Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 13-10-2018
I 2018 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken.
Lengden anslås å være 9700 meter.
En reportasje fra løpet finner du her. Et kart over løypa finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Anders Nøstdahl Gløersen Rustad IL 32.30
3.21
2 Marius Skeide Ruth Skjalg IL 33.27
3.27
3 Håvard Solberg Skimt 33.34
3.28
4 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 33.39
3.28
5 Mathias Moen Oslostudentenes IK - Friidrett 33.48
3.29
6 Hagen Urseth Ren-Eng, FIK - Friidrett 34.18
3.32
7 Inge Hasund Bøler IF Friidrett 34.23
3.33
8 Tony Gjerde Bøler IF Friidrett 34.43
3.35
9 Torstein Bjerland Oslostudentenes IK - Friidrett 34.58
3.36
10 Erik HUSBY Skaun IL 35.17
3.38
11 Jacob Hystad Stord IL (Allianseidrettslag) 35.22
3.39
12 Pål Onsrud Team Sportsmanden 35.24
3.39
13 Tommy Armani Privat 35.30
3.40
14 Theodor Berre Jacobsen Sportsklubben Vidar 35.43
3.41
15 Anders Knudsen Tjalve 35.46
3.41
16 Trym Olafsen Rustad IL 35.50
3.42
17 Sebastian Aagnes Heming 35.54
3.42
18 Anders Stenbrenden Privat 36.00
3.43
19 Jørgen Korum NOR 36.05
3.43
20 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 36.15
3.44
21 Ståle Fenstad Rustad IL 36.15
3.44
22 Tom Roger Vege-Tangen NAMDAL LØPEKLUBB 36.17
3.44
23 Amund Riege Rustad IL 36.19
3.45
24 John Henry Strupstad Ren-Eng, FIK - Friidrett 36.36
3.46
25 Christian Mykland SKATTEETATEN 36.37
3.46
26 Magnus Rognstad Neby Hamar Skiklubb 36.38
3.47
27 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 36.39
3.47
28 Jonas Jensen Croff Privat 36.40
3.47
29 Mads Blomfeldt Bøler IF Friidrett 36.51
3.48
30 Martin Aasen Hemstad Nittedal IL 37.01
3.49
31 Halvor Myhrvold Rustad IL 37.13
3.50
32 Pål Inge Synsfjell Privat 37.20
3.51
33 Anders Johan Rogne Hakadal IL 37.24
3.51
34 Tobias Opdalshei Baumann OSI - Oslostudentene Friidrett 37.33
3.52
35 Torbjørn Hægeland Rustad IL 37.35
3.52
36 Jon Nordahl Didriksen Privat 37.36
3.53
37 Tore Jakobsen Privat 37.41
3.53
38 Sindre Nås Privat 37.51
3.54
39 Christopher Huuse Privat 38.13
3.56
40 Bjørnar Haugane SKARPHEDIN 38.17
3.57
41 Øyvind Wang Skibotn IL 38.19
3.57
42 Erik Persson Abb Bil 38.19
3.57
43 Quan Pham Kolsås Klatreklubb 38.34
3.59
44 Torbjørn Høvde NORRØNA BIL 38.36
3.59
45 Espen Kristiansen Rustad IL 38.41
3.59
46 Mikael Nyberg Snake Island Stompers 38.41
3.59
47 Christian Frøyland Foss Rustad IL 38.48
4.00
48 Charles Carsten Granquist Oppegård IL 38.55
4.01
49 Lars Magnus Fagernes EY BIL 38.57
4.01
50 Jesper Røn Rustad IL 38.58
4.01
51 Eirik Vigeland Bekk Consulting 38.58
4.01
52 Ole Vegard Lundestad Statnett 38.59
4.01
53 Sondre Strande Omland Kjelsås IL 38.59
4.01
54 Per Hellevik-Carlsson Privat 39.07
4.02
55 Sverre Stræth Kjelsås IL 39.13
4.03
56 Vegard Nyeng Privat 39.15
4.03
57 Steffen Stebbing Team Nilssen Pacer 39.21
4.03
58 Vegard Dybvand Rustad IL 39.26
4.04
59 Erlend Hauge Privat 39.27
4.04
60 Scott Macody Lund Varegg Fleridrett 39.28
4.04
61 Mads Skipanes Team Ryfylke 39.28
4.04
62 Ivar Indby Oslostudentenes IK - Friidrett 39.28
4.04
63 Håkon Tufteland BSI 39.30
4.04
64 Andreas Smeby-Diederich Vipps 39.32
4.05
65 Vegard Solhaug Søndre Ål Spkl 39.34
4.05
66 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 39.35
4.05
67 Per Ingvar Tollehaug EIKER-KVIKK 39.37
4.05
68 Kristian Skaar Privat 39.51
4.06
69 Arne Laurits Lie Vaaler IF 39.51
4.06
70 Pål-André Lund Rustad IL 39.52
4.07
71 Haakon Solheim Rustad IL 39.59
4.07
72 Jørn Espen Nilsen Privat 40.01
4.08
73 Ask Olaussen Rustad IL 40.02
4.08
74 Yuanjie Ding Dnb 40.02
4.08
75 Ole-Magnus Liborg RAMBØLL 40.16
4.09
76 Per Edvin Mæhlum Bøler IF 40.19
4.09
77 Thomas Tronstad Obos 40.27
4.10
78 Tobias Unneland Privat 40.31
4.11
79 Bendik Mellbye Brenna Vestre Slidre IL 40.33
4.11
80 Trond Olav Berg Bøler IF Friidrett 40.44
4.12
81 Espen Staff Brandbu IF 40.44
4.12
82 Jørgen Hoff Amundsen Vestfjorden løpeklubb 40.49
4.12
83 Sturla Opsahl Vestfjorden løpeklubb 40.50
4.13
84 Erik Sterud Privat 40.51
4.13
85 Dominic Anthony Hoff NOR 40.54
4.13
86 Mikkel Ryan Ringsby Rustad IL 40.56
4.13
87 Hans-Kristian Larsen Rye Sp.Kl. 40.57
4.13
88 Tim Bennett Sportsklubben Vidar 40.59
4.14
89 Terje Alstad Byneset IL 41.04
4.14
90 Jan Fagerheim Obos 41.05
4.14
91 Ove Mørch Fortum Aktiv 41.09
4.15
92 Pål Engebø ABPIL 41.18
4.15
93 Kenneth Hertaas NBR 41.19
4.16
94 Konstantin Stensbak-Friesen Privat 41.20
4.16
95 Fabien Vidalon Privat 41.23
4.16
96 Hans Christian Ruud Linderudløperne 41.23
4.16
97 Magnus Moholt Tollernes IL 41.24
4.16
98 Gildardo González Privat 41.31
4.17
99 Knut Ole Thoreplass Bergkameratene Triathlon 41.32
4.17
100 Roger Eilertsen Rye Sp.Kl. 41.37
4.17
101 Sindre Davidsen Schonhowd SØNDRE ÅL SPORTSKLUBB 41.37
4.17
102 Hermann Bruun Bøler IF Friidrett 41.41
4.18
103 Sveinung Watterdal Syversen Privat 41.41
4.18
