Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 10-10-2015
I 2015 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken.
Lengden anslås å være 9700 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Martin Johansson IFK MORA SK 31.58
3.18
2 Anders Nøstdahl Gløersen Rustad IL 32.06
3.19
3 Dadato Dhaqabi Tesama Privat 32.17
3.20
4 Håvard Solberg TEAM SOLBERG 32.44
3.22
5 Stian Hoelgaard TEAM LEASEPLAN GO/ GJESDAL IL 33.09
3.25
6 Steffen Sæterhagen Paulsen OSLO SPORTSLAGER / EKONOMERNAS HUS 33.42
3.28
7 John Henry Strupstad FIK Ren-Eng 33.55
3.30
8 David Bleich Rustad IL 34.01
3.30
9 Inge Hasund Bøler IF Friidrett 34.04
3.31
10 Erik Bråten Kjelsås IL 34.45
3.35
11 Kjetil Hagtvedt Dammen RUSTAD IL/TEAM LEASEPLANGO 35.01
3.37
12 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 35.15
3.38
13 Håkon Johannessen Østmarka IL 35.20
3.39
14 Øyvind Mehus Sjursen Bøler IF Friidrett 35.24
3.39
15 Ståle Fenstad Rustad IL 35.26
3.39
16 Knut Nordviken SK Vidar 35.30
3.40
17 Roar Bakken Stovner Romerike Ultraløperklubb 35.35
3.40
18 Øyvind Gløersen Rustad IL 35.38
3.40
19 Frode Engelund SKEDSMO SKIKLUBB 35.41
3.41
20 Christian Søvik Privat 35.47
3.41
21 Øystein Hoel Sandsdalen Rustad IL 36.03
3.43
22 Morten Sønsteby TEAM OSLO SPORTSLAGER / RUSTAD IL 36.05
3.43
23 Hans Chr. Aarnes Nittedal IL 36.06
3.43
24 Tony Gjerde Bøler IF Friidrett 36.07
3.43
25 Jon Ilseng Bøler IF Friidrett 36.09
3.44
26 Morten T. Vaagsbø SK Rye 36.11
3.44
27 Eldar Thomassen Fagerbakke Bøler IF Friidrett 36.19
3.45
28 Lars Sørensen Rustad IL 36.22
3.45
29 Ludvik Benco Privat 36.25
3.45
30 Atle Smenes Rustad IL 36.27
3.45
31 Rune Bilit Privat 36.35
3.46
32 Mathias Moen CIBER BIL 36.50
3.48
33 Axel Pettersen BLODSMAK SPORTSKLUBB 36.51
3.48
34 Joakim Herbrandsen Rustad IL 36.53
3.48
35 Tore Weldingh Obos 36.55
3.48
36 Jonas Brustad CIBER BIL 36.56
3.48
37 Roger Thompson Driv IL 36.58
3.49
38 Bjørnar Andersen Bøler IF Friidrett 37.06
3.49
39 Ole Vegard Lundestad Statnett 37.15
3.50
40 Vegard Brox Bøler IF Friidrett 37.16
3.51
41 Torleiv Drangsland Privat 37.17
3.51
42 Fredrik Smith Rustad IL 37.23
3.51
43 Torbjørn Hægeland RUSTAD IL/SSB 37.24
3.51
44 Lars Gudim Gjøvik Skiklubb 37.31
3.52
45 Thomas Tronstad Obos 37.38
3.53
46 Trond Olav Berg Bøler IF Friidrett 37.41
3.53
47 Christian Mykland TEAM MYKLAND 37.45
3.54
48 Per Erik Monsrud OPPSTAD IL 37.46
3.54
49 Tormod Bjøntegaard Privat 37.56
3.55
50 Hermann Bruun Bøler IF Friidrett 37.57
3.55
51 Magnus Woxholtt-Jensen RAMBØLL 38.01
3.55
52 Jacob Grønseth Olsson Rustad IL 38.02
3.55
53 Ole Kristian Sørland SKIFORENINGEN/ TEAM O&O 38.09
3.56
54 Håkon B. Tesaker Rustad IL 38.13
3.56
55 Knut Lutnæs FIK REN-ENG/TEAM HAUKEN 38.21
3.57
56 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 38.22
3.57
57 Erik Sterud Privat 38.24
3.58
58 Torbjørn Høvde ØSTMARKA MJØD- OG KNIVSTIKKARLAG 38.29
3.58
59 Stig Arve Malmedal DnB BIL 38.29
3.58
60 Theodor Berre Jacobsen Bækkelagets SK 38.29
3.58
61 Martin Svendsen MANDAGSTRENINGER 38.30
3.58
62 Morten Tokerud Privat 38.35
3.59
63 Ove Malde BANQUET RACERS 38.37
3.59
64 Henning Firman RAMBØLL 38.40
3.59
65 Lasse Eika SSB IF / RØA IL 38.58
4.01
66 Marcus Solheim Bøler IF Friidrett 39.03
4.02
67 Haakon Solheim Rustad IL 39.04
4.02
68 Knut Olav Skyttemyr OSI 39.11
4.02
69 Mads Blomfeldt Privat 39.17
4.03
70 Richard Prestegård Oppsal IF 39.18
4.03
71 Tim Bennett KONDIS / SK VIDAR 39.24
4.04
72 Felix Tobiasson Reinemo Bækkelagets SK 39.26
4.04
73 Trym Olafsen Rustad IL 39.30
4.04
74 Torbjørn Vala Rustad IL 39.37
4.05
75 Charles Granquist KOLBOTN SK/ DNB /OPPEGÅRD IL 39.39
4.05
76 Anders Rønnevig DnB BIL 39.41
4.05
77 Pål-Erik Langøigjelten HAMAR SKIKLUBB - EVRY 39.43
4.06
78 Sondre Oddershede Hals KPMG PULS 39.45
4.06
79 Per Morten Rennan DnB BIL 40.05
4.08
80 Audun Hvenekilde STATENS PENSJONSKASSE 40.08
4.08
81 Trond Inge Carlsen Rustad IL 40.13
4.09
82 Petter Skippervold TEAM HAUKEN 40.15
4.09
83 Per Ingvar Tollehaug IF Eiker Kvikk 40.16
4.09
84 Roger Eilertsen SK Rye 40.17
4.09
85 Espen Alfredsen Privat 40.17
4.09
86 David Olaussen Privat 40.18
4.09
87 Simen Aabøe SIMEN AABOE 40.22
4.10
88 Preben Aakermann DnB BIL 40.25
4.10
89 Øystein Hjelm BLODSMAK SPORTSKLUBB/KANFA BIL 40.26
4.10
90 Hans Mangen Stovnerkameratene 40.28
4.10
91 Pål Inge Hals Privat 40.30
4.11
92 Simen Heimdahl Rustad IL 40.31
4.11
93 Rory Gundersen Stovnerkameratene 40.32
4.11
94 Bendik Drevvatne Rustad IL 40.34
