Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 5km, 12-10-2019
I 2019 ble denne traseen løpt : To runder i Blindeløypa, kontrollmålt 5 km
Lengden anslås å være 5000 meter.
En reportasje fra løpet finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Mathias Moen Oslostudentenes IK - Friidrett 15.58
3.12
2 Tony Gjerde Bøler IF Friidrett 16.45
3.21
3 Henrik Brøvig Oppegård IL 16.59
3.24
4 Tore Klungland Ullensaker/Kisa IL 17.06
3.25
5 Øyvind Mehus Sjursen Bøler IF Friidrett 17.08
3.26
6 Jacob Grønseth Olsson Rustad IL 17.34
3.31
7 Kristoffer Homdrom Fredriksen Privat 17.39
3.32
8 Sindre Nås Privat 17.45
3.33
9 Jon Ilseng Bøler IF Friidrett 17.48
3.34
10 Dominic Anthony Hoff Bøler IF Friidrett 18.20
3.40
11 Jon Grunnan Bøler IF Friidrett 19.01
3.48
12 Sondre Sveen Privat 19.06
3.49
13 Aksel Laforce Rustad IL 19.07
3.49
14 Alexander Moen Rye Sp.Kl. 19.18
3.52
15 Tørres Lutnæs Rustad IL 19.20
3.52
16 Erik Houm GAUSDAL FRIIDRETTSKLUBB / OSI FRIIDRETT 19.20
3.52
17 Jan Fagerheim Obos 19.33
3.55
18 John Fuller BUL 19.38
3.56
19 Arne Bent Bjørge Team Lightfeet 20.13
4.03
20 Trym Gjedebo-Skarpeteig Privat 20.25
4.05
21 Wilfred Østgulen ÅS IL / SKIMT 20.36
4.07
22 Ola Brastad Bøler IF Friidrett 20.36
4.07
23 Svein Anders Aarsbog Privat 20.38
4.08
24 Per Morten Rennan Bøler IF Friidrett 20.44
4.09
25 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF Friidrett 20.44
4.09
26 Truls Lutnæs Rustad IL 20.56
4.11
27 Henrik Sebastian Jensrud Hamar Skiklubb 20.57
4.11
28 Juan Pablo Orieta Tollernes IL 21.01
4.12
29 Aksel Osnes-Ringen Lyn Ski 21.02
4.12
30 Erik Wallace Johansen Privat 21.14
4.15
31 Konrad Hager Rustad IL 22.03
4.25
32 Tomasz Puzniak Privat 22.04
4.25
33 Robert Betcher Privat 22.04
4.25
34 Markus Nordviken Bøler IF Friidrett 22.08
4.26
35 Nikodem Cyrson Wkurw_team 22.13
4.27
36 Martin Palm Privat 22.14
4.27
37 Edvin. Sortvik Hansen Rustad IL 22.19
4.28
38 Jonas Nordviken Bøler IF Friidrett 22.26
4.29
39 Lasse Johansen Rye Sp.Kl. 22.30
4.30
40 Niklas Haglund BUL 22.37
4.31
41 Liam Clement Bækkelagets SK 22.50
4.34
42 Sivert Landrø Grindedal Rustad IL 22.59
4.36
43 Tobias Knøsmoen Privat 23.00
4.36
44 Rasmus Halvorsen Privat 23.02
4.36
45 Eirik Melby Rustad IL 23.17
4.39
46 Frithjof Hasund Privat 23.28
4.42
47 Inge Hasund Bøler IF Friidrett 23.30
4.42
48 Trym Meland Privat 23.31
4.42
49 Anton Blomfeldt Rustad IL 23.34
4.43
50 Jan Erik Gullhaug Privat 23.57
4.47
51 Benjamin Øzger Bøler IF Friidrett 24.03
4.49
52 Kryspin Kaniecki Wkurw_team 24.10
4.50
53 Ivo Dajic Rustad IL 24.10
4.50
54 Mikkel Østreng OPPSAL IF / OPPSAL FOTBALL 24.16
4.51
55 Per Magnus Holt OSLO POLITIS IL / OPIL 24.21
4.52
56 Sverre Svindland Hovde Rustad IL 24.27
