Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 12-10-2019
I 2019 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken. Kontrollmålt.
Lengden anslås å være 10000 meter.
En reportasje fra løpet finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Anders Nøstdahl Gløersen Rustad IL 34.02
3.24
2 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 35.14
3.31
3 Johan Jørgen Lindgaard Strømberg Privat 35.25
3.33
4 Erling Pettersen Vollan HØYBRÅTEN OG STOVNER IL / HØYBRÅTEN OG STOVNER IL/ 35.33
3.33
5 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 35.40
3.34
6 Terje Snarby Genus BIL 35.54
3.35
7 Andreas Torsvik Privat 35.57
3.36
8 Amund Riege Rustad IL 36.09
3.37
9 Anders Johansen OTTESTAD IL 36.24
3.38
10 Pål Onsrud Team Sportsmanden 36.29
3.39
11 Erik HUSBY BUVIK IL 36.30
3.39
12 Haakon Engelsen Berg Bøler IF Friidrett 36.37
3.40
13 Tom Roger Vege-Tangen NAMDAL LØPEKLUBB 37.13
3.43
14 Roger Thompson DRIV IL / TEAM SPORTSMANDEN 37.14
3.43
15 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 37.18
3.44
16 Torbjørn Hægeland Rustad IL 37.25
3.45
17 Bendik Håland Pedersen RUSTAD LANGRENN 37.37
3.46
18 Sondre Strande Omland Kjelsås IL 37.41
3.46
19 Jesper Røn Rustad IL 37.47
3.47
20 Håkon Ophus Bækkelagets SK 38.10
3.49
21 Thorkild Schrumpf SKARPHEDIN 38.19
3.50
22 Stefano Zanotto Rustad IL 38.27
3.51
23 Pål Inge Synsfjell Privat 38.34
3.51
24 Eirik Ophus Bækkelagets SK 38.40
3.52
25 Mads Blomfeldt Bøler IF Friidrett 38.45
3.53
26 Tore Jakobsen TEAM FOLLO TRE OG HAGESERVICE 39.10
3.55
27 Christian Mykland TEAM MYKLAND 39.16
3.56
28 Halvor Myhrvold Rustad IL 39.18
3.56
29 Per Ingvar Tollehaug EIKER SKIKLUBB 39.20
3.56
30 Eirik Vigeland Bekk Consulting 39.21
3.56
31 Jens Høie Rustad IL 39.39
3.58
32 Per Lunke Privat 39.39
3.58
33 Bjørnar Haugane BØ MILERS 39.39
3.58
34 Are Aarebrot Kjelsås IL 39.40
3.58
35 Martin Stuge Bånerud TEAM BAKER HANSEN 39.40
3.58
36 Atle Smenes Rustad IL 39.44
3.58
37 Fredrik Smith OSLO BYGGENTREPRENØR 39.46
3.59
38 Audun Magnus Martinsen RYSTAD ENERGY 39.51
3.59
39 Torbjørn Vala Rustad IL 39.57
4.00
40 Espen Kristiansen SKULLERUD SPORT SENTER 40.03
4.00
41 Bent Christian Inglingstad Tollernes IL 40.04
4.00
42 Håkon Nesteby ALVDAL IL 40.07
4.01
43 Erik Liahjell Saue E-CO ENERGI 40.12
4.01
44 Ivar Hesselberg Indby Oslostudentenes IK - Friidrett 40.16
4.02
45 Knut Ole Thoreplass Bergkameratene Triathlon 40.23
4.02
46 Erik Lunke Privat 40.24
4.02
47 Harald Ringen Rustad IL 40.34
4.03
48 Erik Van Megen Privat 40.35
4.04
49 Vegard Olsson TØYEN OFFROAD & BORDTENNISKLUBB 40.38
4.04
50 Steffen Stebbing Privat 40.39
4.04
51 Andreas Smeby-Diederich VIPPS AS 40.39
4.04
52 Vegard Dybvand Rustad IL 40.40
4.04
53 Andreas Svindland Hovde Rustad IL 40.42
4.04
54 Audun Sektnan Privat 40.49
4.05
55 Jan Christer Pedersen STERK HELSE AS 40.49
4.05
56 Magnus Følling IKANO BANK 40.50
4.05
57 Haakon Andrè Kinneberg TYRVING IL 40.52
4.05
58 Joachim Reitan LØRENSKOG OG RÆLINGEN KAPPSVØMMEKLUBB 40.54
4.05
59 Sverre Holt Francati Privat 40.56
4.06
60 Bendik Drevvatne Rustad IL 40.57
4.06
61 Frode Bovim BÆKKELAGET SKI 41.03
4.06
62 Kjetil Stensvik SPREKE FEDRE / KLUGE ADVOKATFIRMA 41.04
4.06
63 Sturla Opsahl Vestfjorden løpeklubb 41.09
4.07
64 Rune Sandin Sandnes Privat 41.10
4.07
65 Håkon Kristian Stavrum KFUM FOTBALLL 41.12
4.07
66 Martin Dons MULTICONSULT BIL 41.14
4.07
67 Sondre Rokke Rustad IL 41.17
4.08
68 Jørgen Andersen Strender Kjelsås IL 41.21
4.08
69 Kraig Hein Privat 41.25
4.09
70 Kristian Skaar Privat 41.31
4.09
71 Theodor Deichmann Raaberg BUL / BUL IL 41.37
4.10
72 Jørgen Hoff Amundsen Vestfjorden løpeklubb 41.45
4.11
73 Hermann Bruun Bøler IF Friidrett 41.47
4.11
74 Svein Gåsbakk RYGGE IL 41.55
4.12
75 Fabien Vidalon Privat 41.56
4.12
76 Ole Gregert Gliddi Privat 41.56
4.12
77 Håkon Tufteland Privat 41.57
4.12
78 Magnar Øygarden OSI LANGRENN 41.59
4.12
79 Wilhelm Hjelpdahl Deinboll Bækkelagets SK 42.01
4.12
80 Ove Mørch Fortum Aktiv 42.05
4.13
81 Fredrik Sjøholt Bækkelagets SK 42.10
4.13
82 Trond Inge Carlsen Rustad IL 42.13
4.13
83 Erik Sterud Privat 42.13
4.13
84 Halvor Haukeli Bøler IF Friidrett 42.13
4.13
85 Tarald Gåsbakk Privat 42.15
4.14
86 Jakob Sande GOURMETKLUBBEN 42.16
4.14
87 Trond Olav Berg Bøler IF Friidrett 42.18
4.14
88 Dominic Anthony Hoff Bøler IF Friidrett 42.18
4.14
89 Sindre Schafroth Sandbakken Privat 42.20
4.14
90 Oskar Johan Hole Gjelleråsen If 42.24
4.14
91 Jostein Tullander Rustad IL 42.25
4.15
92 Bendik Eika CHEETAH RACING 42.31
4.15
93 Gerrit Karafiat Privat 42.31
4.15
94 Carl-Emil Johannessen Privat 42.32
4.15
95 Lars Ramsøy STATNETT SBIL 42.44
4.16
96 Helge Andersen Privat 42.50
4.17
97 Anders Vethe PWC BIL 42.56
4.18
98 Matthieu Gaudin Privat 42.58
4.18
99 Lars Loennechen Skjelbek BLANK BIL 43.00
4.18
100 Sverre Telnes Privat 43.00
4.18
101 Sindre Frøysaa Privat 43.01
4.18
102 Terje Stepaschko Privat 43.07
4.19
103 Tormod Pålsrud Aune Moss IL 43.10
4.19
104 Haakon Solheim Rustad IL 43.12
4.19
105 Hans Olav Loftum Privat 43.19
4.20
106 Henrik Schwabe Privat 43.23
4.20
107 Sondre Paulsen SKULLERUD SPORT SENTER 43.29