4.11
95 Anders Hauge Løge Team Aker 40.35
4.11
96 Jarl Petter Moe Privat 40.37
4.11
97 Kenneth Hertaas Privat 40.38
4.11
98 Kristian Stadsøy Grjotheim Privat 40.41
4.12
99 Kristian Kulvik NORDEA PRIVATE BANKING 40.43
4.12
100 Christer Pedersen Privat 40.46
4.12
101 Henrik Harsem ASPLAN VIAK 40.49
4.12
102 Jon Grunnan HURTIGRUTEN 40.49
4.12
103 Henrik Natvig NITTEDAL IL/ MANDAGSTRENINGER 40.53
4.13
104 Sondre Rokke Rustad IL 40.57
4.13
105 Espen Andersen ENTOMED NORGE AS/TEAM INCLUDIA 40.58
4.13
106 Vegard Gjelsnes Ødegården Rustad IL 40.59
4.14
107 Jan Hoel Rustad IL 41.00
4.14
108 Inge Pedersen Rustad IL 41.02
4.14
109 Steinar Lien Oppegård IL 41.08
4.14
110 Christian K. Sandvik Norconsult Bil 41.08
4.14
111 Ove Pernes Rustad IL 41.10
4.15
112 Øyvind Myklatun CIBER BIL 41.13
4.15
113 Pål Longva FIN BIL 41.14
4.15
114 Henrik Linnerud Privat 41.14
4.15
115 Ingar Vike LISMARKA SKILAG 41.16
4.15
116 Tord Krogh NORGES BANKS IDRETTSLAG 41.18
4.15
117 Torbjørn Eika RØA IL / SSB IF 41.23
4.16
118 Teodor Nilseng Danielsen Telenor BIL 41.26
4.16
119 John Fuller HEGNAR MEDIA/TRENINGSCAMP 41.27
4.16
120 Frode Monsen Team Sportsmanden 41.29
4.17
121 Øyvind Lauten VOITH HYDRO 41.37
4.17
122 Bjørn Ivar Ekberg Oslo Sportslager 41.39
4.18
123 Konstantin Stensbak-Friesen Privat 41.39
4.18
124 Inge Henning Fredagsvik TEAM COOP 41.40
4.18
125 Svein Arne Sølvberg Oppegård IL 41.41
4.18
126 Øyvind Langsrud ÅS IL - SSB IF 41.41
4.18
127 Anders Chr. Enger Privat 41.45
4.18
128 Eirik Søreng Privat 41.46
4.18
129 Henning Holm SKJALG 41.46
4.18
130 Øyvind Kvernen TEAM DRØBAK MULTISPORT 41.48
4.19
131 Kjetil Digre Rustad IL 41.51
4.19
132 Eivind Hestnes NORGES BANK IDRETTSFORENING NBIM 41.54
4.19
133 Knut Bjørn Stokke Ås IL 41.55
4.19
134 Thomas Gulbrandsen Privat 41.59
4.20
135 Peter Holum Normann TEAM SKALLARSON 42.02
4.20
136 Eivind Berstad TEAM SNOT ROCKET 42.03
4.20
137 Kristoffer Selmer Hjellnes Consult 42.05
4.20
138 Fred Haugen Privat 42.06
4.20
139 Kim Erik Christiansen Obos 42.06
4.20
140 Theodor Odegard Rustad IL 42.09
4.21
141 Magnus Worren Privat 42.12
4.21
142 Hans-Jørgen Lund Privat 42.13
4.21
143 Vegar Mæland Privat 42.13
4.21
144 Nicolas Holmgren LØRENSKOG SKIKLUBB 42.15
4.21
145 Stian Solbakken Gjesdahl Privat 42.15
4.21
146 Sveinung Syversen Privat 42.15
4.21
147 Stian Unhjem VOITH 42.15
4.21
148 Vegard Akersveen BOUVET BIL 42.16
4.21
149 Kristian Stenrud Privat 42.17
4.22
150 Tomas Wang SMELLS LIKE TEAM SPIRIT 42.20
4.22
151 Tomas Nydal Stovnerkameratene 42.26
4.22
152 Anders Lauritzen RUDSTAD / BJØRNDAL 42.30
4.23
153 Anders Galaasen NAV KUNNSKAP 42.30
4.23
154 Martin Eckmann RUSTAD IL/IF FRØY 42.31
4.23
155 Theodor Deichmann Raaberg Bøler IF Friidrett 42.32
4.23
156 Bjørn Wiig Kristiansen Obos 42.34
4.23
157 Trond Larsen IF Frøy 42.34
4.23
158 Torgrim Lid FORSVARET KOLSÅS BIL 42.35
4.23
159 Iver Hustvedt Rustad IL 42.35
4.23
160 Edvard August Lund Rustad IL 42.40
4.24
161 Bård Wahl Bjørndal If 42.40
4.24
162 Ronny Skogø Privat 42.46
4.25
163 Thomas Melby Privat 42.49
4.25
164 Frode Hopstad Privat 42.51
4.25
165 Arne Bent Bjørge TEAM FOOTLOOSE 42.51
4.25
166 Helge Grenager Solheim Rustad IL 42.52
4.25
167 Andreas Reinhardt ICECUBE MEDIA 42.53
4.25
168 Håvard Berg Skånlund BANK2 42.54
4.25
169 Eirik Martin Privat 42.56
4.26
170 Ask Olaussen Rustad IL 42.57
4.26
171 Espen Solberg DRAMMEN VGS 42.57
4.26
172 Terje Alstad NTB 42.58
4.26
173 Erik Askautrud Rustad IL 43.01
4.26
174 Espen Schram HR PROSJEKT AS 43.03
4.26
175 Terje Røstum KANTEGA 43.03
4.26
176 Heine Günther Privat 43.10
4.27
177 Jonas Høyer Privat 43.12
4.27
178 Petter Raaberg Nordea 43.12
4.27
179 Thomas Jahnsen Privat 43.12
4.27
180 Ola Stigum Abb Bil 43.16
4.28
181 Jens Christian Riege RUSTAD IL / NAF 43.18
4.28
182 John Martin Næss GLAVA AS 43.19
4.28
183 Johan Jögård HANDELSBANKEN BIL 43.20
4.28
184 Christoper Nygård Rustad IL 43.20
4.28
185 Nils Karbø ÅS 43.28
4.29
186 Oscar Andre Halsen KROGSVEEN 43.29
4.29
187 Per Tore Trygg DnB NOR 43.30
4.29
188 Odd Christer Brovig Privat 43.32
4.29
189 Lars Loennechen Skjelbek BEKK 43.35
4.30
190 Johan Ailo Kalstad Privat 43.36
4.30
191 Håvard Thoen Ssb 43.38
4.30
192 Kolbjørn Jacobsen Bækkelagets SK 43.39
4.30
193 Øivind Ørstavik RYEN LEGEKONTOR 43.39
4.30
194 Runar Røstbø DnB BIL 43.40
4.30
195 Dennis Myrland Privat 43.41
4.30
196 Tarjei F. Damman Storebrand BIL 43.43
4.30
197 Børre Kopaas Privat 43.44
