Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 5km, 13-10-2018
I 2018 ble denne traseen løpt : To runder i Blindeløypa, kontrollmålt 5 km
Lengden anslås å være 5000 meter.
En reportasje fra løpet finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Fredrik Sandvik Askim IF 15.53
3.11
2 Thomas Asgautsen Spirit Stavanger Friidrettsklubb 15.59
3.12
3 Sivert Eggen Bøler IF Friidrett 16.03
3.13
4 Lars Grønlund Oslostudentenes IK - Friidrett 16.31
3.18
5 Henrik Brøvig Oppegård IL 16.42
3.20
6 Roger Thompson Driv IL 16.51
3.22
7 Per Erik Monsrud KONGSVINGER IL FRIIDRETT 17.04
3.25
8 Magnus Salberg Aurskog - Høland Friidrettslag - Friidrett 17.24
3.29
9 Kristoffer Homdrom Fredriksen ACANDO 17.26
3.29
10 Fredrik Fyksen Lund Oslostudentenes IK - Friidrett 17.36
3.31
11 Sean Monaghan Oslostudentenes IK - Friidrett 17.45
3.33
12 Fredrik Camilo Halsbog Sportsklubben Vidar 18.04
3.37
13 Gustav Vasdal Oslostudentenes IK - Friidrett 18.04
3.37
14 Caspar Cappelen YSNP sportsklubb 18.06
3.37
15 Trond Hansen Sportsklubben Vidar 18.16
3.39
16 Jan Billy Aas DRØBAK-FROGN IL 18.23
3.41
17 Steffan Aasli Driv il/ Sportsmanden 18.30
3.42
18 Jon Grunnan Bøler IF Friidrett 18.34
3.43
19 Karsten Ladstein Oppegård IL 18.42
3.44
20 Børge Nordvold Privat 18.42
3.44
21 Bjørn E Eide Øystre Slidre Il 18.46
3.45
22 Carl August Jensehaugen SK Vidar 18.53
3.47
23 Sander Dybwad Mathiesen Sportsklubben Vidar 19.03
3.49
24 Karl-Olaf Høntorp Oppegård IL 19.06
3.49
25 Frode Hult Bøler IF Friidrett 19.27
3.53
26 Sturle Brustad Privat 19.31
3.54
27 Fredrik Dyring Skau Equinor BIL 19.52
3.58
28 Stig Gunleiksrud Ullensaker/Kisa IL 20.01
4.00
29 Arvid Beurling Privat 20.19
4.04
30 Daniel Jørgen Børseth Privat 20.25
4.05
31 Jan Monsrud KONGSVINGER IL FRIIDRETT 20.26
4.05
32 Kurth Asle Magnussen BREVPOST IL 21.08
4.14
33 Thomas Sandum Bakken Team Bakken/Nøkleby 21.09
4.14
34 Børre Olsen Driv 21.10
4.14
35 Steinar Beurling Statnett SF 21.14
4.15
36 Øivind Skare Oslostudentenes IK - Friidrett 21.19
4.16
37 David Dahl Rogge Hvidovre AM 21.55
4.23
38 Per Morten Rennan Bøler IF Friidrett 22.01
4.24
39 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF Friidrett 22.02
4.24
40 Markus Nordviken Bøler IF Friidrett 22.10
4.26
41 Rune Taranger Privat 22.49
4.34
42 Olav Lindheim Rustad IL 22.52
4.34
43 Edvin. Sortvik Hansen Rustad idrettslag 22.53
4.35
44 Sigurd Storvik Grønvold Hakadal IL Ski 23.02
4.36
45 Jonas Nordviken Bøler IF Friidrett 23.04
4.37
46 Konrad Hager Rustad IL 23.23
4.41
47 Sivert Landrø Grindedal Bøler IF Friidrett 23.27
4.41
48 Stefan Magnus Landrø Privat 23.33
4.43
49 Trym Meland Oppsal Ski 23.35
4.43
50 Sondre Meland NIVA 23.35
4.43
51 Øystein Røstad NOR 24.10
4.50
52 Glenn Roar Høye NOBIL 24.11
4.50
53 Thomas Bjerke KJEKKAS IF 24.18
4.52
54 Aksel Andresen Bøler IF Friidrett 24.21
4.52
55 Ola Frantzen Holte HASLE LØREN IL 24.35
4.55
56 Eskil Olaussen Rustad IL 25.02
5.00
57 Martin Johannes Lund Bøler IF Friidrett 25.11
5.02
58 Monrad Høvde Bøler IF Friidrett 25.16
5.03
