Bølers hjemmeside

Resultater for Nøklevann rundt 10km, 10-10-2020
I 2020 ble denne traseen løpt : Rundt Nøklevann, og om Fjellstadbakken. Kontrollmålt.
Lengden anslås å være 10000 meter.
En reportasje fra løpet finner du her.
Menn:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Anders Nøstdahl Gløersen Rustad IL 33.57
3.24
2 Haakon Engelsen Berg Bøler IF Friidrett 35.39
3.34
3 Jørgen Korum Oslostudentenes IK - Friidrett 35.41
3.34
4 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 36.11
3.37
5 Per Melander Often Ren-Eng, FIK - Friidrett 36.12
3.37
6 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 36.24
3.38
7 Jesper Røn Rustad IL 36.33
3.39
8 Sindre Nås NTNUI 36.43
3.40
9 Vegard Dybvand Rustad IL 37.51
3.47
10 Andreas Torsvik Bjarg IL 37.54
3.47
11 Truls Hestengen Norconsult Bil 37.56
3.48
12 Audun Magnus Martinsen RYSTAD ENERGY 38.16
3.50
13 Emil August Longva Sportsklubben Vidar 38.38
3.52
14 Lars Kittang Privat 39.04
3.54
15 Jacob Grønseth Olsson Rustad IL 39.05
3.55
16 Per Ingvar Tollehaug IF Eiker Kvikk 39.06
3.55
17 Henrik Webjørnsen Rustad IL 39.22
3.56
18 Torbjørn Vala Rustad IL 39.28
3.57
19 Bent Christian Inglingstad Tollernes IL 39.29
3.57
20 Fredrik Smith Oslo Byggentreprenør A/S 39.31
3.57
21 Andreas Svindland Hovde Rustad IL 39.52
3.59
22 Harald Skarpeteig Privat 39.56
4.00
23 Dag Thomas Hansson NITTEDAL BANQUET RACERS 39.56
4.00
24 Hallvard Eriksen Buer Privat 39.57
4.00
25 Kjetil Stensvik Bækkelagets SK 40.06
4.01
26 Ask Olaussen Rustad IL 40.13
4.01
27 Andreas Smeby-Diederich VIPPS AS 40.23
4.02
28 Jens Høie Rustad IL 40.30
4.03
29 Sebastian Kristoffer Endrestad Bækkelagets SK 40.30
4.03
30 Andreas Husa Privat 40.32
4.03
31 Torbjørn Høvde Østmarka Marsjklubb 40.47
4.05
32 Are Christian Sveen Bislett 1930 40.49
4.05
33 Rune Nyerrød Privat 41.05
4.07
34 Fredrik Magnus Ramm Privat 41.07
4.07
35 Charles Carsten Granquist Oppegård IL 41.34
4.09
36 Jostein Tullander Rustad IL 41.41
4.10
37 Ove Mørch Privat 41.41
4.10
38 Aksel Laforce Rustad IL 41.41
4.10
39 Sondre Olaussen Rustad IL 41.56
4.12
40 Henrik Harsem ASPLAN VIAK 42.07
4.13
41 Rune Sandin Sandnes Privat 42.08
4.13
42 Sigurd Rødnes Rustad IL 42.27
4.15
43 Terje Stepaschko Privat 42.32
4.15
44 Vegard Brox Bøler IF Friidrett 42.46
4.17
45 Øyvind Husby Privat 42.48
4.17
46 Diego Gonzalez Privat 42.50
4.17
47 Yngve Rubi Privat 43.08
4.19
48 Jo Annar Sveen Privat 43.12
4.19
49 Andreas Fjeld Rustad IL 43.14
4.19
50 Stian Iversen Privat 43.14
4.19
51 Frode Bovim Privat 43.16
4.20
52 Skule Solberg TEAM HULLET 43.16
4.20
53 Haakon Solheim Rustad IL 43.20
4.20
54 Jørgen Arenberg Wold Rustad IL Langrenn 43.25
4.21
55 Paal Anker-Nilssen EY 43.26
4.21
56 Trym Gjedebo-Skarpeteig Bøler IF Friidrett 43.31
4.21
57 Sigurd Aarvig Privat 43.35
4.22
58 Thor Christian Hobæk Privat 43.37
4.22
59 Jørgen Røn Rustad IL 43.38
4.22