104 Christian Nyhus Privat 41.42
4.18
105 Shan Asghar DELOITTE BIL 41.44
4.18
106 Trond Inge Carlsen Rustad IL 41.50
4.19
107 Erik Reikrås Bergen triatlon club 41.50
4.19
108 Inge Henning Fredagsvik Privat 41.55
4.19
109 Andreas Svindland Hovde Rustad IL 41.57
4.19
110 Ruben Hop OBOS BIL 41.57
4.19
111 Martin E. Farstadvo Rustad IL 41.59
4.20
112 Henrik Webjørnsen Rustad IL 42.00
4.20
113 Fredrik Nyenget Siggerud 42.00
4.20
114 Thor Andreas Tangen TRG 42.02
4.20
115 Rotem Sharoni Privat 42.02
4.20
116 Roger Hæhre Skjetten Triathlon 42.09
4.21
117 Emil August Longva Rustad IL 42.11
4.21
118 Diego Gonzalez Privat 42.13
4.21
119 Tor Murvold Rustad IL 42.15
4.21
120 Kristoffer Eriksen Nylund Privat 42.15
4.21
121 Eivind Gausland Privat 42.16
4.21
122 Andreas Bachke Privat 42.21
4.22
123 Jens Høie Rustad IL 42.22
4.22
124 Alf Kalmár Sopra Steria 42.25
4.22
125 Stefan Skogbrott Team Pure Sience Fuji 42.26
4.22
126 Inge Pedersen Rustad IL 42.32
4.23
127 Einar Lund Westgaard Rustad IL 42.32
4.23
128 Steinar Bjørnsson Oslo kommune bedriftsidrettslag 42.32
4.23
129 Thomas Myrmel Østkanten 42.32
4.23
130 Halvor Haukeli Privat 42.35
4.23
131 Oskar Frantzen Holte Oslo Døves Sp.Kl 42.40
4.24
132 Andreas Opstad OPIL 42.41
4.24
133 Ove Pernes Rustad IL 42.43
4.24
134 Espen Alfredsen Privat 42.48
4.25
135 Martin Teien Privat 42.49
4.25
136 Ole-Morten Andersen NOR 42.50
4.25
137 Sindre Skoglund Privat 42.56
4.26
138 Petter Bjørklund NORGES BANKS IDRETTSLAG 42.56
4.26
139 Arne Bent Bjørge Team Lightfeet 42.58
4.26
140 Per Einar Mosfjell Oppegård IL 42.58
4.26
141 Anders Nesbakken Mercantile SFK 42.59
4.26
142 Rasmus Rønning Vatne Privat 43.01
4.26
143 Tom David Tvedt Privat 43.02
4.26
144 Pål Simonsen Privat 43.06
4.27
145 Knut Espenes Lea og Oda 43.06
4.27
146 Espen Schram Privat 43.09
4.27
147 Lars Ramsøy Statnett BIL Oslo 43.09
4.27
148 Øystein Garnes Helly Hansen 43.13
4.27
149 Helge Grenager Solheim Rustad IL 43.14
4.27
150 Edvard Hamilton Sør-Fron IL 43.14
4.27
151 Martin Trolid Privat 43.15
4.28
152 Lars Ekeland NOR 43.17
4.28
153 Kjartan Berge Steinshamn Bekk Consulting AS 43.18
4.28
154 Roy Askild Borander Bækkelagets SK 43.18
4.28
155 Balder Meland Oppsal Fotball 43.22
4.28
156 Ola Magnus Vestereng Skiptvet 43.24
4.28
157 Anders Løland NOR 43.27
4.29
158 Arne Brørs Mattilsynet 43.30
4.29
159 John Tuflått Lørenskog ck 43.33
4.29
160 Tormod Reiersen Team Sportsmanden 43.35
4.30
161 Haakon Hansen Elvågatraverne 43.37
4.30
162 Tomas Wang Privat 43.40
4.30
163 Erlend Aspeslåen Privat 43.40
4.30
164 Rune Sørheim Telenor BIL 43.41
4.30
165 Aleksander Hestevold Privat 43.45
4.31
166 Jørn Thorsen Geomatikk 43.53
4.31
167 Christoffer Wang Privat 43.53
4.31
168 Espen Molund Privat 44.00
4.32
169 Konrad Haugen Rustad IL 44.01
4.32
170 Niklas Haglu Privat 44.02
4.32
171 Gorm Nøkleby Bøler IF Friidrett 44.03
4.32
172 Henrik Gotheim Privat 44.08
4.33
173 Gerrit Karafiat HULK - Hellerud Ultraløperklubb 44.09
4.33
174 Agnar Gundersen Privat 44.10
4.33
175 Thomas Hager Equinor BIL 44.11
4.33
176 Sverre Kristiansen Barnevakt 44.13
4.34
177 Anders Løland De To Snille Gutter! :) 44.13
4.34
178 Joakim Eriksrud Karlsen Rustad IL 44.14
4.34
179 Tom Berger Trondsen Rye Sp.Kl. 44.14
4.34
180 Eirik Berg Maus Privat 44.14
4.34
181 Øivind Mathias Gitmark Privat 44.16
4.34
182 Brage Ekroll Jahren Privat 44.18
4.34
183 Tor Kristian Skjeltorp Skiptvet 44.19
4.34
184 Ole Guldvog Privat 44.21
4.34
185 Rasmus Evrin Bækkelagets SK 44.24
4.35
186 Kim Erik Christiansen Privat 44.29
4.35
187 Frode Olafsen Privat 44.35
4.36
188 Bjørn Kjetil Wålberg Privat 44.36
4.36
189 Thomas Svensen Bekk Consulting 44.40
4.36
190 Jostein Tullander Rustad IL 44.41
4.36
191 Truls Wang-Johannessen Privat 44.43
4.37
192 Skule Solberg TEAM HULLET 44.45
4.37
193 Terje Bøhn Privat 44.46
4.37
194 Jørgen Vestheim Team Rojan Rundfahrt 44.52
4.38
195 Endre Guriby EURO BUSINESS SCHOOL 44.53
4.38
196 Jan Hoel Rustad IL 44.54
4.38
197 Børre Kopaas Privat 44.58
4.38
198 Peter Dalholt Ivan Rustad IL 44.58
4.38
199 Ulrik Isene Privat 45.04
4.39
200 Joackim Løken Privat 45.09
4.39
201 Roger Malvin Hole VELLEDALEN IL - FRIIDRETT 45.11
4.39
202 William Tømterud Privat 45.12
4.40
203 Aksel Laforce Rustad IL 45.12
4.40
204 Claus Håvik Bøler IF Friidrett 45.13
4.40
205 Per Gunnar Gulstuen Obos 45.16
4.40
206 Einar Lundsørensen Privat 45.17
4.40
207 Tarek Øzger Privat 45.18
4.40
208 Torgeir Woie Privat 45.20
4.40
209 Torbjørn Eika Røa IL 45.26
4.41
210 Jørgen Stav Helgheim NCG 45.27
4.41
211 Ingar Lethigangas Privat 45.29
4.41
212 Magnus Worren NOR 45.31
4.42
213 Kim Nicolai Strømsborg NTRI 45.37
4.42
214 Marcus Josefsson TORP & CO BEDRIFTSMASSASJE 45.38
4.42
215 Jens Christian Riege Rustad IL 45.40
4.42
216 Erik Berger Privat 45.43
4.43
217 Ola Mellem TUIL TROMSDALEN FRIIDRETT 45.44
4.43
218 Håvard Hvassing Bekk Consulting 45.47
