Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 5km, 11-10-2014
I 2014 ble denne traseen løpt : To runder i Blindeløypa, kontrollmålt 5 km
Lengden anslås å være 5000 meter.
En reportasje fra løpet finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Jon Fiva HANDELSHØYSKOLEN BI 16.56
3.23
2 Per Erik Monsrud OPPSTAD IL 17.05
3.25
3 Simen Enger OSI FRIIDRETT 17.12
3.26
4 Lars Sørensen Rustad IL 17.23
3.29
5 Rick Noordink FIK Ren-Eng 17.26
3.29
6 Julius Aas Oslostudentenes IK - Friidrett 18.00
3.36
7 Torjus Fluge Fornes Rustad IL 18.03
3.37
8 Magne O. Rønningen OSI 18.05
3.37
9 Rune Følstad dokumentservice 18.15
3.39
10 Amund Riege Rustad IL 18.18
3.40
11 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 18.19
3.40
12 Rene Fredholm Larsen Ull/Kisa IL 18.22
3.40
13 Pål Marius Mørch Rustad IL - Langrenn 18.25
3.41
14 Joakim Eriksrud Karlsen Rustad IL 18.44
3.45
15 Trond Knapper Bøler IF Friidrett 18.46
3.45
16 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 18.49
3.46
17 Oskar Axelsson OPPEGÅRD IL SKI 18.54
3.47
18 Trym Olafsen Rustad IL 19.29
3.54
19 Anders Omholt- Jensen IL i BUL 19.29
3.54
20 Timm Wold Canon 19.38
3.56
21 Per Ingvar Tollehaug IF Eiker Kvikk 19.45
3.57
22 Jørgen Saxegaard IFK 19.47
3.57
23 Tormod Bratheim Rustad IL 19.56
3.59
24 Olav Fjeld Kraugerud NMBU-BIL 19.58
4.00
25 Oddbjørn Homstvedt FIL Borg 20.00
4.00
26 Theodor Haavik Eriksen Privat 20.10
4.02
27 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 20.15
4.03
28 Frode Viste Bækkelagets SK 20.16
4.03
29 Fredrik Haugen Petersen Rustad IL 20.16
4.03
30 Sjur Millidahl MÅRHUNDENS VENNER 2 20.26
4.05
31 Håvard Gjerde Rustad IL 20.32
4.06
32 Christian Prestegård IL FANARÅK 20.35
4.07
33 Sivert Eggen Bøler IF Friidrett 20.42
4.08
34 Vetle Hoel Kjørstad Rustad IL - Langrenn 20.45
4.09
35 Jan Monsrud SSB Kongsvinger 20.46
4.09
36 Sebastian Robbes Larsen Privat 20.50
4.10
37 Per Bøymo Rustad IL 20.56
4.11
38 Juan Pablo Orieta Tollernes IL 21.04
4.13
39 Ole-Andreas Brastad Privat 21.06
4.13
40 Mads Trygve Tollefsen Privat 21.23
4.17
41 Atle Myhrer Privat 21.25
4.17
42 Eirik Engmark IL i BUL 21.33
4.19
43 Henrik Fjeld Rustad IL 21.40
4.20
44 Marius Prestrud Rustad IL 21.41
4.20
45 Christopher Bjørge Rustad IL 21.51
4.22
46 Kenneth Frisk Svendsen Oppsal IF 21.53
4.23
47 Mikkel Ryan Ringsby Rustad IL 22.41
4.32
48 Torstein Eikenes Hvamstad Rustad IL 22.44
4.33
49 Sondre Bakken Ødegård LANGHUS IL 22.45
4.33
50 Rolf Meek Privat 22.54
4.35
51 Olav Tyssvang Kfum 22.59
4.36
52 Tony Farinha SK Rye 23.05
4.37
