Nyheter
Resultater Ulsrudvann Rundt 21.5.2015
Det var 103 som fullførte årets første løp i Ulsrudvann Rundt. Vinnere ble Leif-André Trøhaugen med 10.09 og Line Eikenes Hvamstad med 11.51. Klikk Mer for å se resultater.
Resultatene er lagt inn i løpsdatabasen: klikk her.
Postet av: Hermann
21.05.2015
UVR 21.5.2015 | ||||
Resultatliste | ||||
Jenter 7-11 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Venil | Fornes | Rustad IL | 15.20 |
2 | Karoline | Longva | Rustad IL | 15.54 |
3 | Ingeborg | Mosland | Bøler IF Friidrett | 16.05 |
4 | Henrikke | Arnkværn | Rustad IL | 17.01 |
5 | Ingrid Johansen | Barli | Rustad IL | 17.36 |
6 | Ane | Hustvedt | Rustad IL | 17.38 |
7 | Oda | Tretli | Bøler IF Friidrett | 17.41 |
8 | Sunniva | Klokseth | Rustad IL | 18.12 |
9 | Marie | Moe | Bøler IF Friidrett | 20.36 |
Jenter 12-13 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Henriette | Berg | Rustad IL | 13.57 |
2 | Nora | Tretli | Bøler IF Friidrett | 13.58 |
3 | Mathilde | Klokseth | Rustad IL | 14.07 |
4 | Ida | Vaagsbø | Rustad IL | 14.09 |
5 | Helene | Eggen | Rustad IL | 14.10 |
6 | Christine Louise | Arnkværn | Rustad IL | 14.12 |
7 | Sille | Hustvedt | Bøler IF Friidrett | 14.14 |
8 | Mille | Simensen | Oppsal IF Håndball | 18.02 |
9 | Alma Dokk | Kullberg | Rustad IL | DNF |
Jenter 14-15 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Lina Eikenes | Hvamstad | SK Vidar | 11.51 |
2 | Elise | Viste | Rustad IL | 13.09 |
2 | Marit Røvig | Sletner | Rustad IL | 14.52 |
4 | Marie | Harstveit | Bøler IF Friidrett | 14.53 |
5 | Olivia | Sydor | Rustad IL | 15.33 |
6 | Astrid | Hageberg | Bøler IF Friidrett | 17.23 |
7 | Hannah E. | Grude | Rustad IL | 17.42 |
Jenter 16-17 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Ina | Høie | Bøler IF Friidrett | 12.37 |
2 | Ingvild | Tveita | Rustad IL | 14.09 |
3 | Ida Brustad | Helmersen | Rustad IL | 14.24 |
4 | Katarina | Sørhøy | Bøler IF Friidrett | 15.35 |
5 | Stine | Heimdahl | Bøler IF Friidrett | 15.49 |
6 | Maria Borg | Rosendahl | Bøler IF Håndball | 19.42 |
7 | Anna | Rossebø | Bøler Basket | 19.43 |
Kvinner 20-22 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Anette | Smenes | Vålerenga Fotball | 13.19 |
2 | Pia Helene | Paulsen | Rustad IL | 13.22 |
Kvinner 23-34 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Mari | Eide | Øystre Slidre IL | 12.49 |
2 | Elin | Ekeberg | IL Tyrving | 14.51 |
Kvinner 35-39 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Kathrine | Klokseth | Oslo Sportslager | 18.12 |
Kvinner 40-44 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Xeni | Dimakos | Privat | 14.05 |
2 | Kristine | Fornes | Rustad IL | 14.14 |
3 | Bjørnhild | Fjeld | Rustad IL | 15.37 |
4 | Cathrine | Kullberg | Rustad IL | 15.47 |
5 | Ane | Grimsmo | Privat | 17.36 |
6 | Jane | Simensen | Privat | 18.10 |
Kvinner 45-49 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Nina | Riege | Rustad IL | 15.28 |
2 | Anne | Amrud | Kripos | 22.20 |
Gutter 7-11 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Ask | Olaussen | Rustad IL | 13.05 |
2 | Jakob A. | Gjedebo | Rustad IL | 14.10 |
3 | Simen | Skeide | Bøler IF Friidrett | 14.38 |
4 | Sander | Pedersen | Rustad IL | 15.17 |
5 | Sondre | Olaussen | Rustad IL | 15.22 |
