Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 15-10-2016
I 2016 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken.
Lengden anslås å være 9700 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Anders Nøstdahl Gløersen Rustad IL 32.43
3.22
2 Håvard Solberg Privat 33.06
3.25
3 Ulrik Lolland Moss IL 33.12
3.25
4 Hågen Urseth FIK Ren-Eng 33.29
3.27
5 Inge Hasund Bøler IF Friidrett 33.39
3.28
6 Pål Onsrud TEAM HELLIROA 34.45
3.35
7 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 34.48
3.35
8 Lars Sørensen Rustad IL 34.57
3.36
9 Øyvind Gløersen Rustad IL 35.05
3.37
10 Knut Nordviken SK Vidar 35.05
3.37
11 Mathias Moen CIBER BIL 35.24
3.39
12 Øyvind Mehus Sjursen Bøler IF Friidrett 35.39
3.41
13 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 35.44
3.41
14 Jacob Grønseth Olsson Rustad IL 35.45
3.41
15 Truls Hestengen Rustad IL 35.47
3.41
16 Tony Gjerde Bøler IF Friidrett 35.51
3.42
17 Harald Skarpeteig Bøler IF Friidrett 36.01
3.43
18 Tor Jonas Onsrud Gjøvik Skiklubb 36.06
3.43
19 Jon Ilseng Bøler IF Friidrett 36.08
3.44
20 Amund Riege Rustad IL 36.09
3.44
21 Kristian Heggebø VINDAFJORD IL 36.10
3.44
22 Atle Smenes Rustad IL 36.11
3.44
23 Ole Andre Hagen Rustad IL 36.17
3.44
24 Bjørnar Slettvåg NORGES BANK IDRETTSLAG 36.19
3.45
25 Vegard Østli TRANSPORTØKONOMISK INSTITUTT 36.19
3.45
26 Jonas Askautrud FROSTA MULTISPORT 36.41
3.47
27 Jonas Brustad CIBER BIL 36.45
3.47
28 Morten Sønsteby RUSTAD IL/TEAM OSLO SPORTSLAGER 36.47
3.48
29 Per Erik Monsrud Privat 36.53
3.48
30 Jon Nordahl Didriksen Privat 36.53
3.48
31 Roger Thompson DRIV IL / TEAM SPORTSMANDEN 36.59
3.49
32 Sten Åge Nygårdseter VEGÅRSHEI I.L. 37.10
3.50
33 Axel Pettersen Privat 37.18
3.51
34 Ole Kristian Sørland TEAM O&O 37.20
3.51
35 Sverre Stræth MOSS SKIKLUBB / VEIDEKKE BIL 37.25
3.51
36 Trym Olafsen Rustad IL 37.30
3.52
37 Martin Hemstad GJELLERÅSEN SKI 37.31
3.52
38 Torbjørn Hægeland RUSTAD IL - NORGES BANK 37.32
3.52
39 Morten Omland Kjelsås IL 37.34
3.52
40 Per Lunke IL i BUL 37.45
3.54
41 Pål-André Lund Privat 37.46
3.54
42 Torbjørn Vala Rustad IL 37.47
3.54
43 Andreas Karlberg Pettersen WICKED WEDNESDAY 37.49
3.54
44 Håvard Bratland Karlsen HELT EGEN KLUBB 37.52
3.54
45 Stig Arve Malmedal BANKENES SIKRINGSFOND 38.02
3.55
46 Mads Blomfeldt BDO 38.02
3.55
47 Sondre Fossum Privat 38.04
3.55
48 Espen Kristiansen Rustad IL 38.05
3.56
49 Joakim Herbrandsen Rustad IL 38.07
3.56
50 Jan Andreas Edstrøm Oppsal 38.11
3.56
51 Kristoffer Slettholm Privat 38.11
3.56
52 Eivind Odden Solberg Rustad IL 38.23
3.57
53 Tørres Lutnæs Rustad IL 38.31
3.58
54 Charles Granquist TEAM SPORTSMANDEN / DNB /OPPEGÅRD IL/ KSK 38.32
3.58
55 Anders Rønnevig RØA/DNB 38.35
3.59
56 Kristoffer Eriksen Nylund JIL Grorud 38.36
3.59
57 Bjørn E Eide Ø.SLIDRE IL 38.37
3.59
58 Jens Kristian Tosterud Norconsult Bil 38.37
3.59
59 Trond Olav Berg Bøler IF Friidrett 38.38
3.59
60 Felix Tobiasson Reinemo Bækkelagets SK 38.38
3.59
61 Dag Thomas Hansson DLA PIPER 38.38
3.59
62 Torbjørn Høvde ØSTMARKA MJøD OG KNIVSTIKKARLAG 38.42
3.59
63 Andreas Fjell HENT 38.44
4.00
64 Quan Pham Privat 38.44
4.00
65 Trond Inge Carlsen Rustad IL 38.47
4.00
66 David Olaussen Privat 38.48
4.00
67 Sigve Vågsnes Bekk Consulting 38.48
4.00
68 Vegard Brox Bøler IF Friidrett 38.49
4.00
69 Henrik Natvig Nittedal IL 38.51
4.00
70 Kristoffer Askautrud MOSS CK 38.52
4.00
71 Joakim Eriksrud Karlsen Rustad IL 38.54
4.01
72 Haakon Solheim Rustad IL 38.58
4.01
73 Thomas Tronstad Obos 39.02
4.01
74 Christian Mykland Skatt Øst 39.02
4.01
75 Anders Gullhav VESTBYEN IL 39.10
4.02
76 Anders Birkenes ØVREBØ 39.12
4.02
77 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 39.24
4.04
78 Per Ingvar Tollehaug IF Eiker Kvikk 39.27
4.04
79 Arne Brørs Mattilsynet 39.27
4.04
80 Kenneth Hertaas HAUGERÅSEN IL 39.29
4.04
81 Erik Lunke Privat 39.35
4.05
82 Jørgen Korum SYKEHUSET INNLANDET 39.36
4.05
83 Lasse Sørlund Team Sportsmanden 39.43
4.06
84 Eldar Thomassen Fagerbakke Bøler IF Friidrett 39.53
4.07
85 Espen Bago Bøler IF Friidrett 39.53
4.07
86 Tim Bennett SK VIDAR/ KONDIS 39.57
4.07
87 Hermann Bruun Bøler IF Friidrett 40.00
4.07
88 Yuanjie Ding Bøler IF Friidrett 40.00
4.07
89 Richard Prestegård Oppsal 40.03
4.08
90 Are Aarebrot Kjelsås 40.03
4.08
91 Einar Lund Westgaard Rustad IL 40.05