53 William Kamsvåg Bækkelagets SK 23.11
4.38
54 Trond Boksasp Privat 23.11
4.38
55 Sigurd Høilo Ongstad ØHIL 23.46
4.45
56 Terje Morstøl ALBATROSS IL 23.46
4.45
57 Ulf Trygve Tollefsen Privat 23.51
4.46
58 Eric Swensson Privat 23.52
4.46
59 Jesper Swensson Privat 23.52
4.46
60 Andreas Hoel Sandsdalen Rustad IL 23.57
4.47
61 Marcus Haavik Eriksen Privat 24.04
4.49
62 Morten T. Vaagsbø SK RYE / FORENINGEN 24.11
4.50
63 Marius Hvidsten Rustad IL - Langrenn 24.14
4.51
64 Mathias Graner Langhus 24.18
4.52
65 Botolf Myrvold Jutul 24.19
4.52
66 Sondre Olaussen Rustad IL 24.30
4.54
67 Diego Papais Privat 24.32
4.54
68 Vidar Frisk Svendsen Privat 24.34
4.55
69 Ferdinand Gjessing-Haldorsen Privat 24.37
4.55
70 Petter Teisberg Privat 24.47
4.57
71 Stein Pettersen-Ervik Privat 24.48
4.58
72 Birk Pettersen-Ervik Privat 24.48
4.58
73 Jakob Andersen Gjedebo Rustad IL 24.50
4.58
74 Anders Aarø Høvik Jogg 24.55
4.59
75 Iain Mercer Privat 25.03
5.01
76 Even Fischer Bækkelagets SK 25.04
5.01
77 Fredrik Øvestad Privat 25.11
5.02
78 Philip Dickopf Eliassen LC ELEKTRO 25.36
5.07
79 Tobias Svendsen HSIL 25.46
5.09
80 Phillp Tordenskjold Thillesen TEAM TORDENSKJOLD 26.08
5.14
81 Espen Sandbråtholten Gullverket Sk 26.26
5.17
82 Felix Tordenskjold Thillesen Privat 26.27
5.17
83 August Vesterhus-Jacobsen Privat 26.30
5.18
84 Tom Hagen BILHAGEN 26.38
5.20
85 Pål Jenssen PEISSELSKABET 26.42
5.20
86 Sebastian Løvik Nilsen Privat 26.43
5.21
87 Pål Fredriksen Privat 26.44
5.21
88 Tom-Roar Tengren Privat 26.47
5.21
89 Simen Skeide Rustad IL - Langrenn 26.47
5.21
90 Manuele Fusto Privat 27.03
5.25
91 Noah Mangset Privat 27.08
5.26
92 Jomar Daniel Midttun Privat 27.20
5.28
93 Oliver Haga-Pedersen KÆRA 27.21
5.28
94 Brage Eilertsen Oppsal IF 27.24
5.29
95 Frode Veie Privat 27.27
5.29
96 Emil Førde Fredheim Rustad IL 27.34
5.31
97 Rasmus Halvorsen Privat 28.03
5.37
98 Simen Mørdre Privat 28.38
5.44
99 Marius Nordby Rustad IL 30.07
6.01
100 Per Halvorsen Privat 30.26
6.05
101 Simen Størset Førde Privat 30.31
6.06
102 Carl Ove Grønli Obos 31.10
6.14
103 Rikard Lorentzen MIYAGI RUN 31.11
6.14
104 Andreas Fjeld Rustad IL 31.50
6.22
105 Aksel Løvik Nilsen Privat 32.13
6.27
106 Eivind Olav Svendsen Watne Bøler 32.41
6.32
107 Fredrik Kveen Hartmann Bøler IF Friidrett 33.08
6.38
108 Axel Andreassen Privat 33.09
6.38
109 Jørn Stensløkken STENIMED 33.54
6.47
110 Kasper Tordenskjold Thillesen TEAM TORDENSKJOLD 33.59
6.48
111 Rune Antonsen Privat 35.26
7.05
112 Jørgen Røn Rustad IL 1.39.18
19.52