4.21
108 Øystein Trædal Privat 43.30
4.21
109 Jørn Thorsen COWI BIL 43.31
4.21
110 Herman Høj Privat 43.32
4.21
111 Rafal Aleksandrowicz SCAN SURVEY 43.32
4.21
112 Per-Kristian Helland CLAVE CONSULTING 43.33
4.21
113 Kjetil Myrvold VESTVIK 43.33
4.21
114 Magnus Soldal RANHEIM IL 43.34
4.21
115 Sveinung Syversen Privat 43.36
4.22
116 Tomas Wang Privat 43.36
4.22
117 Terje Bakke STATSBYGG 43.41
4.22
118 Simen Skeide Rustad IL 43.41
4.22
119 Daniel Andersen Privat 43.41
4.22
120 Andreas Husa Privat 43.48
4.23
121 Kenneth Hertaas NBR 43.49
4.23
122 Espen Hjerpaasen SI AKTIV 43.50
4.23
123 Morten Jensen BØLER RØYKERI & SNEKKERI 43.51
4.23
124 Audun Selnes BODØ BAUTA LØPEKLUBB 43.54
4.23
125 Kjetil Digre Bøler IF Friidrett 43.56
4.24
126 Fredrik Aulie Statnett BIL 43.58
4.24
127 John Tuflått Lørenskog ck 43.58
4.24
128 Christian Nyhus Privat 44.04
4.24
129 Nikolai Nilsen Rustad IL 44.15
4.26
130 Øyvind Husby Privat 44.19
4.26
131 Jonas Jakobsen Privat 44.23
4.26
132 Marius Madsberg Privat 44.25
4.27
133 Petter Harsem Rye Sp.Kl. 44.32
4.27
134 Stian Hagen Privat 44.32
4.27
135 Anders Nesbakken Mercantile SFK 44.36
4.28
136 William Ward Siljan Privat 44.37
4.28
137 Thomas Willy Lindgren Romerike Ultraløperklubb 44.37
4.28
138 Edvard Hamilton Sør-Fron IL 44.38
4.28
139 Håvard Bergene Privat 44.47
4.29
140 Ove Pernes SKULLERUD SPORTSENTER 44.51
4.29
141 Skule Solberg TEAM HULLET 44.52
4.29
142 Eivind Larsen Ås IL 44.55
4.30
143 Erlend Furnes Privat 44.55
4.30
144 Kristoffer Kjelstadli Obos 44.55
4.30
145 Karl-Magnus Løken Privat 44.55
4.30
146 Hans Olaf Kalsveen Rustad IL 44.56
4.30
147 Lars Holø HEBEKK PALACE 44.57
4.30
148 Tommy Øvrum LAMBERTSETER MOSJONSFORENING 45.00
4.30
149 Thomas A. Kjerstad Rustad IL 45.02
4.30
150 Haakon Hansen Elvågatraverne 45.06
4.31
151 Balder Meland Rustad IL 45.09
4.31
152 Espen Alfredsen Privat 45.11
4.31
153 Roy Askild Borander Bækkelagets SK 45.13
4.31
154 Ole Martin Bollandsås Rustad IL 45.15
4.32
155 Alexsander Heistad Privat 45.17
4.32
156 Knut Einar Sundlisæter SKØYENÅSEN SKOLE 45.19
4.32
157 Kjell Andre Hardy Gjensidige Sport 45.19
4.32
158 Oddmund Berg Privat 45.20
4.32
159 Arne Brørs Mattilsynet 45.26
4.33
160 Morten Haugen BEVAS BIL 45.26
4.33
161 Sveinung Thorstad Privat 45.26
4.33
162 Roe Setnes NOBIL NORCONSULT 45.28
4.33
163 Eivind Eide Skaufjord JANSEN RECORDS 45.30
4.33
164 Erik Reikrås BERGEN TRIATHLON CLUB 45.31
4.33
165 Tor-Øyvind Lehmann Skanska 45.31
4.33
166 Stein Gunnar Kleiverud Privat 45.31
4.33
167 Antoine Sevillano Privat 45.31
4.33
168 Espen Schram HR PROSJEKT AS 45.35
4.34
169 Oskar Farbrot Rustad IL 45.38
4.34
170 Petter Raaberg Nordea 45.40
4.34
171 Bjarne Grav Privat 45.40
4.34
172 Tore Omdahl Privat 45.42
4.34
173 Øyvind Ahlmann Privat 45.47
4.35
174 Per Hasselstrøm LILLOMARKA SKIKLUBB 45.49
4.35
175 Thomas Hager Equinor BIL 45.51
4.35
176 Bertrand Cailleau Privat 45.51
4.35
177 Pål Nordseth Privat 45.53
4.35
178 Kent-Gøran Carlsson Privat 45.58
4.36
179 David Andersen PYSJHELTENE 45.58
4.36
180 Øyvind Rise Røa IL 45.59
4.36
181 Thomas Rene Hansen OSLOFJORD TRIATLON / SHERPA BY ATEA 46.04
4.36
182 Magnus Skeide CGI 46.07
4.37
183 Ola Mellem TUIL TROMSDALEN FRIIDRETT 46.10
4.37
184 Tim Bennett SPORTSKLUBBEN VIDAR / TEAM KONDIS 46.15
4.38
185 Thomas Svensen Bekk Consulting AS 46.15
4.38
186 Endre Skjelbred Refsdal Privat 46.15
4.38
187 Ingar Lethigangas Privat 46.22
4.38
188 Even Sandum Privat 46.24
4.38
189 Kent Erik Kristiansen Privat 46.26
4.39
190 Tarek Øzger Bøler IF Friidrett 46.27
4.39
191 Stian Petersheim Privat 46.28
4.39
192 Espen Bjørkeng TEAM BJØRKNES 46.30
4.39
193 Per Gunnar Gulstuen Obos 46.31
4.39
194 Jon-Kristian Rydningen EY BIL 46.34
4.39
195 William Tømterud HARESTUA IL 46.39
4.40
196 Even Rognes HINDRUM SKILAG 46.44
4.40
197 Lars Sigurd Vedø Privat 46.45
4.41
198 Morten Løbak Hestmann Privat 46.46
4.41
199 Rune Sørheim Telenor BIL 46.49
4.41
200 Lars Erik Andersen AKER AKTIV 46.50
4.41
201 Ola Vardebakken Telenor 46.54
4.41
202 Thomas Frich Lien Privat 46.55
4.42
203 Per Einar Mosfjell OPIL 46.55
4.42
204 Marcus Josefsson MARCUS PERSONLIG TRENING 46.59
4.42
205 Tom Andre Christiansen Privat 47.02
4.42
206 Peter Rylander WWW.LEVENDELIV.NO 47.02
4.42
207 Brian K. Jørgensen Privat 47.03
4.42
208 Jørgen Ørnholt Privat 47.03
4.42
209 Eivind Michaelsen Privat 47.05
4.43
210 Øystein Garnes Helly Hansen 47.09
4.43
211 Sebastian Sterner Privat 47.09
4.43
212 Johannes Sørbø Privat 47.12
4.43
213 Julian Vesterhus Jacobsen IF Frøy 47.12
4.43
214 Roger Sæter Nes Ski 47.12
4.43
215 Simon Mengaaen Privat 47.13
4.43
216 Nils Helmersen ROCKET RUNNERS 47.14
4.43
217 Tom Ljosåk PROSJEKTMESTER AS 47.15
4.44
218 Børre Kopaas Privat 47.19
4.44
219 Rober Grøndahl Privat 47.24
4.44
220 Sverre Kristiansen Privat 47.24
4.44
221 Jesper Michelsen Privat 47.24
4.44
222 Sindre Ek Privat 47.26
4.45
223 Alf Inge Stiansen LEADING EDGE 47.29
4.45
224 Ole-Anders Syversen Løplabbet 47.29
4.45
225 Håvard Berg Skånlund SKILLEBEKK REGNSKAP AS 47.31
4.45
226 Rasmus Evrin BÆKKELAGETS SK / BÆKKELAGETS SK SPREKE FEDRE 47.31
4.45