4.08
92 Hans-Kristian Larsen TEAM MERIDA TRI / SPORTSKLUBBEN RYE 40.05
4.08
93 Jo Gaare TRONDHEIM 40.06
4.08
94 Are Reistad Kjelsås IL 40.18
4.09
95 Theodor Odegard Rustad IL 40.24
4.10
96 Per Morten Rennan Bøler IF Friidrett 40.32
4.11
97 Thor Andreas Tangen TEAM RASKE GUTTER 40.32
4.11
98 Thomas Ianke Ready 40.34
4.11
99 Marius Haug Driv IL 40.39
4.11
100 Pål Inge Synsfjell Privat 40.40
4.12
101 Stian Overskeid Privat 40.41
4.12
102 Casper Holtan Privat 40.41
4.12
103 Roger Eilertsen SK Rye 40.45
4.12
104 Ole-Martin Ihle FEELGOOD 40.45
4.12
105 Vegard Hjelmstadbakk Valø MARKABYGDA IL 40.50
4.13
106 Magnus Rabben Wessmann Rustad IL 40.53
4.13
107 Sigmund Akselsen Privat 40.54
4.13
108 Kristian Skaar Privat 40.54
4.13
109 Morten Mørland Privat 40.57
4.13
110 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 41.00
4.14
111 Jens Høie Rustad IL 41.00
4.14
112 Edvard August Lund Rustad IL 41.03
4.14
113 Øyvind Kvernen TEAM SPORT 1 STORGATA / TEAM DRØBAK MULTISPORT 41.04
4.14
114 Øystein Hoel Sandsdalen Rustad IL 41.07
4.14
115 Christer Pedersen STERK HELSE 41.08
4.14
116 Kent Roger Bakken Privat 41.16
4.15
117 Vegar Svendgård FIK Ren-Eng 41.18
4.15
118 Mats G. Tidemandsen TEAM 4BRØDRE 41.20
4.16
119 Jan Erik Nilsen Rustad IL 41.22
4.16
120 Sindre Schonhowd Svea skilag 41.22
4.16
121 Bjørn Wiig Kristiansen Obos 41.25
4.16
122 Jørgen Hoff Amundsen JØRGEN HOFF AMUNDSEN 41.25
4.16
123 Espen Alfredsen Privat 41.28
4.16
124 Inge Henning Fredagsvik TEAM COOP 41.29
4.17
125 Joakim Østbye Privat 41.29
4.17
126 Frode Hopstad Privat 41.31
4.17
127 Alexander Moen SK Rye 41.31
4.17
128 Stig Framnes Rustad IL 41.34
4.17
129 Ole Christian Lien BRANDVAL/KONGSVINGER OK 41.40
4.18
130 Ove Pernes Rustad IL 41.47
4.18
131 Christopher Nygård Rustad IL 41.50
4.19
132 Frode Georgsen rådtassene 41.59
4.20
133 Alejandro Velasquez Bøler IF Friidrett 41.59
4.20
134 Lars Woldsengen Privat 42.00
4.20
135 Nicolas Holmgren LØRENSKOG SKIKLUBB 42.03
4.20
136 Anders Galaasen Privat 42.04
4.20
137 Ola Stigum HVAM IL RUNNERS 42.05
4.20
138 Martin Holmelin Privat 42.06
4.20
139 Espen Dåsvand Privat 42.11
4.21
140 Arne Bent Bjørge SPEEDYMAN 1 42.15
4.21
141 Jens Christian Riege Rustad IL 42.16
4.21
142 Henning Holm Privat 42.17
4.22
143 Niklas Haglund OSLO FJORD TRIATHLON 42.17
4.22
144 Rune Sørheim Telenor BIL 42.21
4.22
145 David Velasquez Bøler 42.23
4.22
146 Walied Aarab ARVID LARVIK LØPETEAM 42.26
4.22
147 Tor Murvold Rustad IL 42.27
4.23
148 Jonn Magnus Nordahl Privat 42.27
4.23
149 Helge Grenager Solheim Rustad IL 42.28
4.23
150 Christoffer Ladstein TEAM SPORTSMANDEN/SKILØPERNE 42.28
4.23
151 Bjørn Tore Aune IF Frøy 42.33
4.23
152 Fredrik Granberg Dahl Privat 42.36
4.24
153 Magnus Harstveit Rustad IL 42.38
4.24
154 Lasse Tønseth HOBIL 42.40
4.24
155 Theodor Deichmann Raaberg Bøler IF Friidrett 42.41
4.24
156 Espen Schram HR PROSJEKT AS 42.45
4.24
157 Øystein Haug SK Rye 42.51
4.25
158 Even Buer Løvås Privat 42.51
4.25
159 Rolf Sindre Johansen Libakken Privat 42.53
4.25
160 Kristian Hartmann Privat 42.54
4.25
161 Øyvind Raaen RAAEN TWINS TEAM 42.54
4.25
162 Hans-Jørgen Lund SKILØPERNE 42.57
4.26
163 Nicolai Løland Dolva LUND & CO ADVOKATFIRMA AS 43.00
4.26
164 Oskar Frantzen Holte OSLO DØVES S.KL. 43.06
4.27
165 Vegar Angelo Privat 43.09
4.27
166 Skule Solberg TEAM HULLET 43.09
4.27
167 Gerrit Karafiat METAL HAMMER NORWAY 43.12
4.27
168 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 43.15
4.28
169 Daniel Jørgen Børseth Privat 43.18
4.28
170 Bård Wahl Bjørndal If 43.23
4.28
171 Øyvind Rise Røa IL 43.24
4.28
172 Simen Normann Privat 43.25
4.29
173 Simen Weiby DnB BIL 43.25
4.29
174 Jonas Herbrandsen Rustad IL 43.26
4.29
175 Lars Litlere FANA IL 43.28
4.29
176 Svein Arne Sølvberg Oppegård IL 43.29
4.29
177 Knut Brobakken FAGFORBUNDET 43.30
4.29
178 Øystein Garnes IRONINGMAN THRIATHLON 43.34
4.29
179 Erik Rød AAS-JAKOBSEN BIL 43.34
4.29
180 Børre Kopaas Privat 43.38
4.30
181 Per Kristian Haug Bækkelagets SK 43.43
4.30
182 Martin Weider TEAM OCR NORWAY 43.48
4.31
183 Kristian Stenrud Privat 43.51
4.31
184 Endre Guriby EURO BUSINESS SCHOOL 43.51
4.31
185 Johannes Sørbø NAV KUNNSKAP 43.51
4.31
186 Knut Vala Rustad IL 43.55
4.32
187 Svein Erik Salthe Canon 43.56
4.32
188 Bjarte Eik-Nes Solberg & Hansen 43.57
4.32