6 | Oscar | Haslene-Lien | Rustad IL | 19.07 |
7 | Jørgen | Røn | Oppsal IF | DNF |
Gutter 12-13 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Trym | Olafsen | Rustad IL | 11.59 |
2 | Jens | Høie | Bøler IF Fotball | 12.10 |
3 | Henrik | Jørgensen | Rustad IL | 12.55 |
4 | Theodor | Odegard | Rustad IL | 13.01 |
5 | Torstein Eikenes | Hvamstad | Rustad IL | 13.08 |
6 | Jesper | Røn | Rustad IL | 13.14 |
7 | Max | Kopp-Alfheim | Rustad IL | 13.42 |
8 | Henrik | Fjeld | Bøler IF Friidrett | 13.51 |
9 | Martin Husmoen | Gjævenes | Rustad IL | 13.58 |
10 | Jostein | Tullander | Rustad IL | 14.16 |
11 | Martin | Hjelle | Rustad IL | 14.55 |
12 | Audun Nesheim | Hægeland | Bøler IF Fotball | 17.14 |
13 | Marius | Sætre | Rustad IL | 17.52 |
Gutter 14-15 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Sivert | Eggen | Bøler IF Friidrett | 10.53 |
2 | Jacob | Olsson | Rustad IL | 10.59 |
3 | Joakim E. | Karlsen | Rustad IL | 11.03 |
4 | Torjus Fluge | Fornes | Rustad IL | 11.04 |
5 | Iver | Andersen | Rustad IL | 11.06 |
6 | Marius | Prestrud | Rustad IL | 13.27 |
Gutter 16-17 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Lars | Sørensen | Rustad IL | 10.19 |
2 | Øystein Hoel | Sandsdalen | Rustad IL | 10.37 |
3 | Tor Olav Nesheim | Hægeland | Rustad IL | 11.06 |
4 | Lavran | Thorstensen | Rustad IL | 11.38 |
5 | Iver | Hustvedt | Rustad IL | 12.07 |
6 | Morten Andre | Sætre | Rustad IL | 12.09 |
7 | Markus Grønseth | Olsson | Rustad IL | 12.09 |
8 | Theodor | Raaberg | Bøler IF Friidrett | 12.57 |
9 | Oskar | Korsbrekke | Rustad IL | 13.41 |
Gutter 18-19 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Eldar Thomassen | Fagerbakke | Bøler IF Friidrett | 10.36 |
2 | Håkon | Tesaker | Rustad IL | 12.25 |
Menn 23-34 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Øyvind | Gløersen | Rustad IL | 10.41 |
2 | Atle | Smenes | Rustad IL | 10.46 |
3 | Mats | Tidemandsen | Privat | 11.16 |
4 | Patrick | Ranheim | Bøler IF Friidrett | 11.24 |
5 | Mathias | Fossum | Privat | 11.26 |
6 | Kristoffer | Selmer | Hjellnes Consult | 12.22 |
Menn 35-39 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Leif-André | Trøhaugen | Bøler IF Friidrett | 10.09 |
2 | Vegard | Brox | Bøler IF Friidrett | 11.42 |
Menn 40-44 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Morten | Vaagsbø | SK Rye | 10.52 |
2 | Keino | Valstad | Bøler IF Friidrett | 11.40 |
3 | Kjetil | Jørgensen | Statoil Bøler | 12.27 |
4 | Thomas | Lien | Privat | 13.27 |
Menn 45-49 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Jon | Ilseng | Bøler IF Friidrett | 11.13 |
2 | Frode | Viste | Rustad IL | 12.32 |
3 | Haakon | Hansen | Privat | 12.57 |
4 | Espen | Johansen | Deloitte BIL | 13.15 |
5 | Ole Kristian | Brastad | Bøler IF Friidrett | 16.24 |
Menn 50-54 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Bjørnar | Andersen | Bøler IF Friidrett | 11.12 |
2 | Hermann | Bruun | Bøler IF Friidrett | 11.43 |
3 | Erling Dokk | Holm | Rustad IL | 14.11 |
Menn 55-59 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Trond Olav | Berg | Bøler IF Friidrett | 11.59 |
2 | Sverre | Grude | Rustad IL | 16.18 |
Menn 65-69 år | ||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Tid |
1 | Terje | Hellemose | Svartskog IF | 18.24 |