4.43
219 Fabio Helgerud Privat 45.53
4.44
220 Christian Elsebutangen Romerike Ultraløperklubb 45.54
4.44
221 Lars Engh Førde Privat 45.57
4.44
222 Mikael Ripel Høgman Grenland ski/Gulset IF 45.58
4.44
223 Ruben Røsler Privat 46.00
4.45
224 Henrik Harsem ASPLAN VIAK 46.00
4.45
225 Helge Andersen Privat 46.03
4.45
226 Kåre Roger Stokke Privat 46.03
4.45
227 Ingar Madsen Rye Sp.Kl. 46.09
4.45
228 Morten Hanssen Privat 46.09
4.45
229 Roy A. E. Nielsen Privat 46.10
4.46
230 Anders Mølster Galaasen The Glimmers 46.10
4.46
231 Reidar Søbstad Rye Sp.Kl. 46.11
4.46
232 Aslak Førde Klemetsrud 46.11
4.46
233 Anders Nordberg Privat 46.11
4.46
234 Lars Sigurd Vedø Privat 46.14
4.46
235 Vegard Eide Bøler 46.15
4.46
236 Gunvald Axner Ims Nykirke IF 46.18
4.46
237 Rune Dahle NOR 46.18
4.46
238 Svein Erik Salthe Canon 46.20
4.47
239 Rober Grøndahl Prosjektmester Kings 46.20
4.47
240 Jonas Herbrandsen Rustad IL 46.21
4.47
241 Johannes Sørbø NAV KUNNSKAP 46.22
4.47
242 Håvard Møgster Privat 46.22
4.47
243 Kristian Martinsen Privat 46.22
4.47
244 Bjørn Idstad Privat 46.23
4.47
245 Endre Skjelbred Refsdal NOR 46.23
4.47
246 Kent-Gøran Carlsson Privat 46.25
4.47
247 Andreas Hoel Sandsdalen Rustad IL 46.26
4.47
248 Eivind Skar Kjelsås IL 46.27
4.47
249 Espen Bago Bøler IF Friidrett 46.28
4.47
250 Axel Dalholt Ivan Rustad IL 46.29
4.48
251 Andrzej Wos Wkurw_team 46.33
4.48
252 Martin Eide Oslo Parkour Forening (OPF) 46.33
4.48
253 Per Kristian Haug Bækkelagets SK 46.35
4.48
254 Knut Haugan Privat 46.37
4.48
255 Finn Skogum UDIR BIL 46.40
4.49
256 Bendik Førre Oslo Parkour Forening (OPF) 46.42
4.49
257 Hans Ove Ljosåk IF BIL 46.44
4.49
258 Kolbjørn Jacobsen Bækkelagets SK 46.46
4.49
259 Thomas Blomkvist Fredrikstad Skiklubb 46.47
4.49
260 Eskild Kolshus Rustad IL 46.55
4.50
261 Brian K. Jørgensen Privat 46.55
4.50
262 John Richard Johansen Privat 46.55
4.50
263 Ole Espen Rakkestad Seilduk Løp 46.56
4.50
264 Vemund Næss Privat 46.56
4.50
265 Pål William Heitmark NOR 46.57
4.50
266 Joachim Rummelhof Johnsen Mattilsynet 47.00
4.51
267 Robert Larsen TFF 47.03
4.51
268 Iver Skjervum-Karlsen Privat 47.07
4.51
269 Jon Terje Holtan Privat 47.11
4.52
270 Oskar Farbrot Rustad IL 47.11
4.52
271 Sverre Telnes Privat 47.12
4.52
272 Pål Nordseth Privat 47.14
4.52
273 Fredrik Granberg Dahl AFG 47.15
4.52
274 Lars Erik Andersen Astana 47.17
4.52
275 Dag Johannes Sunde UDIRBIL 47.18
4.53
276 Erik Rasmussen Privat 47.18
4.53
277 Håkon Sahlberg Våghalsen 47.19
4.53
278 Anders Asheim Hennum Privat 47.19
4.53
279 Stein Bjarte Een Privat 47.20
4.53
280 Bjørn Martin Sørensen Bækkelagets Sportsklub 47.28
4.54
281 Kenny Hognestad NOR 47.33
4.54
282 Gunnar Jonsson Privat 47.38
4.55
283 Petter Gullikstad Røros IL 47.39
4.55
284 Alejandro Florian Privat 47.43
4.55
285 Mikkel Nås Privat 47.44
4.55
286 Trond Røstadstuen Eina SK 47.45
4.55
287 Christoffer Nyquist-Andersen NITTEDAL BANQUET RACERS 47.48
4.56
288 Markus Neby De To Snille Gutter! :) 47.50
4.56
289 Terje Negård Stensrud 47.51
4.56
290 Erik Landa Bøler IF Friidrett 47.52
4.56
291 Tom Andre Christiansen Privat 47.52
4.56
292 Thomas Bjørnskau Privat 47.52
4.56
293 Arne-Vetle Gulliksen Privat 47.53
4.56
294 Ola Swensson Privat 47.57
4.57
295 Andreas Rosén Privat 47.57
4.57
296 Pål Flodin Privat 47.58
4.57
297 Tony Halvorsen Genus BIL 47.59
4.57
298 Ørjan Stene Follo Sk 48.00
4.57
299 Trond Håvard Søreng OKBIL Oslo kommunes bedriftsidrettslag 48.01
4.57
300 Fredrik Pettersen Privat 48.08
4.58
301 Thor With Otto Sprek 48.09
4.58
302 Ram Rayamajhi Obos 48.10
4.58
303 Tom Scharning Rustad IL 48.12
4.58
304 Jonas Buskop Finstad Løpeby 48.12
4.58
305 Martin Palm IFK Mora 48.13
4.58
306 Ove Hamre OSLO KOMMUNES BEDRIFTSIDRETTSLAG 48.14
4.58
307 Roy Fenstad STABEKK BANDY 48.15
4.58
308 Eirik Skotte-Haugerud Rustad IL 48.18
4.59
309 Anders Ask Tollernes IL 48.19
4.59
310 Ketil Sigde Privat 48.19
4.59
311 Tom Erik Andersen Privat 48.20
4.59
312 Leif Øverland Rustad IL 48.22
4.59
313 Håvard Bergene Privat 48.26
5.00
314 Morten Pettersen Forvaltningshuset 48.34
5.00
315 Alf Inge Cleve-Stiansen NLP Leadership 48.35
5.01
316 Tore Lervik Bekk Consulting AS 48.36
5.01
317 Harald Bye Team Myrlia 48.38
5.01
318 Tom Ivar Wister Privat 48.40
5.01
319 Tor-Øyvind Lehmann Backe Entreprenør 48.42
5.01
320 Terje Fuglseth Malvik IL 48.42
5.01
321 Rogeir Gotheim Privat 48.43
5.01
322 Herman Otterlei Joh. Johannson Kaffe AS 48.48
5.02
323 Odd Christer Brovig Privat 48.49
5.02
324 Knut Sjølie Privat 48.52
5.02
325 Tomas Torp Rye Sp.Kl. 48.55
5.03
326 Dag Sverre Jonstad Privat 48.57
5.03
327 Truls Lutnæs Rustad IL 48.58
5.03
328 Marius Engen Privat 49.01
5.03
329 Ole Alexander Opdalshei KREFTFORENINGEN BIL 49.03
5.03
330 Martin Heggedal Korgen IL 49.06
5.04
331 Tobias Knøsmoen Privat 49.07
5.04
332 Ola Eriksen Spreke Fedre 49.10
5.04