189 Petter Raaberg Nordea 43.59
4.32
190 Anders Blomberg Pedersen BLOMBERG PEDERSEN FYSIOTERAPI 44.03
4.32
191 Henrik Linnerud Privat 44.04
4.33
192 Hans Hestengen Rustad IL 44.11
4.33
193 Øyvind Esse Berge PWC BIL 44.11
4.33
194 Tormod Reiersen KOMMUNAL- OG MODERNISERINGSDEPARTEMENTET 44.12
4.33
195 Gaute Sandal Privat 44.13
4.34
196 Torbjørn Eika RØA IL / SSB IF 44.14
4.34
197 Ola Mellem Tromsdalen Friidrett 44.14
4.34
198 Fabian Gomez Privat 44.15
4.34
199 Anders Langva FIRST GEO 44.16
4.34
200 Thomas Brenni Romerike Ultraløperklubb 44.16
4.34
201 Christian Kyrre Beylich Privat 44.19
4.34
202 Truls Wang-Johannessen Privat 44.21
4.34
203 Stig Hemstad GE HEALTHCARE BIL 44.27
4.35
204 Herman Holtan Privat 44.27
4.35
205 Andreas Reinhardt ICECUBE MEDIA 44.29
4.35
206 Endre Skjelbred Refsdal Privat 44.30
4.35
207 Håkon Gjessing Karlsen Privat 44.31
4.35
208 Pål Jørgen Bakke Dnb 44.37
4.36
209 Tobias Lillekvelland NORDSTRAND SPORTSSKYTTERE 44.38
4.36
210 Gunnar Jonsson SKILØPERNE 44.39
4.36
211 Pål Nordseth Privat 44.44
4.37
212 Hans Aarre NORSK HYDRO 44.46
4.37
213 Magnus Holthe MIKKELLER RUNNING CLUB OSLO 44.48
4.37
214 Thomas Svensen Privat 44.49
4.37
215 Geir Are Blystad Larsen HAKADAL LFP 44.49
4.37
216 Torstein Reistadbakk Asplan Viak BIL 44.50
4.37
217 Ask Olaussen Rustad IL 44.51
4.37
218 Vidar Stavseth Obos 44.52
4.38
219 Eirik Gjessing Lind JON BLUND IL 44.59
4.38
220 Robert Johannesen Privat 44.59
4.38
221 Roger Malvin Hole VELLEDALEN IL 45.01
4.38
222 Anders Petterød Halvorsen ECONA 45.04
4.39
223 Geir Henrik Sund Sæther HAMAR VEST DREAM TEAM 45.04
4.39
224 Torgrim Lid FORSVARET KOLSÅS BIL 45.06
4.39
225 Odd Christer Brovig Privat 45.08
4.39
226 Alf Inge Cleve-Stiansen LEADING EDGE 45.08
4.39
227 Anders Rudå Nygaard RSM NORGE BIL 45.12
4.40
228 Petter Aastad Privat 45.12
4.40
229 Torbjørn Blomsnes NEXANS NORWAY AS 45.13
4.40
230 Einar Fjøsne Rustad IL 45.14
4.40
231 Leif Erik Grønning SKJETTEN SVØMMING TRIATHLON 45.15
4.40
232 Rasmus Evrin Bækkelagets SK 45.16
4.40
233 Christian Elsebutangen Romerike Ultraløperklubb 45.17
4.40
234 Erik Aakre FEM FYRER 45.19
4.40
235 Ole-Martin Bere Privat 45.19
4.40
236 Andreas Hisdal Privat 45.23
4.41
237 Tommy Øvrum LMF 45.25
4.41
238 Ronny Solibakke MÅSEGEIS CONSULTING AS 45.27
4.41
239 Per Einar Mosfjell OPIL 45.29
4.41
240 Are Meisfjord TRIPLETEX 45.31
4.42
241 Thomas Frich Lien Privat 45.32
4.42
242 Atle Kolbeinstveit Privat 45.33
4.42
243 Ole-Andreas Brastad Bøler IF Friidrett 45.37
4.42
244 Christian Prestegård IL FANARÅK/KONDIS 45.38
4.42
245 Ådne Øvergaard STERK HELSE 45.41
4.43
246 Gunnar Treldal Privat 45.43
4.43
247 Morgan Adolfsen SARPSBORG KOMMUNE 45.46
4.43
248 Brian K. Jørgensen Privat 45.47
4.43
249 Marius Hvidsten Rustad IL 45.47
4.43
250 Torbjørn Torbjørnsen Privat 45.47
4.43
251 David Hemmingsen KREFTFORENINGEN 45.47
4.43
252 Ulf Fjelldal Rustad IL 45.50
4.44
253 Lemma Desta Privat 45.51
4.44
254 Per Gunnar Gulstuen Obos 45.53
4.44
255 Svein Harsem ØHIL 45.55
4.44
256 Sven Ivar Sanstøl Bekkelaget 45.57
4.44
257 Henrik Harsem ASPLAN VIAK 46.02
4.45
258 Henning Lerud RAUFOSS IL 46.04
4.45
259 Even Skilbrigt Mattilsynet 46.04
4.45
260 Erik Ilseng Privat 46.06
4.45
261 Pål-Jørgen Kyllesø Privat 46.08
4.45
262 Diego Gonzalez SMELLS LIKE TEAM SPIRIT 46.11
4.46
263 Kjetil Fjeld Hovden Privat 46.12
4.46
264 Tomas Kristensen OSLO TURNFORENING 46.13
4.46
265 Øyvind Bredvold Privat 46.14
4.46
266 Per Magnus Holt OPIL 46.19
4.46
267 Erling Pande Braathen HIOA IL 46.19
4.46
268 Erik Sebastian Vik Privat 46.22
4.47
269 Jørgen Stav Helgheim NCG 46.24
4.47
270 Fredrik Skaug Fadnes Norconsult Bil 46.27
4.47
271 Arne Bjune Privat 46.28
4.47
272 Helge Jacob Horn Privat 46.29
4.48
273 Agnar Øystein Varsi Sirma IL 46.29
4.48
274 Nikolai Olsen SOBIL 46.33
4.48
275 Henning Grøndalen Dnb 46.33
4.48
276 Dag Amundsen ULL KISA IL 46.34
4.48
277 Alexander Scheen Jensen Solberg & Hansen 46.38
4.48
278 Even Neeb Privat 46.41
4.49
279 Rune Børstad ML 46.46
4.49
280 Ole Kristian Aas Privat 46.48
4.49
281 Fredrik Gaustad TEAM-ESVIS 46.50
4.50
282 Kenneth Antonsen SK RYE - SBM LIFE SCIENCE AB 46.51
4.50
283 Geir Hansen TEAM HANSEN 46.51
4.50
284 Mads Høgberget Veritas BIL 46.52
4.50
285 Kim Lamin Stenseth Privat 46.53
4.50
286 Rune Bjerkås Privat 46.54
4.50