4.53
57 Stian Hegg Pettersen BØLER IF FRIIDRETT / BØLER 24.29
4.54
58 Stefan Magnus Landrø IF Frøy 24.39
4.56
59 Tom Erlend Skaug Privat 24.43
4.57
60 Mio Alexander Grubbli Privat 24.44
4.57
61 Dariusz Kaniecki Wkurw_team 24.46
4.57
62 Bjørn Andre Grubbli Privat 24.46
4.57
63 Rolf Meek ROMERIKE FRIIDRETT 24.51
4.58
64 Sindre Sloreby Privat 24.51
4.58
65 Anton Jensen RUSTAD SKI 24.51
4.58
66 Aksel Stensvik BSK 24.53
4.59
67 Daniel Robles Larsen Rustad IL 24.55
4.59
68 Torbjørn Høvde NØRRØNA 25.11
5.02
69 Monrad Høvde Privat 25.11
5.02
70 Geir Aulstad Simensen Privat 25.16
5.03
71 Trym Berger Gjelstad Bøler IF Friidrett 25.48
5.10
72 Martinus Fonstad Børnes Bøler IF Friidrett 25.57
5.11
73 Paal Berg Helland Privat 26.09
5.14
74 Magnus Worren Privat 26.11
5.14
75 Mats Worren Bore Privat 26.11
5.14
76 Haakon Grunt Kreken Bækkelagets SK 26.12
5.14
77 Tobias Nysted Privat 26.15
5.15
78 Alexander Prestmo Privat 26.20
5.16
79 Adrian Solumsmo SHAMROCK IL 26.25
5.17
80 Oliver Rinden-Johansen Privat 26.30
5.18
81 Erik Nilsen Privat 26.34
5.19
82 Lars Jonathan Mjærum Privat 26.34
5.19
83 Karl Bryn Privat 26.34
5.19
84 Oliver Abaskalov Tverseth Bøler IF 26.38
5.20
85 Tore Eid BLODSMAK SPORTSKLUBB 26.42
5.20
86 Eivind Hult-Borck Bøler IF Friidrett 26.43
5.21
87 Oskar Amundsen BÆKKELAGETS SK / TEAM TBA 26.45
5.21
88 Erik Engen Privat 26.47
5.21
89 Milian Hernández-Holthe Bøler IF Friidrett 26.48
5.22
90 Einar Anders Holthe MIKKELLER RUNNING KLUB 26.50
5.22
91 Harald Amundsen RUSTAD IL / TEAM TBA 26.52
5.22
92 Torjus Landrø Grindedal Rustad IL 26.54
5.23
93 Thom Christian Steen OSLO POLITIS IL / OPIL 27.01
5.24
94 Lukas Gulbrandsen Lotre Privat 27.05
5.25
95 Iver Stensrud Privat 27.08
5.26
96 Håkon Bakken Nordstrand IF 27.19
5.28
97 John Petter Granlund Privat 27.20
5.28
98 Ulf Trygve Tollefsen Privat 27.24
5.29
99 Aksel Andresen Bøler IF Friidrett 27.24
5.29
100 Taiyo Skjærven RUSTAD IL / RUSTAD IL LANGRENN 27.24
5.29
101 Ludvig Tanderø Mattilsynet 27.26
5.29
102 Torkel Skjærven RUSTAD IL / RUSTAD IL LANGRENN 27.26
5.29
103 Vetle Rennan Bøler IF Friidrett 27.27
5.29
104 Nils Nikolaisen Privat 27.41
5.32
105 Terje Haustreis Bøler IF 27.42
5.32
106 Halvor Longva Rustad IL 27.57
5.35
107 Tore Berger Gjelstad Bøler IF Friidrett 27.59
5.36
108 Ole Østby Privat 28.01
5.36
109 Liam Lavoll Nedland Privat 28.17
5.39
110 Simen Ånensen Privat 28.21
5.40
111 Bjørn Kristiansen Privat 28.22
5.40
112 Jacob Tollefsen Privat 28.36
5.43
113 Kyrre Eriksen Refsdal Privat 28.40
5.44
114 Magnus Syversen Gihle Rustad IL 28.42
5.44
115 Tristan Dalen Privat 28.48
5.46
116 Leon Spilling Nordbø Privat 28.49
5.46
117 Eirik Brobakke BØLER I.F. 28.52
5.46
118 Mads Aagaard Privat 28.55