227 Pål-Jørgen Kyllesø Privat 47.31
4.45
228 Vegard Moberg TEAM BJØRKNES 47.31
4.45
229 Audun Drivenes Privat 47.31
4.45
230 Svein Erik Salthe Canon 47.33
4.45
231 Thomas Hamp Privat 47.33
4.45
232 Alexander Westby Årvoll IL 47.33
4.45
233 Vidar Blegeberg Privat 47.34
4.45
234 Terje Bøhn Privat 47.36
4.46
235 Thomas Sølvskudt Privat 47.37
4.46
236 Sirar Salih ITERA 47.51
4.47
237 Jan Erik Pedersen SH BYGG 47.54
4.47
238 Henning Holm SKJALG IL / EVO 47.55
4.48
239 Steinar Bjørnsson Oslo kommune BIL 47.55
4.48
240 Sondre Varg Dahl Privat 47.57
4.48
241 Per Henrik Seglem Abildsø IL 47.58
4.48
242 Håkon Drolsum Røkenes Privat 48.00
4.48
243 Øyvind Årset PAYEX 48.00
4.48
244 Brage Bergan Privat 48.01
4.48
245 Piotr Szymanski Privat 48.01
4.48
246 Torbjørn Eika Røa IL 48.02
4.48
247 Magnus Haustreis Rustad IL 48.04
4.48
248 Sigurd Aarvig Privat 48.04
4.48
249 Andreas Rosén Privat 48.08
4.49
250 Pål Skevik BREVPOST IL 48.10
4.49
251 Hans Ove Ljosåk IF BIL 48.14
4.49
252 Jørgen Stav Helgheim Oppsal 48.16
4.50
253 Ketil Raknes Rustad IL 48.16
4.50
254 Pål Magnus Stensholt MERCANTILE IL 48.18
4.50
255 Bård Wahl Bjørndal If 48.19
4.50
256 Fredrik Lindegaard Privat 48.23
4.50
257 Roger Malvin Hole VELLEDALEN IL - FRIIDRETT 48.25
4.51
258 Christian Knudsen Privat 48.26
4.51
259 Pål Jørgen Bakke Dnb 48.27
4.51
260 Eirik Skotte-Haugerud Rustad IL 48.27
4.51
261 Erik Rasmussen Privat 48.27
4.51
262 Pål Lekven BRENNA 48.28
4.51
263 Ram Rayamajhi Obos 48.30
4.51
264 Olav Killingbergtrø ASKER TRIATHLON KLUBB 48.31
4.51
265 Magnus Holthe MIKKELLER RUNNING CLUB 48.32
4.51
266 Terje Fuglseth Malvik IL 48.32
4.51
267 Tommy Sand FOSS EVENT AS 48.34
4.51
268 Carsten Krøger Rye Sp.Kl. 48.37
4.52
269 Claus Håvik Bøler IF Friidrett 48.39
4.52
270 Andreas Bibow Handeland Privat 48.43
4.52
271 Jan Mortensen SKULLERUD SPORT SENTER 48.43
4.52
272 Ole Jacobsen Privat 48.45
4.53
273 Dag Sverre Jonstad Privat 48.48
4.53
274 Torstein Sæter Privat 48.49
4.53
275 Stein Arne Meier Privat 48.52
4.53
276 Christer Hellstrøm Privat 48.52
4.53
277 Espen Braastad Privat 48.55
4.54
278 Rogeir Gotheim OPPEGÅRD 48.56
4.54
279 Rocco Addona Privat 48.56
4.54
280 Erik Lunde Privat 48.58
4.54
281 Anders Nordberg Privat 49.05
4.55
282 Tor-Arne Stenhaug SØRUM IL / ROMERIKE RUNNERS TEAM 49.05
4.55
283 Julian Wahl Privat 49.07
4.55
284 Balder Mørk Privat 49.11
4.55
285 Trond Cato Olufsen TRITON LILLESTRØM 49.13
4.55
286 Anders Mølster Galaasen NO LIMITZZZ 49.15
4.56
287 Per Kristian Haug Bækkelagets SK 49.19
4.56
288 Jon Petter Ekroll Johansen Kolbotn IL 49.20
4.56
289 Kenneth Antonsen RYE SP.KL. / HEY-DI AS 49.21
4.56
290 Knut Vala Rustad IL 49.22
4.56
291 Tor Sommer Privat 49.25
4.57
292 Truls Wang-Johannessen Privat 49.26
4.57
293 Bjørn Øverby NO PAIN NO GAIN 49.27
4.57
294 Frode Olafsen Privat 49.31
4.57
295 Kjetil Syvderud Rustad IL 49.32
4.57
296 Joachim Johnsen MATTILSYNET AVD. HAVNESLUSKEN 49.35
4.58
297 Reidar Søbstad Rye Sp.Kl. 49.36
4.58
298 Erik Jansen Privat 49.36
4.58
299 Andreas Westby Privat 49.38
4.58
300 Anders Ask Tollernes IL 49.39
4.58
301 Håkon Sahlberg Våghalsen 49.39
4.58
302 Svein Thorkildsen AHUS 49.40
4.58
303 Tony Halvorsen Genus BIL 49.44
4.58
304 Jarle Westby HØSJSÆTRA HUNTERS 49.45
4.59
305 Axel Dalholt Ivan Rustad IL 49.55
5.00
306 Trond Kiserud Privat 49.59
5.00
307 Ola Kannick Eriksen Spreke Fedre 50.00
5.00
308 Morten Wasstøl Privat 50.00
5.00
309 Isio Lima Privat 50.08
5.01
310 Svein Harsem POLITIBIL 50.16
5.02
311 Håkon Stensrud Privat 50.21
5.02
312 Morten Kolstad OPPSAL SKOLE 50.21
5.02
313 Einar Skaugen Privat 50.23
5.02
314 Eivind Hageberg Privat 50.24
5.02
315 Refet Abdula NORSK ELBILFORENING 50.29
5.03
316 Lars Imrik GOURMETKLUBBEN 50.30
5.03
317 Einar Nesvik TEAM JØSNESET 50.31
5.03
318 Espen Jacobsen Privat 50.32
5.03
319 August Haugen DOOFENSHMIRTZ ONDSKAPENS AKSJESELSKAP 50.34
5.03
320 Arne Magnus Dalen OSI TRIATLON 50.35
5.04
321 Håvard Vinsrygg Rustad IL 50.39
5.04
322 Bjørn Lescher-Nuland Privat 50.41
5.04
323 Mahad Awaleh Privat 50.41
5.04
324 Tor Ivar Hansen Privat 50.43
5.04
325 Kjetil Landsverk Privat 50.46
5.05
326 Jon Anker Sarpebakken Privat 50.46
5.05
327 Kristian Husa Privat 50.48
5.05
328 Håvar Sesseng Privat 50.52
5.05
329 Magnus Husa Privat 50.55
5.06
330 Fredrik Pettersen Privat 50.58
5.06
331 Eirik Lybeck Kjernli KRÅKSTAD IL 50.59
5.06
332 Snorre Stjernen SKULLERUD SPORTS SENTER 50.59
5.06
333 Andreas Reinhardt ICECUBE MEDIA 51.01
5.06
334 Jens Naas-Bibow Bækkelagets SK 51.03
5.06
335 Jan Petter Svinø Mattilsynet 51.04
5.06
336 Magnus Justad Privat 51.06
5.07
337 Knut Sjølie Privat 51.06
5.07
338 Petter Hansen Lørenskog ck 51.10
5.07
339 Trond Setsaas Privat 51.11
5.07
340 Anders Hvalolsen Privat 51.14
5.07
341 Arne Iversen Abb Bil 51.17
5.08
342 Jonas Berg Jonas Privat 51.20
5.08
343 Ove Hamre OSLO KOMMUNES BEDRIFTSIDRETTSLAG 51.21
5.08
344 Jonas Strandbakken Privat 51.27
5.09
345 André Sjåsæt Privat 51.33
5.09
346 Øystein Røstad OSLO CROSSFIT 51.37
5.10
347 Håkon Høyem Privat 51.41
5.10
348 Roy Cato Einarsen OSLO POLITIS IL 51.45
5.11
349 Jan Erik Sæther Ask Privat 51.45
