Nyheter
13.09.2012 Kretsmesterskap G/J 11-19 år
Det var 11 deltagere fra barne- og ungdomsgruppa med i KM i friidrett på Bislett. Det ble mange medaljer. Klikk Mer for å se resultater
Postet av: Hermann
15.09.2012
Alle resultater: Klikk her
Utdrag av resultater:
Utdrag av resultater:
RESULTATLISTE
Kretsmesterskap gutter og jenter 11-19 år for Oslo
Kretsmesterskap Akershus gutter og jenter 15-19 år
Bislett stadion 13.sept 2012 Arr: IL i BUL
J 14
1500m
- Ina Høie Bøler IF 5.18.41
- Helena Kumar Westberg Il KOLL 5.19.68
- Caroline H Foss Minerva 5.30.67 Utenfor konkurranse
J 12:
Høgde:
- Kaisa Sandtrø Bækkelaget 1.30
- Ida B. Aaløkken Bækkelaget 1.30
- Caroline Haugen Bækkelaget 1.30
- Ingvild Knutsen IL KOLL 1.20
- Marie Fiedler Amlien IL KOLL 1.20
- Inga Charlotte Bergh IL KOLL 1.15
- Astri Marie Hageberg Bøler IF 1.05
200 m (+0.1):
- Marie Fiedler Amlien IL KOLL 29.62
- Ida B. Aaløkken Bækkelaget 31.47
- Kaisa Sandtrø Bækkelaget 32.59
- Inga Charlotte Bergh IL KOLL 32.86
- Andrea S. Gammelgård Bækkelaget 33.02
- Ella Margrethe Gangnes Bøler IF 34.34
- Astri Marie Hageberg Bøler IF 35.79
G15
1500m:
- Eivind T. Wikshåland Bækkelaget 4.25.06 Oslo
- Sebastian Mitchell Bækkelaget 4.36.38 Oslo
- Eldar T. Fagerbakke Bøler IF 4.58.05 Oslo
G14
200m (+2.6)
- Fabian Kaufmann Bøler IF 25.83
- Elias Helgeland IL i BUL 27.28
- Thomas Ackles IL KOLL 27.78
- Hans Martin Arnesen Lambertseter 28.03
- Jonas H. Pinderud Lambertseter 29.46
1500m:
- Thomas J. Byrkjeland IL KOLL 4.24.84
- Jonas H. Pinderud Lambertseter 5.22.77
Tresteg:
- Fabian Kaufmann Bøler IF 10.28 (+1.7)
G13
200m (+0.8)
- Joshua Jaunsen Bøler IF 26.94
- Eivind Tveite IL KOLL 27.75
- William S. Rodhal Lambertseter 27.92
- Hadrian Barc IL i BUL 29.46
- Mathias Fjeldstad Bækkelaget 29.97
- Herman F. Riise Bøler IF 30.01
- Vetle S. Lier IL KOLL 30.01
- Sigurd Berre Bøler IF 31.67
1500m:
- Herman F. Riise Bøler IF 5.20.92
- Eivind Tveite IL KOLL 5.38.55
- William S. Rodhal Lambertseter 5.41.73
G12
200m +0.4
- Luca Thompson IL I BUL 28.52
- Per T. F.-Waldron Bøler IF 28.53
- Patrick E. Ekeli Lambertseter 31.00
- Tobias Lømo IL Koll 32.41
- Christian B Arnesen Lambertseter 33.10
- Audun Bergan IL KOLL 34.76
- Marcus September Bøler IF 34.96
1500m:
- Luca Thompson IL i BUL 5.17.96
- Wilhelm Moe Tjalve 5.34.77
- Marcus Solheim Bøler IF 6.03.60
- Audun Bergan IL KOLL 6.03.71
Diskos (0.75):
- Fabio H. Bjerg Lambertseter 19.21
- Marcus Solheim Bøler IF 14.59
Spyd:
- Sebastian Marrot Bækkelaget SK 28.20
- Marcus Solheim Bøler IF 27.88
- Fabio M Bjerg Lambertseter 24.82
- Per T. F. Waldron Bøler 18.35
- Henrik Breitenstein Lambertseter 16.29
- Marcus September Bøler IF 11.66