59 Botolf Myrvold JUTUL IL 25.32
5.06
60 Georgy Sidelnikov Privat 25.32
5.06
61 Ivan Sidelnikov Rustad IL 25.32
5.06
62 Victor Kristiansen Michelsen OSLO BRYTEKLUBB 25.42
5.08
63 Rolf Meek ROMERIKE FRIIDRETT 25.45
5.09
64 Christoffer Haug Bækkelagets SK 25.52
5.10
65 Kasper Høylo Jevne Rustad 25.55
5.11
66 Terje Haustreis SKANSKA AKTIV 26.06
5.13
67 Anton Blomfeldt Rustad IL 26.13
5.15
68 Arne Åsen Privat 26.16
5.15
69 Olav Adelsten Kildal Rustad IL 26.16
5.15
70 Mathias Baastad Moen Bækkelagets SK 26.20
5.16
71 Benjamin Øzger Bøler IF Friidrett 26.21
5.16
72 Helene Back Privat 26.32
5.18
73 Tore Berger Gjelstad Bøler IF Friidrett 26.54
5.23
74 Omar Aldolaimi Privat 26.56
5.23
75 Eirik Melby Rustad IL 27.00
5.24
76 Theo Winsents Sæter Lille Tøyen fotballklubb 27.11
5.26
77 Mats Van Marion Privat 27.14
5.27
78 Michael Jenssen Privat 27.31
5.30
79 Mikkel Halvorsen Tyriberget Rustad IL 27.37
5.31
80 Gabriel Dahle Privat 27.42
5.32
81 Torjus Hagen Kfum 27.42
5.32
82 Per Øyvind Schiong Privat 27.45
5.33
83 Kristian Hjorth-Johansen Rustad IL 27.48
5.34
84 Ole Bjørn Hjorth-Johansen Rustad IL 27.48
5.34
85 Petter Granlund Privat 27.51
5.34
86 Henrik Tømterud HARESTUA IL 28.07
5.37
87 Martinus Wissting SVORKMO NOI 28.21
5.40
88 Christopher Snyder Privat 28.25
5.41
89 Andreas Ljåstad Hakadal IL 28.26
5.41
90 Tobias Tømte Hakadal IL Langrenn 28.46
5.45
91 Trym Berger Gjelstad Bøler IF Friidrett 28.50
5.46
92 Martin Brendengen Bækkelagets SK 29.54
5.59
93 Knut Katla Manglerud Star 30.00
6.00
94 Jim Wahlberg Privat 30.10
6.02
95 Jard Even Aaseby Privat 30.12
6.02
96 Simen Munch-Olsen Privat 30.55
6.11
97 Morten Munch-Olsen Privat 30.55
6.11
98 Iver Stensrud Privat 30.57
6.11
99 Endre Refsdal Bøhm Privat 31.07
6.13
100 Jørgen Eikeland Edvardsen Rustad IL 31.10
6.14
101 Liam Nedland Rustad IL 31.20
6.16
102 Åge Odden Privat 31.54
6.23
103 Tron Chr Enersen Privat 32.02
6.24
104 Arin Nordlys Enersen Rustad IL Langrenn 32.02
6.24
105 Mads Friberg Privat 32.08
6.26
106 Nils Førsund Privat 32.11
6.26
107 Mikkel Østreng Oppsal IF 32.16
6.27
108 Olav Refsdal Pensjonist 32.25
6.29
109 Sigurd Berge Aastveit Privat 32.27
6.29
110 Torkel Skjærven Privat 32.28
6.30
111 Taiyo Skjærven Rustad IL 32.29
6.30
112 Magnus Moen-Gjelstad Bøler IF Friidrett 32.49
6.34
113 Sander Naas-Mælen Bøler IF Friidrett 32.55
6.35
114 Edvard Hovdal Bøler fotball 33.49
6.46
115 Børge Myrlund Larsen Bestumkilen roklubb 34.03
6.49
116 Atul-Kumar Maurya NOR 34.13
6.51
117 Elias Reed Privat 35.17
7.03
118 Oliver Repshus Privat 35.39
7.08
119 William Herbrandsen Dahlseng Rustad IL 35.42
7.08
120 Mats Valldal Privat 36.31
7.18
121 Lasse Bjordal Laksevåg TIL 36.32
7.18
122 Lars Langsveen Oslo Handicapidrettslag 37.33
7.31
123 Sivert Jørgensen Privat 40.03
8.01
124 Leon Kongshaug Rustad IL 40.12
8.02
125 Atul Maurya ACANDO 40.17
8.03
126 Sindre Ramok-Sollien GJENSIDIGE FORSIKRING 40.27
8.05
127 Tere Land Magnusson Oslo Handicapil. 41.58
8.24
128 Nicolai Mosvoll Rustad IL 44.35
8.55
129 Olav Magnus Gravvold NOR 45.29
9.06