287 Hans Anders Brastad Privat 46.59
4.51
288 Roy Cato Einarsen Gjelleråsen If 47.00
4.51
289 Morgan Hovden BLODSMAK SPORTSKLUBB / RYE 47.02
4.51
290 Magnus Jerre CIBER BIL 47.03
4.51
291 Helge Ilseng Bøler IF Friidrett 47.04
4.51
292 Håkon Drolsum Røkenes Privat 47.08
4.52
293 Reidar Søbstad SK Rye 47.10
4.52
294 Leif Øverland Rustad IL 47.10
4.52
295 Hans Aaseth Privat 47.10
4.52
296 Håvard Johansen Mattilsynet 47.10
4.52
297 Gorm Nøkleby KJEKKAS IF 47.11
4.52
298 Morten T. Vaagsbø SK RYE / TEAM MERIDA TRI 47.12
4.52
299 Lasse Finstad Privat 47.13
4.52
300 Martin Bodd Privat 47.18
4.53
301 Tom Ljosåk TEAM PROSJEKTMESTER 47.19
4.53
302 Jon Terje Holtan Privat 47.22
4.53
303 Morgan Moen STERK 47.23
4.53
304 Oddvar Hellan Privat 47.25
4.53
305 Morten Bjørge SK Rye 47.26
4.53
306 Stian Fischer Eriksen STIAN ERIKSEN 47.26
4.53
307 Tor-Arne Arnesen SKØYTEGUTTA 47.26
4.53
308 Aleksander Skøyeneie Privat 47.29
4.54
309 Jan Inge Pettersen Privat 47.31
4.54
310 Tom-Erik Valsø ACANDO BUSS 47.36
4.54
311 Trym Johansen Bøler IF 47.37
4.55
312 Tormod Bratheim Rustad IL 47.40
4.55
313 Pavlo Prykhodko CIBER BIL 47.49
4.56
314 Kyrre Hansen Privat 47.50
4.56
315 John Rickard Johansen Privat 47.51
4.56
316 Olivier Girardot Hydro Oslo Bil 47.57
4.57
317 Christoffer Wang Privat 48.00
4.57
318 Espen Stokkereit Privat 48.01
4.57
319 Helge Andersen Privat 48.01
4.57
320 Mohsin Ramani Hydro Oslo Bil 48.02
4.57
321 Espen Aas Sviland HAFSLUND NETT 48.04
4.57
322 Christoph Langer Privat 48.08
4.58
323 Tobias Knøsmoen Privat 48.15
4.58
324 Trym Trymbo SKYTTA 48.15
4.58
325 Solveig Lie Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 48.16
4.59
326 Audun De Flon NAF 48.17
4.59
327 Nils Arne Råsholm Privat 48.18
4.59
328 Theodor Berre Jacobsen Bækkelagets SK 48.23
4.59
329 Robert Schou Privat 48.27
5.00
330 Jarle Kluge Privat 48.30
5.00
331 Volker Kluge Privat 48.34
5.00
332 Thor Inge Tollehaug IF EIKER KVIKK / ASPLAN VIAK BIL 48.41
5.01
333 Kjetil Landsverk Privat 48.45
5.02
334 Herman Otterlei Solberg & Hansen 48.53
5.02
335 Morten Midttun CIBER BIL 48.59
5.03
336 Terje Ropstad Privat 48.59
5.03
337 Magnus Moltzau CIBER BIL 48.59
5.03
338 Andreas Kristiansen Privat 49.00
5.03
339 Andreas Solberg HOLA 49.05
5.04
340 Peder Ludvig Sætre Privat 49.08
5.04
341 Stig Arnesen Privat 49.09
5.04
342 Håkon Brevik Privat 49.11
5.04
343 Eirik Vassvåg SCANDINAVIAN STOCKPHOTO 49.13
5.04
344 Vegard Bjerkvik OVERTRÅKK IL 49.14
5.05
345 Terje Løken SKATTEETATENS BIL 49.16
5.05
346 Kristoffer Engh Privat 49.16
5.05
347 Andreas Hoel Sandsdalen Rustad IL 49.22
5.05
348 Rudy Van Oevelen FIK ORION 49.22
5.05
349 Bjørn Gaarder Johansen Privat 49.23
5.05
350 Bjørn Engen SK Rye 49.25
5.06
351 Robert Hansen TEAM HANSEN 49.39
5.07
352 Andreas Tørå Hagli Oslofjord Triatlon 49.41
5.07
353 André Sjåsæt Privat 49.42
5.07
354 Per Thomas Hille KONGSBERG NORSPACE 49.43
5.08
355 Øystein Gjessing Karlsen HJELLNESCONSULT 49.45
5.08
356 Audun Gulbrandsen TEAM LANGERUD 49.46
5.08
357 Gunnar Berge Rustad IL 49.46
5.08
358 Geir Andre Olsen STATNETT / DRIV IL 49.46
5.08
359 Espen Nystad Rustad IL 49.59
5.09
360 Geir Andresen SKILØPERNE 50.00
5.09
361 Magnus Dahl MAGNUS DAHL 50.07
5.10
362 Magnus Egeberg MAGNUS EGEBERG 50.07
5.10
363 Jan Swensson Privat 50.09
5.10
364 Martin Halleron HOBIL 50.22
5.12
365 Jonas Kosberg Mattilsynet 50.29
5.12
366 Per Erik Naavik BLODSMAK SK 50.30
5.12
367 Tor-Gunnar Lund CHRISTIAN BERNER BIL 50.38
5.13
368 Gunnar Stavrum Privat 50.39
5.13
369 Håkon Kristiansen Privat 50.39
5.13
370 Stig Opstad Privat 50.40
5.13
371 Erik Westnes SK Rye 50.44
5.14
372 Magnus Rømuld Sandham ASKIM IF SKI 50.46
5.14
373 Hung Chi Nguyen Obos 50.47
5.14
374 Anders Enerhaug Lunde Hydro Oslo Bil 50.48
5.14
375 Nils Olav Refsdal Privat 50.49
5.14
376 Christian Flatum Privat 50.52
5.15
377 Joachim Johnsen Mattilsynet 50.58
5.15
378 Arve Øverli UCO 51.02
5.16
379 Frode Jørgensen TEAM FRODE 51.02
5.16
380 Tore Even Laugerud Privat 51.06
5.16
381 Peer Morten Løchting TEAM HAUKEN 51.06
5.16
382 Kenneth Halvorsen Obos 51.09
5.16
383 Tore Melby SKOÆ 51.12
5.17
384 Kjell Nystad Rustad IL 51.17
5.17
385 Adnan Majelp Privat 51.24
5.18
386 Snorre Langdalen Privat 51.26
5.18
387 Eirik Syversen Privat 51.37
5.19
388 Magnus Sandaas Gill Bøler IF Friidrett 51.41
5.20