5.11
350 Ole Christian Eid Heming 51.45
5.11
351 Sindre Helgheim ØYSTESE GUL 51.46
5.11
352 Petter Eppeland CGI 51.48
5.11
353 Odd Johan Dalberg NACC 51.50
5.11
354 Morgan Hagen RAMBØLL 51.51
5.11
355 Halvor Høst Heyerdahl Privat 51.57
5.12
356 Tarje Hindklev Privat 51.59
5.12
357 Thormod Thue Jensen Privat 51.59
5.12
358 Joachim Mæland Privat 51.59
5.12
359 Trond Bjercke MANGLERUD SKOLE 52.01
5.12
360 Bendik Male Kolberg NORCONSULT AS 52.01
5.12
361 Anders Petterød Halvorsen Privat 52.03
5.12
362 Magnus Dahl NESODDEN IF 52.03
5.12
363 Tor Asbjørn Hem Privat 52.06
5.13
364 Knut Viljar Hilstad Privat 52.08
5.13
365 Asbjørn Havnen Privat 52.09
5.13
366 Ragnar Bjorå Solkroken IL 52.10
5.13
367 Nils Christian Haugen SCIENTA 52.11
5.13
368 Espen Larsen Privat 52.12
5.13
369 Marius Sierra Privat 52.16
5.14
370 Stig Opstad Privat 52.17
5.14
371 Arne Christoffersen NITTEDALJOGGEN 52.25
5.15
372 Geir Bergheim Genus BIL 52.25
5.15
373 Ole Kristian Torgersrud RUDSBYGD IDRETTSLAG - OPPSAL SKOLE 52.25
5.15
374 Andreas Milde Privat 52.26
5.15
375 Per Hermansen RYGGE IL / RYGGEJOGGEN 52.31
5.15
376 Eirik Dahl Viggen Privat 52.32
5.15
377 Knut Bjørnar Wålberg Privat 52.32
5.15
378 Anders Almstrøm Privat 52.39
5.16
379 Bjørn-Egil Lind Privat 52.46
5.17
380 Per Knudsen Privat 52.47
5.17
381 Ståle Andreassen AC MILAN 52.51
5.17
382 Anders Hvidsten Rustad IL 52.52
5.17
383 Øyvind Eng Privat 52.54
5.17
384 Hung Chi Nguyen Privat 53.03
5.18
385 Arild Brobakke Privat 53.09
5.19
386 Jørgen Espnes Privat 53.10
5.19
387 Anders Tosterud Spreke Fedre 53.11
5.19
388 Gaute Bech Privat 53.11
5.19
389 Ruben Wang Jensen TEAM HANSEN 53.14
5.19
390 Johan Strand Moldestad Privat 53.15
5.20
391 Ole Peter Poulsen Privat 53.19
5.20
392 Thomas Aasland Privat 53.23
5.20
393 Jørgen Dahl Jenssen Privat 53.24
5.20
394 Kristoffer Bjørnstøl Berg Rustad IL 53.25
5.21
395 Dag Harald Slydahl Privat 53.29
5.21
396 Jøran Olsson TØYEN OFFROAD & BORDTENNISKLUBB 53.30
5.21
397 Torfinn Nome Privat 53.34
5.21
398 Anders Bakke Koll IL 53.34
5.21
399 Frode Flø Larsen Privat 53.36
5.22
400 Leif Aksel Røkke Privat 53.51
5.23
401 Marius Werner Privat 53.55
5.24
402 Oskar Frantzen Holte Oslo Døves Sp.Kl 53.56
5.24
403 Ola Frantzen Holte AMMERUD BASKET 53.56
5.24
404 Yuriy Pylypchenko OSI 53.57
5.24
405 Alexander Berg Erichsen Privat 53.57
5.24
406 Konrad Grabowski Privat 53.58
5.24
407 Idar Gimmestad Statnett BIL 54.00
5.24
408 Peter Laskowski Romerike Ultraløperklubb 54.07
5.25
409 Michele Bonafede Privat 54.08
5.25
410 Jan Christian Kielland Privat 54.09
5.25
411 Tommy Hovdal Privat 54.12
5.25
412 Torje Ås Privat 54.15
5.26
413 Halvor Harnaes Lund Privat 54.15
5.26
414 Jonas Aarrestad Privat 54.18
5.26
415 Tobias Elve Privat 54.26
5.27
416 Stian Breituft Privat 54.27
5.27
417 Espen Nystad Rustad IL 54.28
5.27
418 Christian Flatum Privat 54.28
5.27
419 Klas Harris Privat 54.30
5.27
420 Magne Solberg CGI 54.31
5.27
421 Peer Morten Løchting TEAM HAUKEN 54.33
5.27
422 Olav Rongved #TEAMROGNVED 54.37
5.28
423 Øystein Tangen HODR 54.41
5.28
424 Mattias Friberg NORSK ELBILFORENING 54.48
5.29
425 Kasper Sørlie-Reininger BÆKKELAGETS SK / G2008 54.48
5.29
426 Rune Johansen Privat 54.50
5.29
427 Cato Sannerud TEAM SANNERUD 54.53
5.29
428 Simen Wilberg Genus BIL 54.53
5.29
429 Jonathan Storvik Privat 54.54
5.29
430 Nicolas Lemee Privat 54.56
5.30
431 Ola Sørengen Privat 54.58
5.30
432 John Arnljot Rongved #TEAMROGNVED 54.59
5.30
433 Gaute Dekko Privat 55.00
5.30
434 Jon Ulstrup Pettersen Privat 55.00
5.30
435 Knut Ytrehus Ski IL Friidrett 55.01
5.30
436 Einar Nygård SPAREBANK 1 ØSTLANDET 55.02
5.30
437 Erling Lunde TEAM AURORA 55.03
5.30
438 Ole-Jørgen Dahl Privat 55.04
5.30
439 Magne Lilloe TEAM MUNCITORI 55.07
5.31
440 Patrick Pedersen BASEMENT BREWERS 55.07
5.31
441 Vivek Kaul Genus BIL 55.09
5.31
442 Stian Teigen SKULLERUD SPORT SENTER 55.12
5.31
443 Inge Brechan Privat 55.14
5.31
444 Vilhelm Bloch Helmers Privat 55.17
5.32
445 Håvard Solvang Privat 55.17
5.32
446 Kai Glenn Borgersen SPORTSKLUBBEN VIDAR / TEAM RP 55.18
5.32
447 Alexander Ørnberg Genus BIL 55.20
5.32
448 Aleksander Breilid KELLY SERVICES 55.22
5.32
449 Jan Tore Hauger TYRILI 55.27
5.33
450 Sigbjørn Grimsæth TBK 55.27
5.33
451 Jostein Ådalen SOON CK 55.39
5.34
452 Chris Sagmoen Privat 55.39
5.34
453 Dag Amundsen ULLKISA IL 55.41
5.34
454 Nikolaj Blegvad Privat 55.50
5.35
455 Geir Sørlie-Reininger BÆKKELAGETS SK / BÆKKELAGET SPREKE FEDRE 55.50
5.35
456 Sigve Saltveit TVETERÅSEN FC 55.51
5.35
457 Markus Bjørnsson Privat 55.51
5.35
458 Kåre Morten Sundby Privat 55.54
5.35
459 Henrik Staib Privat 55.57
5.36
460 Per Christian Lauritsen Privat 55.58
5.36
461 Bjørn Serkved Haugerud IF 56.04
5.36
462 Mads Aksel Strand Privat 56.07
5.37
463 Morten Halvorsen SIERRA CYCLECLUB 56.08
5.37
464 Jørgen Dahl Privat 56.17
5.38
465 Ingulf Nordahl Gular 56.23
5.38
466 Krzysztof Kostrzewa Privat 56.24
5.38
467 Baard Hvattum Privat 56.26
5.39
468 Alexander Tysnes LØPEKOLLEKTIVET 56.38
5.40
469 Hallvard Hotvedt AAS JAKOBSEN 56.38
5.40
470 Kjell Nystad Rustad IL 56.43
5.40