60 Magnus Soldal RANHEIM IL 43.41
4.22
61 Trond Olav Berg Bøler IF Friidrett 43.44
4.22
62 Nikolai Nilsen Rustad IL 44.08
4.25
63 Vetle Husby Privat 44.16
4.26
64 Hans Olaf Kalsveen Rustad IL 44.26
4.27
65 Erik Klev Bergheim Fossum If 44.27
4.27
66 Stian Hagen 7LEGS 44.28
4.27
67 Hermann Bruun Bøler IF Friidrett 44.31
4.27
68 Magnus Christian Haustreis Rustad IL 44.35
4.28
69 Rune Sørheim Telenor 44.43
4.28
70 Brage Bergan Rustad IL 44.52
4.29
71 John Fuller BUL 45.00
4.30
72 Ole Kristian Torgersrud Rudsbygd IL 45.04
4.30
73 Steinar Ritter Privat 45.05
4.31
74 Thomas Myrmel Østkanten 45.20
4.32
75 Sivert Schou Olsen Privat 45.22
4.32
76 Kjetil Digre Bøler IF Friidrett 45.23
4.32
77 Andreas Rosén Privat 45.27
4.33
78 Øyvind Ahlmann Privat 45.28
4.33
79 Rasmus Evrin Bækkelagets SK 45.29
4.33
80 Martin Alvaro Torgersen Privat 45.30
4.33
81 Bård Wahl Bjørndal Idrettsforening 45.37
4.34
82 Martin Bekkelien Sørbråten IL 45.48
4.35
83 Øyvind Svendsen Privat 45.53
4.35
84 Inge Henning Fredagsvik TEAM COOP 45.57
4.36
85 Matthieu Gaudin Privat 46.18
4.38
86 Morten Løbak Hestmann Privat 46.26
4.39
87 Niklas Haglund BUL 46.34
4.39
88 Christian Kyrre Beylich Privat 46.35
4.40
89 Øyvind Rise Røa IL 46.38
4.40
90 Øystein Garnes Helly Hansen 46.50
4.41
91 Tom Andre Christiansen Privat 46.51
4.41
92 Snorre Stjernen SKULLERUD SPORT SENTER 46.53
4.41
93 Espen Braastad Privat 46.56
4.42
94 Tom Ljosåk PROSJEKTMESTER AS 47.00
4.42
95 Martin Ljosåk Prosjektmester Kings 47.04
4.42
96 Isio Lima Privat 47.22
4.44
97 Alejandro Florian Privat 47.32
4.45
98 Tomas Wang Privat 47.39
4.46
99 Rober Grøndahl Prosjektmester Kings 47.54
4.47
100 Truls Wang-Johannessen Privat 47.59
4.48
101 Fredrik Myklebust Moe Funrun 48.06
4.49
102 Vegard Haavi Privat 48.11
4.49
103 Erik Dahlberg Privat 48.24
4.50
104 Ståle Andreassen AC MILAN 48.27
4.51
105 Morten Wasstøl Privat 48.29
4.51
106 Tommy Skjervold Team Kjekkas 48.49
4.53
107 Tore Eid Accenture 48.49
4.53
108 Svein Erik Salthe Canon 48.51
4.53
109 Ola Mellem TUIL TROMSDALEN FRIIDRETT 48.59
4.54
110 Helge Skaftnes Privat 48.59
4.54
111 Jørgen Ørnholt Privat 48.59
4.54
112 Reidar Søbstad Rye Sp.Kl. 49.00
4.54
113 Jens Andreas Rustad Privat 49.08
4.55
114 Sam Wennerlund Romerike Ultraløperklubb 49.50
4.59
115 Tommy Sand Privat 49.56
5.00
116 Joe Sexton Privat 50.01
5.00
117 Per Knudsen Kelvin as 50.08
5.01
118 Svein Harsem PODBIL 50.14
5.01
119 Arne Dale Privat 50.27
5.03
120 Erlend Hamberg Blank bedriftsidrettslag 50.37
5.04
121 Leif Øverland Rustad IL 50.52
5.05
122 Anders Hvidsten Rustad IL 50.57
5.06
123 Odd Johan Dalberg Privat 50.57
5.06
124 Jørgen Mathiesen Privat 51.12
5.07
125 Fredrik Oskar Pettersen Privat 51.13
5.07
126 Bjarne Oppedal Privat 51.14
5.07
127 Magnus Dahl NESODDEN IF 51.16
5.08
128 Kjell Jonhaugen NITTEDALJOGGEN 51.17
5.08
129 Sigbjørn Grimsæth TBK 51.18
5.08
130 Eirik Skotte-Haugerud Rustad IL 51.49