389 Asgeir Skaret TIRSDAGSLØPER 51.46
5.20
390 Kristian Lødemel Sandberg Privat 51.46
5.20
391 Bjørn Sveum NORDIC SKI TEAM 51.48
5.20
392 Ragnar Elverhøi Privat 51.51
5.21
393 Ole Rabbit Ribe VVS&BAD 51.52
5.21
394 Trond Einar Nilsen Privat 52.07
5.22
395 Feras Gharbawi Privat 52.11
5.23
396 Kyrre Eriksen CIBER BIL 52.13
5.23
397 Torstein Jensen TEAM JENSEN 52.14
5.23
398 Jørgen Dahl Privat 52.16
5.23
399 Erik Wendel Bekk Consulting 52.16
5.23
400 Tore Lervik BEKK 52.24
5.24
401 Sigve Saltveit Privat 52.32
5.25
402 Marius Godager LOMMEDALEN IL 52.32
5.25
403 Lars Vaggen Kanedal TEAM OCR NORWAY 52.33
5.25
404 Freddy Vollebekk Privat 52.36
5.25
405 Jun Qiao DnB BIL 52.41
5.26
406 Per Øystein Flatmo EVRY BIL 52.42
5.26
407 Atle Onar Knapskog Privat 52.42
5.26
408 Morten Joachim Henriksen Privat 52.49
5.27
409 Arne Åsen Privat 52.53
5.27
410 Morten Bøås Privat 52.54
5.27
411 Rune Taranger Privat 52.55
5.27
412 Per-Steinar Aasebø OBIL 52.56
5.27
413 Knut Dørve Privat 52.57
5.28
414 Tor S. Mehus Privat 53.21
5.30
415 Ruben Schandy VÅLER FYSIOTERAPI 53.26
5.31
416 Andreas Bibow Handeland NAF KONDIS 53.27
5.31
417 Jan Petter Svinø Mattilsynet 53.30
5.31
418 Roger Muldbakken Sporveien 53.30
5.31
419 Atle Nikolaisen PROTECTOR FORSIKRING 53.47
5.33
420 Ole Henrik Hiorth KLASSIKERKLUBBEN 53.47
5.33
421 Terje Willy Strøm SKULLERUD SPORTSSENTER 53.50
5.33
422 Terje Pettersen Bøler Bandy Boys 53.51
5.33
423 Sveinung Dalatun BEKK 53.53
5.33
424 Ola Swensson Privat 53.53
5.33
425 Kristoffer Haugan TANGEN PS4 TEAM 53.54
5.33
426 Stefan Arfvedahl CHRISTIAN BERNER BIL 53.56
5.34
427 Sigurd Iversen Privat 54.01
5.34
428 Inge Halvorsen Bekkelaget 54.01
5.34
429 Karsten Ladstein TEAM SPORTSMANDEN/SKILØPERNE 54.04
5.34
430 Vegard Tvedt AIRSPED BIL 54.06
5.35
431 Jakob Froyn Lie HASLUM IF 54.07
5.35
432 Hermod Svingerud STATENS PENSJONSKASSE 54.12
5.35
433 Eirik Sætre KRAV MAGA ACADEMY OSLO 54.14
5.35
434 Yuriy Pylypchenko Privat 54.14
5.35
435 John-Olav Sæter Privat 54.16
5.36
436 Jan Tore Hauger TYRILI 54.31
5.37
437 Christian Dahl Mattilsynet 54.38
5.38
438 Erling Kielland Privat 55.01
5.40
439 Arne Berg RAVN B.I.L. 55.02
5.40
440 Pettter Breigutu HOLTET ATHLETICS 55.03
5.41
441 Tore Ilseng Privat 55.08
5.41
442 Tommy Madsen Bekk Consulting 55.11
5.41
443 Rune Wie SK Rye 55.15
5.42
444 Hans Haavind Ready 55.21
5.42
445 Sigvald Karlsen Privat 55.25
5.43
446 Halvor Høst Heyerdahl Privat 55.29
5.43
447 Kirill Semenov Privat 55.34
5.44
448 Bjørn Helge Holte BREVPOST IL 55.43
5.45
449 Frank Ståle Myrmel NILSEN ELEKTRO PEC HORTEN 55.46
5.45
450 Geir Axelsen Privat 56.03
5.47
451 Jon-Ivar Smiseth STERK - HELSE TRENING OG KOMPETANSE 56.05
5.47
452 Anders Hedlund MARIT BJØRGEN LØPEKLUBB 56.15
5.48
453 Philip Dickopf Eliassen LC ELEKTRO 56.26
5.49
454 Erling Joar Fløttum Ssb 56.32
5.50
455 Asbjørn Strand Ingen 57.02
5.53
456 Joel Eriksson Privat 57.10
5.54
457 Arild Sveen Mattilsynet 57.12
5.54
458 Thomas Stangebye Privat 57.16
5.54
459 Harald Hoff HOFF ELECTRONICS 57.21
5.55
460 Benjamin Borge Østmarka IL 57.38
5.56
461 Tahir Hussain Østmarka IL 57.38
5.56
462 Petter Stadsøy TEAMPLØYE 57.38
5.56
463 Peyman Fard Privat 57.39
5.57
464 Trond Olav Hoem Privat 57.40
5.57
465 Torbjørn Sandmæl POSTEN NORGE 57.57
5.58
466 Anders Husa SWECO NORGE 57.59
5.59
467 Memehru Melkamu Privat 58.07
5.59
468 Asbjørn Hansen Privat 58.11
6.00
469 Henning Emil Berg Heyerdahl NORGE 58.12
6.00
470 Frithjof Hein Løvik ØSTMARKA IL TRIATHLON 58.14
6.00
471 Oskar Grønning Privat 58.27
6.02
472 Espen Vermundsberget Privat 58.31
6.02
473 Gaute Dekko Privat 58.33
6.02
474 Erik Landa BIF 58.38
6.03
475 Per Ivar Tønnessen Privat 58.38
6.03
476 Arne Alfei Martinsen TEAM MARTINSEN 58.49
6.04
477 Benjamin Weydahl Privat 58.57
6.05
478 Andre Weydahl Privat 58.58
6.05
479 Olav Torbjørn Skare TEAM TOTENGATA 59.12
6.06
480 Roger Hem Privat 59.23
6.07
481 Eivind Egge Ssb 59.24
6.07
482 Torsten Gabrielsen TORSTEN GABRIELSEN 59.29
6.08
483 Kristian Andreas Kaltenborn Oppegård IL 59.53
6.10
484 Andrè Haugan AIRSPED BIL 1.00.18
6.13
485 Vegard Hovland AIRSPED BIL 1.00.18
6.13
486 Eirik Pedersen Privat 1.00.24
6.14
487 Ola Trøyflat NITTEDALJOGGEN 1.00.28
6.14
488 Anders Skifte Privat 1.00.29
6.14
489 Jarle Vikshåland Privat 1.01.13
6.19
490 Nils Martin Silvola Privat 1.01.16
