 59.23
6.07
208 Lise Forsberg Vogt Privat 59.29
6.08
209 Kristin Uppstad SINGELKLUBBEN 59.47
6.10
210 Sau-Wai B. Cheung Privat 59.53
6.10
211 Åsa Maria Mikkelsen Privat 59.55
6.11
212 Mari Vannes Privat 1.00.10
6.12
213 Sidsel Elisabeth Kroken RKBIL 1.00.13
6.12
214 Aase Aamdal Lundgaard DELOITTE 1.00.22
6.13
215 Linn Christensen Privat 1.00.22
6.13
216 Cecilie Skovli Privat 1.00.23
6.14
217 Siv Merete Ottesen Privat 1.00.32
6.14
218 Susanne Fritsvold Oslo kommune BIL 1.00.41
6.15
219 Sigrun Rawcliffe Privat 1.00.41
6.15
220 Oline Lovise Yksnøy Rustad IL 1.00.43
6.16
221 Ragnhild Orvik Privat 1.00.55
6.17
222 Ingrid Jordfald Privat 1.01.03
6.18
223 Christine Aulie INDIVIDUELL 1.01.25
6.20
224 Anne Grete Hoem Privat 1.01.28
6.20
225 Marie Aspunvik LØPEJENTENE 1.01.33
6.21
226 Gunn Berge FFFFF 1.01.35
6.21
227 Bente Greaker Privat 1.01.38
6.21
228 Siri Haugen Privat 1.01.41
6.22
229 Kine Hauger LØPEJENTENE 1.01.54
6.23
230 Barbo Aasgaarden Treningscamp 1.02.03
6.24
231 Elin Skøyen Romerike Runners Team 1.02.05
6.24
232 Therese Amble TEAMARCA 1.02.13
6.25
233 Sonja Tveiten Privat 1.02.14
6.25
234 Janette Skoga MEIR TRENING 1.02.14
6.25
235 Helene Wickholm LØPEJENTENE 1.02.16
6.25
236 Elisabeth Arnesen SKJETTEN BEVERLY 1.02.48
6.28
237 Marte Berge Privat 1.02.52
6.29
238 Johanne Charlotte Henriksen SKJERVØY IDRETTSLAG 1.02.55
6.29
239 Cathrine Danielsen Privat 1.03.02
6.30
240 Astrid Gillund NVE 1.03.04
6.30
241 Silje Meek Privat 1.03.38
6.34
242 Gunhild Furuhaug Privat 1.03.38
6.34
243 Kristin Holt Gjøvaag Privat 1.03.56
6.35
244 Gina Allertsen Rustad IL 1.03.57
6.36
245 Åsne Skjelbred Refsdal Privat 1.04.03
6.36
246 Kari Mette N Knudsen Privat 1.04.10
6.37
247 Hanne Foyn STERK 1.04.19
6.38
248 Kari Eide RKBIL 1.04.25
6.38
249 Ellida Risan Privat 1.04.31
6.39
250 Lisa Fladsrud Privat 1.04.35
6.39
251 Mette Slettheim Privat 1.04.37
6.40
252 Elisabeth Rogne Privat 1.04.48
6.41
253 Johanne Severinsen Privat 1.04.52
6.41
254 Rita Ellingsen PÅ EGENHÅND 1.04.57
6.42
255 Sigrid Grimkelsrud Privat 1.05.01
6.42
256 Ylva Kleiven Privat 1.05.06
6.43
257 Mari Tharaldsen Privat 1.05.07
6.43
258 Marit Nesheim Hauge Privat 1.05.10
6.43
259 Karoline Anglevik Erlien ACANDO BUSS 1.05.48
6.47
260 Cathrine Aasheim Privat 1.06.16
6.50
261 Hanne Helvig Eriksen Privat 1.06.45
6.53
262 Cathrine Ihle Privat 1.06.48
6.53
263 Marit Uppstad Privat 1.06.49
6.53
264 Ullriche Brokhaug Privat 1.07.00
6.54
265 Trine Gomsrud Nyfelt Privat 1.07.27
6.57
266 Olga Silaeva Privat 1.08.14
7.02
267 Cathrine Overen Privat 1.08.15
7.02
268 Inger Lium Leirvik Privat 1.08.29
7.04
269 Fouzia Haroon Rashid Privat 1.08.30
7.04
270 Elin Kristine Bredesen Privat 1.08.40
7.05
271 Hariet Bylterud Privat 1.09.10
7.08
272 Karine Berge Hansen Privat 1.10.18
7.15
273 Charlotte Rübberdt SAS Institute 1.12.18
7.27
274 Marianne Weydahl Privat 1.12.53
7.31
275 Charlotte Knudsen Privat 1.14.52
7.43
276 Anne Cathrine Husvik Privat 1.15.36
7.48
277 Ragnhild Hansen TIGERS 1.25.18
8.48
278 Stine Trymbo SKYTTA 1.25.18
8.48

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.