130 Lars Lundby Mattilsynet 45.32
9.06
131 Jonathan Jusnes Privat 45.56
9.11
132 Lasse Fossen Privat 49.52
9.58
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Ingvill Måkestad Bovim Tjalve 16.44
3.21
2 Sofie Nordsveen Hustad Kjelsås IL 18.17
3.39
3 Molly Bazilchuk Oslostudentenes IK - Friidrett 19.22
3.52
4 Marianne Dønnem Sportsklubben Vidar 19.25
3.53
5 Ellinor Fossheim Solberg Skimt 19.26
3.53
6 Torhild Dybwad Mathiesen Sportsklubben Vidar 19.33
3.55
7 Stella Jahrmann Lauvstad Bækkelagets SK 19.55
3.59
8 Anikken Alnæs Rustad IL 20.18
4.04
9 Sara Magndal Nittedal IL 20.24
4.05
10 Guro Bakken Nøkleby Bøler IF Friidrett 21.12
4.14
11 Ann-Louise Vålvannet NOR 21.35
4.19
12 Anita Isaksen Fossum If 21.43
4.21
13 Hedda Høntorp Oppegård IL 21.57
4.23
14 Anne Kristin Knudsen FRI IL 22.31
4.30
15 Jenny Hoel Sandsdalen Rustad IL 22.39
4.32
16 Jenny Toftner BUL 22.44
4.33
17 Malin Høntorp Oppegård IL 23.11
4.38
18 Kjersti Lerkerød Bøler IF Friidrett 23.16
4.39
19 Tiril Myrmel-Johansen Bækkelagets SK 23.29
4.42
20 Sandra Magnussen Privat 23.46
4.45
21 Mathilde Magnussen Privat 23.49
4.46
22 Reidun Lilleholt Kraugerud Ås IL 23.51
4.46
23 Line Høyheim Oslofjord Triatlon 23.57
4.47
24 Nora Andreassen Privat 23.57
4.47
25 Ella Håland Pedersen Privat 24.23
4.53
26 Sigrun Raastad Rustad IL 24.29
4.54
27 Ragnhild Rein Bore NOR 24.36
4.55
28 Liss Andreassen Privat 24.49
4.58
29 Petra Rønning Rustad IL 24.50
4.58
30 Christina Natalie Lunde Privat 24.54
4.59
31 Tuva Berger Gjelstad Rustad IL 24.59
5.00
32 Signe Blomfeldt Rustad IL 25.05
5.01
33 Une Maria Olaussen Rustad IL 25.11
5.02
34 Vigdis Kristiansen Privat 25.42
5.08
35 Synne Syversen Gihle Rustad IL 25.48
5.10
36 Helene Eggen Rustad IL 25.49
5.10
37 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF Friidrett 25.49
5.10
38 Kajsa Moritz Rustad IL 25.52
5.10
39 Lotte Clement Bækkelagets SK 25.54
5.11
40 Marte Haraldsen Ravenrockers 26.04
5.13
41 Erle Pedersen Høybråten & Stovner Langrenn 26.09
5.14
42 Thea Sandholtbråten Bøler IF Friidrett 26.14
5.15
43 Hanna Paalerud Gjone Bækkelagets SK 26.35
5.19
44 Marlin Borander Bækkelagets SK 26.53
5.23
45 Berit Helene Urke NORRØNA Strømmen 27.01
5.24
46 Mia Ilseng Bøler IF Friidrett 27.17
5.27
47 Iben Ryan Ringsby Rustad IL 27.20
5.28
48 Mette Moen Privat 27.34
5.31
49 Linnea Dahle Privat 27.42
5.32
50 Madicken Bjerke Engelstad Privat 27.45
5.33
51 Vibeke Nordby Melby Privat 27.47
5.33
52 Hedda Hasund Auberg Bøler IF Friidrett 27.57
5.35
53 June Benediktsson Rustad IL 28.00
5.36
54 Alice Pihl Rustad IL 28.01
5.36
55 Ida Ringdal Privat 28.04
5.37
56 Martine Elise Hansen Stavnum Rustad IL 28.06
5.37
57 Tuva Stavå-Ringdal Rustad IL 28.10
5.38
58 Jenny Wissting SVORKMO NOI 28.21
5.40
59 Filippa Snyder Rustad IL 28.24
5.41
60 Kristin Eilertsen NOR 28.24
5.41
61 Matilde Aagaard Bækkelagets SK 28.26
5.41
62 Julia Nawara Vinsrygg Rustad IL 28.33
5.43
63 Kira Kopp-Alfeim Rustad 28.42
5.44
64 Inger Brandstrup Privat 28.44
5.45
65 Lise Akselsen Privat 28.54
5.47
66 Hanne Marit Grønning Strand Privat 28.54