4.31
198 Ruben Røsler Privat 43.51
4.31
199 Magnus Følling IKANO 43.51
4.31
200 Sebastian Robles Larsen FRØY SYKKEL/RUSTAD LANGRENN 43.52
4.31
201 Per Einar Mosfjell OPIL 43.53
4.31
202 Christian Kyrre Beylich Privat 43.54
4.32
203 Kim Engvik Privat 43.56
4.32
204 Stein Andresen Nittedal IL 43.58
4.32
205 Skule Solberg TEAM HULLET 44.00
4.32
206 Øystein Garnes IRONINGMAN TRIATLON 44.01
4.32
207 Lars Duvaland Privat 44.01
4.32
208 Aleksander Nilsen IF Frøy 44.02
4.32
209 Yuanjie Ding Bøler IF Friidrett 44.03
4.32
210 Einar Fjøsne Rustad IL 44.05
4.33
211 Ola Mellem Tromsdalen Friidrett 44.07
4.33
212 Jan Monsrud SSB Kongsvinger 44.11
4.33
213 Geir Krogh FOLLO POLITI 44.13
4.34
214 Andreas Tørå Hagli Oslofjord Triatlon 44.17
4.34
215 Geir Are Blystad Larsen HAKADAL LFP 44.19
4.34
216 Endre Guriby EURO BUSINESS SCHOOL 44.23
4.35
217 Hans Anders Brastad Privat 44.23
4.35
218 Alf Inge Cleve-Stiansen LEADING EDGE 44.23
4.35
219 Thomas Frich Lien Privat 44.27
4.35
220 Morten Andre Sætre Rustad IL 44.27
4.35
221 Per Kristian Haug Bækkelagets SK 44.30
4.35
222 Kjetil Fjeld Hovden Privat 44.30
4.35
223 Lars Lørdahl UB ON THE RUN 44.35
4.36
224 Espen Ødegaard Gærningen Skiklubb 44.41
4.36
225 Lars Eivind Kreken Bækkelagets SK 44.42
4.36
226 Petter Aastad Privat 44.47
4.37
227 Brian K. Jørgensen Privat 44.48
4.37
228 Markus Grønseth Olsson Rustad IL 44.51
4.37
229 Andreas Hoel Sandsdalen Rustad IL 44.57
4.38
230 Paul Benco HOVEDSTADSKAMERATENE 44.58
4.38
231 Johann Birkeland NETFONDS 45.04
4.39
232 Tom Ljosåk TEAM PROSJEKTMESTER 45.06
4.39
233 Erland Gulbrandsen Rustad IL 45.14
4.40
234 Claus Håvik Treningscamp 45.14
4.40
235 Tore Hoem Aa FC FRITIDSKLUBBEN 45.14
4.40
236 Vegard Aanonsen TROLL KARATEKLUBB BUSHIDO 45.16
4.40
237 Gerrit Karafiat HELLERUD BARNEHAGE 45.16
4.40
238 Jan Kenneth Deacon Privat 45.20
4.40
239 Simen Eckardt Privat 45.24
4.41
240 Ulf Fjelldal DnB BIL 45.25
4.41
241 Rasmus Evrin Bækkelagets SK 45.25
4.41
242 Anders Langva Privat 45.25
4.41
243 Kevin Bugler LOKOMOTIV OSLO 45.27
4.41
244 Torstein Reistadbakk Asplan Viak BIL 45.28
4.41
245 Helge Norberg COWI AS 45.30
4.41
246 Henrik Walker Moe BEKK 45.31
4.42
247 Dag Hjerpseth Privat 45.32
4.42
248 Ole Christian Lien BRANDVAL/KONGSVINGER ORIENTERINGSKLUBB 45.34
4.42
249 Russell Flynn TEAM YELLOW 45.35
4.42
250 Steffen Gjerald TEAM NEDRE ALLÈ 45.37
4.42
251 Rune Børstad ML 45.38
4.42
252 Øyvind Bredvold RAMBØLL 45.39
4.42
253 Per Magnus Holt OPIL 45.40
4.42
254 Kjell Winther Vålerenga Ski 45.42
4.43
255 Johannes Sørbø Bøler IF Tennis 45.42
4.43
256 Tormod Reiersen Tekna BIL 45.45
4.43
257 Sindre Schonhowd Svea skilag 45.45
4.43
258 Håkon Borge Privat 45.47
4.43
259 Trond Engell CIBER BIL 45.49
4.43
260 Bjørnar Haugane SKARPHEDIN 45.52
4.44
261 Henrik E. Farstadvoll RUSTAD IL / IF FRØY 45.54
4.44
262 Lars Gunder Gundersen Greensocks Old Stars 45.55
4.44
263 Kent Gutvik Privat 45.59
4.44
264 Oskar Frantzen Holte OSLO DØVES SPORTSKLUBB 46.02
4.45
265 Lars Kirkebøen Ssb 46.03
4.45
266 Audun Øvrum Privat 46.03
4.45
267 Ingar Madsen Koll IL 46.05
4.45
268 Svein Harsem BEKKESTUA RUNNERS 46.06
4.45
269 Dag Amundsen ULLKISA IL 46.10
4.46
270 Vegar Angelo Privat 46.12
4.46
271 Arne Reinemo Bækkelagets SK 46.12
4.46
272 Andreas Hisdal INTILITY 46.13
4.46
273 Ola Øvstedal Ås IL 46.13
4.46
274 Bjørn Øverby Privat 46.13
4.46
275 Halvor Aslaksen Rustad IL 46.16
4.46
276 Nils Arne Råsholm Privat 46.27
4.47
277 Tormod Midtskog Privat 46.28
4.47
278 Christoffer Wang Privat 46.33
4.48
279 Reidar Søbstad SK Rye 46.34
4.48
280 Leif Erik Grønning Privat 46.40
4.49
281 Sven Ivar Sanstøl Privat 46.40
4.49
282 Andreas Eikli Privat 46.46
4.49
283 Henrik Fjeld Privat 46.48
4.49
284 Anders Yri SYRIL 46.49
4.50
285 Herman Holtan Privat 46.54
4.50
286 Henrik Leinonen-Skomedal Privat 46.55
4.50
287 Jon Terje Holtan Privat 46.56
4.50
288 Adnan Majeed Privat 46.57
4.50
289 Sveinung Bredesen Privat 46.58
4.51
290 Bjørn Hødal Privat 46.58
4.51
291 Knut Borge-Andersen Heming 46.59
4.51
292 Anders Petterød Halvorsen Privat 47.00
4.51
293 Kyrre Hansen Privat 47.01
4.51
294 Are Meisfjord TRIPLETEX 47.03
4.51
295 Thor Inge Tollehaug IF EIKER KVIKK / ASPLAN VIAK BIL 47.08
4.52
296 Alexander Gisvold CIBER BIL 47.08
4.52
297 Tobias Lillekvelland FFI BIL 47.08
4.52
298 Thor Erik Michelsen Privat 47.11
4.52
299 Nils Gunnar Landsverk VEGÅRSHEI IL 47.12
4.52
300 Nikolai Olsen STOR-OSLO EIENDOM 47.13