5.47
119 Levi Stav Helgheim Oppsal 29.00
5.48
120 Sivert Langedok Aagaard Privat 29.01
5.48
121 Paul Einar Aastad AK BUD OG TRANSPORT AS 29.05
5.49
122 Lars Kristian Hansen IHS GR 21 29.06
5.49
123 Sigurd Maus Bøler IF 29.11
5.50
124 Kristian Weider Bore Privat 29.19
5.52
125 Harald Hasle Iversen Bøler IF Friidrett 29.21
5.52
126 Adam Birkeland Rawcliffe Privat 29.23
5.53
127 Kristian Raknes Eikeland Rustad IL 29.25
5.53
128 Rune Gudmundsen Privat 29.41
5.56
129 Christian Moldegård Privat 29.58
6.00
130 Kasper Høylo Jevne RUSTAD SKI 30.00
6.00
131 Daniel Gallardo Privat 30.05
6.01
132 Petter Granlund Privat 30.46
6.09
133 Jimmy Hunstad Privat 31.01
6.12
134 Melvin Johnson Privat 31.08
6.14
135 Trond Sissener SKULLERUD SPORT SENTER 31.21
6.16
136 Nils Førsund Privat 31.24
6.17
137 Oliver Fure Repshus Rustad 31.28
6.18
138 Tom Kolstad Privat 32.03
6.25
139 Per Egil Westby Privat 32.32
6.30
140 Edvard Hovdal Privat 32.34
6.31
141 Filip Julton Stark Bøler IF Friidrett 33.11
6.38
142 Håken Stark Privat 33.14
6.39
143 Sivert Jørgensen Privat 34.02
6.48
144 Endre Refsdal Bøhm Privat 34.14
6.51
145 Elias Reed Privat 34.17
6.51
146 Kasper Mørk Privat 34.28
6.54
147 Morten Skjervold TEAM SKJERVOLD 34.42
6.56
148 Åge Odden Privat 35.42
7.08
149 Magne Mjærum Privat 36.06
7.13
150 Christian Løchen Privat 36.40
7.20
151 Richard Hjølstad Privat 36.41
7.20
152 Lars Langsveen Oslo Handicapil. 37.31
7.30
153 Karl Magne Tvete Privat 37.44
7.33
154 Lars Holst Refsdal Privat 37.56
7.35
155 Endre Skjelbred Refsdal Privat 37.58
7.36
156 Nils Olav Aase-Bang Privat 39.09
7.50
157 Jørgen Stoltz Privat 39.24
7.53
158 Jens Agersborg Privat 40.16
8.03
159 Aksel Eriksen Refsdal Privat 41.36
8.19
160 Olav Refsdal Privat 41.42
8.20
161 Tere Land Magnusson Oslo Handicapil. 43.42
8.44
162 Lars Lundby Mattilsynet 48.41
9.44
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Jessica Gunnarsson Sportsklubben Vidar 18.43
3.45
2 Maren Karlsen Bekkestad Sturla 20.08
4.02
3 Nina Wavik Ytterstad SPORTSKLUBBEN VIDAR / SK VIDAR 20.16
4.03
4 Mathea Barland Rustad IL 20.50
4.10
5 Guro Bakken Nøkleby Privat 21.06
4.13
6 Anita Isaksen Fossum If 21.52
4.22
7 Karoline Longva Rustad IL 21.55
4.23
8 Marianne Ervik Folden Privat 22.12
4.26
9 Sunniva Hager Nordstrand IF 22.14
4.27
10 Helene Holtmoen Eriksson Privat 22.28
4.30
11 Ingrid Løken Privat 22.58
4.36
12 Lotte Clement Bækkelagets SK 23.06
4.37
13 Ella Håland Pedersen Rustad IL 23.20
4.40
14 Signe Blomfeldt Rustad IL 23.24
4.41
15 Helene Eggen Rustad IL 23.37
4.43
16 Dalia Santanamendez Privat 23.41
4.44
17 Sissel Grønnerud Privat 23.58
4.48
18 Krystyna Kaniecka Wkurw_team 24.12
4.50
19 Eva Gaar Lundefaret Dale BUL 24.14
4.51