471 Rolf Gjertviksten WWW.LEVENDELIV.NO 56.43
5.40
472 Lasse Jarle Hoel Privat 56.44
5.40
473 Andreas Wolden Mercantile SFK 56.48
5.41
474 Franck Vogt EQUIPE DE FRANCE 56.59
5.42
475 Anders Røed Bilgrei Privat 56.59
5.42
476 Kim André Syvertsen Privat 57.00
5.42
477 Reidar Gran Telenor 57.01
5.42
478 Morten Riise Privat 57.03
5.42
479 Stian Berg Privat 57.03
5.42
480 Sjur Ørseng Privat 57.03
5.42
481 Chris Robin Hakkelberg Privat 57.04
5.42
482 Terje Willy Strøm SKULLERUD SPORT SENTER 57.06
5.43
483 Jonny Hovde NOBINA 57.09
5.43
484 Eirik Sætre Privat 57.17
5.44
485 Marius Listerud Privat 57.17
5.44
486 Nils-Rune Holt KORTADO. OSLOS BESTE KOR 57.20
5.44
487 Asgeir Skaret TIRSDAGSLØPER 57.24
5.44
488 Karl Jon Sørli Privat 57.32
5.45
489 Trond Halvard Nedrebø NITTEDALJOGGEN 57.32
5.45
490 Jan Rise Privat 57.34
5.45
491 Morten Bøås Privat 57.39
5.46
492 Roar Engebretsen Privat 57.43
5.46
493 Geir Storvik Privat 57.44
5.46
494 Martin Hildonen Marum Privat 57.46
5.47
495 Lars Frøjd Privat 57.47
5.47
496 Dag Finstad Privat 57.50
5.47
497 Daniel Halvorsen Privat 57.54
5.47
498 Eivind Gausland IF FORSIKRING BIL 58.00
5.48
499 Vegard Bøe NORSK ELBILFORENING 58.01
5.48
500 Kola T-Ajayi Privat 58.02
5.48
501 Eilev Hegstad Privat 58.03
5.48
502 Per-Steinar Aasebø Privat 58.05
5.49
503 Anders Husa TEAM HUS 58.09
5.49
504 Joakim Hauge Privat 58.11
5.49
505 Stein Akslen Privat 58.13
5.49
506 Espen Hoem Privat 58.14
5.49
507 Henryk Kubara Privat 58.15
5.50
508 Vidar Skinnes AVINOR BIL 58.15
5.50
509 Anders Iversen Privat 58.16
5.50
510 Mathias Baastad Moen BÆKKELAGETS SK / BÆKKELAGET SK SKIGRUPPA 58.19
5.50
511 Håvard Johansen Mattilsynet 58.22
5.50
512 Espen Pålsrud Moss IL 58.25
5.51
513 Olav Solheim Undeberget Rustad IL 58.28
5.51
514 Trygve Dyrstad Privat 58.30
5.51
515 Bjarne Johannessen Privat 58.32
5.51
516 Sivert Thue Privat 58.34
5.51
517 Josef Adam Privat 58.35
5.52
518 Adrian Ramsvik NORSK ELBILFORENING 58.37
5.52
519 Jo Arne Sætre Privat 58.48
5.53
520 Glenn Roar Høye NOBIL 58.48
5.53
521 Per Magnus Roald #TEAMROGNVED 58.49
5.53
522 Eskil Mork Rustad IL 58.51
5.53
523 Håvard Ekeberg Privat 59.08
5.55
524 Staffan Krogvig Segerberg Privat 59.12
5.55
525 Ketil Stølen Privat 59.17
5.56
526 David Balcells Privat 59.19
5.56
527 Kim Nordbø Privat 59.25
5.57
528 Erik Gustafsson Privat 59.27
5.57
529 Ole Andre Karlson Privat 59.40
5.58
530 Ole Kristian Brastad Bøler IF Friidrett 59.49
5.59
531 Axel Henrik Staib RYGGE IL 59.50
5.59
532 Kristian Grøv Privat 59.53
5.59
533 Øystein Lie Sandvik Privat 59.58
6.00
534 Audun Vindenes Egge Privat 1.00.00
6.00
535 Narve Wilsgaard Privat 1.00.02
6.00
536 Kristian Svendsen Wennerberg Privat 1.00.22
6.02
537 Lorenzo Nardocci PODISTICA PONTINIA 1.00.36
6.04
538 Viktor Safar Privat 1.00.37
6.04
539 Adam Al-Khafajilindøe Privat 1.00.42
6.04
540 Asbjørn Engedal Privat 1.00.48
6.05
541 Benjamin Baksaas Privat 1.00.52
6.05
542 Petter Andreas Haugen Privat 1.00.52
6.05
543 Thomas Stangebye Privat 1.00.53
6.05
544 Bjørn Håkon Hansen Privat 1.00.56
6.06
545 Anders Thome Privat 1.01.00
6.06
546 Jim Wahlberg KURLAND FK 1.01.03
6.06
547 Frode Carlsson EACT 1.01.15
6.08
548 Adnan Majeed A/J Klinikken 1.01.24
6.08
549 Morten Eriksen Privat 1.01.32
6.09
550 Christoffer Stensholt Privat 1.01.35
6.10
551 Ralph Weber Privat 1.01.37
6.10
552 Christian Johansson Privat 1.01.48
6.11
553 Aleksander Andersen Privat 1.01.49
6.11
554 Per Roger Granvoll Privat 1.01.50
6.11
555 Martin Johannes Lund Bøler IF Friidrett 1.01.56
6.12
556 Torgeir Skaare Privat 1.02.05
6.13
557 Eirik Lehre Privat 1.02.05
6.13
558 Terje Pettersen Bøler Bandy Boys 1.02.20
6.14
559 Gunnar Stavrum Rye Sp.Kl. 1.02.26
6.15
560 Eric Figari Privat 1.02.34
6.15
561 Hider Ali Privat 1.02.36
6.16
562 Oliver Benberg BÆKKELAGETS SK / BÆKKELAGET SK 1.02.43
6.16
563 Erik Gulbrandsen Privat 1.02.45
6.17
564 Kjetil Hetland Sand GOURMETKLUBBEN 1.02.55
6.18
565 Robin Jakobsson GOURMETKLUBBEN 1.03.09
6.19
566 Øyvind Kvæstad TEAM MELBY GÅRD 1.03.13
6.19
567 Frank Jaegtnes Privat 1.03.17
6.20
568 Kristofer Lindbak Privat 1.03.19
6.20
569 Helge Salomonsen Privat 1.03.30
6.21
570 Marius Nordby Privat 1.03.31
6.21
571 Andre Nygård Privat 1.03.35
6.22
572 Dariusz Kaniecki Wkurw_team 1.03.40
6.22
573 Tomasz Puzniak Privat 1.03.41
6.22
574 Simen Karelius Aabakken Privat 1.03.51
6.23
575 Erling Joar Fløttum Privat 1.03.53
6.23
576 Thomas Moen Privat 1.03.53
6.23
577 Trond Olav Hoem Privat 1.03.55
6.24
578 Eirik Angel Olsen Heming 1.04.04
6.24
579 Kiran Nandedkar Privat 1.04.05
6.25
580 Rune Straume Privat 1.04.13
6.25
581 Terje Kjørlaug Privat 1.04.16
6.26
582 Philip Lindholm Privat 1.04.28
6.27
583 Marco Sand BEKKELAGET SPORTSKLUBB 1.04.39
6.28
584 Ole-Andre Naper Privat 1.05.10
6.31
585 Hovard Brandtzæg Privat 1.05.20
6.32
586 Henning Emil Berg Heyerdahl Rye Sp.Kl. 1.06.03
6.36
587 Bjørn Helge Holte BREVPOST IL 1.06.19
6.38
588 Olav Rogstad Privat 1.06.32
6.39
589 Helge Årsheim Privat 1.06.38
6.40
590 Lars Espen Rosness Privat 1.06.41
6.40
591 David Stokkan Privat 1.06.42
6.40
592 Frank Michaelsen Privat 1.06.46
6.41