4.52
301 Roger Morland DET NORSKE BLÅSEENSEMBLE 47.14
4.52
302 Arve Øverli NORDSTRAND IF, TRIATHLON 47.18
4.53
303 Diego Gonzalez SMELLS LIKE TEAM SPIRIT 47.19
4.53
304 Salvatore Scoglietti Privat 47.20
4.53
305 Søren Schmidt 4SUBSEA 47.22
4.53
306 Kaare Øystein Trædal Making Waves 47.26
4.53
307 Ståle Samuelsen Stovnerkameratene 47.30
4.54
308 Ole Bjørn Johansen TROLL-OSEBERG BEDRIFTSIDRETTSLAG 47.37
4.55
309 Magnus Hansen Privat 47.39
4.55
310 Tore Kristiansen Privat 47.39
4.55
311 Ole Alexander Opdalshei KREFTFORENINGEN BIL 47.40
4.55
312 Stian Martinsen PRIVAT SELVPINER 47.43
4.55
313 Øyvind Isaksen ACANDO BUSS 47.43
4.55
314 Olaf Espeland Hansen Ssb 47.48
4.56
315 Anders Tosterud Privat 47.49
4.56
316 Audun Gulbrandsen TEAM LANGERUD 47.50
4.56
317 Leif Øverland Rustad IL 47.55
4.56
318 Ivar Noer Privat 47.57
4.57
319 Alexandre Varasson Privat 47.57
4.57
320 Espen Halvorsen OPIL 47.59
4.57
321 Øyvind Huse Privat 48.01
4.57
322 Jørgen Gill Privat 48.03
4.57
323 Theodor Haavik Eriksen Privat 48.08
4.58
324 Peer Morten Løchting TEAM HAUKEN 48.10
4.58
325 Tobias Knøsmoen Privat 48.12
4.58
326 Krister Mindrebøe Privat 48.12
4.58
327 Tom Lilleløkken Privat 48.17
4.59
328 Jørgen Røland EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB 48.18
4.59
329 Torbjørn Dahl IF SKADEFORSIKRING BIL 48.18
4.59
330 Eivind Engebrethsen HAFSLUND BIL 48.20
4.59
331 Eirik Vassvåg SCANDINAVIAN STOCKPHOTO 48.21
4.59
332 Svein Kåre Aas Privat 48.22
4.59
333 Fredrik Gaustad TEAM-ESVIS 48.26
5.00
334 Evgeny Manyukov Privat 48.26
5.00
335 André Strand Privat 48.31
5.00
336 Alexander Scheen Jensen Privat 48.32
5.00
337 Ola Sørengen ENGERHAGAN EIENDOM 48.32
5.00
338 Lars Hovland PEISSELSKABET 48.32
5.00
339 Lars-Göran Bäck FAGFORBUNDET BIL 48.40
5.01
340 Geir-Kristian Slydahl PATENTSTYRETS BEDRIFTSIDRETSLAG 48.41
5.01
341 Lasse Zetterstrøm Privat 48.42
5.01
342 Magnus Sagplass Stovnerkameratene 48.42
5.01
343 Jørn Myklebust Privat 48.43
5.01
344 Tron Cato Mellegård KERTA RACING 48.43
5.01
345 Bjarne Veland Sletten Privat 48.45
5.02
346 Svein Drtina TØNSBERG TRIATHLONKLUBB 48.47
5.02
347 Geir Henrik Sund Sæther HAMAR VEST DREAM TEAM 48.55
5.03
348 Torstein Jensen CIBER BIL 48.57
5.03
349 Børge Mælum TEAM BØRRE 48.57
5.03
350 Ole Kristian Brastad Bøler IF Friidrett 48.58
5.03
351 Ketil Modell MONTÉR 48.58
5.03
352 Arne Stenhaug Privat 49.01
5.03
353 Knut Brobakken FAGFORBUNDET BIL 49.04
5.04
354 Dag Trygve Bakke IL DYRE VAA 49.05
5.04
355 Tom-Erik Valsø ACANDO BUSS 49.07
5.04
356 Eivind Rose Nilsen TECHNIP NORGE AS 49.08
5.04
357 Ole Ivar Barkenæs Privat 49.10
5.04
358 Stein Jørgen Nilsen Privat 49.10
5.04
359 Anders Reinemo-Wålberg Privat 49.14
5.05
360 Morten Tvedt TEAM NONSTOP 49.15
5.05
361 Per Runfors UCO 49.15
5.05
362 Trond Owren BYGDØ IL 49.17
5.05
363 Harald Svendsen Privat 49.20
5.05
364 Bernt Lie Rustad IL 49.22
5.05
365 Stig Arnesen TURBODUO 49.26
5.06
366 Andre Weydahl Privat 49.29
5.06
367 Cato Tangen TEAM HAUKEN 49.29
5.06
368 Asgeir Skaret TIRSDAGSLØPER 49.30
5.06
369 Evgeny Borzenin Privat 49.32
5.06
370 Marius Godager Privat 49.32
5.06
371 Tore Even Laugerud Privat 49.34
5.07
372 Kåre Finstad Lona ROMERIKE ULTRALØPERKLUBB/NVIO 49.34
5.07
373 Knut Synstad Andersen NORGES REDERIFORBUND 49.35
5.07
374 Ole H. Langbraaten Haukåsen øl & jogg 49.39
5.07
375 Eskild Josten Privat 49.43
5.08
376 Jo Christian Oterhals Privat 49.46
5.08
377 Sigve Saltveit TVETERÅSEN IL 49.56
5.09
378 Dag Johannes Sunde UDIRBIL 50.01
5.09
379 Steinar Pettersen Obos 50.01
5.09
380 Sverre Mostue FLINTJOGGEN 50.01
5.09
381 Tore Lervik BEKK 50.02
5.09
382 Svein Olav Dyrhol STATOIL BIL 50.02
5.09
383 Ruben Schandy VÅLER FYSIOTERAPI 50.03
5.10
384 Tore Melby SKOÆ 50.03
5.10
385 Oscar Tollefsrud Rypestøl Lambertseter Svømmeklubb 50.04
5.10
386 Bjørn Peder Haugen SK Rye 50.08
5.10
387 Magnus Dahl Privat 50.09
5.10
388 Tom Opås Privat 50.09
5.10
389 Stig Opstad Privat 50.10
5.10
390 Gunnar Stavrum NETTAVISEN 50.11
5.10
391 Jan Olav Gjelten Privat 50.11
5.10
392 Henrik Nessheim Privat 50.11
5.10
393 Arvid Karlsen DB KOMPETANSE AS 50.19
5.11
394 Håkon Brevik CREW 50.19
5.11
395 Bjarne Lervik-Mørck Privat 50.23
5.12
396 Per Thomas Hille Privat 50.24
5.12
397 Robert Myrland BRENDEN & CO 50.27
5.12
398 Martin Hartmann Aasness DFØ 50.33
5.13
399 Daniel Fritzvold Privat 50.39
5.13
400 Erik Westnes SMESTAD AMBULANSE 50.44
5.14
401 Kjell Nystad Rustad IL 50.49
