Nyheter

Resultater og bilder fra klubbmesterskap 31.08.2020


Klubbmesterskapet i terrengløp 2020 ble arrangert fra utfartsparkeringen ved Haraløkka mandag 31. august. Som de siste årene var det 3 løypelengder. De under 11 år løp en kort runde over Kusletta, de mellom 11 og 14 år løp 1 runde i Blindeløypa mens de eldste løp 2 runder. 

Deltagelsen var god, uten at det ble deltagerrekord. 16 løp den korte løypa, 19 den mellomste og 13 den lengste. Til sammen deltok 47 av våre medlemmer, mens 1 deltok utenfor konkurranse. 

Det ble vist mye god løping, og det ble satt mesterskapsrekord i den lange løypa, da Haakon Engelsen Berg løp på 11,11. Det vises ellers til resultatlistene, som er laget både klassevis og løypevis. 

Deltagerne fikk flotte premier laget av Gullsmeden på St.Hanshaugen og smoothie fra vår samarbeidsparter KIWI Bølerlia. 

Klikk Mer for å se resultatlistene

Oppdatert: Vi har nå lagt ut bildegalleri fra klubbmesterskapet, som du kan se her (Klikk).

Postet av: Hermann 01.09.2020
Resultatliste

Jenter 7-10 år Kort løype (alfabetisk)    
Plass Navn Født  Tid 
  Amanda Valstad 2010 4,06
  Emilie Tenmann 2010 3,35
       
Jenter 11 år Medium løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Adina Kjørmo-Aakernes 2009 7,30
2 Alexandra Belda-Torp 2009 8,02
3 Mille Ruud Moen 2009 8,21
4 Eirill Nummedal 2009 11,22
       
Jenter 13 år Medium løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Jennifer Valstad 2007 7,27
       
Jenter 14-15 år Medium løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Synne Utseth Bøhlerengen 2006 7,02
2 Stine Åkerholm 2006 7,25
       
Kvinner 35-39 år Lang løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Sigrid Marie Fæhn Oftebro 1982 13,36
       
Kvinner 40-44 år Lang løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Jessica Gunnarson (utenfor konk) 1976 12,55
       
Gutter 7-10 år Kort løype (alfabetisk)    
Plass Navn Født  Tid 
  Axel Henrik Lund 2013 4,10
  Bendik Haugberg Rennan 2010 3,27
  Christoffer Solbakken Gjetnes 2013 3,56
  Daniel Natdanai Huse 2011 3,53
  Daniel Torgersen-Garten 2012 3,46
  David Johansen 2012 4,05
  Eivind Hult-Borck 2010 3,14
  Emrik Helle Tholo 2011 4,03
  Filip Julton Stark 2010 3,52
  Isak Løkka Saroea 2011 3,46
  Jacob Solem 2012 3,59
  Noah Øverjordet 2011 3,41
  Sander Skaalerud 2010 3,53
  Vetle Haugberg Rennan 2011 3,47
       
  Gutter 10 år Medium løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Oscar Norman Luckow 2010 8,01
       
Gutter 11 år Medium løype    
Plass Navn Født   Tid 
1 Aksel Andresen 2009 8,58
2 William McFarlane 2009 9,12
3 Thorvald Brekken 2009 10,22
       
Gutter 12-år Medium løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Trym Gjedebo-Skarpeteig 2008 6,26
       
Gutter 13-år Medium løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Theodor Haugberg Rennan 2007 6,21
2 Torje Bronken Steine 2007 6,49
3 Markus Nordviken 2007 6,51
4 Jonas Nordviken 2007 7,06
5 Jakob Seljelid 2007 7,20
6 Viktor Rokne 2007 8,49
       
Gutter 14-15 år Medium løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Andreas Berge Ryen 2006 7,02
       
Gutter 16-17 år Lang løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Martinus Børnes 2004 16,33
2 Jostein Wakounig 2004 18,20
       
Menn 23-34 år Lang løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Haakon Engelsen Berg 1992 11,11
       
Menn 35-39 år Lang løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Jon Grunnan 1983 13,07
       
Menn 40-44 år Lang løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Inge Hasund 1977 11,22
       
Menn 45-49 år Lang løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Mads Blomfeldt 1975 12,22
2 Keino Valstad 1973 12,44
3 Frode Hult 1974 13,20
       
Menn 50-54 år Lang løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Per Morten Rennan 1968 14,45
       
Menn 55-59 år Lang løype    
Plass Navn Født  Tid 
1 Hermann Bruun 1963 13,43
       
Menn 65-69 år Lang løype    
Plass Etternavn Fornavn  Tid 
1 Erik Oseth 1953 18,24

Resultater som pdf, klikk her

Resultater løypevis

Løypevis resultatliste      
       
Kort løype (alfabetisk)      
       
Navn Født Kjønn Tid
Amanda Valstad 2010 K 4,06
Axel Henrik Lund 2013 M 4,10
Bendik Haugberg Rennan 2010 M 3,27
Christoffer Solbakken Gjetnes 2013 M 3,56
Daniel Natdanai Huse 2011 M 3,53
Daniel Torgersen-Garten 2012 M 3,46
David Johansen 2012 M 4,05
Eivind Hult-Borck 2010 M 3,14
Emilie Tenmann 2010 K 3,35
Emrik Helle Tholo 2011 M 4,03
Filip Julton Stark 2010 M 3,52
Isak Løkka Saroea 2011 M 3,46
Jacob Solem 2012 M 3,59
Noah Øverjordet 2011 M 3,41
Sander Skaalerud 2010 M 3,53
Vetle Haugberg Rennan 2011 M 3,47
       
Medium løype      
       
Navn Født Kjønn Tid
Theodor Haugberg Rennan 2007 M 6,21
Trym Gjedebo-Skarpeteig 2008 M 6,26
Torje Bronken Steine 2007 M 6,49
Markus Nordviken 2007 M 6,51
Andreas Berge Ryen 2006 M 7,02
Synne Utseth Bøhlerengen 2006 K 7,02
Jonas Nordviken 2007 M 7,06
Jakob Seljelid 2007 M 7,20
Stine Åkerholm 2006 K 7,25
Jennifer Valstad 2007 K 7,27
Adina Kjørmo-Aakernes 2009 K 7,30
Oscar Norman Luckow 2010 M 8,01
Alexandra Belda-Torp 2009 K 8,02
Mille Ruud Moen 2009 K 8,21
Viktor Rokne 2007 M 8,49
Aksel Andresen 2009 M 8,58
William McFarlane 2009 M 9,12
Thorvald Brekken 2009 M 10,22
Eirill Nummedal 2009 K 11,22
       
Lang løype      
       
Navn Født Kjønn Tid
Haakon Engelsen Berg 1992 M 11,11
Inge Hasund 1977 M 11,22
Mads Blomfeldt 1975 M 12,22
Keino Valstad 1973 M 12,44
Jessica Gunnarson (utenfor konk) 1976 K 12,55
Jon Grunnan 1983 M 13,07
Frode Hult 1974 M 13,20
Sigrid Marie Fæhn Oftebro 1982 K 13,36
Hermann Bruun 1963 M 13,43
Per Morten Rennan 1968 M 14,45
Martinus Børnes 2004 M 16,33
Jostein Wakounig 2004 M 18,20
Erik Oseth 1953 M 18,24


Resultater løypevis som pdf, klikk her