593 Joakim Utne Privat 1.06.56
6.42
594 John Schandy A/J Klinikken 1.07.20
6.44
595 Hein Haraldsen Privat 1.07.55
6.48
596 Asbjørn Årøen Privat 1.08.04
6.48
597 Thor Inge Tollehaug EIKER-KVIKK 1.08.19
6.50
598 Torsten Gabrielsen Intuia 1.08.23
6.50
599 Arnstein Oseland Privat 1.08.49
6.53
600 Per Ivar Tønnessen Privat 1.08.58
6.54
601 Arne Alfeimartinsen Privat 1.09.50
6.59
602 Christian Linchausen Privat 1.11.16
7.08
603 Espen Bratlie BRATLIE RUNNERS 1.11.22
7.08
604 Svein Gabrielsen Privat 1.11.51
7.11
605 Vegard Lønborg Jensen Oppegård IL 1.12.41
7.16
606 Kasper Björkborg Privat 1.13.06
7.19
607 Svein Kristian Svendsen Privat 1.13.10
7.19
608 Geir Aunli TEAM FOOLED AGAIN 1.13.11
7.19
609 Erik Sørensen Privat 1.13.23
7.20
610 Sreeraj Pillai Privat 1.14.15
7.26
611 Robert Johansson Privat 1.14.40
7.28
612 Frank Ståle Myrmel NILSEN ELEKTRO AS 1.14.46
7.29
613 Dagfinn Valen Brendemo SKULLERUD SPORT SENTER 1.14.46
7.29
614 Øyvind Johansen SKULLERUD SPORT SENTER 1.14.49
7.29
615 Jørgen Christiansen Privat 1.19.08
7.55
616 Lars Almklov Privat 1.20.02
8.00
617 Runar Ove Moe Bøler IF Friidrett 1.20.36
8.04
618 Trond R. Hole Bækkelagets SK 1.22.50
8.17
619 Erik Moxnes Rødt 1.23.37
8.22
620 Arne Thommessen Privat 1.29.40
8.58
621 Ole Rabbit Ribe VIBRAVO AS 1.29.57
9.00
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Ley Muller Sportsklubben Vidar 40.51
4.05
2 Sunniva Isabel Cook Koll IL 42.07
4.13
3 Tove Andersen Rustad IL 42.27
4.15
4 Petra Jacoby Privat 43.18
4.20
5 Hanne Kristiansen-Haugland Bøler IF Friidrett 43.24
4.20
6 Tonje Pettersen RYGGE IL 44.48
4.29
7 Judith Ingela Rickersen Hole Bækkelagets SK 45.01
4.30
8 Christine Louise Stavnum Arnkværn Rustad IL 45.28
4.33
9 Monica Ragnvaldsen IL TRY 45.31
4.33
10 Kathrine Andresen ARTROSEKLUBBEN 45.56
4.36
11 Synnøve Hov Waale IL Ivrig 46.01
4.36
12 Oda Charlotte Tretli Rustad IL 46.09
4.37
13 Margrethe Førre Nardocci SKILØPERNE 46.10
4.37
14 Guri Lillehaug Norconsult Bil 46.35
4.40
15 Marianne Harnes SKULLERUD SPORT SENTER 46.39
4.40
16 Karin Hammervold Eileraas Privat 46.47
4.41
17 Katja Synsfjell Privat 46.48
4.41
18 Melissa Laanela Privat 47.10
4.43
19 Lene Bonesmo Solberg EY BIL 47.28
4.45
20 Maren Loeng Rosten Privat 47.28
4.45
21 Serine Væting Privat 47.32
4.45
22 Ingrid Alne ASPLAN VIAK 47.49
4.47
23 Sara Bøhmer Rustad IL 47.59
4.48
24 Stine Haugen Rustad IL 48.00
4.48
25 Tiril Myrmel-Johansen Bækkelagets SK 48.16
4.50
26 Helga Synnøve Kjos-Hanssen Veidekke BIL 48.18
4.50
27 Birgitte Istad Privat 48.25
4.51
28 Vivian Sørensen Lunde Privat 48.29
4.51
29 Marte Kjøren LILLEHAMMER IF / TEAMKJØREN 48.41
4.52
30 Line Myrdal Privat 48.57
4.54
31 Lise Marie Pettersen BANE NOR BIL 49.13
4.55
32 Kristin Andersen Privat 49.21
4.56
33 Agata Reistad Privat 49.33
4.57
34 Johanne Helene Iversen SYRIL IDRETTSLAG 49.33
4.57
35 Ann K Grosberghaugen OPIL 49.42
4.58
36 Hannah Dybvand Rustad IL 49.50
4.59
37 Rikke Olafsen Rokke RUSTAD IL / AKER AKTIVE 49.55
5.00
38 Cornelia Maria Usler Rustad IL 49.59
5.00
39 Pernille Dørstad OSLOFJORD TRIATLON / STATNETT BIL 50.01
5.00
40 Emilie Klev Bergheim Nordea Il 50.15
5.02
41 Hilde Gudim Privat 50.23
5.02
42 Mona Jøransen Privat 50.28
5.03
43 Mari Øverli TYNSET IF 50.30
5.03
44 Elisabeth Longva Berger Rustad IL 50.42
5.04
45 Cecilie Kinne Bjørnstad Privat 50.43
5.04
46 Natalia Soug Privat 51.00
5.06
47 Elin Vannes Privat 51.11
5.07
48 Turi Haugland Privat 51.25
5.09
49 Åse Pauline Hager Tine 51.42
5.10
50 Åsne Meland Rustad IL 51.55
5.12
51 Kristin Margrethe Eintveit NORDSTRAND IDRETTSFORENING 51.56
5.12
52 Hege Kittilsen Bøler IF Friidrett 52.02
5.12
53 Kristina Pålsgård Nordhaug Privat 52.04
5.12
54 Kjerstin Dahl Viggen Hydro 52.23
5.14
55 Anna Frøyen Privat 52.25
5.15
56 Ann Hvidsten Privat 52.29
5.15
57 Sanne Skillingstad Privat 52.35
5.16
58 Mari Røysheim Bekk Consulting 52.35
5.16
59 Jane Hamp Privat 52.37
5.16
60 Ingvild Gudim Privat 52.45
5.17
61 Katarina Berthelsen 7LEGS 52.48
5.17
62 Mari Sørensen Privat 52.51
5.17
63 Ida Ulrichsen Privat 52.51
5.17
64 Ingvild Konttorp Haugen Privat 53.00
5.18
65 Knutsen Elin Privat 53.02
5.18
66 Ellen Skjold Kvåle LØRENSKOG OG RÆLINGEN KAPPSVØMMEKLUBB 53.04
5.18
67 Ingvild Skartveit Privat 53.06
5.19
68 Helen Rist GRÜNER O2 53.17
5.20
69 Ane Serine Nergård Rongved #TEAMROGNVED 53.19
5.20
70 Marianne Følling Romerike Ultraløperklubb 53.21
5.20
71 Hilde Cathrine Leraand Privat 53.24
5.20
72 Charlotte Gordon Privat 53.27
5.21
73 Julie Backe-Bogstad Privat 53.30
5.21
74 Therese Sveian BANE NOR 53.31
5.21
75 Katrine Judit Urke Privat 53.38
5.22
76 Toril Bratli Fossum If 53.49
5.23
77 Mette Hjermann Privat 53.50
5.23
78 Ingri Fiksdal Privat 53.51
5.23
79 Elisabeth Schau Bones Privat 53.58
5.24
80 Trine Martens Privat 53.59
5.24
81 Iril Myrvang Gjørv TEAM BJØRKNES 54.01
5.24
82 Christina Gjerstrøm Privat 54.04
5.24
83 Venke Sortland Privat 54.11
5.25
84 Maja Nilstad Privat 54.11
5.25
85 Constance Løken Dahl TYRVING IL 54.14
5.25
86 Mathilde Hamre Privat 54.14
5.25
87 Kari Bjerke Karlsen Privat 54.16
5.26
88 Mari Vedvik Privat 54.22
5.26
89 Samantha Tahir-Hafting Privat 54.27