5.14
402 Jan Roger Sandbalkken Privat 50.51
5.15
403 Snorre Langdalen Privat 50.57
5.15
404 Rune Wie SK Rye 51.00
5.15
405 Svein Tore Gartland Posten 51.10
5.16
406 Rolf Vogth-Eriksen DnB BIL 51.10
5.16
407 Magnus Nielsen STATNETT VBIL 51.12
5.17
408 Bjørn Einar Larsen SKILØPERNE 51.13
5.17
409 Anders Elvhaug BORGEN IL 51.13
5.17
410 Trym Trymbo SKYTTA 51.16
5.17
411 Lars Morten Hagen FIK Ren-Eng 51.18
5.17
412 Anders Olaus Granerud RAVN 51.18
5.17
413 Peder Bäck KONGSVINGER SYKEHUS 51.24
5.18
414 Eirik Nilsen BIRGER N HAUG 51.24
5.18
415 Terje Sletnes Privat 51.26
5.18
416 Michael Henrik Thomsen BETONMAST AKTIV 51.27
5.18
417 Arne Brørs Mattilsynet 51.27
5.18
418 Tor Arne Walle Privat 51.29
5.18
419 Jostein Rolstad LØRENSKOG SKIKLUBB 51.30
5.19
420 Thomas Andersen ACANDO BUSS 51.31
5.19
421 Terje Løken SKD B.I.L. 51.33
5.19
422 Magnus Jerre CIBER BIL 51.37
5.19
423 Tim Wendelboe TIM WENDELBOE 51.38
5.19
424 Arne Åsen Privat 51.44
5.20
425 Paal Jahrmann BIRGER N HAUG 51.46
5.20
426 Frank Ståle Myrmel NILSEN ELEKTRO PEC HORTEN 51.50
5.21
427 Ola Mo Privat 51.53
5.21
428 Ernst Ole Løland Haukåsen Øl og Jogg 51.54
5.21
429 Bjørn Magne Vikse Privat 51.58
5.21
430 Christian Dahl Mattilsynet 52.01
5.22
431 Torbjørn Vinje NKF 52.02
5.22
432 Arne Berg RAVN BIL 52.05
5.22
433 John-Olav Sæter Privat 52.06
5.22
434 Marius Hvidsten Rustad IL 52.06
5.22
435 Magnus Tindberg Privat 52.08
5.22
436 Ketil Stølen Sintef 52.10
5.23
437 Eirik Syversen Privat 52.21
5.24
438 Terje Willy Strøm SKULLERUD SPORTSSENTER 52.25
5.24
439 Per-Ivar Olsen Wigforss Privat 52.39
5.26
440 Hung Chi Nguyen Obos 52.40
5.26
441 Per-Steinar Aasebø Privat 52.41
5.26
442 Kristian Andreas Kaltenborn Oppegård IL 52.44
5.26
443 Morten Bøås Privat 52.44
5.26
444 Vetle Løvgaard Privat 52.48
5.27
445 Kim André Dalsaune Privat 52.53
5.27
446 Mats Angermo Ringstad ACANDO BUSS 52.53
5.27
447 Robert Hansen TEAM RASTA 52.54
5.27
448 Hein Haraldsen Privat 52.58
5.28
449 Thomas Brenden BRENDEN & CO 53.02
5.28
450 Peter Novodomsky BRENDEN & CO 53.03
5.28
451 Kjartan Knapp Haraldsen VG 53.08
5.29
452 Jørgen Dahl Privat 53.17
5.30
453 Eirik Jægtnes NORDSTRAND SKYTTERLAG 53.20
5.30
454 Anders Dugstad FORHÅNDSFAVORITTENE FC 53.32
5.31
455 Stefan Arfvedahl CHRISTIAN BERNER BIL 53.35
5.31
456 Mikkel Kleefeld FAGFORBUNDET BIL 53.35
5.31
457 Jan Petter Svinø Mattilsynet 53.36
5.32
458 Morten Riise Privat 53.43
5.32
459 Frode Jørgensen TEAM FRODE 53.48
5.33
460 Bjørn Sveum NORDIC SKI TEAM 53.51
5.33
461 Martin Hagen REMA 1000 ULSRUD 53.58
5.34
462 Anders Hedlund MARIT BJØRGEN LØPEKLUBB 54.07
5.35
463 Inge Nilssen SK Rye 54.12
5.35
464 Morten Kristensen LEMAN NORWAY 54.16
5.36
465 Kent Brunvoll Privat 54.17
5.36
466 Per Øystein Flatmo EVRY BIL 54.22
5.36
467 Tormod Throndsen Privat 54.24
5.36
468 Audun Egge Privat 54.26
5.37
469 Bengt Olsen OLSEN OMSORG 54.36
5.38
470 Terje Johnsen BRENDEN & CO 54.38
5.38
471 Erlen Rundtom Privat 54.38
5.38
472 Sverre Tvinnereim Jusbil 54.43
5.38
473 Jan Kolstad Proventus BIL 55.01
5.40
474 Jon Erik Aamdal Lundgaard Privat 55.01
5.40
475 Terje Pettersen BØLER BANDY BØYS 55.04
5.41
476 Bjørn Helge Holte BREVPOST IL 55.06
5.41
477 Tor S. Mehus Privat 55.10
5.41
478 Pål Jenssen PEISSELSKABET AS 55.12
5.41
479 Sven-Martin Ege Privat 55.13
5.42
480 Frithjof Hein Løvik ØSTMARKA IL TRIATHLON 55.26
5.43
481 Iver Garsrud Privat 55.39
5.44
482 Sveinung Rud Obos 55.47
5.45
483 Christopher Alstad Privat 55.47
5.45
484 Hermod Svingerud STATENS PENSJONSKASSE 55.58
5.46
485 Rober Grøndahl SK Rye 55.59
5.46
486 Erlend Hårstad Privat 56.00
5.46
487 Jack Fischer Eriksen Privat 56.01
5.46
488 Ivar Svendsen HSIL 56.06
5.47
489 Magnus Rømuld Sandham ASKIM IF SKI 56.11
5.48
490 Hans Inge Hougnæs Mattilsynet 56.15
5.48
491 Øystein Hageberg Privat 56.26
5.49
492 Magnus Ambjörn-Christiansen NETLEDGER AS 56.29
5.49
493 Sindre Østereng Haukåsen øl & jogg 56.30
5.49
494 Kent Harald Unsgaard AKASTOR AS 56.30
5.49
495 Oystein Norstrom LENOVO 56.38
5.50
496 Lasse Høier Privat 56.52
5.52
497 Atle Bjørn Jonassen EGEN BEDRIFT 57.06
5.53
498 Per Ivar Tønnessen Privat 57.11
5.54
499 Øyvind Degnes Haukåsen Øl og Jogg 57.16
5.54
500 Peyman Fard SYKKELBAKKER 57.23
5.55
501 Eirik Bærulfsen BERSERK 57.38
5.56
502 Fredrik Kvitvik Privat 58.06
5.59
503 Dennis Asp DENNIS ASP 58.08
6.00
504 Morten Mosland Privat 58.21
6.01
505 Shahid Skar LAMBERTSETER FRIIDRETT 58.30
6.02