333 Thomas Røst Stenerud Privat 49.11
5.04
334 Erlend Pedersen Privat 49.15
5.05
335 Tom Ljosåk ProsjektmesterKings 49.18
5.05
336 Espen Lie Nordea 49.20
5.05
337 Even Neeb Nasse Nøffs Venner 49.21
5.05
338 Lukas Lindgaard Privat 49.21
5.05
339 John Arild Hagerup Privat 49.27
5.06
340 Fredrik Lindegaard Privat 49.33
5.06
341 Steinar Fuglevaag FAGFORBUNDET 49.33
5.06
342 Tom-Erik Valsø ACANDO 49.36
5.07
343 Lars Eivind Kreken Bækkelagets SK 49.37
5.07
344 Kenneth Antonsen Rye Sp.Kl. 49.37
5.07
345 Jan Egil Sjoner Løpeklubben IL 49.37
5.07
346 Martin Grønsleth Ekelundstien øldrikkerlaug 49.37
5.07
347 Viktor Pettersson 1337 49.43
5.08
348 Petter Eppeland ACANDO 49.44
5.08
349 Magnus Justad Privat 49.45
5.08
350 Ivar Folkedal NOR 49.45
5.08
351 Lars-Göran Bäck FAGFORBUNDET 49.47
5.08
352 Jan-Tore Henriksen Hof Milars 49.48
5.08
353 Jan Even Sandal Sykkylven IL 49.50
5.08
354 Svein Harsem Privat 49.51
5.08
355 Lars Havig Berge Privat 49.55
5.09
356 Trond Bjercke Privat 49.59
5.09
357 Håvard Johansen Mattilsynet 50.04
5.10
358 Bjørn Engen Rye Sp.Kl. 50.05
5.10
359 Stein Batalden Privat 50.11
5.10
360 Jan Espen Storo The Tritone Substitutes 50.11
5.10
361 Freddy Vollebekk Privat 50.15
5.11
362 Kyrre Hansen Spreke Fedre 50.16
5.11
363 Øyvind Smestad Privat 50.16
5.11
364 Åge Norman Hansen Legeteam AS 50.17
5.11
365 Terje Runde FLIR UAS 50.17
5.11
366 Ketil Raknes Rustad IL 50.18
5.11
367 Ole Thomas Tømte Team Wir Springen- du bist ingen 50.19
5.11
368 Tor Arne Kallevik Stabeisen 50.21
5.11
369 Hans Anders Grevstad SFS 50.24
5.12
370 Odd Johan Dalberg Privat 50.25
5.12
371 Carl-Henrik Varstad Privat 50.27
5.12
372 Ivar Noer Warner Music Norway 50.29
5.12
373 Simen Askeland Privat 50.30
5.12
374 Henning Grøndalen Dnb 50.31
5.12
375 Kjetil Holstad Privat 50.31
5.12
376 Vidar Gran Privat 50.32
5.13
377 Yuriy Pylypchenko Privat 50.36
5.13
378 Torfinn Nome Privat 50.42
5.14
379 Per Christian Lauritsen Privat 50.43
5.14
380 Andreas Bibow Handeland Team BMI 50.45
5.14
381 Morten Frogner Privat 50.50
5.14
382 Per Magnus Holt OPIL 50.53
5.15
383 Nicolai Frøyland Foss Rustad IL 50.54
5.15
384 Geir Olsen Privat 50.54
5.15
385 Thomas Hamp Privat 50.54
5.15
386 Håkon Høyem Stjørdals-Blink 50.54
5.15
387 Kristian Bjerke-Gulstuen Privat 51.00
5.15
388 Erling Dokk Holm Rustad IL 51.04
5.16
389 Jun Qiao Privat 51.05
5.16
390 Tor Olav Runde Privat 51.05
5.16
391 Reidar Gran Privat 51.06
5.16
392 Tord Kristoffer Sollie Privat 51.09
5.16
393 Fredrik Emil Olsbu Froland IL 51.09
5.16
394 Stein Terje Dahl STD A/S 51.10
5.16
395 Espen Flex Halvorsen OPIL 51.11
5.17
396 Bjørn Lescher-Nuland Privat 51.12
5.17
397 Balder Mørk Privat 51.14
5.17
398 Baard Hvattum Privat 51.15
5.17
399 Jørgen Løland Privat 51.16
5.17
400 Tommy Hovdal Privat 51.17
5.17
401 Vidar Iversen Privat 51.21
5.18
402 Bernt Apeland Privat 51.22
5.18
403 Håkon Stensrud Privat 51.25
5.18
404 Jan Erik Sæther Ask Privat 51.26
5.18
405 Espen Tokerud Privat 51.27
5.18
406 Leif Aksel Røkke Privat 51.28
5.18
407 Andre Soomere Privat 51.35
5.19
408 Felipe Hefler Sky Blazers 51.35
5.19
409 Bengt-Werner Englund Svorske Løpere 51.39
5.19
410 Helge Ilseng Bøler IF Friidrett 51.43
5.20
411 Eirik Dahl Viggen Privat 51.46
5.20
412 Arne Christoffersen Privat 51.47
5.20
413 Thomas Lindgaard Privat 51.48
5.20
414 Ragnar Bjorå Solkroken IL 51.50
5.21
415 Eirik Berg Bjørsom Privat 51.52
5.21
416 Jan Edvin Blomkvist Obos 51.53
5.21
417 Eirik Lybeck Kjernli KRÅKSTAD IL 51.56
5.21
418 Tore Melby SKØÆ 52.00
5.22
419 Andreas Reinhardt ICECUBE MEDIA 52.05
5.22
420 Asgeir Skaret NOR 52.06
5.22
421 Hans Anders Brastad Bøler IF Friidrett 52.08
5.22
422 Kjetil Landsverk Privat 52.16
5.23
423 Jørgen Røland Privat 52.21
5.24
424 Petter Breigutu LESJA IL 52.29
5.25
425 Knut Dørve Privat 52.32
5.25
426 Magnus Reiten Privat 52.32
5.25
427 Nikolaj Blegvad Privat 52.35
5.25
428 Christian Wisløff Privat 52.41
5.26
429 Josef Adam Privat 52.42
5.26
430 Idar Gimmestad Privat 52.43
5.26
431 Arve Lid Privat 52.46
5.26
432 Jonas Kosberg Mattilsynet 52.49
5.27
433 Ivar Asbjørn Bredesen Oslo Handicapil. 52.51
5.27
434 Magnus Dahl Privat 52.53
5.27
435 Paul Murray Privat 52.54
5.27
436 Oscar Murray Privat 52.55
5.27
437 Halvor Høst Heyerdahl Privat 52.56
5.27
438 Kjell Nystad Rustad IL 52.57
5.28
439 Magnar Katla Privat 53.04
5.28
440 Kristian Husa Privat 53.10
5.29
441 Hicham Elhafedi Privat 53.12
5.29
442 Marius Bjørkvall Privat 53.12
5.29
443 Marius Ivan Rustad IL 53.18
5.30
444 Geir Malmedal NAF 53.28
5.31
445 Mahad Awaleh Privat 53.34
5.31
446 Klas Harris Privat 53.40
5.32
447 Tore Woll Privat 53.41
5.32
448 Odd Magne Gjerde NOR 53.49
5.33
449 Hans Petter Naumann Privat 53.54
5.33
450 Gaute Bech Privat 53.56
5.34
451 Terje Willy Strøm Privat 53.58
5.34
452 Alexander Westby Årvoll IL 54.00
5.34
453 Tomasz Puzniak Wkurw_team 54.01
5.34
454 Ketil Arnesen Privat 54.01
