Nyheter
21.06.2012 Ulsrudvann Rundt 4. løp
Øystein Mørk vant for menn med årets beste tid: 9.44. Pia Helene Paulsen ble beste kvinne med 12.14. Det var rundt 60 deltagere, og pent varmt vær. TV2 Sporty var på besøk med kamerateam, og lagde en reportasje om Hans Balint, som løp i klasse 50-54 år.
Video er lagt ut her.
Klikk Mer for å se resultatene. Bilder vil bli lagt ut om kort tid.
Video er lagt ut her.
Klikk Mer for å se resultatene. Bilder vil bli lagt ut om kort tid.
Postet av: Hermann
21.06.2012
UVR 21.6.2012 | |||||
Resultatliste | |||||
Gutter 7-11 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Jacob | Olsson | Rustad IL | 12.47 | 41 |
2 | Andreas | Hovde | Rustad IL | 18.47 | 35 |
Gutter 12-13 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Amund | Riege | Rustad IL | 12.43 | 40 |
2 | Sigurd | Berre | Bøler IF Friidrett | 13.25 | 8 |
3 | Sindre | Moene | Rustad IL | 14.53 | 52 |
4 | Halvor | Aslaksen | Rustad IL | 17.24 | 79 |
Gutter 14-15 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Eldar Thomassen | Fagerbakke | Bøler IF Friidrett | 11.32 | 21 |
2 | Magnus | Harstveit | Rustad IL | 11.35 | 23 |
3 | Fredrik Oseth | Nordby | Bøler IF Friidrett | 16.04 | 72 |
Gutter 14-15 år | 16-17 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Torgeir | Moe | Høybråten & Stovner | 10.48 | 75 |
2 | Joachim | Qvale | Bøler IF Friidrett | 11.07 | 38 |
Gutter 18-19 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Håkon | Dager | Høybråten & Stovner IL | 11.28 | 76 |
Menn 20-22 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Håkon | Tufteland | Bøler IF | 10.51 | 20 |
2 | Jostein | Hult | Bøler Klatreklubb | 11.02 | 19 |
3 | Fredrik | Aulie | Rustad IL | 12.08 | 11 |
Menn 23-34 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Ola | Tidemandsen | Privat | 11.12 | 45 |
2 | Anders | Nygaard | Rustad IL | DNS | 39 |
Menn 35-39 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Øystein | Mørk | Bøler IF Friidrett | 9.44 | 30 |
2 | Espen | Barroso-Gomez | Privat | 12.13 | 63 |
3 | Egil | Gjerde | Rikshospitalet | 13.01 | 25 |
Menn 40-44 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Stig | Pettersen | Bøler IF Friidrett | 11.59 | 7 |
2 | Ingjald | Sørhøy | Rustad IL | 12.06 | 55 |
3 | Øyvinn | Høie | Rustad IL | 12.09 | 44 |
Menn 45-49 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Bjørnar | Andersen | Bøler IF Friidrett | 10.45 | 87 |
2 | Hermann | Bruun | Bøler IF Friidrett | 12.19 | 3 |
3 | Arnfinn | Revelsby | Privat | 12.37 | 83 |
4 | Ole Kristian | Brastad | Bøler IF Friidrett | 13.49 | 77 |
Menn 50-54 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Bjørn | Berre | Ready | 11.35 | 29 |
2 | Jan Erik | Moe | Bøler IF Friidrett | 12.48 | 80 |
3 | Arvid | Mathiesen | Rustad IL | 14.54 | 37 |
4 | Hans | Balint | TV2 Sporty | 22.32 | 81 |
Menn 55-59 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Erik | Oseth | Bøler IF Friidrett | 13.49 | 65 |
Jenter 7-11 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Marte | Tangen | Rustad IL | 14.55 | 57 |
2 | Elise | Viste | Rustad IL | 16.12 | 61 |
3 | Frida | Tendal | Rustad IL | 16.38 | 59 |
4 | Ingeborg | Mosland | Rustad IL | 20.03 | 47 |
5 | Ingrid Johansen | Barli | Rustad IL | 24.55 | 2 |
6 | Ane | Hustvedt | Rustad IL | 25.55 | 33 |
Jenter 12-13 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Tuva Thomassen | Fagerbakke | Bøler IF Friidrett | 12.50 | 28 |
2 | Marie | Harstveit | Rustad IL | 15.12 | 51 |
3 | Ingrid Hernes | Berre | Bøler IF Håndball | 15.19 | 16 |
4 | Andrea Breiseth | Gran | Bøler IF Håndball | 15.39 | 17 |
5 | Mathilie Lie | Smedsrud | Bøler IF Håndball | 18.00 | 14 |
6 | Mina | Ytterli | Bøler IF Håndball | 22.06 | 18 |
7 | Bettina | Haugane | Bøler IF Håndball | 22.08 | 15 |
8 | Ragne | Kyllingstad | Bøler IF Håndball | DNF | 13 |
Jenter 14-15 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Ina | Høie | Bøler IF Friidrett | 12.20 | 43 |
2 | Hanna Kristine | Tendal | Rustad IL | 13.10 | 60 |
3 | Katarina | Sørhøy | Rustad IL | 13.59 | 54 |
4 | Thea | Solvoll | Rustad IL | 14.48 | 22 |
5 | Erle | Korpberget | Rustad IL | 15.27 | 4 |
Jenter 18-19 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Pia Helene | Paulsen | Rustad IL | 12.14 | 9 |
2 | Oda | Solvoll | Rustad IL | 14.31 | 24 |
Kvinner 23-34 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Anne Marte | Sneve | TV2 Sporty | 22.32 | 82 |
Kvinner 40-44 år | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid | Startnr |
1 | Ingrid | Lutnæs | Lillehammer Skiklubb | 14.05 | 56 |
2 | Xeni | Dimakos | Privat | 14.33 | 62 |
3 | Elisabeth | Berger | DN Aktiv | 14.40 | 64 |