506 Geir Thøgersen PEISSELSKABET 58.42
6.03
507 Truls Erling Bendiksen Privat 58.49
6.04
508 Dimitry Tsesmetsis R & D RACING TEAM 59.08
6.06
509 James Harper Privat 59.08
6.06
510 Trond Olav Hoem Privat 59.20
6.07
511 Ola Trøyflat NITTEDALJOGGEN 59.35
6.09
512 Eivind Ystrøm Privat 59.41
6.09
513 Thomas Viktil TEAM EPLEKJEKK 59.47
6.10
514 Joakim Utne BER BYGGTEKNISK RÅDGIVNING AS 59.52
6.10
515 Lars Petter Fritzsønn Privat 1.00.13
6.12
516 Geir Huus CHRISTIAN BERNER BIL 1.00.15
6.13
517 Asbjørn Strand Ingen 1.00.17
6.13
518 Harald Hoff HOFF ELECTRONICS 1.00.58
6.17
519 Hovard Brandtzæg G 1.00.59
6.17
520 Markus Tønder Rønningen Privat 1.01.09
6.18
521 Øystein Ruud Privat 1.01.12
6.19
522 Torsten Gabrielsen TORSTEN GABRIELSEN 1.01.41
6.22
523 Kai Evjen Privat 1.01.44
6.22
524 Bjørn Cato Flatekval BRENDEN & CO 1.01.48
6.22
525 Truls Løken Krohn Rustad IL 1.02.23
6.26
526 Thomas Andersen Privat 1.02.34
6.27
527 John Schandy VÅLER FYSIOTERAPI 1.03.09
6.31
528 Andrey Sokolov ABBVIE AS 1.03.23
6.32
529 Kjell Johannesen Privat 1.03.25
6.32
530 Anders Wold FRAMBU BIL 1.03.29
6.33
531 Jim Wahlberg KURLAND FK 1.03.59
6.36
532 Halvor Høst Heyerdahl Privat 1.04.04
6.36
533 Benjamin Weydahl Privat 1.04.06
6.36
534 Olav Pettersen Romerikslaget 1.04.08
6.37
535 Arnold Slåen Privat 1.04.25
6.38
536 Remi Molstad BORGEN IL 1.04.27
6.39
537 Espen Øvrebø Privat 1.04.50
6.41
538 Pål Andre Thronsen Oppsal 1.05.27
6.45
539 Stephen Jennings Privat 1.05.39
6.46
540 Per Mork Privat 1.06.22
6.51
541 Sivert Kronen Hatteberg Privat 1.06.44
6.53
542 Vidar Holmsen Privat 1.07.03
6.55
543 Henning Emil Berg Heyerdahl Privat 1.07.22
6.57
544 Magne Mjærum Privat 1.09.22
7.09
545 Finn Strandberg Privat 1.10.33
7.16
546 Runar Ove Moe Bøler IF Friidrett 1.11.11
7.20
547 Jarle Austad Privat 1.14.14
7.39
548 Erik Moxnes Privat 1.20.07
8.16
549 Simen Trymbo SKYTTA 1.25.07
8.46
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Heidi Dietrichson Pharo Bøler IF Friidrett 35.49
3.42
2 Ragnhild Haga Åsen IL 37.44
3.53
3 Tove Andersen Rustad IL 38.51
4.00
4 Lina Eikenes Hvamstad SK Vidar 39.23
4.04
5 Pia Helene Paulsen Rustad IL 41.15
4.15
6 Ingvild Bratlie Rustad IL 41.45
4.18
7 Dorte Foss RAUFOSS IL 43.03
4.26
8 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets SK - Ski 43.06
4.27
9 Vibeke Kjøl Malde Privat 43.54
4.32
10 Marianne Moe Fet Skiklubb 44.33
4.36
11 Kaia Eide Bækkelagets SK 45.06
4.39
12 Kaja Morken HÆREN 45.13
4.40
13 Marte Kjøren FIK ORION 45.30
4.41
14 Hermine Nadine Wiik Bækkelagets SK - Friidrett 45.54
4.44
15 Marita Brattbakk Privat 45.59
4.44
16 Cathrine Loennecken TEAM PAY 46.01
4.45
17 Inga Innset Privat 46.02
4.45
18 Stine Haugen Rustad IL 46.05
4.45
19 Merete Bolin SKILØPERNE 46.05
4.45
20 Marte Tangen Rustad IL 46.41
4.49
21 Cathrine Wolf Lund Obos 46.50
4.50
22 Anna Lina Toverud SK Rye 46.52
4.50
23 Åse Pauline Hager TINE SA 46.57
4.50
24 Ingrid Wergeland Privat 47.05
4.51
25 Karla Robles Larsen Privat 47.10
4.52
26 Marlene Lundquist Privat 47.21
4.53
27 Nora Tomine Tretli Privat 47.30
4.54
28 Åsne Meland MILJØDIREKTORATET 47.31
4.54
29 Janne Løvstad Privat 47.31
4.54
30 Elisabeth Åmot Privat 47.32
4.54
31 Charlotte Carlander CHARLOTTEC 47.37
4.55
32 Merete Norheim Morken Privat 47.51
4.56
33 Jenny Berg Lunde Privat 47.52
4.56
34 Runa Himle LANDBRUKSDIREKTORATET 47.54
4.56
35 Lise Marie Pettersen JERNBANEVERKET BIL 47.55
4.56
36 Rikke Olafsen Rokke Rustad IL 47.56
4.56
37 Vigdis Kristiansen Privat 48.02
4.57
38 Stine Schonhowd Svea skilag 48.06
4.58
39 Marianne Fløttum Privat 48.17
4.59
40 Eeva Kantanen Privat 48.18
4.59
41 Vivian Lunde HØYENHALL 48.31
5.00
42 Gøril Bjerkan BEKKESTUA 48.31
5.00
43 Marit Tørstad SK Rye 48.37
5.01
44 Sille Hustvedt Rustad IL 48.45
5.02
45 Désirée Treichler Privat 48.45
5.02
46 Karianne Aamdal Lundgaard ÅMDAL IL 48.55
5.03
47 Reidun Orderdalen TEAM RASTA 48.55
5.03
48 Anne Weider Aasen SK Vidar 48.59
5.03
49 Svanhild Bøthun Handelsbanken 49.07
5.04
50 Mari Ann Vassgård HOC 49.14
5.05
51 Hanne Wibe Team Sportsmanden 49.18
5.05
52 Monika Hjerpseth Privat 49.22
5.05
53 Pernille Dørstad SK Rye 49.35
5.07
54 Mona Skjørtorp Privat 49.48
5.08
55 Kjersti Moen TEAM KNOFFLE 49.49
5.08
56 Ingvild Bergom Lunde Privat 49.54
5.09
57 Laila Engelsen Bøler IF Friidrett 49.57
5.09
58 Liv Hårstadhaugen HANDELSBANKEN BIL 50.06
5.10
59 Wenche Kjølen SKJETTENRUNNERS 50.06
5.10
60 Pernille Sandberg Drtina TØNSBERG TRIATHLONKLUBB 50.09