5.34
455 Håvard Brændmo Privat 54.05
5.35
456 Jarle Olafsen Privat 54.06
5.35
457 Gunnar Mikal Naas Team Vogt-Naas 54.09
5.35
458 Ketil Stølen Privat 54.16
5.36
459 Erik Ladegård Privat 54.16
5.36
460 Rudy Van Oevelen Privat 54.17
5.36
461 Sverre Svendsen Privat 54.17
5.36
462 Morten Helland Privat 54.19
5.36
463 Lars Bjørndal Hodr I L 54.19
5.36
464 Per Øystein Flatmo Privat 54.24
5.36
465 Fredrik Fjeld Privat 54.26
5.37
466 Janne Gustafsson Privat 54.26
5.37
467 Morten Riise Privat 54.38
5.38
468 Kristoffer Hegdahl Thommessen BIL 54.45
5.39
469 Ronnie Johnsen LANGHUS IL 54.56
5.40
470 Olav Solheim Undeberget Rustad IL 54.59
5.40
471 Andreas Olsson NOR 55.02
5.40
472 Marius Nordby Privat 55.03
5.41
473 Espen Hoem Privat 55.03
5.41
474 Even Skilbrigt Mattilsynet 55.10
5.41
475 Bjørn Bore Privat 55.14
5.42
476 Dariusz Kaniecki Wkurw Team 55.16
5.42
477 Torger Kjeldstad Privat 55.18
5.42
478 Staffan Krogvig Segerberg Privat 55.24
5.43
479 Brage Bergfald Bækkelagets SK 55.25
5.43
480 Stian Berg Privat 55.26
5.43
481 Rune Andersen Privat 55.35
5.44
482 Asbjørn Havnen Årvoll IL 55.37
5.44
483 Jens Morten Nilsen Sparebank 1 Kredittkort 55.37
5.44
484 Morten Bøås Privat 55.42
5.45
485 Sigve Saltveit TVETERÅSEN FC 55.45
5.45
486 Aslak Johansen Privat 55.46
5.45
487 Frode Villumstad Privat 55.47
5.45
488 Eivind Stensrud Privat 55.47
5.45
489 Truls Erling Bendiksen Privat 55.51
5.45
490 Mikkel Viggo Kleefeld FAGFORBUNDET BIL 55.54
5.46
491 Eirik Sætre Privat 55.58
5.46
492 Åge Sjøberg Stovnerkameratene 56.10
5.47
493 Peder Bäck Koppangtunet 56.16
5.48
494 Olav Lie Privat 56.19
5.48
495 Lasse Jarle Hoel Privat 56.25
5.49
496 Anders Iversen Privat 56.27
5.49
497 Sjur Garaas Privat 56.28
5.49
498 Lorenzo Nardocci Podistica Pontina 56.37
5.50
499 Ole Borgersen Privat 56.40
5.51
500 Øyvind Kvæstad Privat 56.42
5.51
501 Espen Nystad Rustad IL 56.46
5.51
502 Anders Husa Privat 56.47
5.51
503 Michele Bonafede Privat 56.47
5.51
504 Håvard Bævre SLENGKOS SPORTSWEAR 56.53
5.52
505 Jan Petter Svinø Mattilsynet 56.54
5.52
506 Espen Øyan Privat 56.54
5.52
507 Toralf Nystøyl Privat 56.58
5.52
508 Jan Tore Hauger Privat 57.04
5.53
509 Olav Torbjørn Skare TEAM TOTENGATA 57.05
5.53
510 Ole Rabbit Ribe VVS & BAD AS 57.14
5.54
511 Pål Arne Kjendsmo Privat 57.14
5.54
512 Will Daniel Goin Privat 57.19
5.55
513 Mikal Johansen Privat 57.20
5.55
514 Stian Homstvedt Pedersen SKILØPERNE 57.21
5.55
515 Franck Vogt Privat 57.27
5.55
516 Tony Keshtjella DARDAN EAGLE 57.34
5.56
517 Erling Lindberg Russwurm Privat 57.35
5.56
518 Arne Magnus Dalen Privat 57.36
5.56
519 Terje Karlsen Privat 57.37
5.56
520 Inge Brechan Privat 57.43
5.57
521 Bjarne Sørum Team Bjarbent 57.47
5.57
522 Ole Øivind Nordby Oppsalatletene 57.52
5.58
523 Gunnar Stavrum Privat 57.54
5.58
524 Emil Haglund Privat 57.56
5.58
525 Mehdi Coste Privat 58.00
5.59
526 Thomas Lorentzen Privat 58.12
6.00
527 Henning Emil Berg Heyerdahl Rye Sp.Kl. 58.14
6.00
528 Anders Røed Bilgrei Privat 58.14
6.00
529 Asbjørn Strand Privat 58.15
6.00
530 Bjørn Helge Holte BREVPOST IL 58.16
6.00
531 Geir Sørlie-Reininger Bækkelagets SK 58.16
6.00
532 Aaron Herrera Privat 58.27
6.02
533 Ottar Olasson Haugbo Privat 58.28
6.02
534 Bjørn Serkved Privat 58.28
6.02
535 Sivert Bergfald Bækkelagets SK 58.37
6.03
536 Kristian Gulbrandsen Privat 58.39
6.03
537 Erik Skaug Privat 58.47
6.04
538 Joachim Bakkeli NOR 58.51
6.04
539 Marius Listerud Privat 59.00
6.05
540 Terje Olsen Privat 59.07
6.06
541 Kristian Dahl Privat 59.17
6.07
542 Tamas Dienes Privat 59.28
6.08
543 Kristian Andreas Kaltenborn Oppegård IL 59.30
6.08
544 Ståle Nuland DXCTechnology 59.30
6.08
545 Tormod Midtskog Privat 59.31
6.08
546 Vidar Nårstad Nittedalsjoggen. 59.41
6.09
547 Sindre Sloreby Privat 59.41
6.09
548 Håkon Viggen Privat 59.53
6.10
549 Thor Inge Tollehaug IF Eiker Kvikk 1.00.00
6.11
550 Nils Per Hovland Skade 1.00.01
6.11
551 Christian Sørensen Privat 1.00.03
6.11
552 Kim Arnesen Privat 1.00.18
6.13
553 Jørgen Repshus Oppsal 1.00.27
6.14
554 Øystein Lie Sandvik Privat 1.00.28
6.14
555 Patrik Hurtig Privat 1.00.47
6.16
556 Bjørn Erik Søvde NOR 1.00.51
6.16
557 Bonadei Stephane Privat 1.01.03
6.18
558 Terje Pettersen Bøler Bandy Boys 1.01.04
6.18
559 Erling Joar Fløttum NOR 1.01.05
6.18
560 Hermund L. Kjernli Privat 1.01.16
6.19
561 Fred Ihle Rask IL 1.01.45
6.22
562 Roar Engebretsen Privat 1.01.49
6.22
563 Stein Akslen Privat 1.01.56
6.23
564 Kåre Morten Sundby Privat 1.02.07
6.24
565 Paul Solberg Privat 1.02.09
6.24
566 Hovard Brandtzæg Privat 1.02.22
6.26
567 Arne Alfei Martinsen Privat 1.02.33
6.27
568 Hein Haraldsen Privat 1.02.37
6.27
569 Joakim Utne Privat 1.02.38
6.27
570 Thomas Stangebye Privat 1.02.46
6.28
571 Frank Michaelsen Privat 1.02.48
6.28
572 Trond Olav Hoem Privat 1.02.49
6.29
573 Torsten Gabrielsen Intuia 1.02.56
6.29