6.19
491 Geir Huus CHRISTIAN BERNER BIL 1.01.23
6.20
492 Sindre Løken Privat 1.01.29
6.20
493 Kai Evjen KAI EVJEN 1.01.36
6.21
494 Thore Wilhelmsen Privat 1.02.34
6.27
495 Markus Gulbrandsen Privat 1.03.05
6.30
496 Dimitry Tsesmetsis R & D RACING TEAM 1.03.06
6.30
497 Marius Ramsrud TEAM RAMSRUD 1.03.58
6.36
498 Atle Sikkerbøl Privat 1.04.58
6.42
499 Karl Johan Tvedt KFUM KKAM, OSLO 1.04.59
6.42
500 Anders Wold FRAMBU BIL 1.05.35
6.46
501 Hovard Brandtzæg G 1.05.41
6.46
502 Svein Gabrielsen Privat 1.05.46
6.47
503 Frode Nordgulen Privat 1.06.16
6.50
504 John Schandy SUPER LØPEREN DU ER BEST 1.08.01
7.01
505 Trond Engell CIBER BIL 1.09.57
7.13
506 Frid Aulund Privat 1.11.40
7.23
507 Espen Mjøen Privat 1.11.41
7.23
508 Per Christian Rogdar ECONA 1.12.24
7.28
509 Roar Haldorsen SVELVIK MARATHON SOCIETY 1.14.01
7.38
510 Kristian Bjørnebråten SKI VGS 1.14.30
7.41
511 Jan Fredrik Myklebust SKI VGS 1.14.43
7.42
512 Runar Ove Moe Bøler IF Friidrett 1.17.28
7.59
513 Mads Friberg MADS FRIBERG 1.20.19
8.17
514 Joseph Bergseth Privat 1.25.34
8.49
515 Olav Pettersen Romerikslaget 1.26.22
8.54
516 Richard Tingstad Privat 1.43.51
10.42
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Heidi Dietrichson Pharo Bøler IF Friidrett 36.55
3.48
2 Jessica Gunnarsson SK Vidar 38.49
4.00
3 Tove Andersen Rustad IL 39.28
4.04
4 Anette Johnes Hundere Asker Skiklubb 39.55
4.07
5 Hanne Kristiansen-Haugland Bøler IF Friidrett 40.11
4.09
6 Marit Vala Rustad IL 40.38
4.11
7 Lina Eikenes Hvamstad SK Vidar 40.50
4.13
8 Berit Gjelten VESTBYEN IL 41.05
4.14
9 Julie Dahl Benum BOSTON CONSULTING GROUP 41.38
4.18
10 Nina Wavik Ytterstad SK Vidar 42.06
4.20
11 Dorte Foss RAUFOSS IL 42.16
4.21
12 Monica Ragnvaldsen TRY 42.50
4.25
13 Petra Jacoby Privat 43.03
4.26
14 Sigrun Gjølberg Ås IL 43.17
4.28
15 Hilde Visthoff Drange VISMA CONSULTING 43.19
4.28
16 Kaia Eide Bækkelagets SK 43.37
4.30
17 Pia Helene Paulsen Rustad IL 44.08
4.33
18 Cornelia Maria Usler Bækkelagets SK 44.11
4.33
19 Elin Mellemstrand Privat 44.13
4.34
20 Eeva Kantanen Hydro Oslo Bil 44.48
4.37
21 Marte Kjøren FIK ORION 44.54
4.38
22 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets SK - Ski 44.55
4.38
23 Stine Schonhowd Brandbu IF 44.58
4.38
24 Henriette Bjørnstøl Berg Rustad IL 44.59
4.38
25 Marte Tangen SK Vidar 45.33
4.42
26 Elisabeth Åmot Privat 45.59
4.44
27 Lise Marie Jensen Privat 46.16
4.46
28 Vivian Sørensen Lunde HOLEKARUSELLEN 46.31
4.48
29 Rikke Olafsen Rokke Rustad IL 46.46
4.49
30 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL 47.05
4.51
31 Ingunn Monsen Privat 47.08
4.52
32 Ida Cedervall Vaagsbø Rustad IL 47.11
4.52
33 Merete Bolin SKILØPERNE 47.15
4.52
34 Pernille Dørstad Statnett 47.22
4.53
35 Abelone Lyng Privat 47.27
4.54
36 Camilla Raade TEAM OCRNORWAY 47.32
4.54
37 Nina Eskild Riege Rustad IL 47.33
4.54
38 Trine Scharp Wilhelmsen Privat 47.39
4.55
39 Hanne Oustad VISMA CONSULTING 47.48
4.56
40 Willow Keats Privat 47.54
4.56
41 Ida Håøy Grue Rustad IL 47.56
4.56
42 Line Johanne Strætkvern Pedersen Privat 47.58
4.57
43 Kari-Anne Haug Rustad IL 47.59
4.57
44 Emilie Reinholdt Oppegård IL 47.59
4.57
45 Bente Sæther Dnb 48.00
4.57
46 Irene Bredvold Weiby BDO ADVOKATER 48.08
4.58
47 Karoline Morthen Privat 48.10
4.58
48 Hege Kittilsen Bøler IF 48.14
4.58
49 Sofie-Karoline Nordstrand Privat 48.15
4.58
50 Charlotte Carlander Privat 48.21
4.59
51 Birgitte Istad Privat 48.21
4.59
52 Åsne Meland Oppsal Ski 48.23
4.59
53 Wenche Rasch Rustad IL 48.27
5.00
54 Kathrine Lie LØRENSKOG SKIKLUBB 48.32
5.00
55 Hilde Martone Privat 48.53
5.02
56 Johanne Kjøllesdal TRASOPGRENDA 49.00
5.03
57 Kristin Jacomsen Privat 49.11
5.04
58 Malin Tønseth HYDRO (HOBIL) 49.16
5.05
59 Inger Anita Tollehaug IF Eiker Kvikk 49.24
5.06
60 Hege Aas BSK 49.35
5.07
61 Mathilde Wessmann Bogen Privat 49.49
5.08
62 Beate Lindstad Privat 49.53
5.09
63 Kathrine Hellen Håland Privat 50.03
5.10
64 Marit Linnea Gjelsvik Privat 50.06
5.10
65 Anne Kim Krakeli Elton Privat 50.11
5.10
66 Anita Rye Grinrød TEAM DRØBAK MULTISPORT 50.12
5.11
67 Ingrid Martine Håpnes Privat 50.14
5.11
68 Anne Bjørberg Jenssen Privat 50.21
5.11
69 Anette Erlandsen Fürst BIL 50.23
5.12
70 Marit Tørstad SK Rye 50.37
5.13
71 Arnhild Bie-Drivdal Privat 50.38
5.13
72 Mona Skjørtorp Privat 50.45