20 Synne Syversen Gihle Rustad IL 24.18
4.52
21 Line Høyheim Oslofjord Triatlon 24.20
4.52
22 Reidun Lilleholt Kraugerud Privat 24.29
4.54
23 Tuva Stavå-Ringdal Rustad IL 24.39
4.56
24 Tuva Othilie Jensrud Hamar Skiklubb 24.40
4.56
25 Ada Korsnes Eriksen BÆKKELAGET SKI 24.57
4.59
26 Anastasia Avetisova PWC BIL 24.59
5.00
27 Karla Robles Larsen Privat 25.00
5.00
28 Lina Eikenes Hvamstad Rustad 25.17
5.03
29 Kristine Sæhlie Privat 25.32
5.06
30 Julie Glømmen Privat 25.37
5.07
31 Martine Melcher BSK 25.37
5.07
32 Marlin Borander BÆKKELAGET 26.10
5.14
33 Petra Rønning Rustad IL 26.23
5.17
34 Liv Marit Nesset Privat 26.28
5.18
35 Katrine Kølleskov Bryn ASPLAN VIAK AS 26.33
5.19
36 Ingrid Haug Haugseth Privat 26.36
5.19
37 Marte Haraldsen Ravenrockers 26.48
5.22
38 Hanna Paalerud Gjone Bækkelagets SK 26.49
5.22
39 Eli Marie Grindedal OSLO KLATREKLUBB 26.54
5.23
40 Iseline Knudsen Drevvatne Rustad IL 26.57
5.23
41 Ragnhild Rein Bore Privat 27.08
5.26
42 Martine Elise Hansen Stavnum Rustad IL 27.09
5.26
43 Maiken Hellum Privat 27.18
5.28
44 Cecilie Bøe Privat 27.19
5.28
45 Ane Risstad Sundnes Rustad IL 27.24
5.29
46 Sara Flatum Privat 27.25
5.29
47 Janne Lene Løvstad Privat 27.29
5.30
48 Elin Sundtjønn Privat 27.31
5.30
49 Julia Nawara Vinsrygg Rustad IL 27.34
5.31
50 Elin Aas Privat 27.36
5.31
51 Lene Eikeland Privat 27.58
5.36
52 Hanne Marit Grønning Strand Privat 28.06
5.37
53 Mille Ruud Moen Rustad IL 28.09
5.38
54 Elise Kristiansen Privat 28.22
5.40
55 Ingvild Ihler Kjelsås IL 28.26
5.41
56 Susanne Fritsvold BOOM SHAKA LAKA 28.32
5.42
57 Emilie Marie Bakken Johansen Oppegård IL 28.40
5.44
58 Marit Schau Mathiesen Privat 28.43
5.45
59 Mia Ilseng Bøler IF Friidrett 28.44
5.45
60 Emma Aagaard Bækkelagets SK 28.54
5.47
61 Lotte Stensrud Privat 28.56
5.47
62 Melinda Jørgensen Privat 28.58
5.48
63 Andrea Stav Privat 29.00
5.48
64 Ellen M. B. Christensen Oppegård IL 29.02
5.48
65 Hedda Hasund Auberg Bøler IF Friidrett 29.03
5.49
66 Kristi Haugen Morken Privat 29.10
5.50
67 Charlotte Sletten Bjorå Solkroken IL 29.13
5.51
68 Marie Hasle Sørensen TRASOPGRENDA IL 29.21
5.52
69 Kristine Roan Privat 29.22
5.52
70 Toini Åberg Privat 29.27
5.53
71 Maria P. Jacobsen PYSJHELTENE 29.37
5.55
72 Marit Grimstad Eggen Privat 29.48
5.58
73 Ingvild Moldegård Privat 29.58
6.00
74 Line Ryssmo Tvete Privat 30.02
6.00
75 Tonje Hansen Privat 30.08
6.02
76 Alemka Pinjo Privat 30.14
6.03
77 Inger Melhuus Birkemoe Rustad IL 30.17
6.03
78 Sonja Sæther Privat 30.26
6.05
79 Elin Sætervik Privat 30.27
6.05
80 Anne Lilleholt Privat 30.28
6.06
81 Vibeke Hagen Privat 30.33
6.07
82 Anne-Margit Rønning Privat 31.01
6.12
83 Hanne Sundt Privat 31.19
6.16
84 Marthe Engh Privat 31.20