574 Ludvig Tanderø Mattilsynet 1.03.23
6.32
575 Krister Hernandez Engelhart Privat 1.03.33
6.33
576 Simen Alve Privat 1.03.47
6.35
577 Roy Bøhmer Privat 1.04.10
6.37
578 Terje Haraldsen MiljødirBIL 1.04.32
6.39
579 Eirik Knudsen Gåseidnes Oppegård IL 1.04.32
6.39
580 Morten Eriksen Haraballa 1.04.38
6.40
581 Asbjørn Årøen Privat 1.04.44
6.40
582 Per Ivar Tønnessen Privat 1.04.45
6.41
583 Kjetil Nordlund Ullensaker Ck 1.05.11
6.43
584 Dag Barstad Skaubygda IL 1.05.11
6.43
585 Frank Jaegtnes Elektroforeningen 1.05.26
6.45
586 Terje Hegge UIO BIL 1.05.35
6.46
587 Morten Skauge Privat 1.05.47
6.47
588 Ole Andre Brennsæter Privat 1.05.56
6.48
589 Semayat Showatatek Privat 1.06.04
6.49
590 Svein Gabrielsen Privat 1.06.27
6.51
591 Aleksander Fjeldstad Privat 1.06.37
6.52
592 Geir Uvsløkk Privat 1.06.38
6.52
593 Kim André Dalsaune CrossFit Lillestrøm 1.06.40
6.52
594 Ole-Andre Naper Privat 1.07.12
6.56
595 Jørgen Oswald Romerike Ultraløperklubb 1.07.28
6.57
596 Frank Ståle Myrmel NilsenElektro PEC Horten 1.07.57
7.00
597 Jerome Vincendeau Privat 1.08.02
7.01
598 Ole Fredrik Sveen Privat 1.08.24
7.03
599 Oddmund Gustavsen Privat 1.08.36
7.04
600 Nadeem Akhtar Go for it! 1.08.43
7.05
601 Ola Trøyflat NITTEDALJOGGEN 1.09.19
7.09
602 Bjørn-Terje Mellesdal Kløfta IL 1.09.32
7.10
603 Bjørn Venn Privat 1.09.48
7.12
604 John Schandy A/J Klinikken 1.10.02
7.13
605 Vegard Lønborg Jensen Oppegård IL 1.12.11
7.26
606 Patrick Dufaud Privat 1.13.28
7.34
607 Bertrand Cailleau Privat 1.13.31
7.35
608 Marek Puzniak Privat 1.14.19
7.40
609 Runar Ove Moe Bøler IF Friidrett 1.14.23
7.40
610 Jon Lien Bøler Øl og Grill 1.15.43
7.48
611 Olav Andreas Hoem Andy 1.16.25
7.53
612 Fredrik Ødegaard Abildsø IL 1.16.43
7.55
613 Ånund Harstad Privat 1.18.48
8.07
614 Lars Tveter Privat 1.19.29
8.12
615 Erik Moxnes Rødt 1.20.36
8.19
616 Jens Agersborg Privat 1.20.49
8.20
617 Olav Agersborg Privat 1.20.52
8.20
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Pernille Karlsen Antonsen Sportsklubben Vidar 38.29
3.58
2 Jessica Gunnarsson Sportsklubben Vidar 38.38
3.59
3 Petra Jacoby SWE 40.22
4.10
4 Hanne Kristiansen-Haugland Bøler IF Friidrett 40.39
4.11
5 Tove Andersen Rustad IL 41.38
4.18
6 Eline Storvik Grønvold Hakadal IL Ski 43.09
4.27
7 Karianne Gåsland Bjellånes Privat 43.19
4.28
8 Vilde Obel Vigerust Privat 43.29
4.29
9 Ida Åsland Privat 43.31
4.29
10 Iselin Stensbak-Friesen Privat 43.44
4.31
11 Thea Utaker Sportsklubben Vidar 43.55
4.32
12 Dorte Foss RAUFOSS IL -FRIIDRETT 43.56
4.32
13 Marte Kjøren FIK ORION 44.26
4.35
14 Margrethe Førre Nardocci SKILØPERNE 44.35
4.36
15 Katja Synsfjell Privat 44.42
4.36
16 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL 45.04
4.39
17 Judith Ingela Rickersen Hole Bækkelagets sportsklubb (skigruppen) 45.12
4.40
18 Christine Louise Stavnum Arnkværn Rustad IL 45.42
4.43
19 Beate Holm Privat 45.48
4.43
20 Klara Lyngnes Festesonen 46.03
4.45
21 Stine Schonhowd Brandbu IF 46.20
4.47
22 Julia Enger UKR 46.21
4.47
23 Live Lindemark Asker Sk. Friidrett 46.24
4.47
24 Vivian Sørensen Lunde Privat 46.39
4.49
25 Kathrine Andresen Privat 46.41
4.49
26 Cornelia Maria Usler Bækkelaget SK 46.48
4.49
27 Siv Aagaard Privat 46.55
4.50
28 Line Hurrød Rustad IL 46.56
4.50
29 Eeva Kantanen Hydro Oslo BIL (HOBIL) 47.17
4.52
30 Sanne Skillingstad Privat 47.24
4.53
31 Kjersti T. Ellingsen Privat 47.28
4.54
32 Eva Moe Grevsgård Barnevakt 47.28
4.54
33 Lina Eikenes Hvamstad Privat 47.37
4.55
34 Marte Tangen Rustad IL 47.40
4.55
35 Lise Marie Pettersen Bane NOR BIL, Oslo 47.42
4.55
36 Maria Hasselgård NRK BIL 47.47
4.56
37 Sille Hustvedt Rustad IL 47.49
4.56
38 Elisabeth Longva Berger Rustad IL 48.00
4.57
39 Cathrine Wolf Lund Kjelsås IL 48.04
4.57
40 Katrine Hofstad IF Frøy 48.06
4.58
41 Mina Waagan Tjalve 48.12
4.58
42 Ingrid Wergeland Privat 48.22
4.59
43 Marit Asphaug Privat 48.25
4.59
44 Silje Lein NOR 48.25
4.59
45 Sofia Aamillom ROMERIKE FRIIDRETT 48.27
5.00
46 Marit Røn Privat 48.30
5.00
47 Birgitte Istad Privat 48.33
5.00
48 Elisabeth Meling NOR 48.38
5.01
49 Lise Marie Jensen Privat 48.41
5.01
50 Frida Van Megen Privat 48.46
5.02
51 Abelone Lyng Bøler IF Friidrett 48.53
5.02
52 Marthe Bjørke Privat 49.00
5.03
53 Magnhild Seim Grøvlen Oslo 49.03
5.03
54 Anne Weider Aasen Grüner 49.10
5.04
55 Åsne Meland Oppsal IF 49.27
5.06
56 Agata Reistad Coop 49.31
5.06
57 Ida Cedervall Vaagsbø Rustad IL 49.47
5.08
58 Kjersti Hammarqvist HSIL 50.05
5.10
59 Karin Breistein Privat 50.09
5.10
60 Hanne Oustad NOR 50.20
5.11
61 Hilde Marie Rossebø Privat 50.31
5.12
62 Anne Marie Eidshagen Mattilsynet 50.35
5.13
63 Hilde Karoline Midsem Privat 50.39
5.13
64 Mie Christine Sørensen Jutul 50.43
5.14
65 Kari Helene Frøislie Brandbu IF 50.46
5.14
66 Vibeke R. Nilsen Privat 50.47
5.14
67 Astri Irene Fotland Knowit XO 50.48
5.14
68 Hilde Sundvold Privat 50.51
5.15