5.10
61 Ingvild Skjelland AVENTA 50.10
5.10
62 Hege Aas ACANDO BUSS 50.15
5.11
63 Elin Vannes Privat 50.17
5.11
64 Ragnhild Rein Bore STATISTISK SENTRALBYRÅ BIL 50.23
5.12
65 Wenche Svendby Bråten Rustad IL 50.24
5.12
66 Tove Arnesen TURBODUO 50.27
5.12
67 Cathrine Berg-Lennertzen DnB BIL 50.27
5.12
68 Ingrid Vaksvik Rustad IL 50.30
5.12
69 Linda Stadsøy Grjotheim Privat 50.33
5.13
70 Catharina Borchgrevink Privat 50.48
5.14
71 Ingunn Ytrehus TROMSØ LØPEKLUBB 51.12
5.17
72 Hege Pettersen Privat 51.24
5.18
73 Kari Liltved HÖEGH SPORT 51.26
5.18
74 Heidi Stuve Mattilsynet 51.27
5.18
75 Astrid Marie Jorde Sandsør Privat 51.42
5.20
76 Ingvill Maria Martinsen-Løkken Sportsklubben Rye 51.43
5.20
77 Turid Frydenlund Sælid Rustad IL 51.46
5.20
78 Synne Ekrem Privat 51.54
5.21
79 Liv Christine Lihagen SATS 51.58
5.21
80 Stine Grimnes Ingen 52.02
5.22
81 Elisabeth Kielland Haug Privat 52.04
5.22
82 Marte Garaas Privat 52.04
5.22
83 Inger Anita Tollehaug IF Eiker Kvikk 52.07
5.22
84 Tina Løvstad BIF 52.17
5.23
85 Kjersti Johnsen Privat 52.18
5.24
86 Ida Cedervall Vaagsbø Rustad IL 52.22
5.24
87 Anne Kim Krakeli Elton GÆRNINGEN HANGAROUNDS 52.34
5.25
88 Vibeke Fornes Privat 52.38
5.26
89 Anette Jørve Ingjer Privat 52.42
5.26
90 Astrid Vikingsen Fauske FOSSUM 52.51
5.27
91 Signe Bjørneby Rustad IL 52.56
5.27
92 Edith Hoelgaard FINSLAND IL 52.57
5.28
93 Ulla Kildal Privat 53.01
5.28
94 Marit Linnea Gjelsvik Privat 53.01
5.28
95 Marit Ottersbo-Johansen Privat 53.01
5.28
96 Anne Cecilie Isaksen TAC 53.04
5.28
97 Hilde Hæreid Weiby Privat 53.05
5.28
98 Kristin Jacobsen Privat 53.13
5.29
99 Kjersti Marie Løken Stavrum NORSK PRESSEFORBUND 53.16
5.29
100 Dagny Aurora Elgethun Bøler IF Friidrett 53.19
5.30
101 Sigrun Raastad Privat 53.20
5.30
102 Indre Bajinskyte BDO 53.24
5.30
103 Kristin Holt Gjøvaag Gyldendal BiL 53.25
5.30
104 Ellen Gossnær Privat 53.26
5.31
105 Guri Berge Privat 53.31
5.31
106 Ingjerd Haugen Privat 53.32
5.31
107 Kristine Melsom HAPPY RUNNER 53.40
5.32
108 Frida Gunnestad Johansen Privat 53.44
5.32
109 Marit Lund Privat 53.51
5.33
110 Anne Heyerdahl Privat 53.52
5.33
111 Nikoline Martin Privat 53.56
5.34
112 Ingvild Aaløkken Privat 54.04
5.34
113 Cecilie Bøe Privat 54.12
5.35
114 Anniken Andersen Privat 54.14
5.35
115 Hege Iren Torkilsrud Privat 54.29
5.37
116 Trude Folkøy Brenden BRENDEN & CO 54.32
5.37
117 Line Eikeland Edvardsen Privat 54.36
5.38
118 Mette Sundøen ØVIP 54.39
5.38
119 Marie Loeng Privat 54.40
5.38
120 Kristine Sæhlie Privat 54.46
5.39
121 Gro Smedsrud Privat 54.47
5.39
122 Kaja Giltvedt FRAMBU BIL 54.48
5.39
123 Hege Bakke IL DYRE VAA 54.56
5.40
124 Elisabeth Falck-Ytter Privat 55.06
5.41
125 Heidi Valø Privat 55.10
5.41
126 Gro Elvhaug BORGEN IL 55.10
5.41
127 Monica Holth Privat 55.11
5.41
128 Sissel Nordby Hvenekilde Rustad IL 55.12
5.41
129 Christin Sibbern NORDRE EIDSVOLL IL 55.13
5.42
130 Monica Økshaug Privat 55.24
5.43
131 Astrid Kiperberg Privat 55.25
5.43
132 Anne Beate Stubberud Privat 55.28
5.43
133 Eva Kristine Riiser BRENDEN & CO 55.30
5.43
134 Giske Karina Jægtnes Rustad IL 55.35
5.44
135 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Rustad IL 56.01
5.46
136 Sølvi Mausethagen Privat 56.03
5.47
137 Silje Røst ÅSMARKA IL 56.06
5.47
138 Lisbeth Alexandersen Privat 56.12
5.48
139 Johanne Andresen Privat 56.16
5.48
140 Liv Prestgard Privat 56.18
5.48
141 Cecilie Graue Privat 56.33
5.50
142 Beate Kokvik Privat 56.38
5.50
143 Astrid Lier Rømuld ASKIM IF SKI 56.40
5.51
144 Heidi Karlberg Johannessen Privat 56.47
5.51
145 Solveig Prestvik TINE AS 56.48
5.51
146 Kaia Miland BDO AS 56.48
5.51
147 Tone Danielsen NITTEDAL HUNDEKJØRERKLUBB 56.55
5.52
148 Silje Watterdal Syversen Privat 57.04
5.53
149 Karin Bøhlerengen Privat 57.07
5.53
150 Tove Kristina Høgheim Privat 57.08
5.53
151 Cathinka Scheie ÅMDAL IL 57.12
5.54
152 Sigrid Haugen Privat 57.18
5.54
153 Trine Viljugrein Privat 57.21
5.55
154 Kristin Uppstad RUN4 FUN 57.22
5.55
155 Cecilie Bugge Solberg Privat 57.29
5.56
156 Aase Aamdal Lundgaard DELOITTE BIL 57.35
5.56
157 Torunn Hestnes Privat 57.35
5.56
158 Kjersti Smedsrud Jusbil 57.35
5.56
159 Christine Warloe Nordea 57.35
5.56
160 Therese Sveian Aas Privat 57.37
5.56
161 Gøril Engvik Privat 57.49
5.58
162 Pia-Helene Amundsen Privat 57.50
5.58
163 Hege Bredeg Privat 58.10
6.00
164 Miriam Eirin Hiorth Johnson TEAM EPLEKJEKK 58.10
6.00
165 Trude Lappegård SSB IF 58.16