5.27
90 Solveig Østby Privat 54.30
5.27
91 Kristin Holt Gjøvaag Rustad IL 54.34
5.27
92 Julie Aasen Privat 54.38
5.28
93 Henriette Bjørnstøl Berg Rustad IL 54.52
5.29
94 Inger Lise Moa Privat 54.52
5.29
95 Amelia Haile Privat 54.54
5.29
96 Anne Weider Aasen Privat 54.59
5.30
97 Ane Hustvedt Rustad IL 55.06
5.31
98 Turid Frydenlund Sælid Rustad IL 55.06
5.31
99 Ingvild Skjelland Privat 55.07
5.31
100 Hilde Bjertnæs Bækken Oslofjord Triatlon 55.15
5.32
101 Isabel Aarnes Romerike Ultraløperklubb 55.18
5.32
102 Monica Esse MORGENSTJERNENE 55.20
5.32
103 Silje Vasvåg TBK 55.21
5.32
104 Birgit Engelsen Bøler IF Friidrett 55.26
5.33
105 Guro Kleven NITTEDALSJOGGEN 55.27
5.33
106 Sigrun Carlsen Privat 55.30
5.33
107 Stine Knudsen Privat 55.34
5.33
108 Cecilie Isdal Privat 55.45
5.35
109 Ingrid Blichfeldt MANDAGSFRESEN 55.50
5.35
110 Nina Gunderson Privat 55.51
5.35
111 Elisabeth Elgsæter Privat 55.54
5.35
112 Hannah Gitmark Privat 55.58
5.36
113 Avona Marthinussen Romerike Ultraløperklubb 56.03
5.36
114 Elise Mørk Privat 56.05
5.37
115 Kristina Hjulstad Privat 56.08
5.37
116 Caroline Dalberg Privat 56.11
5.37
117 Marianne Tiffany Privat 56.32
5.39
118 Ingrid Kjerstad Privat 56.32
5.39
119 Åse Røthing OSLOMET 56.38
5.40
120 Guro Ringlund MILJØDIREKTORATET BIL 56.40
5.40
121 Hanne Gro Korsvold Oslofjord Triatlon 56.42
5.40
122 Ingunn Ytrehus ROMERIKE ULTRALØPERKLUBB / NORTHERN RUNNERS 56.48
5.41
123 Liliana Klimont Rustad IL 56.49
5.41
124 Ingeborg Børnes Privat 56.50
5.41
125 Elina Thompson Driv IL 57.08
5.43
126 Anne-Marie Lien Privat 57.13
5.43
127 Lorena D amario Privat 57.14
5.43
128 Beate Romslo Privat 57.14
5.43
129 Silje Borkhus Otnes Bøler IF Friidrett 57.35
5.46
130 Hanne Hide Privat 57.35
5.46
131 Hanne Andersen OPIL 57.47
5.47
132 Anne Kristine Øvre Privat 57.49
5.47
133 Stine Schjødt-Osmo Privat 57.56
5.48
134 Carolin Steinert Privat 57.57
5.48
135 Unni Kristiansen MULTICONSULT ASA 58.03
5.48
136 Georgina Reyes Privat 58.07
5.49
137 Marianne Nordstrøm Privat 58.09
5.49
138 Anne Karin Falstad Vala Rustad IL 58.14
5.49
139 Turid Gjerde Spilling Privat 58.19
5.50
140 Marianne Lange Krogh Privat 58.21
5.50
141 Hilde Volden Privat 58.23
5.50
142 Berit Skjetne Privat 58.24
5.50
143 Julie Stene AVINOR 58.25
5.51
144 Kristine Pettersen Privat 58.26
5.51
145 Inger Anita Tollehaug EIKER-KVIKK 58.28
5.51
146 Ingvild Høgh SKULLERUD SPORT SENTER 58.28
5.51
147 Mona Tran Privat 58.35
5.52
148 Dia Tuscano TEAM BACON 58.43
5.52
149 Nina Sofie Ellingsen Privat 58.45
5.53
150 Hanne Høien Privat 58.45
5.53
151 Synne Ekrem Privat 58.46
5.53
152 Bjørg Sigrid Krogstad Privat 58.51
5.53
153 Marlen Andrea Nielsen Privat 58.53
5.53
154 Liv Christine Lihagen Privat 58.56
5.54
155 Anne-Mari Samskott Privat 58.58
5.54
156 Anna Kristine Klepp Privat 59.00
5.54
157 Torunn Rønningen Privat 59.03
5.54
158 Sissel Sjåsæt Privat 59.18
5.56
159 Tove Kristina Høgheim Privat 59.21
5.56
160 Silje Watterdal Syversen Oppsal Orientering 59.22
5.56
161 Ingelin Westeren Privat 59.38
5.58
162 Maja Røe Brøten Privat 59.38
5.58
163 Martha Lynne Privat 59.42
5.58
164 Katrine Hofstad Privat 59.44
5.58
165 Tonje Haugberg UDIR BIL 59.46
5.59
166 Kjersti Johnsen Privat 59.47
5.59
167 Siri Lindøe Privat 1.00.04
6.00
168 Siri Bekk NITTEDALJOGGEN 1.00.08
6.01
169 Elsa Langhaug Privat 1.00.09
6.01
170 Hilde Anita Baadsvik Privat 1.00.10
6.01
171 Gunhild Melhuus Birkemoe Privat 1.00.16
6.02
172 Sarah Malling Privat 1.00.37
6.04
173 Merita Shabani AHUS 1.00.38
6.04
174 Renate Knudsen Privat 1.00.44
6.04
175 Yvonne Mauroy Privat 1.00.46
6.05
176 Heidi Sørlie-Reininger Privat 1.00.47
6.05
177 Pia Styrmo Borghagen Privat 1.00.48
6.05
178 Lotte Baksaas Privat 1.00.59
6.06
179 Solveig Andersen Privat 1.01.00
6.06
180 Sohaila Shakari Privat 1.01.03
6.06
181 Annbjørg Fagersand RYGGOGLEDD.NO 1.01.16
6.08
182 Paola Ress TEAM OCR NORWAY 1.01.19
6.08
183 Mari Ulstrup Sævarang Privat 1.01.25
6.09
184 Tiril Stenlund Privat 1.01.26
6.09
185 Guro Wensaas Privat 1.01.31
6.09
186 Miira Tanderø POLAR 1.01.32
6.09
187 Inger Elisabeth Hilstad Privat 1.01.43
6.10
188 Helene De Lange Claussen JUTUL IL 1.01.45
6.11
189 Josefine Kimberly Espeseth Privat 1.01.47
6.11
190 Synnøve Grøndahl NORSK ELBILFORENING 1.01.48
6.11
191 Ane Halsteinli Privat 1.01.48
6.11
192 Ellen Westby Privat 1.01.49
6.11
193 Elin Ramona Kjellsen Privat 1.01.53
6.11
194 Annette Sund Privat 1.01.59
6.12
195 Karina Petersen Privat 1.02.04
6.12
196 Sigrid Marie Førsund Privat 1.02.10
6.13
197 Kirsten Dalholt Rustad IL 1.02.12
6.13
198 Liv Prestgard Privat 1.02.33
6.15
199 Silje Marie Høye TEAM SKJERVOLD 1.02.39
6.16
200 Kamilla Plaszko Privat 1.02.40
6.16
201 Torill N B Rummø SKULLERUD SPORT SENTER 1.02.44
6.16
202 Kristin Benberg BÆKKELAGETS SK / BÆKKELAGET SK 1.02.44
6.16
203 Hege Torrissen Privat 1.02.45
6.17
204 Margrethe Daae-Qvale Privat 1.02.45
6.17
205 Tanja Birkely Mattilsynet 1.02.50
6.17
206 Aina Skoglund Privat 1.02.51
6.17
207 Vibeke Hagen Privat 1.02.56
6.18
208 Line Rosness Privat 1.03.03
6.18
209 Siren Kvæstad TEAM MELBY GÅRD 1.03.13
6.19