5.14
73 Hanne Blomfeldt Privat 50.46
5.14
74 Live Thorsen Næss Privat 50.47
5.14
75 Cecilia Majdall Nilsen Privat 50.52
5.15
76 Marit Ottersbo-Johansen Privat 50.59
5.15
77 Thea Maria Therese Bærby Privat 51.00
5.15
78 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 51.06
5.16
79 Elin Akre Tellum TEAM TELLUM 51.06
5.16
80 Therese Majdall Nilsen Privat 51.07
5.16
81 Tori Løge Privat 51.08
5.16
82 Hanne Wibe Team Sportsmanden 51.09
5.16
83 Kari Liltved Privat 51.11
5.17
84 Ingvild Haugen Privat 51.12
5.17
85 Hanne Jonhaugen HANDELSHØYSKOLEN BI 51.14
5.17
86 Agnes Benediktsdottir SKILØPERNE 51.15
5.17
87 Hilde Marie Rossebø Privat 51.16
5.17
88 Anne Beate Stubberud Privat 51.19
5.17
89 Ninni Petrin Eidsvig Privat 51.20
5.18
90 Ellen Jemtegaard ELLEN JEMTEGAARD 51.21
5.18
91 Anneli Pellerud Privat 51.28
5.18
92 Sofie Pettersen Privat 51.36
5.19
93 Astri Irene Fotland ESMART SYSTEMS 51.38
5.19
94 Eline Strand Martinsen Privat 51.45
5.20
95 Line Yang Stousland Obos 51.46
5.20
96 Turid Frydenlund Sælid Rustad IL 51.50
5.21
97 Heidi Hagtvedt Privat 51.53
5.21
98 Line Ottersen Privat 51.56
5.21
99 Mona Johannessen POSTEN NORGE 51.58
5.21
100 Tove-Mette Arnesen Privat 51.58
5.21
101 Astrid Lier Rømuld ASKIM IF SKI 51.59
5.22
102 Marja Østfelt Privat 52.03
5.22
103 Ingvill Maria Martinsen-Løkken BLODBANKEN GJØVIK 52.09
5.23
104 Kristiane Olaussen Privat 52.11
5.23
105 Marita Elena Valvik Privat 52.14
5.23
106 Helen Heamo Privat 52.24
5.24
107 Ane Hustvedt Rustad IL 52.28
5.25
108 Ane Hustvedt Privat 52.28
5.25
109 Ida Erlandsen ST. OLAVS HOSPITAL BIL 52.41
5.26
110 Hege Iren Torkilsrud Privat 52.45
5.26
111 Maren Lier KREFTFORENINGEN BIL 52.53
5.27
112 Hege Fantoft Andreassen KREFTFORENINGEN 52.54
5.27
113 Pernille Hem Privat 52.57
5.28
114 Katharina Gjeruldsen Privat 52.59
5.28
115 Pia Jarmyr LØPEJENTENE 53.04
5.28
116 Kristin Holt Gjøvaag Gyldendal BiL 53.05
5.28
117 Mathilde Bråten Privat 53.07
5.29
118 Nina Westgaard Privat 53.09
5.29
119 Oda Alette Kjellsbøl Hole Privat 53.12
5.29
120 Sigrid Hansen Privat 53.13
5.29
121 Hege Jahr Glomnes Privat 53.23
5.30
122 Alice Lødemel Sandberg Privat 53.33
5.31
123 Ingrid Amundsen Welde OBIL 53.39
5.32
124 Tina Løvstad BIF 53.50
5.33
125 Trine Kolbjørnsen MOSVATNET ALLSTARS 54.01
5.34
126 Mari Walle Thorsen Privat 54.03
5.34
127 Ulla Alethe Rognsaa Kildal Rustad IL 54.05
5.35
128 Christine Haulan Privat 54.06
5.35
129 Tonje Selstø TEAM OCRNORWAY 54.06
5.35
130 Annbjørg Håøy Rustad IL 54.10
5.35
131 Randi Lunke Privat 54.10
5.35
132 Thea Jevnheim Sørlunden Privat 54.16
5.36
133 Kjersti Johnsen Privat 54.17
5.36
134 Ida Elisabeth Hult Norvald TTIF 54.17
5.36
135 Mette Sundøen ØVIP 54.18
5.36
136 Kristin Borck Privat 54.23
5.36
137 Irene Brodshaug FEIRING IL 54.26
5.37
138 Laila R. Stenrud Privat 54.28
5.37
139 Kjersti Marie Løken Stavrum SK Rye 54.34
5.38
140 Gro Elvhaug BORGEN IL 54.34
5.38
141 Anette Stavseth Privat 54.38
5.38
142 Liliana Klimont Rustad IL 54.47
5.39
143 Lise Skymoen Privat 54.49
5.39
144 Synne Nygård Privat 54.52
5.39
145 Gøril Huse Treningscamp 54.54
5.40
146 Tine Einang Privat 55.09
5.41
147 Anne-Mari Samskott Privat 55.12
5.41
148 Caroline Monsen Privat 55.15
5.42
149 Mari Gabrielsen Privat 55.26
5.43
150 Synne Ekrem Privat 55.31
5.43
151 Line Hofoss Holm TEAM OCR NORWAY 55.32
5.44
152 Ingrid Karlsen Privat 55.35
5.44
153 Line Eikeland Edvardsen Privat 55.43
5.45
154 Silje Borkhus Otnes Bøler IF Friidrett 55.46
5.45
155 Kaja Giltvedt FRAMBU BIL 55.58
5.46
156 Natalie Deacon Oppsal Håndball 55.59
5.46
157 Maia Helmersen Håpnes Privat 56.02
5.47
158 Eveline Hansen Privat 56.06
5.47
159 Marie Aspunvik LØPEJENTENE 56.10
5.47
160 Tuva Stølen TRENINGSKAMERATENE 56.18
5.48
161 Marianne Nordstrøm FRAMBU 56.18
5.48
162 Kristin Andersen FORSKNINGSRÅDET 56.19
5.48
163 Tonje Haugberg UDIR BIL 56.22
5.49
164 Elisabeth Jonhaugen NETS NORWAY 56.24
5.49
165 Birte Horn-Hanssen Privat 56.25
5.49
166 Linda Pettersson Hydro Oslo Bil 56.35
5.50
167 Ingrid Hanna Wadahl Privat 56.36
5.50
168 Marianne Hafnor Privat 56.42
5.51
169 Irene Hovde Privat 56.43
5.51
170 Cecilie Bøe Privat 56.47
5.51
171 Ingvil Johnsen Rødli Privat 56.49
5.51
172 Gro Kristin Axelsen Privat 57.07
5.53
173 Liv Prestgard Privat 57.10
5.54
174 Oda Nilsen Bækkelund Mattilsynet 57.11