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Hanne Mette Sande SK Vidar 18.07
3.37
2 Ane Uglem Mobakken Lillomarka 18.08
3.38
3 Ida Bergsløkken SK Vidar 18.41
3.44
4 Pernille Karlsen Antonsen SK Vidar 19.04
3.49
5 Ida Eide ØYSTRE SLIDRE 19.41
3.56
6 Hedvig Røsberg Gjerde IL i BUL 19.43
3.57
7 Karin Magnusson FIK Ren-Eng 20.05
4.01
8 Jenny Wisting Svorkmo 20.50
4.10
9 Christin Flatum Brandbu IF 20.53
4.11
10 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 21.04
4.13
11 Ina Høie Bøler IF Friidrett 21.06
4.13
12 Marte Tangen Rustad IL 21.16
4.15
13 Sara R. Haga Løplabbet 21.20
4.16
14 Anita Isaksen FOSSUM/UIO BIL 21.39
4.20
15 Turid Steinset MOEN SPORTSKLUBB 21.44
4.21
16 Line Tresselt FORSVARSDEPARTEMENTET 21.47
4.21
17 Ann Johnsen Privat 21.48
4.22
18 Xeni Dimakos Privat 21.57
4.23
19 Liv B. Jegteberg Lystad DRØBAK FROGN IL SYKKEL 22.23
4.29
20 Iris Sørbye Bore Sturla 22.24
4.29
21 Guro Tollefsen Aurskog-Høland Friidrettslag 22.27
4.29
22 Tuva Thomassen Fagerbakke Bøler IF Friidrett 22.32
4.30
23 Brita Dahl OSL BIL 22.55
4.35
24 Ida Brustad Helmersen Rustad IL 22.56
4.35
25 Line Høyheim CROSSFIT YGGDRASIL 23.05
4.37
26 Cecilie Kamsvåg Sportsklubben Rye 23.09
4.38
27 Charlotte Waaler BEKKESTUA TANNMEDISIN 23.17
4.39
28 Jenny Toftner IL i BUL 23.28
4.42
29 Solveig Alvik BEVAS- BIL 23.28
4.42
30 Birgit Engelsen Bøler IF Friidrett 23.55
4.47
31 Nora Olafsen Rustad IL 24.04
4.49
32 Hanna Sandholt Hansen BJERKE IL 24.10
4.50
33 Ida Cedervall Vaagsbø Rustad IL 24.11
4.50
34 Line Cedervall Rustad IL 24.15
4.51
35 Cecilie Lillehagen Welo Privat 24.31
4.54
36 Karolina Viktorsson Privat 24.34
4.55
37 Solbjørg Engeset Privat 24.35
4.55
38 Wenche Kristiansen Privat 24.43
4.57
39 Nora Grytbak Nasàrio Privat 24.52
4.58
40 Britt Grytbak Nasàrio Privat 24.53
4.59
41 Karianne Ekern SKILØPERNE 25.01
5.00
42 Venil Fluge Fornes Rustad IL 25.21
5.04
43 Helene Eggen Rustad IL 25.32
5.06
44 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL 25.36
5.07
45 Andrea Sæthre Privat 25.41
5.08
46 Hanne Litlere FANA IL 25.42
5.08
47 Kristi Haga KÆRA 25.52
5.10
48 Karoline Longva Privat 26.14
5.15
49 Liv Knudsen Privat 26.27
5.17
50 Anne Kim Krakeli Elton GÆRNINGEN HANGAROUNDS 26.28
5.18
51 Kjersti Eriksen Privat 26.35
5.19
52 Sigrid Doksheim Privat 26.36
5.19
53 Synne Granå Vesterhus Privat 26.37
5.19
54 Herborg Andrea Horvei Privat 26.44
5.21
55 Silje Sveberg BEKKESTUA TANNMEDISIN 26.53
5.23
56 Camilla Farstad Privat 27.11
5.26
57 Amanda Brastad Bøler IF Friidrett 27.24
5.29
58 Tone Kjeldsen Obos 27.26
5.29
59 Anne Britt Teisberg Privat 27.28