5.11
131 Henning Grøndalen Privat 51.49
5.11
132 Peter Laskowski Romerike Ultraløperklubb 51.49
5.11
133 Christian Brikt Andersen Privat 51.55
5.12
134 Marius Werner Privat 52.08
5.13
135 Morten Strømme Privat 52.10
5.13
136 Stian Teigen Privat 52.14
5.13
137 Jimmy Paul Privat 53.08
5.19
138 Marc Weber Privat 53.08
5.19
139 Geir Bergheim Fossum If 53.24
5.20
140 Gaute Dekko Privat 53.26
5.21
141 Christian Melgaard Gargas venner 53.38
5.22
142 Inge Brechan Privat 53.45
5.23
143 Eskil Mork Rustad IL 53.51
5.23
144 Kristoffer Rambøl Privat 54.27
5.27
145 Christoph Bleichert Privat 54.27
5.27
146 Lars Frøjd Privat 54.33
5.27
147 Chris Sagmoen Privat 54.35
5.28
148 Tarald Green-Stensrud Privat 54.39
5.28
149 Roar Engebretsen Privat 54.48
5.29
150 Jan Erik Sæther Ask Privat 54.55
5.30
151 Nikolaj Blegvad Privat 54.57
5.30
152 Dag Finstad Privat 55.42
5.34
153 Jørgen Dahl Privat 55.49
5.35
154 Ivar Noer Warner Music Norway 55.52
5.35
155 Morten Kaland Arvato 55.58
5.36
156 Stian Antonsen Privat 56.00
5.36
157 Bjørn-Egil Lind Rye Sp.Kl. 56.13
5.37
158 Chris Rønningstad Privat 56.44
5.40
159 Lorenzo Nardocci Privat 57.19
5.44
160 Jan Rise Privat 57.31
5.45
161 Kim André Dalsaune CrossFit Lillestrøm 57.47
5.47
162 Simen Karelius Aabakken Privat 58.15
5.50
163 Tormod Midtskog Privat 58.36
5.52
164 Eskil Olaussen Rustad IL 58.44
5.52
165 Øyvind Kvæstad Team Minilager 59.07
5.55
166 Nils Martin Silvola Privat 59.14
5.55
167 Kristian JSW Privat 59.47
5.59
168 Kjell Nystad Rustad IL 1.00.22
6.02
169 Gunnar Stavrum Rye Sp.Kl. 1.01.43
6.10
170 Fredrik Østhassel HCB 1.02.08
6.13
171 Anders Nesbakken Mercantile SFK 1.02.59
6.18
172 Terje Pettersen Privat 1.03.11
6.19
173 Roy Cato Einarsen OSLO POLITIS IL 1.04.42
6.28
174 Tony Keshtjella DARDAN EAGLE 1.06.10
6.37
175 Bård Nappen Privat 1.06.42
6.40
176 Torsten Gabrielsen Privat 1.07.52
6.47
177 Asbjørn Årøen Privat 1.08.12
6.49
178 Ståle Petersen Privat 1.08.15
6.50
179 Tony Hejdenberg Alltid Ferske! 1.09.03
6.54
180 Trond Sissener SKULLERUD SPORT SENTER 1.11.13
7.07
181 Martin Aasen Wright Oppsal IF 1.13.12
7.19
182 Runar Ove Moe Bøler IF Friidrett 1.16.21
7.38
183 Thor Inge Tollehaug EIKER SKIKLUBB 1.18.08
7.49
184 Josef Adam Privat 1.30.55
9.06
185 Erik Moxnes Rødt 1.35.56
9.36
 
Kvinner:
Nr. Navn Klubb Tid [min/km]
1 Eldbjørg Moxnes Oslostudentenes IK - Friidrett 41.33
4.09
2 Madeléne Wanvik Holum Privat 42.52
4.17
3 Helena Kumar Westberg Koll IL 44.01
4.24
4 Hanne Kristiansen Bøler IF Friidrett 44.07
4.25
5 Christine Louise Stavnum Arnkværn Rustad IL 44.23
4.26
6 Nora Nesje Grimsmo Rustad IL 44.27
4.27
7 Mari Eide Øystre Slidre Il 44.34
4.27
8 Marthe Haavind Rustad IL 44.43
4.28
9 Monica Ragnvaldsen IL TRY 45.20
4.32
10 Tina RUSTEN Bækkelagets SK 45.43
4.34
11 Margrethe Førre Nardocci SKILØPERNE 45.48
4.35
12 Kathrine Andresen Kathrine Andresen 46.07