5.54
175 Camilla Brenna Privat 57.12
5.54
176 Sølvi Talset Privat 57.13
5.54
177 Hanne Eldby IF Frøy 57.19
5.55
178 Kjersti Thuve Privat 57.22
5.55
179 Monica Godø NAF KONDIS 57.28
5.55
180 Gunhild Birkemoe Privat 57.28
5.55
181 Kristina Woll PRIV 57.50
5.58
182 Nina Bakke Hansen OCR 57.50
5.58
183 Vera Vik-Hansen VERA VIK HANSEN 57.53
5.58
184 Ingrid Solheim Undeberget Rustad IL 58.03
5.59
185 Ingrid Russwurm Privat 58.06
5.59
186 Mari Andrine Hjorteset Privat 58.07
5.59
187 Janicke Rudi NITTEDAL BEDRIFT IDRETSLAG 58.09
6.00
188 Ingvild Elseth Privat 58.10
6.00
189 Helene Pramli Kvamme Romerike Runners Team 58.12
6.00
190 Elin Ilseng Privat 58.12
6.00
191 Mirjam Kulstad Næss Privat 58.16
6.00
192 Elisabeth Bratlie Skaare Privat 58.19
6.01
193 May Helen Harstad Privat 58.25
6.01
194 Lene Schonhowd Svea skilag 58.28
6.02
195 Hanne Riise Mæhlum CIBER BIL 58.32
6.02
196 Ingunn Sandvik Privat 58.34
6.02
197 Kari Henriksen Privat 58.37
6.03
198 Maria Westlie Privat 58.40
6.03
199 Ingrid Berg Privat 58.49
6.04
200 Sidsel Elisabeth Johannesen RKBIL 58.56
6.05
201 Heidi Tandberg HOLEKARUSELLEN 58.57
6.05
202 Malin Elvhaug BORGEN IL 58.59
6.05
203 Rakel Korsvold Privat 59.14
6.06
204 Hanne Karlsen Privat 59.20
6.07
205 Live Hesthagen ETTERNØLERNE 59.24
6.07
206 Charlotte Sjøthun CIBER BIL 59.35
6.09
207 Helene Lillekvelland NORDSTRAND SPORTSSKYTTERE 59.48
6.10
208 Kristine Herheim Bøås Privat 59.56
6.11
209 Helene Starheim Privat 59.58
6.11
210 Ida-Elise Ødegård Privat 1.00.12
6.12
211 Marit Larsen Privat 1.00.14
6.13
212 Mihaela Motas Privat 1.00.16
6.13
213 Silje Meek Privat 1.00.19
6.13
214 Lise Forsberg Vogt Privat 1.00.21
6.13
215 Christine Steinstø Privat 1.00.21
6.13
216 Anne Marte Dahl Privat 1.00.59
6.17
217 Elisabeth Russwurm Privat 1.01.00
6.17
218 Kristine Dahl Privat 1.01.02
6.18
219 Randi Wessmann Privat 1.01.05
6.18
220 Marianne Tamm Privat 1.01.08
6.18
221 Hanne Mari Skappel Privat 1.01.17
6.19
222 Ingrid Alterås Privat 1.01.17
6.19
223 Silje Mellqvist Privat 1.01.32
6.21
224 Agnes Gombos SVELVIK MARATHON SOCIETY 1.01.33
6.21
225 Ingvild Hestnes Privat 1.01.34
6.21
226 Gry Elisabeth Hanssen ETTERNØLERNE 1.01.36
6.21
227 Marthe Kristiansen Privat 1.01.57
6.23
228 Kirsty Fossengen Privat 1.02.01
6.24
229 Anne Grete Hoem Privat 1.02.04
6.24
230 Ingeborg Brendås Privat 1.02.07
6.24
231 Trine Celius Privat 1.02.11
6.25
232 Jeanette Johansen Privat 1.02.12
6.25
233 May Britt Berge Privat 1.02.18
6.25
234 Sofie Arneberg Privat 1.02.59
6.30
235 Kari Eide RKBIL 1.03.07
6.30
236 Sigrid Russwurm Privat 1.03.08
6.31
237 Eli Synnøve Rønningen Privat 1.03.20
6.32
238 Linda Kjosås Privat 1.03.41
6.34
239 Anne-Lene Nilsen Privat 1.03.52
6.35
240 Malene Elseth MALENE ELSETH 1.03.57
6.36
241 Elisabeth Rogne Privat 1.04.15
6.37
242 Bente Brinchmann Privat 1.04.23
6.38
243 Anne Grethe Overskeid Privat 1.04.24
6.38
244 Ika Bruun Privat 1.04.40
6.40
245 Kristin Alsos Privat 1.04.45
6.41
246 Elin Skøyen Romerike Runners Team 1.04.46
6.41
247 Fouzia Haroon Rashid FLISEKOMPANIET BIL 1.04.57
6.42
248 Hanne T. Asheim Privat 1.05.01
6.42
249 Tove Standnes-Ellstrøm Privat 1.05.28
6.45
250 Johanne Severinsen Privat 1.05.36
6.46
251 Helene Brand Thingstad Privat 1.06.15
6.50
252 Ann-Jeanette Berntsen Larsen Privat 1.06.18
6.50
253 Stine Magnussen AIRSPED BIL 1.06.19
6.50
254 Ingunn Dørve Privat 1.06.30
6.51
255 Annie Karine Blomen Håkonsen Privat 1.06.43
6.53
256 Lise Sørli Privat 1.06.57
6.54
257 Hanne Helvig Eriksen Privat 1.07.08
6.55
258 Linda Wie Trøen Privat 1.07.31
6.58
259 Anne Christine Lie Privat 1.08.39
7.05
260 Line Hystad Privat 1.09.03
7.07
261 Ann-Sofie Ulle Privat 1.09.03
7.07
262 Marianne Weydahl Privat 1.09.05
7.07
263 Tove Sandberg Privat 1.09.09
7.08
264 Anette Lislerud Privat 1.10.17
7.15
265 Lene Gjems Mattilsynet 1.11.29
7.22
266 May Kristiansen Privat 1.11.35
7.23
267 Lisbeth Kristoffersen Privat 1.12.53
7.31
268 Monica Haugen Privat 1.13.07
7.32
269 Siri Vaggen Kanedal TEAM OCR NORWAY 1.13.40
7.36
270 Victoria M Haugen Risvaag Privat 1.14.23
7.40
271 Kirsti Marie Øvrebø Tollernes IL 1.14.38
7.42
272 Lise Brække IL i BUL 1.22.21
8.29
273 Oline Lovise Yksnøy SPIRIDON LLL 1.25.09
8.47
274 Reidunn Hilde Stormo Privat 1.35.05
9.48

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.