5.47
67 Live Hesthagen Privat 29.06
5.49
68 Kristi Morken Privat 29.21
5.52
69 Ellen Kulstad Privat 29.25
5.53
70 Unn-Merete Myrseth Privat 29.25
5.53
71 Åsne Skjelbred Refsdal Privat 29.32
5.54
72 Heidi Berg-Olsen Privat 29.38
5.56
73 Hanne Gro Korsvold Oslofjord Triatlon 29.38
5.56
74 Kjersti Eriksen Privat 30.01
6.00
75 Alemka Pinjo Privat 30.01
6.00
76 Mathilde Martinsen Bækkelagets SK 30.03
6.01
77 Cornelia Gulliksen Privat 30.06
6.01
78 Signy Volden Privat 30.11
6.02
79 Martine Tidemand Sandvold Privat 30.33
6.07
80 Gina P Helsing Privat 30.33
6.07
81 Lise Vogt Team Vogt-Naas 30.36
6.07
82 Ruth Astrid L. Sæter Privat 31.04
6.13
83 Line Steinseth Privat 31.18
6.16
84 Marianne Berdal Privat 31.18
6.16
85 Hannah Øzger Bøler IF Friidrett 31.21
6.16
86 Lotte Stensrud Privat 31.28
6.18
87 Martine Melcher Bækkelagets SK 31.34
6.19
88 Helle Friberg Privat 31.37
6.19
89 Annette Sund NOR 31.41
6.20
90 Anett Kristensen Privat 31.42
6.20
91 Hanne Klægstad Privat 31.45
6.21
92 Karin Elleby Privat 31.46
6.21
93 Lise H. Grøndalen Privat 31.49
6.22
94 Katrine Øyehaug Karlstad Privat 32.01
6.24
95 Klara Førde Fredheim Nordstrand 32.08
6.26
96 Anne Nathalie Karthum Hansen Bækkelagets SK 32.15
6.27
97 Klara Furuberg Privat 32.18
6.28
98 Vilja Stensrud Privat 32.26
6.29
99 Maren Berge Aastveit Privat 32.28
6.30
100 Johanna Osvold Rustad IL 32.46
6.33
101 Iseline Knudsen Drevvatne Rustad IL 32.47
6.33
102 Live Rushfeldt Rustad IL 32.49
6.34
103 Jane Simensen OSLO KOMMUNES BEDRIFTSIDRETTSLAG 32.53
6.35
104 Johanne Hasle Iversen Bøler IF Friidrett 33.16
6.39
105 Linea Hofseth-Olsen Rustad IL 33.18
6.40
106 Synnøve Erdahl Oppsal 33.19
6.40
107 Bente Åsen Sørum Team Bjarbent 33.31
6.42
108 Frederikke Nyborg Larsen Koll IL 33.43
6.45
109 Sofie Nicolaissen Privat 33.45
6.45
110 Mathilde Nyborg Larsen Koll IL 34.02
6.48
111 Victoria A. Baastad Moen Bækkelagets SK 34.47
6.57
112 Anne Lilleholt Privat 35.20
7.04
113 Vickey Bonafede Privat 35.25
7.05
114 Kjersti Fure Privat 35.40
7.08
115 Tine Wold Privat 36.11
7.14
116 Edle Berg Privat 36.56
7.23
117 Trine Mørk Fossen Privat 37.52
7.34
118 Mathilde Mørk Fossen Privat 37.52
7.34
119 Stine Moen NOR 38.16
7.39
120 Marie Tretli Rustad IL 38.45
7.45
121 Ane Nesje Grimsmo Rustad IL 38.49
7.46
122 Sara Hauge Rustad IL 38.49
7.46
123 Jannicke Hassel Privat 39.03
7.49
124 Gry Reinsnos Privat 39.08
7.50
125 Lone Alice Johansen Privat 39.50
7.58
126 Kristian Raknes Eikeland Rustad IL 40.17
8.03
127 Grete Eriksen Privat 40.20
8.04
128 Eda Ramok-Sollien Privat 40.26
8.05
129 Ingrid Birkeland Saxebøl Privat 42.37
8.31
130 Guri Birkeland Privat 42.39
8.32
131 Terese Reed Privat 42.46
8.33
132 Synne Reed Privat 42.46
8.33
133 Kaia Raknes Eikeland Rustad IL 43.42
8.44
134 Astri Skillinghaug Privat 43.47
8.45
135 Julie Rørtveit Privat 45.55
9.11
136 Freyja Tevik Privat 46.20
9.16
137 Helene Mørk Fossen Privat 49.51
9.58
138 Elin Petrine Brekke Hop ÅRDALSTANGEN IL 51.22
10.16

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.