69 Ann Johnsen Bøler IF Friidrett 50.58
5.15
70 Ane Hustvedt Rustad IL 51.01
5.16
71 Elin Vannes Privat 51.10
5.16
72 Heidi Stuve Mattilsynet 51.17
5.17
73 Trine Martens Privat 51.21
5.18
74 Anne Larsen Privat 51.22
5.18
75 Hilde Cathrine Leraand Privat 51.23
5.18
76 Åse Pauline Hager Tine BIL 51.26
5.18
77 Ingrid Næsguthe Otto Sprek 51.27
5.18
78 Margaretha Skaar Privat 51.35
5.19
79 Marit Lund Stensvåg Privat 51.37
5.19
80 An-Magritt Eide Privat 51.41
5.20
81 Britt-Ingvild Børve OSLO POLITIS IL 51.48
5.20
82 Linda Andersen Privat 51.58
5.21
83 Anni Peljo FIN 51.59
5.22
84 Kristin Holt Gjøvaag Gyldendal BiL 52.06
5.22
85 Marianne Tiffany Privat 52.07
5.22
86 Thea Kjørholt Privat 52.09
5.23
87 Hege Grønnhaug S6 52.14
5.23
88 Elin Knutsen Privat 52.17
5.23
89 Ingeborg Børnes NOR 52.20
5.24
90 Sara Nygaard Privat 52.22
5.24
91 Ann Hvidsten Privat 52.35
5.25
92 Marianne Carlsen Privat 52.36
5.25
93 Line Nesbakken Høybråten & Stovner Langrenn 52.39
5.26
94 Christina Lavold Privat 52.39
5.26
95 Janne Løvstad Privat 52.41
5.26
96 Hanne Wibe Privat 52.42
5.26
97 Cathrine Brekke Privat 52.44
5.26
98 Sonja Dransfeld Privat 52.46
5.26
99 Kjerstin Dahl Viggen HYDRO BIL 52.47
5.26
100 Turid Frydenlund Sælid Rustad IL 52.47
5.26
101 Ingeborg Bøe Grande Kjelsås IL 52.55
5.27
102 Karin Bøe Kjelsås IL 52.56
5.27
103 Lisa Jacoby SWE 53.00
5.28
104 Hanne Winger Pedersen Privat 53.07
5.29
105 Vigdis Jernberg Privat 53.09
5.29
106 Ingrid Tungen Privat 53.11
5.29
107 Irene Giovanni Njølstad Privat 53.15
5.29
108 Signe Kjøs Privat 53.19
5.30
109 Mia Aasbakken Privat 53.19
5.30
110 Kirsti Strand Kjelsås IL 53.21
5.30
111 Maria Simone Otterlei Privat 53.33
5.31
112 Sølvi Palesa Gulbrandsen Privat 53.34
5.31
113 Kristin Andersen Privat 53.38
5.32
114 Guri Berge NOR 53.38
5.32
115 Sara Bøhmer Rustad IL 53.47
5.33
116 Thoai-Anh Pham Privat 53.56
5.34
117 Julie Glømmen NOR 53.58
5.34
118 Kristin Liahagen NOR 54.01
5.34
119 Ingvil Johnsen Rødli Privat 54.02
5.34
120 Eli Marie Grindedal Privat 54.03
5.34
121 Elin Wiggen Privat 54.09
5.35
122 Katrine Judit Urke Privat 54.15
5.36
123 May Helen Harstad Privat 54.31
5.37
124 Trine Kastås Privat 54.33
5.37
125 Ingrid Skard NYDALENS SKIKLUB 54.36
5.38
126 Marianne Lange Krogh Privat 54.37
5.38
127 Ingunn Ytrehus Romerike Ultraløperklubb 54.47
5.39
128 Ingrid Solum Privat 54.51
5.39
129 Lisa Wisløff Privat 54.53
5.39
130 Unni Kristiansen Supermom 54.55
5.40
131 Isabel Aarnes Romerike Ultraløperklubb 55.03
5.41
132 Silje Vasvåg Privat 55.09
5.41
133 Tina Løvstad BIF 55.13
5.42
134 Hilde Bjertnæs Bækken Oslofjord Triatlon 55.15
5.42
135 Sofie Pettersen Privat 55.17
5.42
136 Kjersti Marie Løken Stavrum Privat 55.23
5.43
137 Silje Høie Privat 55.23
5.43
138 Elisabeth Schau Bones Privat 55.24
5.43
139 Tone Merethe Melhus Privat 55.24
5.43
140 Guro Ringlund MILJØDIREKTORATET BIL 55.29
5.43
141 Åse Røthing Privat 55.29
5.43
142 Caroline Sesvold Tørring NOR 55.30
5.43
143 Therese Marvik Dahl Privat 55.39
5.44
144 Mari Borgen Privat 55.40
5.44
145 Monica Bjelland Privat 55.43
5.45
146 Kristin Bøe Grande Kjelsås IL 55.43
5.45
147 Sarah Louise Karmi Obos 55.49
5.45
148 Aina Kemi Privat 55.52
5.46
149 Agnes Benediktsdottir Privat 55.53
5.46
150 Thuy Nguyen Privat 55.56
5.46
151 Anette Gjernes Privat 56.01
5.46
152 Kjersti Johnsen NOR 56.02
5.47
153 Chloé Faulkner Privat 56.07
5.47
154 Hege Hansen Oslofjord Triatlon 56.15
5.48
155 Tove Kristina Høgheim Privat 56.17
5.48
156 Line Wisting Privat 56.18
5.48
157 Ruth Halsne Privat 56.19
5.48
158 Hilde Fæste Johannessen Privat 56.20
5.48
159 Jeanette Aurdal Holmberg Aarstad Privat 56.20
5.48
160 Marianne Thoresen Privat 56.28
5.49
161 Sigrun Saur Stiklestad NOR 56.44
5.51
162 Franciska Perger Privat 56.51
5.52
163 Line Yang Stousland Oslofjord Triatlon 57.01
5.53
164 Hilde Anita Baadsvik Obos 57.02
5.53
165 Liv Christine Lihagen Privat 57.03
5.53
166 Anne-Mari Samskott FAGFORBUNDET 57.12
5.54
167 Silje Meek Privat 57.15
5.54
168 Hedda Mæland Blubben IL 57.30
5.56
169 Line Bystrøm Blubben IL 57.30
5.56
170 Liv Prestgard Privat 57.33
5.56
171 Anne Jacoby SWE 57.39
5.57
172 Else Tidemann Driv IL 57.41
5.57
173 Helen Ringstad Privat 57.46
5.57
174 Anna Frøyen Privat 57.51
5.58
175 Cecilie Bøe Privat 57.53
5.58
176 Marianne Elind Skaane Privat 58.02
5.59
177 Bente Carine Brinchmann Privat 58.05
5.59
178 Åshild Lorentzen Privat 58.07
5.59
179 Annbjørg Håøy Rustad IL 58.12
6.00
180 Caroline Hallin 1337 58.17
6.01
181 Heidi Halvorsen Privat 58.27
6.02
182 Daniella Plascencia Privat 58.37
6.03
183 Raquel Galetto Privat 58.38
6.03
184 Silje Watterdal Syversen Oppsal IL orientering 58.43
6.03
185 Cathrine Kullberg NOR 58.44
6.03
186 Ann-Shirin Farbu Privat 58.44
6.03
187 Hanne Eldby Rye Sp.Kl. 59.00
6.05
188 Renate Haugevik Privat 59.13
6.06
189 Marit Larsen Privat 59.35
6.09
190 Marie Grønvik Privat 59.35
6.09