6.16
85 Gerd-Anita Navestad Privat 31.21
6.16
86 Vilja Stensrud Privat 31.22
6.16
87 Veronika Strøm SKULLERUD SPORT SENTER 31.23
6.17
88 Kjersti Fure Privat 31.28
6.18
89 Anne Koller Ekelund Mattilsynet 31.33
6.19
90 Ida Margrethe Sletvold Privat 31.36
6.19
91 Karin Elleby Privat 31.50
6.22
92 Sabrina Johnson Privat 32.03
6.25
93 Anita Kristin Ellingsen Stava Privat 32.08
6.26
94 Silje Rekdal Privat 32.14
6.27
95 Jorun Skanke Privat 32.18
6.28
96 Cecilie Solberg Privat 32.29
6.30
97 Kamilla Bakke Privat 32.31
6.30
98 Mia Vik-Hansen Rustad idrettslag 32.33
6.31
99 Andrea Fritsvold BOOM SHAKA LAKA 32.38
6.32
100 Sigrun Birkeland Rawcliffe Privat 32.39
6.32
101 Guro Follerås Sigvartsen Privat 32.48
6.34
102 Wendy Vissmark OSLO POLITIS IL 32.59
6.36
103 Cathrine Fagerlid Rustad IL 33.03
6.37
104 Trine Linn Drangsholt Privat 33.29
6.42
105 Åsne Skjelbred Refsdal Privat 33.43
6.45
106 Kristina Daae Smedsvig Privat 33.52
6.46
107 Guro Haug Privat 33.55
6.47
108 Aina Terese Strand NORSK ELBILFORENING 33.59
6.48
109 Ane Nesje Grimsmo Rustad IL 34.02
6.48
110 Ane Nesje Grimsmo Privat 34.02
6.48
111 Marie Tretli Rustad IL 34.13
6.51
112 Johanne Hasle Iversen Bøler IF Friidrett 34.17
6.51
113 Vickey Bonafede Privat 34.18
6.52
114 Rita Helen Selfors Privat 34.19
6.52
115 Christina Vold Privat 34.24
6.53
116 Jane Simensen OKBIL 34.26
6.53
117 Victoria A. Baastad Moen Bækkelagets SK 34.30
6.54
118 Kaia Raknes Eikeland Rustad IL 34.30
6.54
119 Maren Sletten Bjorå Solkroken IL 34.31
6.54
120 Johanne Sletten Bjorå Solkroken IL 34.31
6.54
121 Maria Berge Privat 34.31
6.54
122 Ingvild Martinsen BÆKKELAGETS SK / BÆKKELAGET SK 34.31
6.54
123 Hedda Haug BØLER IF FRIIDRETT / IF FRØY 34.33
6.55
124 Hanan Abdelrahman Privat 34.40
6.56
125 Bjørg Bergheim Mattilsynet 34.50
6.58
126 Siw Rylander WWW.LEVENDELIV.NO 35.16
7.03
127 Maja Johansen NORSK ELBILFORENING 35.32
7.06
128 Sofie Nicolaissen Privat 35.34
7.07
129 Elisabeth Mortensen Wiik Privat 35.53
7.11
130 Tuva Christiansen Privat 35.55
7.11
131 Aurora Engh Skjørtvedt Bækkelagets SK 36.57
7.23
132 Anette Svee Wilberg Privat 37.17
7.27
133 Ella Marie Wilberg Privat 37.17
7.27
134 Anne Karin Aastad AK BUD OG TRANSPORT AS 37.19
7.28
135 Tonje Vikstvedt Privat 37.29
7.30
136 Astrid Riise Privat 39.12
7.50
137 Trude Sundtjønn Privat 40.05
8.01
138 Gro Agersborg Privat 40.16
8.03
139 Vibeke Gjertviksten WWW.LEVENDELIV.NO 41.03
8.13
140 Eivor Refsdal Privat 41.31
8.18
141 Sigrid Holst Refsdal Privat 41.39
8.20
142 Ingrid Birkeland Saxebøl Privat 49.54
9.59
143 Synne Reed Privat 50.18
10.04
144 Terese Reed Privat 50.20
10.04
145 Eva Larsen Privat 1.02.54
12.35

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.