5.30
60 Cecilie Bøe Privat 27.37
5.31
61 Trude Aksnes Privat 27.44
5.33
62 Marte Skaugen Privat 27.45
5.33
63 Emma Hodne Oppsal 27.49
5.34
64 Ada Sanner Privat 27.51
5.34
65 Trine Dahlstrøm BEKKESTUA TANNMEDISIN 28.05
5.37
66 Trude Udnæs BEKKESTUA TANNMEDISIN 28.10
5.38
67 Nina Sofie Ellingsen Privat 28.28
5.42
68 Ragnhild Telhaug Privat 28.32
5.42
69 Eli-Anne Strandmann Oppsal 28.34
5.43
70 Aki Fackrell Ready 28.38
5.44
71 Stine Dolven Privat 28.42
5.44
72 Synne Fiva Øiestad IL Tyrving 29.07
5.49
73 Ane Hustvedt Rustad IL 29.27
5.53
74 Ingrid Johansen Barli Rustad IL 29.27
5.53
75 Julia Vogt Bøler IF 29.44
5.57
76 Andrea Fritsvold Privat 29.58
6.00
77 Janne Nygård Privat 30.01
6.00
78 Ina Ernø BEKKESTUA TANNMEDISIN 30.20
6.04
79 Line Halvorsen Fielding Privat 30.26
6.05
80 Anette Halvorsen Aarset Privat 30.27
6.05
81 Charlotte Halvorsen Mjaaseth Privat 30.27
6.05
82 Klara Førde Fredheim Rustad IL 30.30
6.06
83 Anne-Lene Nilsen Privat 30.32
6.06
84 Ragnhild Eitungjerde Høyvik Privat 30.44
6.09
85 Mali Skjei Dybvad Privat 30.44
6.09
86 Jenny Bæra Johannessen Bøler IF Friidrett 30.54
6.11
87 Viktoria Øvestad Bøler 30.54
6.11
88 Bente Slåttøy Privat 31.02
6.12
89 Adele Joanne Taylor Privat 31.07
6.13
90 Ingrid Haug Privat 31.08
6.14
91 Wenche Elstad BEKKESTUA TANNMEDISIN 31.10
6.14
92 Leyla Erna Oguz BYDEL GRORUD 31.11
6.14
93 Anne Signe Enget FOSS EVENT AS 31.12
6.14
94 Tonje Vangsnes Privat 31.14
6.15
95 Katrine Hveem Privat 31.15
6.15
96 Ann Kristin Knutsen Privat 31.18
6.16
97 Mette Wegener Boesen Privat 31.21
6.16
98 Aurora Skei Harviken TSH 31.34
6.19
99 Kari Janne Stene Privat 31.38
6.20
100 Synne Hveem Privat 31.38
6.20
101 Nina Kleivdal Eskelund Privat 32.04
6.25
102 Terese Kristin Nilsen Privat 32.06
6.25
103 Lea Haugland Privat 32.27
6.29
104 Ingrid Øvestad Privat 32.37
6.31
105 Lise Røhne Privat 33.19
6.40
106 Elisabeth Bergås Privat 33.19
6.40
107 Ashild Lian Andersen Privat 34.08
6.50
108 Elise Lian Andersen Privat 34.08
6.50
109 Vanja Lona Privat 34.21
6.52
110 Marit Vinje Oppsal Orientering 34.41
6.56
111 Ane Nesje Grimsmo Privat 35.22
7.04
112 Oda Charlotte Tretli Rustad IL 35.23
7.05
113 Synne Nordby Hvenekilde Rustad IL 36.11
7.14
114 Camilla Fagerli Privat 37.00
7.24
115 Dagrun Ernø BEKKESTUA TANNMEDISIN 37.20
7.28
116 Anja Skillingstad Privat 37.26
7.29
117 Martine Slettheim Privat 40.23
8.05
118 Thea Slettheim Privat 40.27
8.05
119 Siri Andersen MJØNDALEN EGOTRIPPERS 40.32
8.06
120 Tina Johnsen Privat 43.26
8.41

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.