4.37
13 Sille Hustvedt Rustad IL 46.25
4.39
14 Ida Martine Strøm Privat 46.49
4.41
15 Marianne Ervik Folden Privat 47.27
4.45
16 Oda Charlotte Tretli Rustad IL 47.33
4.45
17 Hedda Husøy Al-Zouki Rustad IL 47.57
4.48
18 Marie Hammer Iversen Rustad IL /Veidekke BIL 47.58
4.48
19 Hannah Dybvand Rustad IL 48.12
4.49
20 Marianne Zylla HANDELSHØYSKOLEN BI 48.15
4.50
21 Sigrid Bjerkan SI Lillehammer 48.42
4.52
22 Emilie Klev Bergheim Team Superba Krill / Nordea 48.54
4.53
23 Siv Aagaard Privat 49.36
4.58
24 Hege Kittilsen Bøler IF Friidrett 49.46
4.59
25 Natalia Soug Privat 49.50
4.59
26 Eeva Kantanen Privat 49.57
5.00
27 Karoline Longva Rustad IL 50.30
5.03
28 Åsne Meland Rustad IL 50.31
5.03
29 Elisabeth Longva Berger Rustad IL 50.43
5.04
30 Henriette Berg Rustad IL 50.46
5.05
31 Åsne Aarstad Privat 51.11
5.07
32 Ine Reinemo Privat 52.28
5.15
33 Helene Eggen Rustad IL 53.00
5.18
34 Caroline Dalberg Privat 53.14
5.19
35 Solveig Sevik Privat 53.16
5.20
36 Kristin Holt Gjøvaag Rustad IL 54.17
5.26
37 Kjerstin Dahl Viggen Hydro Aktiv 54.24
5.26
38 Ida Landmark Sagene 54.36
5.28
39 Hilde Cathrine Leraand Privat 55.49
5.35
40 Nina Bentsen Salthe Privat 56.00
5.36
41 Carolin Steinert Privat 56.02
5.36
42 Turid Frydenlund Sælid Rustad IL 56.28
5.39
43 Jannicke Gerner Bjerkås Fortum Oslo Varme BIL 56.31
5.39
44 Kajsa Moritz Rustad IL Langrenn 56.36
5.40
45 Tonje Vidringstad Privat 57.14
5.43
46 Ulla Kildal Privat 57.19
5.44
47 Sofie Arneberg Privat 57.34
5.45
48 Marianne Berdal Privat 57.54
5.47
49 Siren Kvæstad Privat 58.37
5.52
50 Pia Lunde Privat 59.01
5.54
51 Pia Sæther Privat 59.22
5.56
52 Agnethe Ouren Privat 59.25
5.57
53 Anne Myklebust BÆRUMS VERK 1.00.15
6.02
54 Lizzy Namuleme Aalberg Romerike Runners Team 1.00.33
6.03
55 Katarina Jovicic Umrlic Privat 1.00.50
6.05
56 Kjersti Johnsen Privat 1.00.56
6.06
57 Line Staavi Privat 1.01.01
6.06
58 Lise Gram Eriksen Rustad IL 1.01.04
6.06
59 Tonje Haugberg UDIR BIL 1.01.11
6.07
60 Anne Karin Falstad Vala Rustad IL 1.01.46
6.11
61 Anna Biermann Privat 1.01.47
6.11
62 Kine Sorte Privat 1.01.57
6.12
63 Ellen Westby Privat 1.02.22
6.14
64 Mari Skaugen Tindberg Privat 1.02.31
6.15
65 Tone Iren Sørheim Privat 1.03.01
6.18
66 Elisabeth Rogne Privat 1.06.29
6.39
67 Lena Lerøen Privat 1.06.29
6.39
68 Christina Solheim Andberg Privat 1.06.43
6.40
69 Catrine Lie Privat 1.07.44
6.46
70 May Britt Grunnaleite Privat 1.08.15
6.50
71 Kaja Kelder Privat 1.08.34
6.51
72 Reidun Coulthard Åsatun Privat 1.08.49
6.53
73 Natalja Tokareva Alltid Ferske! 1.09.02
6.54
74 Bente Pihlstrøm SKULLERUD SPORT SENTER 1.09.04
6.54
75 Gøril Johannessen Privat 1.09.19
6.56
76 Palma Larsen Privat 1.14.08
7.25
77 Eline Dieset Privat 1.14.40
7.28
78 Tove Sandberg Privat 1.21.41
8.10
79 Azra Kurtovic Privat 1.31.17
9.08

Databasens hovedside
Feil kan forekomme. Vennligst gi beskjed til Database ansvarlig.