191 Mina Storhaug Haufmann Privat 59.36
6.09
192 Marit Randall Privat 59.39
6.09
193 Marthe Kristiansen Privat 59.45
6.10
194 Guri Pors Johannessen Privat 59.54
6.11
195 Anne Kari Hommedal Privat 59.54
6.11
196 Silje Borkhus Otnes Bøler IF Friidrett 59.55
6.11
197 Trine Celius Privat 59.56
6.11
198 Marianne Andersen Rye Sp.Kl. 1.00.11
6.12
199 Siri Bekk Nittedal joggen 1.00.14
6.13
200 Mona Røbergshagen Privat 1.00.14
6.13
201 Lill Merethe Tjeldvoll Privat 1.00.15
6.13
202 Yvonne Jahren Foss Privat 1.00.21
6.13
203 Kaja Kelder Privat 1.00.25
6.14
204 Kine Johnsrud Privat 1.00.32
6.14
205 Ingvild Kvien Privat 1.00.34
6.15
206 Hege Torrissen Privat 1.00.35
6.15
207 Ingrid Skålid Von Der Fehr Amundsen Privat 1.00.42
6.15
208 Camilla Andersen Privat 1.00.49
6.16
209 Veerle Garrels Privat 1.01.03
6.18
210 Gøril Johannessen Privat 1.01.17
6.19
211 Åse Veiseth Privat 1.01.20
6.19
212 Kari Henriksen Privat 1.01.23
6.20
213 Vibeke Hagen Privat 1.01.27
6.20
214 Hanne Giæver Tveter Privat 1.01.40
6.21
215 Inger Elisabeth Hilstad Privat 1.01.45
6.22
216 Marianne Fuglestrand Privat 1.01.51
6.23
217 Kirsten Dalholt Rustad IL 1.01.55
6.23
218 Hannah Gitmark Privat 1.01.55
6.23
219 Elisabeth Russwurm Privat 1.01.57
6.23
220 Janne Lind NOR 1.01.58
6.23
221 Marit Jensen NOR 1.02.00
6.24
222 Lene Schonhowd SØNDRE ÅL SPORTSKLUBB 1.02.01
6.24
223 Inga-Lise Nordlys Privat 1.02.19
6.25
224 Linda Renate Glesnes Oslofjord Triatlon 1.02.21
6.26
225 Liv Lindskog Privat 1.02.24
6.26
226 Kjersti Enger Dybendal Privat 1.02.33
6.27
227 Marte Sæther VISMA CONSULTING 1.02.34
6.27
228 Aina Skoglund Privat 1.02.39
6.28
229 Claudia Solem Dusty 1.02.55
6.29
230 Kristin Holstad Privat 1.02.59
6.30
231 Elise Benedicte Jensen Privat 1.03.00
6.30
232 Grethe Modig Berntsen Privat 1.03.18
6.32
233 Trude Munch-Møller Privat 1.03.19
6.32
234 Sigrid Marie Førsund Privat 1.03.44
6.34
235 Silje Herbro Landsverk Privat 1.03.45
6.34
236 Hanne Huitfeldt Privat 1.03.54
6.35
237 Hanne Høien Privat 1.03.58
6.36
238 Maria Rosness Privat 1.04.04
6.36
239 Mia Johnsen The Glimmers 1.04.07
6.37
240 Gerd Åse Knudsen Privat 1.04.10
6.37
241 Elin Sætervik Privat 1.04.12
6.37
242 Anne Grete Hoem Privat 1.04.13
6.37
243 Ane Føllesdal BLUEGARDEN AS 1.04.30
6.39
244 Lotte Katborg Grønning Privat 1.04.44
6.40
245 Anette Nummedal Privat 1.04.46
6.41
246 Tine Merete Jellum NOR 1.04.53
6.41
247 Siv Merete Skaret Privat 1.04.57
6.42
248 Rebekka Walder Privat 1.05.02
6.42
249 Kristin Lien Privat 1.05.20
6.44
250 Berit Kristiansen Elektroforening 1.05.25
6.45
251 Merethe Aagaard Privat 1.05.37
6.46
252 Lajla Weber Privat 1.05.41
6.46
253 Christiane Haukedal Privat 1.05.48
6.47
254 Julie Casoli Privat 1.05.58
6.48
255 Wendy Vissmark Privat 1.05.59
6.48
256 Anita Kristin Ellingsen Stava Privat 1.06.04
6.49
257 Trine Andreassen NOR 1.06.06
6.49
258 Renate Wiig Privat 1.06.12
6.49
259 Sigrid Johanne Sato Privat 1.06.14
6.50
260 Lene Øverby Privat 1.06.18
6.50
261 Lise Gram Eriksen Rustad IL 1.06.20
6.50
262 Tone Kvalvik Privat 1.06.33
6.52
263 Ine Harazi Privat 1.07.21
6.57
264 Ingrid Marie Sameien Privat 1.07.27
6.57
265 Siri Aas Olsen Privat 1.07.37
6.58
266 Hildegunn Vollset Privat 1.07.38
6.58
267 Karoline Røsand Privat 1.08.04
7.01
268 Elisabeth Rogne Privat 1.08.49
7.06
269 Buff Jensen Oslofjord Triatlon 1.09.46
7.12
270 Guri Rekve Ab Fab goes sporty 1.09.48
7.12
271 Sandra Eldegard Privat 1.09.51
7.12
272 Johanne Berg Oppegård IL 1.09.59
7.13
273 Ellen Britt Engelstad NOR 1.10.18
7.15
274 Mia Gabrielsen Privat 1.10.19
7.15
275 Synnøve Throndsen Privat 1.10.31
7.16
276 Erika Svendsen Privat 1.10.39
7.17
277 Janne Ottersen Fraas Privat 1.10.40
7.17
278 Hege Lill Ottersen Hammersbøen Privat 1.10.41
7.17
279 Gro Bogen Nilsen Privat 1.11.25
7.22
280 Tuva Christiansen Privat 1.11.27
7.22
281 Kristin Hygen Stubban Privat 1.12.17
7.27
282 Sutha Ratnavel Privat 1.12.22
7.28
283 Monika Andersen Privat 1.12.32
7.29
284 Anne Berit Gravvold Privat 1.12.32
7.29
285 Caroline Lowrey Privat 1.12.39
7.29
286 Frances Lowrey Privat 1.12.40
7.29
287 Anne Merethe Lien Privat 1.12.56
7.31
288 Turid Årsheim Privat 1.13.01
7.32
289 Åse-Marit Kristiansen Privat 1.13.18
7.33
290 Sohaila Shakari Privat 1.13.20
7.34
291 Anita Hansen Privat 1.13.21
7.34
292 Lina Hauan Privat 1.14.10
7.39
293 Tove Sandberg Privat 1.14.13
7.39
294 Line Rosness Privat 1.15.16
7.46
295 Petra Helgesen Privat 1.16.09
7.51
296 Maja Cimmerbeck Privat 1.16.09
7.51
297 Lilineth Berdin Larsen SLL Running Team 1.16.48
7.55
298 Stella Røst SLL team 1.18.09
8.03
299 Anette Svee Wilberg Privat 1.18.39
8.06
300 Hege Harstad Privat 1.18.49
8.08
301 Karin Eriksen Andersgaard Privat 1.19.37
8.12
302 Trude Sundtjønn Privat 1.20.07
8.16
303 Lise Langård Privat 1.21.44
8.26
304 Ingrid Wathne Privat 1.22.09
8.28

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.