210 Siri Tennebø Flåm Privat 1.03.15
6.20
211 Anett Andreassen Privat 1.03.15
6.20
212 Marte Christensen Privat 1.03.16
6.20
213 Lene Schonhowd SØNDRE ÅL SPORTSKLUBB 1.03.17
6.20
214 Berit Kristiansen Privat 1.03.17
6.20
215 Karina Vejbæk Nyheim Privat 1.03.20
6.20
216 Siv Merete Skaret Kjelsås 1.03.21
6.20
217 Line Haugen-Eriksen POLAR 1.03.22
6.20
218 Jenny Gabrielsen Privat 1.03.22
6.20
219 Hanne Karlsen Privat 1.03.25
6.21
220 Elise Torsnes Privat 1.03.27
6.21
221 Inger Lise Fleischer Privat 1.03.34
6.21
222 Ulrika Thommessen Privat 1.03.40
6.22
223 Marit Larsen Privat 1.03.43
6.22
224 Marit Dovland Lund Privat 1.03.43
6.22
225 Line Eikeland Edvardsen Privat 1.03.44
6.22
226 Marianne Hektoen Privat 1.03.45
6.23
227 Jenny Mannerud Privat 1.03.51
6.23
228 Tonje Kittilsen Privat 1.03.52
6.23
229 Trine Viljugrein Privat 1.03.56
6.24
230 Ingebjørg Fauske Privat 1.03.58
6.24
231 Sofie Margrethe Løken TYRVING IL 1.04.06
6.25
232 Christina Vigen Privat 1.04.06
6.25
233 Vibeke Schei Syversen Privat 1.04.07
6.25
234 Ida Aasen Haug HAUG IL 1.04.07
6.25
235 Svanhild Egge Privat 1.04.15
6.26
236 Helene Pramli Kvamme Romerike Runners Team 1.04.16
6.26
237 Anita Måna SKULLERUD SPORT SENTER 1.04.17
6.26
238 Trine Celius Privat 1.04.23
6.26
239 Nida Wongtow Privat 1.04.26
6.27
240 Victoria Rose Lindbak Privat 1.04.47
6.29
241 Tina Gravdal Privat 1.04.50
6.29
242 June Westerveld Privat 1.04.51
6.29
243 Monika Halsør Skaalerud Privat 1.04.53
6.29
244 Natalia Ioannidou Privat 1.04.55
6.30
245 Kaja Kelder Privat 1.04.56
6.30
246 Elise Gudmundsen Privat 1.04.56
6.30
247 Nadja Ludvigsson SKULLERUD SPORT SENTER 1.04.59
6.30
248 Mona Røbergshagen SKULLERUD SPORT SENTER 1.05.10
6.31
249 Lisa Dybvad Privat 1.05.12
6.31
250 Kaja Wold Privat 1.05.13
6.31
251 Grethe Modig Berntsen Privat 1.05.25
6.33
252 Liv Thorsen Privat 1.05.30
6.33
253 Vanessa Villena Privat 1.05.31
6.33
254 Maria Elisabeth Lausund Privat 1.05.33
6.33
255 Rakel Korsvold Privat 1.05.37
6.34
256 Gøril Johannessen Privat 1.05.39
6.34
257 Elisabeth Idland SKULLERUD SPORT SENTER 1.05.45
6.35
258 Siri Sjåvik Privat 1.05.48
6.35
259 Kjersti Lindøe Privat 1.06.09
6.37
260 Klara Furuberg Privat 1.06.13
6.37
261 Tone Iren Sørheim Privat 1.06.24
6.38
262 May Siri Thorstad Privat 1.06.28
6.39
263 Guri Waalen Borch Privat 1.06.29
6.39
264 Tine Haugen Lyse Privat 1.06.32
6.39
265 Ane Føllesdal BLUEGARDEN AS 1.06.36
6.40
266 Claudia Solem Privat 1.06.37
6.40
267 Tone Giske Privat 1.06.59
6.42
268 Anne Grete Hoem Privat 1.07.06
6.43
269 Tina Løvstad Privat 1.07.24
6.44
270 Ingeborg Helle Vedde Privat 1.07.27
6.45
271 Siri Nesbakken MULTICONSULT 1.07.32
6.45
272 Solfrid Kristoffersen Privat 1.08.01
6.48
273 Amy Thomson Privat 1.08.10
6.49
274 Silje Drevland Privat 1.08.13
6.49
275 Cathrine Døscher Privat 1.08.20
6.50
276 Lise Sørli Privat 1.08.24
6.50
277 Gerda M. S. Brechan Privat 1.08.27
6.51
278 Elin Beate Saltkjel Privat 1.08.32
6.51
279 Aurora Østensen VAV 1.08.52
6.53
280 Rakel Oliva Skaugen Privat 1.09.16
6.56
281 Maria Rosness Privat 1.09.18
6.56
282 Ingunn Ekeberg Privat 1.09.19
6.56
283 Elise Skaarstad Privat 1.09.24
6.56
284 Trine Andreassen Privat 1.09.28
6.57
285 Synnøve Erdahl Privat 1.09.29
6.57
286 Siri Sortland Privat 1.09.39
6.58
287 Ane Nordin Løvå Privat 1.09.49
6.59
288 Lotte Katborg Grønning Privat 1.10.17
7.02
289 Johanne Berg OPPEGÅRD IL / TILRETTELAGT ALLSPORT OPPEGÅRD IL 1.10.20
7.02
290 Sylvia Knutsen Privat 1.10.20
7.02
291 Elin Skøyen Romerike Runners Team 1.10.25
7.03
292 Hanne Rekdal Privat 1.10.28
7.03
293 Elisabeth Hooper Storeide Privat 1.10.44
7.04
294 Elisabeth Rogne Privat 1.10.50
7.05
295 Inger Marie Trå Privat 1.10.51
7.05
296 Tone Kroken Privat 1.11.02
7.06
297 Une Indseth Privat 1.11.35
7.10
298 Tove Standnes-Ellstrøm Privat 1.11.44
7.10
299 Marit Larssen Privat 1.11.47
7.11
300 Lena Lerøen Privat 1.12.35
7.16
301 Ragnhild Helene Byrkjeland BLANK 1.12.38
7.16
302 Hildegunn Vollset Privat 1.12.56
7.18
303 Randi Bjørkelid FOOLED AGAIN 1.13.11
7.19
304 Yaowapa Pornsamutsin Privat 1.13.29
7.21
305 Ingrid Dyson Privat 1.13.34
7.21
306 Anne Marte Løvbrøtte Privat 1.14.17
7.26
307 Mia Gabrielsen Privat 1.14.40
7.28
308 Astrid Garberg Privat 1.15.10
7.31
309 Lina Støen NORSK ELBILFORENING 1.15.22
7.32
310 Victoria M Haugen Risvaag Privat 1.15.40
7.34
311 Katja Mlodzianowska Privat 1.15.52
7.35
312 Frances Lowrey Privat 1.16.09
7.37
313 Caroline Lowrey Privat 1.16.10
7.37
314 Brita Aasprang Privat 1.16.11
7.37
315 Karin Eriksen Andersgaard Privat 1.16.41
7.40
316 Lina Hauan SPORTY OLD SPICE 1.16.56
7.42
317 Tove-Helene Thompson Privat 1.17.12
7.43
318 Turid Årsheim Privat 1.17.34
7.45
319 Nudjaree Chanprasert Privat 1.18.26
7.51
320 Hildegunn Grønseth Fossum If 1.19.36
7.58
321 Tove Sandberg Privat 1.19.54
7.59
322 Reidun Coulthard Åsatun Privat 1.19.58
8.00
323 Trine Hagelin Privat 1.20.10
8.01
324 Kopperstad Sissel Privat 1.21.28
8.09
325 Therese Bergqvist Privat 1.23.49
8.23
326 Stéphanie Macorat Privat 1.24.11
8.25
327 Hibo Ismail Ahmed Privat 1.40.24
10.02

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.