6.00
166 Benedicte Bjercke Haukåsen øl & jogg 58.18
6.01
167 Ingeborg Roll Mosland Bøler IF Friidrett 58.20
6.01
168 Henriette Selby Ebbestad SVELVIK MARATHON SOCIETY 58.21
6.01
169 Helga Samset Privat 58.23
6.01
170 Ingrid Solheim Undeberget Rustad IL 58.38
6.03
171 Camilla Andersen Privat 58.47
6.04
172 Gro-Margrethe Amundsen Privat 58.50
6.04
173 Hanne Eldby IF Frøy 59.00
6.05
174 Vera Vik-Hansen Privat 59.03
6.05
175 Oda Witt Privat 59.04
6.05
176 Kari Eide RKBIL 59.05
6.05
177 Astrid Mattson Privat 59.05
6.05
178 Trine Celius Privat 59.09
6.06
179 Marianne Thoresen Privat 59.30
6.08
180 Lene Schonhowd Svea skilag 59.30
6.08
181 Anne Grete Hoem Privat 59.31
6.08
182 Grethe Modig Berntsen Privat 59.34
6.08
183 Tone Morstad Privat 59.37
6.09
184 Siv Kåsa Martin Privat 59.41
6.09
185 Monica Ladegård Privat 59.48
6.10
186 Zenube Meyer FURIENE 1.00.01
6.11
187 Helene Lillekvelland FFI BIL 1.00.10
6.12
188 Silje Meek Privat 1.00.15
6.13
189 Catharina Nes Privat 1.00.27
6.14
190 Hanne Nereng Privat 1.00.29
6.14
191 Marit Engh Privat 1.00.31
6.14
192 Elisabeth Skarsbø Moen Privat 1.00.33
6.15
193 May Britt Esse Berge Kolbotn 1.00.33
6.15
194 Maria Ewerton Privat 1.00.33
6.15
195 Hilde Skreosen BIRGER N HAUG 1.00.40
6.15
196 Annika Ekstedt Privat 1.00.54
6.17
197 Hanne Skar LAMBERTSETER FRIIDRETT 1.01.06
6.18
198 Kjersti Thuve Privat 1.01.09
6.18
199 Lise Holter Privat 1.01.30
6.20
200 Merete Mosebæk Privat 1.01.35
6.21
201 Marita Røen SK Rye 1.01.36
6.21
202 Toril Anita Tønder Privat 1.01.37
6.21
203 Elin Skøyen Romerike Runners Team 1.01.40
6.21
204 Sidsel Elisabeth Johannesen RKBIL 1.01.41
6.22
205 Marit Larsen Privat 1.01.46
6.22
206 Grethe Thomassen BRENDEN & CO 1.01.55
6.23
207 Trine Hahne BRENDEN & CO 1.01.55
6.23
208 Linda Kjosås Privat 1.01.59
6.23
209 Ruth Halsne Privat 1.01.59
6.23
210 Hildegunn Vollset Privat 1.02.00
6.24
211 Elisabeth Arnesen SKJETTEN BEVERLY 1.02.10
6.25
212 Thrine Kallseter Privat 1.02.11
6.25
213 Ragnhild Helene Byrkjeland Privat 1.02.13
6.25
214 Ann Birgit Lyseggen Privat 1.02.18
6.25
215 Ingvild Johnsen Privat 1.02.20
6.26
216 Line Katrin Rødseth Haukåsen Øl og Jogg 1.02.21
6.26
217 Mette Witting Privat 1.02.23
6.26
218 Astrid Gillund NVE 1.03.03
6.30
219 Lene Falknor Privat 1.03.09
6.31
220 Line Hystad Privat 1.03.10
6.31
221 Sigrid Hågenrud Privat 1.03.18
6.32
222 Nina Hexeberg Privat 1.03.22
6.32
223 Hanne Mari Skappel Privat 1.03.48
6.35
224 Tove Alm UIO BIL 1.03.55
6.35
225 Oline Lovise Yksnøy SPIRIDON LLL 1.04.18
6.38
226 Karine Berge Hansen Privat 1.04.28
6.39
227 Helle Beer Urheim FURIENE 1.04.50
6.41
228 Marte Fauske Privat 1.04.57
6.42
229 Inger Hoff I&C 1.04.58
6.42
230 Johanne Severinsen Privat 1.05.07
6.43
231 Amalie Vogt Sæbø TEAM THORSDALEN 1.05.08
6.43
232 Karin Regstad Privat 1.05.22
6.44
233 Charlotte Johannessen Privat 1.05.25
6.45
234 Fouzia Haroon Rashid Privat 1.05.27
6.45
235 Lise Sørli Privat 1.05.29
6.45
236 Silje Skoga Privat 1.05.38
6.46
237 Hanne Ombudstvedt Privat 1.05.55
6.48
238 Anita Sæbø TEAM THORSDALEN 1.05.55
6.48
239 Mevlida Moen Privat 1.06.01
6.48
240 Hanne Helvig Eriksen Privat 1.06.22
6.51
241 Kirsten Eidsaa Hall Privat 1.06.45
6.53
242 Trine Gomsrud Nyfelt Privat 1.06.58
6.54
243 Tonje Holmsen Privat 1.07.02
6.55
244 Marianne Weydahl Privat 1.07.11
6.56
245 Wenche Idstad ACANDO BUSS 1.07.12
6.56
246 Sissel Thorsdalen TEAM THORSDALEN 1.07.41
6.59
247 Helene Langsether TEAM THRSDALEN 1.07.41
6.59
248 Anne Grethe Heim Privat 1.07.47
6.59
249 Susanne Torp-Hansen Privat 1.08.05
7.01
250 Unni Bente Norangshol Haugen Privat 1.08.50
7.06
251 Gun-Hege Øiseth TEAM PROSJEKTMESTER 1.09.09
7.08
252 Malin Eriksson LOMMEDALEN IL 1.09.10
7.08
253 Astrid Løken AFTENPOSTEN 1.10.05
7.14
254 Tove Standnes-Ellstrøm Privat 1.10.14
7.14
255 Susanne Sætre Privat 1.10.16
7.15
256 Anne-Lise Aurlund Privat 1.10.38
7.17
257 Marit Uppstad Privat 1.10.40
7.17
258 Lejla Bye OLAV THON BEDRIFTSIDRETTSLAG 1.10.57
7.19
259 Hege Hjelmestad Stuen Privat 1.10.57
7.19
260 Maia Dietrichson Privat 1.11.44
7.24
261 Heidi Helvig LRC 1.11.54
7.25
262 Ida Blomèn SISTERS 1.12.40
7.29
263 Annie Karine Blomen Håkonsen SISTERS 1.12.40
7.29
264 Lene Sandvik Privat 1.13.06
7.32
265 Stine Berentzen BIRGER N HAUG 1.13.32
7.35
266 Ingebjørg Brannstorph Privat 1.13.39
7.36
267 Marie Harstveit Bøler IF Friidrett 1.25.12
8.47

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.